Urząd Skarbowy

Opinie o Urząd Skarbowy

Dominika

@naczelnik, dlaczego po znajomośći ? Raczej decyduje o tym konkurs ,jak pisali poprzednicy? Poza tym trzeba znać się naprawie ordynacji podatkowej, chyba największe szanse mają pracownicy. Obecnie też US prowadzi nabór. Czy ewentualnie na staże są przyjęcia? Ktoś z Was był na takim? Później istnieje bezpośrednia możliwość zatrudnienia?

bywalec konkursów

szkoda czasu na konkursy i tak zostanie przyjęty jakiś pociotek po znajomości

jaaa

"Codziennie na stronie Izby skarbowej pojawiają się dziesiątki ogłoszeń" hahaha... W grudniu wszystkich ogłoszeń było kilkanaście, wyniki są na stronie i w zdecydowanej większości są wybrani kandydaci.

pracownik wa-wa

Codziennie na stronie Izby skarbowej pojawiają się dziesiątki ogłoszeń, traktujących o tym że urzędy Skarbowe szukają referentów. Ot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda.... rekrutacja jest najczęściej dwuetapowa tzn. test kompetencji i rozmowa z komisją w skład której wchodzi zastępca naczelnika. Na test kompetencyjny zazwyczaj zgłasza się około 20 osób. Nikogo nie przyjmują i ogłaszają kolejny nabór. Dlaczego? Ponieważ za każdy nabór biorą unijną kasę, za likwidację bezrobocia.Darujcie sobie wizyty w urzędach skarbowych bo pracy i tak nie dostaniecie.

anglia

wcześniej była mowa tutaj u stażach - jakie warunki trzeba dokładnie spełnić żeby się dostać na taki staż właśnie?

marek

oferuję 20 tys pln za odnalezienie mojego oświadczenia złożonego w US Powstańców sląskich ( dotyczy warszawa wola) Gwarantuję pełną anonimowosć. Oświadczenie składałem ze świadkiem więc na 100% jest w US. Kontakt : panek36@wp.pl

ulala

Co wy się tak pchacie do us - byłam tam na stażu i za żadne pieniądze tam bym nie wróciła. To tylko z boku wygląda na stabilizację i pełny komfort pracy. A kasy tam za wielkiej nie ma. Widziałam ostatnio ogłoszenia do jakiegoś śląskiego us na zastępstwo 2000zł brutto...... czyli lepiej w markecie płaca- bo tyle to netto można mieć i głowa spokojniejsza. Nie raz byłam świadkiem jak osoby pracujące w us były znerwicowane i zestresowane. Odpuściłam pracę w us, wolę spać spokojnie i wykonywać obowiązki na bieżąco. Beretka na głowę i do domu, w us tak się niestety nie da...............

Tin Tin

czesc w miescie w którym startowałam do konkursu w US wygrała pani od fitnessów i tańców latino.... tak wiem pewnie pani od czaczy świetnie się zaprezentowała i pokonała osoby ze studiami wyższymi typu administracja czy ekonomia.

ONA

michał

@administratywista wydaje mi się, ze w każdym urzędzie ciężko o praktyki, ale ostatnio widziałem, ze generalnie mają zwiększyć liczbę osób ztrudnianych na praktyki, bo sa jakieś limity, wiec jak chcesz aplikowac to teraz jest najlepszy czas moim zdaniem. nie wiem tylko czy to sa bezpłatne czy płatne praktyki.

administratywista

orientujecie sie czy chetnie przyjmuja studentow na praktyki.? pewnei to mozliwe sa tylko praktyki bezplatne ale coz trzeba gdzies praktyki nabrac zeby potem znalezc prace bo jak rpzegladalem oferty pracy w adminsitracjipublicznej to wszedzie wymagaja polrocznego stazuy na stanowisku w administracji

gość

19.04.10, 21:38 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz coś w tym faktycznie jest "starych" stażem pracowników coraz mniej coraz mniej, nie się od kogo uczyć, trzeba stąd spadać, zarobki marne, roboty full, zero organizacji to był 2010 rok ilu odeszło pracowników ? moim zdaniem 80% -to jest kolejny argument .

wodnik

Widać lukę między 06.03.2014 a 10.03.2014. Czyżby forumowicze zrobili sobie urlop? Szanowna Inspekcjo Pracy wypadałoby się przyjrzeć co dzieje się w US Warszawa Wawer w sprawie zwalniania (się) pracowników i wręczania im tzw. wilczych biletów. NUS bardzo nie lubi przyznawać się do umyślnych błędów w sztuce. Przesłuchajcie pracowników którzy zakończyli karierę w US Warszawa Wawer w tym roku. Co tak naprawdę ich do tego skłoniło. To mogą być propozycje nie do odrzucenia.

byly zawodnik

Tu w gazecie praca jest forum poświęcone US WAWER trzeba poczytać to dopiero się zrozumie co znaczy praca w US to prywatny folwark ,szkoda słów

wodniak

jest nadal bardzo zle ,nic sie nie zmienilo,wrecz przeciwnie jest gorzej .

były pracownik

za poprzednich Naczelniczek( kobiety) także był źle. Stąd taka fluktuacja. Pozostawali albo donosiciele, albo ci którzy musieli (wiek, kwalifikacje ) .Kompetentni pracownicy po roku max. 2 zwalniali się sami.Dobry Naczelnik to połowa sukcesu.

Urząd Skarbowy Warszawa Wawer

Zgadzam się. To co się teraz dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ale cóż, chciało się zmian, to się je ma.

Marne zarobki, zwalnianie kompetentnych ludzi jak rękawiczki bez powodu, zasiewanie wśród pracowników strachu, niepewności, nierówne ich traktowanie, brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników, Naczelnik nie nadaje się na kierowanie ludzmi, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Urząd Skarbowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy