Urząd Skarbowy

Katowice

Opinie o Urząd Skarbowy

Słowa kojarzące się z Pierwszy Urząd Skarbowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): ciekawa, spokojna, czasem monotonna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili, pomocni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Pierwszy Urząd Skarbowy : spokój, brak stresu. Najbardziej nie podobało mi się w Pierwszy Urząd Skarbowy : monotonnia

Zostaw opinię o Urząd Skarbowy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy