Urząd Skarbowy

Jaworzno

Opinie o Urząd Skarbowy

zsk
użytkownik zarejestrowany

misiek, wszystko zależy od doświadczenia i własnych umiejętności. Nic nie jest niemożliwe - warto próować

niki

Słyszałam, że tam są też staże bezpłatne. Jak to działa?

Ela

Mi się bardzo fajnie tam pracowało, ale trzeba mieć podejście. Jak się nie chce pracować to wszystko jest w czarnych barwach. Obie dziewczyny, które odbywały ze mną staż też były zadowolone.

anka

Juz w to wierze

Pierwszy raz słyszę tak dobrą opinię o stażu w US w Jaworznie. Nawet osoby z UP mówią że staż w US to koszmar. No ale wyjątki się zdarzają. W sumie wszystko jest na odwrót jak piszesz. Pozdrawiam

Ela

Właśnie odbywam staż w US Jaworzno. Bardzo mi się podoba, pracy co prawda dużo ale pracownicy bardzo uprzejmi i zawsze chętni do pomocy, służą radą i chętnie przekazują swoją wiedzę, gdy tylko chce się ją pozyskać. Polecam!

Zostaw opinię o Urząd Skarbowy - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy