Urząd Skarbowy

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Urząd Skarbowy

emil

pokój 224, jedna pani która tam siedzi myśli, że jest bogiem i mówi: ma pan obowiązek tak zrobić a przecież to była tylko moja dobra wola, że zrobiłem aktualizację w ceidg natychmiast po zawarciu nowej umowy o otwarciu konta. Mogłem zaczekać oczywiscie, aż bank zrobi aktualizację w systemie cerber. ALe chciałem być fair w stosunku do was. Wy natomiast zrobilście tak, sprawdziliście natychmiast w systemie cerber że nie ma mojego konta (drugi raz tam samo) i natychmiast wysłaliście mi powiadomienie o przekazaniu zaświadczenia z banku (koszt 40zł). Wniosek o zwrot kosztów za zaświadczenie powiedzieliście, że nie ma takiego wniosku. Mogliście zaczekać chcilę i sprawdzić ponownie ale nie trzeba uje..ać klienta bo wy tam rządzicie. Jesteście zwykłe prostaki które nigdy się nie nauczą empatii, wyczucia do ludzi ! Siedzicie tak co poniektórzy wiele lat, przygnębieni swoją pracą, rozgoryczeni, może powinniście zmienić coś w waszym życiu abyście nie wyładowywali się na innych ludziach gnębiąc ich, zrozumiał bym gdybym nie chciał współpracować z wami ale nie było takiego momentu. To świadczy o was tyle ile jesteście warci i jest warta wasza praca. za to nagana się was należy

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Urząd Skarbowy w Grodzisku Mazowieckim (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Urząd Skarbowy w Grodzisku Mazowieckim: Najbardziej nie podobało mi się w Urząd Skarbowy w Grodzisku Mazowieckim:

Zostaw opinię o Urząd Skarbowy - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy