Opinie o Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny o rekrutacji.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny w Jaworzno

Angelka Nowy wpis
Inne

Ciekawe czy coś się poprawiło w jakości usług o ile faktycznie coś było z nimi nie tak… rozglądam się za kolejnym gabinetem bo zmieniam pracę u mnie atmosfera nie jest już akceptowalna… czy tutaj lepiej się odnajdę?

Weronika
Inne

Ktoś wspomniał ze w firmie jedyny pracownik to praktykantka :D Nie ukrywam że ja tez musze odbyć praktyki :p Zakładam ze osób pracujących w firmie było więcej, może akurat ktoś z nich to czyta i napisze mi, czy warto? :) Czy szukać praktyki dalej? :P

Kuken Nowy wpis
Pracownik
@Weronika

Poszukaj sobie innej mentorki

Irena Nowy wpis
Inne
@Kuken

A dlaczego jej w ten sposób odradzasz?

Kuken Nowy wpis
Pracownik
@Irena

Ponieważ mam wykształcenie psychologiczne a to co robi ta kobieta to jest jeden wielki wał. Nie interesują ją fakty i dane z badania tylko feministyczne nastawienie. Prawnie można żądać opinii z Sosnowca z ozoo czy jakoś tak. Kto to czyta niech od razu bije do adwokata by tam kierował opinię. Ta baba to istny &-+$#+-$&

Wanda
Inne

Widzę, że w wątku jest sporo negatywnych komentarzy od osób korzystających z usług firmy, zastanawiam się zatem, jak to funkcjonuje z drugiej strony. Czy jest to działalność jednoosobowa, czy może zatrudniane są także inne osoby? Chętnie poznam opinie zatrudnionych osób.

Kuken
Inne
@Wanda

Będąc na badaniach widziałem tylko praktykantke która robiła jej notatki nikogo innego. Gabinet wynajmowany w suterenach jakiejś kliniki brak nawet pokoju zabaw dla dzieci

Iza
Inne

Czy można także pracować zdalnie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(70 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ZnanySzanowany
Inne

Absolutnie odradzam ta Panią, wystawia skopiowane opinię zmieniając tylko dane badanych, stronnicza, niekompetentna w swych wypowiedziach, brak umiejetności w prowadzeniu rozmów, błędne koło. Rezygnujcie z uslug i skladajcie o zmiane biegłego macie do tego prawo... pozdrawiam oziemble

Jarco

Daremna, ja nie piję żona alkoholik a ona uświadamia dziecko że alkohol jest potrzebny ludziom

ENTP

W mojej bardzo subiektywnej opinii i odnosi się ona do całego komentarza. Prosiłbym administratora o nie usuwanie. Jeżeli klasyfikuje Pani Agnieszka analityczne myślenie 0-1 tak aby jak najlepiej rozwiązać problem jako bezwzględne osiągnięcie celu to droga Pani, jak skończę z swoimi problemami zajmę się przebudową systemu jaki jest (w moim subiektywnym odczuciu) w patologicznym sądzie rodzinnym i w daremnych biegłych, którą np. w mojej subiektywnej opinii jest Pani osoba . Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia. test mbti typ entp IQ 126. Dała mi pani nowy problem do rozwiązania, gratulacje do tej pory tylko jedna osoba tak mnie (usunięte przez administratora) Pani jest druga. I na to co napisałem mam papiery od innych psychologów. Pozdrawiam ozięble.

Stefan

Odradzam,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny - Jaworzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wiejska 62
    43-600 Jaworzno
  • NIP: 6321824297 REGON: 241806506
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Agnieszka Kuźnia Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
Przejdź do nowych opinii