Opinie o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Wydobycie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Wydobycie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Wydobycie w Jaworzno

Bakaj Yajaa

Ciekawe ile jeszcze tauron bedzie ***ał swoich pracownikow. Zero podwyżek a z wyplaty jeszcze ubywa.....

Vati

Mam pytanie odnośnie procesu rekrutacji. Do 9.02 można było składać cv na gornika zg Sobieski, czy wiadomo kiedy zaczynają się rozmowy kwalifikacyjne? Bo nie wiem czy czekać na telefon czy podpisywać umowę z innym pracodawcą, pozdrawiam górniczą brać :)

Wasyl
@Vati

Ok tygodnia czeka sie na telefon. Zawsze mozesz zadzwonic do nich i zapytac

@Wasyl

@Wasyl Dzięki wielkie za odpowiedź. Tak zrobię, dzisiaj telefon pójdzie w ruch, akurat mija tydzień, a przydałoby się coś dowiedzieć, chociażby to że odrzucili kandydaturę, przynajmniej człowiek wie na czym stoi :) a może wiesz z jakim działem się kontaktować? Chociaż może jak wytłumaczę o co chodzi to przełącza z centrali

@Vati

No i po telefonie wszystko się wyklarowało. Okazuje się że w lutym są wstrzymane rekrutacje ze względu na covid, najwcześniej w marcu coś ruszy. To tak dla tych co by im się dzwonić nie chciało ;)

łysy

nie wiecie ile moze starszy górnik 11 lat stazu zarobic na początku i czy u was jest deputat węglowy i ile ?

Tymo
@łysy

Około 4500 bez świat i 8 ton węgla rocznie

Abc
@Tymo

Chlopok zastanów się co ty piszesz? Na którym oddzielę... Chyba jesteś w zespole ścianowym albo przodkowym... Nie opowiadaj glupot

On

Witam. Na jakie zarobki mozna liczyc w grp w zg sobieskim?? Mam 9lat dolu przeszedłem rekrutacje i zostala mi przydzielona 8 grupa. Czy ktos moze pomoc?

alojz
@On

dostał już ktoś telefon na przodki z ZG Sobieski ?

ŁukiŁuki

Kiedy skladałeś papiery?

Abc

3,5 k

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mistrz lakierni
ZRE Katowice
logo firmy Specjalista ds. Zakupów
ICB Pharma Sp.j.

Jak długo trwa proces awansu w Tauron Wydobycie?

Xyz

18 lat p/z i dalej 7 grupa ???? także awansuje jak dorobię do emerytury ????

Edd

Wszystkie kopalnie walczą o swoje a związki tauronu cisza. Dalej bedziemy zarabiac po 3tys...

Twd
@Edd

W Tauron wydobycie zarobki wśród załogi są dramatycznie niskie.

Samson

Witam. Chciałem tylko zapytać, czy macie jakieś informacje nt. likwidacji ZG Sobieski? U nas na Janinie, Związki, po spotkaniu z Prezesem, otrzymały informację, że w styczniu, na ZG Janina, zostanie przeniesionych pierwsza grupa 450 pracowników z ZG Sobieski. W lutym kolejna. We wszystkich związkach na Janinie to potwierdzają. O co chodzi?

As11
@Samson

Na razie oficjalnie nic nie podano. Kierownicy tylko mają sporządzić listy osób z oddziałów, do przeniesienia na ZG Janina. Ale mają na razie milczeć.

Nolte

Gdzie można wykupić na ten Bon Mikołajkowy?

Edio

(usunięte przez administratora) was z podwyżkami. Hahaha

Ryl

Witam brać górniczą, ile zarobi u was ratownik bez świąt ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tauron Wydobycie? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

bjg

Tak, na każdym przekopie czy taśmie jest służbowy telefon.

