Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Ola

Czy w Jaworznie w Tauron Wydobycie wogóle przyjmują do pracy w biurach bez znajomości?

były
@Ola

W nielicznych przypadkach przyjmują ale przygotuj się na śmiesznie niskie zarobki (specjalista 2000zł, inspektor 2400zł na rękę) jeśli liczysz na rozwój albo awans to droga przez mękę i zależna od włazidupstwa lub/i układów

sentrum
@Ola

Ola przygotuj się na duży stres, poszarpane nerwy w gronie otaczających cię klanów rodzinnych, i zadaj sobie pytanie - czy warto sprzedać swój czas i zdrowie za 2000 zł na rękę?

MbM

Chciałabym się do Was zwrócić jako obecny pracownik i dać Wam pewien obraz firmy jaki mam od 3 lat, a którego pewnie szukacie. Zgadzam się z tutejszymi opiniami że płaca jest śmiesznie niska w porównaniu do powierzonych obowiązków, a traktowanie pracownika jest poniżej poziomu kultury, wręcz żenujące. Natomiast podsumowując - kilkukrotnie miałam okazję usłyszeć od przełożonych że stanowisko albo podwyżka pensji nie zależy tutaj od umiejętności, zaangażowania, czy wykształcenia. Na pytanie od czego zależy mówiono wprost że od pleców. Odpowiedzcie sobie co osiągniecie w tym miejscu. Ja podjęłam już decyzję że czas najwyższy poszukać sobie czegoś innego.

Grunwaldzka

W ubiegłym roku zakończyłem współpracę z tą często zmieniającą nazwę i zarządy spółkę. Na odchodne widziałem obraz ludzi skaczących sobie do gardeł o stawki i premie gdzie ogólnie panuje zastój którego dawniej nie było, a teraz odbywa się dla osób z plecami - zasłużonych, ale nie w pracy dla spółki tylko w donosicielstwie i podlizywaniu się niekompetentnym przełożonym, których nikt nie rozlicza.

Marceli
@Grunwaldzka

Kiedy kilka lat temu zaczynałem pracę w Tauron Wydobycie było dużo pracy, dobra pensja, system premiowy, integracja, szkolenia i świetna atmosfera, dziś A.D. 2018 zostało dużo pracy, pensje obniżono, premii nie ma, integracja polega na obrażaniu się na wzajem przez współpracowników, szkolenia zastąpiono hasłem PRO na ścianach korytarzy, a parking jest dla wybrańców, przykre jaka upiorna korporacja się zrobiła bez zdolności decyzyjnych tylko dokładanie pracy z centrali.

Fontanna
@Marceli

Zarządy często się tutaj zmieniają przez to prezesom chyba nie zależy na rozwoju firmy i jej pracowników. Wielu dyrektorów i kierowników jest niezatapialnych, nie potrafią motywować pracowników i nie mają pojęcia jak to robić bo brakuje im kompetencji ale także im nie zależy bo mają duże pieniądze za swoje słodkie nieróbstwo. Efekt jest tego taki że marnie opłacani pracownicy którzy są lekceważeni przez swoich przełożonych odchodzą sfrustrowani albo trwają zobojętniali siłą przyzwyczajenia do swojego biurka. Reasumując brak rozwoju, poniżenie często cichy mobbing którego nie ma gdzie zgłosić czy tak wygląda normalna praca? Młodzi odchodzą do bardziej ambitnych firm, staży zostają trwając do emerytury, koniec tej firmy wydaje się bliski.

rfesd

Wielka państwowa firma bazuje na taniej sile roboczej SUG w swoich kopalniach. Której jest właścicielem. Ale już nie długo połowa się już zwolniła.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
ICB Pharma Sp.j.
Tylko dla desperatów

Przeszedłem przez stanowiska fizyczne i umysłowe i podsumowując nie polecam pracy dla tej firmy. Jak powyżej zero rozwoju, płaca jest składowa niska podstawa i jedynie dodatki sprawiają że ludzie tu przychodzą ale jak są dłużej to mają porównanie do zarobku. Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo.

Jinguang

3 tysiące z hakiem zarabia się w ścianie przy wydobyciu na stanowisku mechanik. Praca w weekendy jeśli chcesz 4 z przodu. W tamtym roku na święta nie dali ani grosza ciekawe jak w tym roku będzie. Poza tym również nadgodziny bardzo często, jest taki pracownik który ma ciężką sytuacje i zostaje po 10 i w górę żeby zarobić a ta szajka tylko to wykorzystuje. Każdy boi się wypowiadać na ten temat bo po prostu się boją, sam mam stracha pomimo że mam przeglądarkę na maksymalnym ukrywaniu danych o nadawcy. Dlaczego strach? Bo my pracownicy dołowi jesteśmy z każdym rokiem przepracowanym na dole wręcz skazani na te pracę ze względu na jej rodzaj i to nas w pewnym sensie upośledza zawodowo na nowe inne zawody. Wszechobecny NEPOTYZM. Zachęcam do wypowiadania się ze względu na bezkarność i pewność siebie tamtejszej władzy.

winterowka
@Jinguang

Na święta bony dostali pracownicy SUG zaś w wydobyciu dostanie zarząd premie reszta ma się cieszyć że ma gdzie pracować jak powiedział jeden menedżeżyna. Co ciekawe oprócz królującego wspomnianego tu nepotyzmu gdzie pensje czy premie są tylko dla znajomych jest rozwinięta sieć donosicieli także osoby wyrażające głośno swoje niezadowolenia są natychmiast pacyfikowana, kolejną ciekawostką jest bierność i brak działania licznych związków zawodowych o których można usłyszeć że siedzą w kieszeni zarządu i coś w tym jest, a skoro nie reprezentują interesów pracowników to za co biorą składki?

jaworznianin

Pracownicy umysłowi np. administracji zarabiają w przedziale (na rękę) od 1700 zł do 4500 zł, kierownicy 5000 zł do 9000 zł, o reszcie się nie wypowiadam bo nie wiem. Natomiast od tej informacji powinno się zaczynać rekrutację pracowników! Bo słowo Referent, Specjalista czy Inspektor niewiele mówią, potem ludzie z wykształceniem wyższym oraz ponadprzeciętnymi umiejętnościami mają pretensję że zarabiają np. 2200 zł a szanse na podwyżkę pensji mają bardzo odległą nierzadko niemożliwą. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju to są one tylko dla wybrańców.

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie