Green Caffè Nero

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Poznajcie nasz dział IT, czyli Grzegorza i dwóch Maćków.

Grzegorz Widła (na zdjęciu po lewej)
Swoją przygodę z Green Caffè Nero zacząłem w 2006 roku, gdy były tylko trzy kawiarnie. Na studiach miałem odbyć praktyki w zakresie technologii żywności, a (wówczas) Green Coffee było do tego miejscem idealnym. Temat kawy wydaje mi się na tyle ciekawy, że poświęciłem jej zarówno pracę inżynierską oraz magisterską. Praktyki oraz studia dobiegły końca, a ja zostałem w firmie. Początkowo zajmowałem się analizami, foodcostami oraz marżą. Z czasem zacząłem wykorzystywać swoje zainteresowania informatyką w pracy. Zajmowałem się programami, sprzętem komputerowym, monitoringiem oraz analizami i raportowaniem. W pewnym momencie stwierdziłem, że muszę podjąć decyzję czy chcę się rozwijać w stronę analiz biznesowych czy IT. Wybrałem IT i była to jedna z najlepszych życiowych decyzji, ponieważ rozwijam się w tym co lubię. IT ciągle się zmienia oraz ewoluuje i dlatego idealnie się wpisuje w moją ciągłą potrzebę dokształcania się i rozwijania. Pracując w Green Caffè Nero ukończyłem dodatkowo dwa kierunki studiów podyplomowych oraz kilka kursów. Teraz, jako szef działu, odpowiedzialny jestem za wszystkie kwestie IT w naszej firmie posiadającej ponad 70 kawiarni w kilku miastach. Mam zespół, na którym mogę polegać i który ma tą samą filozofię co ja: pomagać, naprawiać, udoskonalać. Cenię sobie spokój i ciszę. Dlatego prywatnie szukam właśnie takich miejsc i czynności. Las, rzeka, jezioro z książką. Lubię też sprawiać innym przyjemność gotowaniem.

Maciej Urbański (na zdjęciu po środku)
Pracę w Green Caffè Nero zacząłem w 2016 roku. Najpierw jako barista, później jako kierownik zmiany, a w końcu maestro, audytor i zastępca kierownika kawiarni. Wtedy, w 2018 roku, do kawiarni przyszedł Maciej Drabik. Po krótkiej pogawędce okazało się, że chłopaki we dwóch mają bardzo dużo pracy i szybko zrozumieli, że jestem odpowiednią osobą, która pojawiła się w odpowiednim czasie. I tak oto stałem się pełnoprawnym członkiem działu IT. Zajmuję się przede wszystkim utrzymaniem systemów komputerowych oraz kasowych w naszej sieci. Prywatnie jestem psim ojcem trzech wspaniałych kundelków i szczęśliwym narzeczonym. Swoją narzeczoną, Olę, poznałem właśnie w Green Caffè Nero podczas kursu na stanowisko maestro. W wolnym czasie trenuję kickboxing i zajmuję się szkoleniem moich psiaków.

Maciej Drabik (na zdjęciu po prawej)
Moją przygodę z Green Caffè Nero zacząłem w grudniu 2015 roku. Jako barista pracowałem w kawiarni Wola Park. Po 8 miesiącach, z rekrutacji wewnętrznej, trafiłem do działu IT, gdzie wspomagałem Grzegorza odbierając telefony od kawiarni i czuwając nad systemem kasowym. Obecnie odpowiadam za development wewnętrznych narzędzi usprawniających pracę działów. Poza pracą próbuję swoich sił z grafiką 3D i jestem miłośnikiem starych musicali takich jak: Skrzypek na dachu, Hair, Dźwięki muzyki.

Pracodawca

 Aktualność

Kibicujemy reprezentacji Polski!