Rychard

Zapewnia zlamany kilof jak go sobie znajdziesz na kopalni nie ma nic

Adek

Witam panowie czy będzie do was przyjecia do pracy w 2021 roku ZG Sobieski, Piłsudski jako górnik p/z ??? Gdzie można składać podanie? Ponieważ na stronie ciągle pisze brak ofert. Pozdrawiam

Alicja
@Adek

Czy dowiedziałeś się już czegoś więcej na ten temat? Bo tutaj cisza z tego co widzę. Też jestem ciekawa, czy aktualnie jest jakiś nowy nabór? Czy udało Ci się już złożyć gdzieś swoje CV i podpowiesz gdzie je kierować?

@Alicja

Nic nie wiem

Bell
@Adek

Nie bedzie przyjęć bo teraz przyszli kamieniarze z olkusza

@Bell

Witam na którym z zakładów górniczych są najlepsze warunki pracy i dozór jak się zachowuje do pracowników?

Elektryk
@Adek

Witam. Ja pracuję jako elektryk na Brzeszczach. Co prawda nie pod kopalnia, tylko pod firmą jednak o warunkach mogę się wypowiedzieć. Kopalnia lux, sucho, wszędzie blisko, czy to przodki czy ściany. Nie wiem jak z dozorem górniczym ale dozór elektryczny pod kopalnią pierwsza klasa. Zawsze zagadają, odpowiedzą na pytania mimo że jestem z firmy i teoretycznie mogli by mnie zbyć.

Delko

Witam Czy w Tauronie macie barborke i czternastke ? Pozdro

Erro
@Delko

Tak i wongiel i kortki

Adek

Witam Panowie jakie są u was zarobki na oddziale G3 ? Posiadam 10 lat pracy pod ziemią, myślę o przyjęciu się pozdrawiam.

Asdf

Jest tylko 1 maly problem - brak przyjec

Jakie macie stanowiska w firmie? Na które najlepiej się dostać ?

Tadek

Wtam jakie sa zarobki u was na kopalni i jaka jest atmosfera miedzy pracownikami a jak sie zachowuje dozór ?

Edzio

Jakie sa zarobki ?

Kunbajn
@Edzio

White Pride Worldwide

Na kopalni to same barany pracują nigdy was nie będę szanował górnicy święte krowy i (usunięte przez administratora)

@White Pride Worldwide

Pozdrawiam cie tymczasem czekam na 14 pesje i węgiel w marcu będę pamiętał o twoim jakże wartościowym komentarzu jak bd liczył dodatkowy hajs który mi płacą i w sumie nie musisz nas szanować ważne abyś na nas podatki płacił i nam to wystarczy miłego dnia przyjacielu

@Górnik

Pociesz sie jeszcze bo za niedlugo nie bedziesz mial co liczyc marny czlowieczku

@Emeryt z hajsem

Emeryt z hajsem hahah to niezły (usunięte przez administratora) Co za typ. A tak poza tym to nie martw się ja napewno do emerytury dorobię o to się nie muszę bać

@Górnik

Garba napewno bedziesz mial i nic poza tym

@Emeryt z hajsem

Co ty myślisz że ja ringi noszę to się mylisz haha od tego są specjalne jednostki silne i mało mądre ja wiem ile mogę podnosić więc jaki problem heh co ty o bhp nigdy ni słyszałeś a i tak na marginesie to teraz zapłacili nam premie starczyło mi z niej żeby sobie opłacić mieszkanie w tym miesiącu i jeszcze zostało od tak w gratisie dostaliśmy z twoich podatków więc korzystając z okazji dzięki że je oplacasz

@Górnik

To cos mala ta premia jak tylko mieszkanie za nia oplaciles jak pracowalem to zawsze bylo mnie stac na wczasy za granica i wyjazd na narty z dziecmi w ferie zimowe do tego nowe auto co 5 lat i wiadomo jakies dlugie weekendy zawsze gdxies domek w gorach sie wynajmowalo teraz mam swoj w polnicnej polsce i malutki w gorach to i ja i moje dzieci mamy gdzie jezdzic mam spokojna fajna starosc obys tez jej dozyl i sie dorobil tego co ja

