Green Coffee

Opinie o Green Coffee

Glizda

Bylam dzisiaj w Green coffe nero na dworcu centralnym i ....takiej lury w zyciu nie pilam. Po jednym lyku wyrzucilam kubek do kosza i udalam sie do Costa coffe w Śródmieście.

Patt

Jak nie oddasz greenowi całego siebie to ciezko o awans a i się nie odnajdziesz się na dłużej. "Biuro" strasznie msciwe, jak się postawisz to doskonale wiedzą jak i gdzie "nacisnąć". To powoli staje się korpo. Ludzie z kawiarni mimo wszystko super, fajnie się wspomina pracę z nimi.

EX

tak, tak ... wszystko prawda , w każdej plotce jest odrobina prawdy i każdy kto zna lepiej pracą centrali wie , że awans Business Development & Operations Director daje za bardzo osobiste z nim kontakty . I teraz to jasne, dlaczego te awanse ostatnio najczęstszej mają ładne dziewczyny..... Zastanawia tylko dlaczego poczciwy Adam R, cały czas to toleruje.

JayZ

Pracowałem rok w kawiarni która akurat uchodzi za jedną z bardziej dochodowych w całej sieci. Nie narzekałem na zarobki, jest to jednak taka praca że trzeba z wielu rzeczy rezygnować jeżeli chce się zarobić. Bardzo fajni ludzie tam zazwyczaj pracują i generalnie, z małymi wyjątkami, relacje są bardzo dobre. Tak jak wcześniej wspomniano, awanse zależą głównie od relacji z biurem, które ma swoich ulubieńców. Zazwyczaj dziwnym trafem są to ładne dziewczyny, jednak nie będę tu się rozpisywał o plotkach które krążą. Generalnie spoko praca studencka, jednak jakbym miał tam pracować na stałe to bym w końcu padł z wyczerpania.

Ex

Pracowałem tam 3 lata.Zarobki nieźle w dużych kawiarniach gdzie są duże obroty. Oczywiście im więcej ludzi w grafiku i zmian tym mniejszy zarobek. Odszedlem sam bo.. niestety "biuro" ma swoich ulubieńców i jeśli nie jest się "pajacem" który rozśmiesza klientów nie ma szans by być Maestro lub kierownikiem kawiarni. Kiedyś liczyła się praca to jak robisz kawę oraz praca na zmianie, szybkie zmywanie ,sprzątanie wykonywanie polecen. Teraz tak naprawdę liczy się to by wycierać cifem wszystko jak leci bez płukania oraz dobre kontakty z biurem. Podchodzenie kilka razy do egzaminu na Maestro i nie zdawanie go gdzie osoby pracujące pół roku zdobywały ten tytuł chyba nie jest fair... Ludzie tracą wiarę w siebie i sami odchodzą. Green rozsrasta się w sieciowke i przestaje patrzeć na rozwój pracowników a jedynie stawia na rozwój marki. Ludzie których się poznaje są świetni ale niestety brak jest docenienia prawdziwych sumiennych pracowników. Jeśli masz dobry kontakt z kierownikiem to może Ci pozwalać na wszystko na milion przerw a inni dostają po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyraja za dwóch. Niestety nikt na to nie zwraca uwagi bo biuro ma swoich ulubieńców.

bywam
użytkownik zarejestrowany

wypadałoby tylko zmienić tutaj nazwę firmy w wątku bo tan już jako tako nie ist ieje, teraz jest GREEN CAFFÈ NERO bo cafe nero się połączyło z green coffe, i teraz są jednym ciałem i umysłem, natomiast kawy i herbaty dalej są na wysokim poziomie i bywam

supersprawa

Pracowałam tam ponad rok, atmosfera jest świetna! Firma dba o swoich pracowników, nie ważne czy jesteś maestro czy kierownikiem czy po prostu baristą. Wszyscy są świetni:) Stawka zależna od obrotów, w dużych kawiarniach można całkiem dobrze zarobić, nieco gorzej wygląda to w mniejszych. Są zniżki pracownicze, można trochę podjadać podczas pracy:) Produkty są dobre i świeże, więc nie trzeba kłamać klientom, że wszystko jest super, bo naprawdę wszystko jest smaczne:) Szkolenie i przygotowanie baristów jest na wysokim poziomie i od razu można nauczyć się latte art. Żałuję, że nie mogę tam pracować, bo z chęcią bym wróciła

espresso

Czy ta kawa jest wciąż ta sama ???

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Green Coffee (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Green Coffee: Najbardziej nie podobało mi się w Green Coffee:

Zostaw opinię o Green Coffee - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Coffee