Opinie o Urząd Skarbowy w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Urząd Skarbowy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Urząd Skarbowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Skarbowy w Jaworzno

Magda Nowy wpis

Jaka jest atmosfera pracy w urzędzie skarbowym?

obserwator Nowy wpis

W naszym powiecie wadowickim ludzie potrafią się w czasie kryzysu zsolidaryzować OBECNIE jest trudny czas dla nas wszystkich ,pracowników, pracodawców ,emerytów, uczniów dlatego łezka się kreci OBSERWUJĄC jakie jest WSPARCIE, WSPANIAŁA ORGANIZACJA WSZYSTKICH firm ,instytucji, urzędników w powiecie Wadowickim, gminie Kalwaria Zebrzydowska, włączają się również osoby indywidualne .Solidaryzują się wszyscy w tym trudnym okresie epidemii. ***Zakład Produkcyjny Ryłko w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, firma dołączyła do akcji pomocy i rozpoczęła szycie maseczek ochronnych –niezbędnych pracownikom służby zdrowia w tym czasie. W ramach akcji wysłali już kilka tysięcy maseczek i szyją dalej ! ***Od 27 marca trwa akcja "strażacy medykom". Ochotnicy zbierają w swoich remizach i wyznaczonych punktach "niezbędne rzeczy do prawidłowego funkcjonowania służb i niesienia pomocy potrzebującym". ***6000 maseczek, 6000 rękawiczek, do tego 600 l płynu do dezynfekcji oraz 250 żeli antybakteryjnych - to wsparcie Energylandii dla lokalnych służb medycznych i ratowniczych. ***Maspex przekazuje wsparcie finansowe dla Wadowickiego Szpitala na zakup niezbędnych środków ochrony indywidualnej dla personelu medycznego oraz produkty spożywcze dla pracowników i pacjentów. Wadowicka firma przekaże również swoje produkty placówkom opiekującym się osobami starszymi w powiecie wadowickim. ***Dwóch mieszkańców Wadowic zorganizowało zbiórkę dla Szpitala Zakaźnego w Krakowie. Odzew był spory, udało im się zebrać sporo rzeczy, które zostały w weekend przekazane do lecznicy. ***400 sztuk maseczek oraz 30 sztuk kombinezonów ochronnych przekazała Gmina Wadowice dla ZZOZ w Wadowicach na walkę z koronawirusem . ***Pełnoletni harcerze i instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego pełnią służbę dla lokalnej społeczności. Służba skierowana jest w szczególności do seniorów, osób starszych i samotnych. Polega na robieniu niezbędnych zakupów, zakupie potrzebnych lekarstw w aptece lub wyprowadzeniu psów na spacer. ***Firma Paweł i Witold Oleksy Stanisław Dolny przeznaczyła prawie połowę zysków z 2019 roku ponad 4 600 000,- złotych na zakup respiratorów ! Każdego dnia przybywa darczyńców , można by wymieniać… pisać ,pisać , brakowałoby miejsca , CUDOWNIE i WIELKI SZACUNEK dla WSZYSTKICH .

zsk Nowy wpis

misiek, wszystko zależy od doświadczenia i własnych umiejętności. Nic nie jest niemożliwe - warto próować

niki Nowy wpis

Słyszałam, że tam są też staże bezpłatne. Jak to działa?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Urząd Skarbowy się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
Jaworzno
ZRE Katowice
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
Ela

Mi się bardzo fajnie tam pracowało, ale trzeba mieć podejście. Jak się nie chce pracować to wszystko jest w czarnych barwach. Obie dziewczyny, które odbywały ze mną staż też były zadowolone.

anka

Juz w to wierze

Pierwszy raz słyszę tak dobrą opinię o stażu w US w Jaworznie. Nawet osoby z UP mówią że staż w US to koszmar. No ale wyjątki się zdarzają. W sumie wszystko jest na odwrót jak piszesz. Pozdrawiam

Ela

Właśnie odbywam staż w US Jaworzno. Bardzo mi się podoba, pracy co prawda dużo ale pracownicy bardzo uprzejmi i zawsze chętni do pomocy, służą radą i chętnie przekazują swoją wiedzę, gdy tylko chce się ją pozyskać. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Skarbowy - Jaworzno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042