@Emeryt z hajsem

Dziękuję bardzo niech tobie też się dobrze wiedzie jak najdłużej

Kicior

Napewno jesteś pewien że zarabiasz więcej od górnika na taśmie bo wiesz my miesięcznie to tak średnio ale w skali robu na icie już widać ile zarabiamy więc pochwal się kwota z pity (usunięte przez administratora)

@Kicior

W skali roku na picie miało być

Wiking
@Kicior

81 tys za tamten rok na moje potrzeby starcza a po drugie to gornicy wiecznie placza ze malo zarabiaja a teraz co juz macie duze zsrobki? To jak to z wami jest w koncu ile zarabiacie? sciemniacze i tyle. Wyplaty niby po 3 tys a nagle 120 tys w rocznym picie? Wstydzilibyscie sie.

@Wiking

Tu masz rację z tym zarobkiem bo jak już pisałem zarabia się przeciętnie na miesiąc ale doliczajac dodatki to już wychodzi spora sumka dlatego pisałem o picie bo to jest najlepszy wyznacznik zarobku bo sporo os na kopalni tylko patrzy na wypłatę 10 a jeszcze nie wspomnę o tych co narzekają że nie zarobią 3 a jak zapytasz ile mu na pkzp ratę pobierają to się okazuje że 500 zł pozatym kartki to też jakiś pieniądz jest

Ciekawy
@White Pride Worldwide

Czy w sugu dostaje się dodatki i po jakim czasie pod tauron przyjęcie i czy zarobki rosną z kwalifikacjami proszę o szczerą odpowiedz

golota

Pracuje 8 miesięcy w Tauronie czy dostanę 14

Mi
@golota

Nie ale jeżeli pracowałeś wcześniej w sugu to tak

Gruba
@golota

Widać zes tępy.Powini cie wyj.... (usunięte przez administratora) Wiadomo czemu kopalnie kwicza:)

Giga
@Gruba

Ogarnij się kolego bo psujesz wizerunek prawdziwych górników. Chłopak pewnie młody chce wiedzieć co mu się należy nie wiesz jak pracuje a oceniasz odrazu widać że jesteś płytki ciekawe czy ty na początku o pieniądze nie pytałeś kiedy zaczynałeś pracować no chyba że ty to jeden z tych którym się nie udało i teraz trolujesz z zazdrości i to jeszcze zrozumiem ale jak pod kopalnia pracujesz to mega płytki taksyczny osobnik jesteś i nawet pokuszę się zgadywac że z Janiny jesteś

Przemysław
@Mi

Czternastą pensję dostają tylko osoby które przepracowały w firmie minimum rok? Chciałbym dowiedzieć się jakie jeszcze inne benefity i dodatki oferuje pracodawca. Przybliż proszę także wysokość wypłaty.

Mi
@Przemysław

Wszystkie pieniądze jakie dają są zależne od stażu i od zajęć wykonywanych dla pracodawcy dodatki to wiadome kartki za zjazd, barburka, 14, węgiel, czasem niewielkie premie w zeszłym roku 2 takie były po 700 zł netto. Mogę Ci tak nakreslic ile miałem na picie 8 lat stażu praca w przodku i brutto z pitu 80 tysięcy i do tego te kartki za zjazd ponad 20zl na dzień. Mamy też ubezpieczenie dodatkowe, kartę multi sport, kasę pracownicza taki mini bank odkladasz tam kasę i możesz wziąść kredyt, no i wiadomo oszczędność na wodzie bo się w robocie kompiesz heh

Gg
@Giga

Co to jest "taksyczny"?

koe

Prawada to że ruch Piłsudski do likwidacji? Dziadki na urlopy gornicze, powierzchnia odprawy a reszta młodych na Janine

@koe

Plotka, ruch Piłsudski ma fedrować do 2029 r.

43r2
@koe

ZG Sobieski, to dwa ruchy Sobieski i Piłusdski więc mogą zlikwidować jeden ruch.

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Wydobycie - Jaworzno

• Jak się pracuje w Tauron Wydobycie?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Wydobycie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Wydobycie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Wydobycie?

Kandydaci do pracy w Tauron Wydobycie napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Wydobycie