Opinie o Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny w Jaworzno

Weronika Nowy wpis

Ktoś wspomniał ze w firmie jedyny pracownik to praktykantka :D Nie ukrywam że ja tez musze odbyć praktyki :p Zakładam ze osób pracujących w firmie było więcej, może akurat ktoś z nich to czyta i napisze mi, czy warto? :) Czy szukać praktyki dalej? :P

Kuken Nowy wpis
@Weronika

Poszukaj sobie innej mentorki

Irena Nowy wpis
@Kuken

A dlaczego jej w ten sposób odradzasz?

Kuken Nowy wpis
@Irena

Ponieważ mam wykształcenie psychologiczne a to co robi ta kobieta to jest jeden wielki wał. Nie interesują ją fakty i dane z badania tylko feministyczne nastawienie. Prawnie można żądać opinii z Sosnowca z ozoo czy jakoś tak. Kto to czyta niech od razu bije do adwokata by tam kierował opinię. Ta baba to istny &-+$#+-$&

Wanda

Widzę, że w wątku jest sporo negatywnych komentarzy od osób korzystających z usług firmy, zastanawiam się zatem, jak to funkcjonuje z drugiej strony. Czy jest to działalność jednoosobowa, czy może zatrudniane są także inne osoby? Chętnie poznam opinie zatrudnionych osób.

Kuken
@Wanda

Będąc na badaniach widziałem tylko praktykantke która robiła jej notatki nikogo innego. Gabinet wynajmowany w suterenach jakiejś kliniki brak nawet pokoju zabaw dla dzieci

Iza

Czy można także pracować zdalnie?

ZnanySzanowany

Absolutnie odradzam ta Panią, wystawia skopiowane opinię zmieniając tylko dane badanych, stronnicza, niekompetentna w swych wypowiedziach, brak umiejetności w prowadzeniu rozmów, błędne koło. Rezygnujcie z uslug i skladajcie o zmiane biegłego macie do tego prawo... pozdrawiam oziemble

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jarco

Daremna, ja nie piję żona alkoholik a ona uświadamia dziecko że alkohol jest potrzebny ludziom

ENTP

W mojej bardzo subiektywnej opinii i odnosi się ona do całego komentarza. Prosiłbym administratora o nie usuwanie. Jeżeli klasyfikuje Pani Agnieszka analityczne myślenie 0-1 tak aby jak najlepiej rozwiązać problem jako bezwzględne osiągnięcie celu to droga Pani, jak skończę z swoimi problemami zajmę się przebudową systemu jaki jest (w moim subiektywnym odczuciu) w patologicznym sądzie rodzinnym i w daremnych biegłych, którą np. w mojej subiektywnej opinii jest Pani osoba . Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia. test mbti typ entp IQ 126. Dała mi pani nowy problem do rozwiązania, gratulacje do tej pory tylko jedna osoba tak mnie (usunięte przez administratora) Pani jest druga. I na to co napisałem mam papiery od innych psychologów. Pozdrawiam ozięble.

Stefan

Odradzam,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny - Jaworzno

Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
  • Wiejska 62