#ŁączmySię

Pracodawca

 Aktualność

Warsztaty kawowe Green Caffè Nero & Teatr Muzyczny Roma

W ramach przygotowania do premiery musicalu „Waitress” w Teatrze Muzycznym ROMA, którego jesteśmy partnerem, zaprosiliśmy występujących w nim artystów na szkolenie baristyczne.
Nasi trenerzy, Natalia Racka i Sylwester Błażejczyk, przekazali wiedzę czym różni się arabica od robusty, jak gdzie i rośnie kawa, w jaki sposób zaparzyć perfekcyjne espresso, jak prawidłowo spienić mleko i narysować wzór latte art, a także jak pokroić bezę.
Monika Walter, Ewa Kłosowicz, Marcin Franc, Janek Traczyk, dziękujemy za odwiedziny! 
Zapraszamy do obejrzenia relacji z tych warsztatów!

Pracodawca

 Aktualność

Otwarcie kawiarni wewnątrz.
Od 28 maja znowu możemy przyjmować Gości w naszych wnętrzach. Bardzo na to czekaliśmy! 

Pracodawca

 Aktualność

Otwarcie ogródków!
Od 15 maja, po wielu miesiącach, znowu możemy przyjąć naszych Gości w ogródkach. Bardzo się z tego cieszymy!

Pracodawca

 Aktualność

Poznajcie nasz dział zakupów, czyli Marię Jarząbek – szefową działu zakupów i Roberta Kozioła – specjalistę ds. zakupów.

Maria: Zaczęłam pracę w Green Caffè Nero w 2008 roku kiedy było tylko 5 kawiarni, na początku jako baristka, kierowniczka zmiany i kawiarni. Po 5 latach zgłosiłam się do rekrutacji wewnętrznej na stanowisko administracyjno-zakupowe w biurze. Obecnie w dziale zakupów odpowiadam za kluczowych dostawców, nowe projekty oraz negocjacje cenowe. Największe wyzwanie to bycie na bieżąco z trendami w kawie i jedzeniu oraz sprostanie zmieniającym się oczekiwaniom naszych gości poprzez wyszukiwanie innowacyjnych produktów. Prywatnie lubię gotować i podróżować. Wolny czas spędzam aktywnie z rodziną lub praktykując jogę.

Robert: Do Green Caffè Nero trafiłem na początku 2014 roku i po dwóch latach prowadziłem swoją pierwszą kawiarnię jako kierownik. Jakiś czas potem Marysia szukała pomocy do działu zakupów, więc postanowiłem spróbować swoich sił. W połowie 2019 roku rozpocząłem pracę na obecnym stanowisku, gdzie zajmuję się wspomaganiem naszych kawiarni w sprawach związanych z dostawami oraz pomagam innym działom przy wprowadzaniu nowych produktów i rozwiązań. Po pracy lubię zająć się produkcją muzyki, pograć w planszówki ze znajomymi albo wyskoczyć na rower.

Pracodawca

 Aktualność

#KubekwPodróży
Tym razem nasz kubek wylądował na Malediwach z pozdrowieniami od Marcina.

Pracodawca

 Aktualność

Wiosenna tęcza nad naszą kawiarnią Skorosze.

Pracodawca

 Aktualność

"Paka dla Canisiaka"
Cześć, przez ostatnich kilka tygodni trwała akcja „Paka dla Canisiaka”. Inicjatywa powstała z myślą wsparcia podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Canis w Kruszewie. Za wspólnie zebrane pieniądze, tj. 3 365,50 zł zakupiliśmy ponad ćwierć tony dobrej jakości specjalistycznej karmy - dla szczeniąt, psów starszych, psów z nadwagą czy dla diety codziennej! Dzięki zbiórce udało się również zakupić środki przeciwpasożytnicze dla 100 psiaków! 
Karmę zawieźliśmy osobiście razem z Robertem ze Skoroszy (bardzo dziękuję!), udało nam się wyprowadzić kilka psów na spacer i wykonać kilka zdjęć do promocji psów do adopcji.
Dziękuję zaangażowanym w akcję kawiarniom. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty!
Kawiarnie, które włączyły się do akcji otrzymały od Schroniska pamiątkowe podziękowania.

Do następnego! 

Łukasz 

Pracodawca

 Aktualność

Stawiamy na rozwój naszych ludzi!
Miło nam poinformować, że w ramach przeprowadzonej właśnie rekrutacji wewnętrznej na pokład Head Office Green Caffè Nero na stanowiska App Specialist oraz Młodszego Analityka dołączy dwóch naszych baristów. Gratulacje!

Green Caffè Nero