KWK Brzeszcze
3 187 1236 5 1
Marcin Nowy wpis

Witam wszystkich. Dostałem ofertę na Brzeszcze po Tauron jako elektromonter pod ziemią. Możecie coś o tym powiedzieć? Głównie o zarobek chodzi. Pozdrawiam.

elektromonter Nowy wpis
@Marcin

W kadrach czeka około 50 podań.........o zwolnienie z taurona, w tym także elektryków nawet sztygarów. Na co możesz liczyć ......... około 2500- 3300 na rękę co miesiąc (zależy od ilości dni czarnych) do tego kartka coś ponad 20zł za przepracowaną dniówkę, barbórka, 14-tka , węgiel 8 ton, da ci to w podsumowaniu rocznym około 3900-4500 średnio na rękę i to jest niestety max. Zawsze można dorobić świętami, ale są raczej płatne paredziesiąt złotych więcej od dnia czarnego , więc nie licz na cuda.

Sug Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

A co z kartkami w sugu dalej będą po 15 zł w tauronie kolejny raz są podnoszone a w sugu dalej 15zl i jak z zarobki dalej w miejscu

Urgot Nowy wpis
@Sug

Powiem tak dziwi mnie to że tam jeszcze pracujecie ostatnio często to ludzie z firm idą pod kopalnie niż z sugu dzieje się tak bo kopalni opłaca się sug i wy w nim pracujący poprostu jesteście tansi jak was przyjmą pod kop to co to dla nich za interes? żaden więc wola przyjąć kogoś z poza firmy i podfirmy tw dlatego dziwi mnie fakt że spora część ludzi nadal siedzi w tym wyzysku kiedy w innych firmach płacą o niebo lepiej i szansa na przejście jak ostatnio się okazuje jest wieksza

Jawor

Czas najwyższy aby zlustrować Tomczyka co do afery na Brzeszczach. Co sądzicie o typ Pany???

Tak7Nie1
Urkin
@Jawor

Ja bym na miejscu tauronu zamiast planu naprawczego to CBŚ wprowadził na kopalnie te wszystkie układy i koleśostwo co niektórych by się skończyło mało to przekretów tych drobnych i wielkich mamy? Już nie wspomnę o PIP też by się przydało i niech mi ktoś wyjaśni czemu ludzie z dołu wychodzą za bramę po ludziach z powierzchni tylko bez głupiego gadania że późne wyjazdy bo i one są czymś spowodowane więc?

Tak9Nie
eryk

co z tym odrabianiem L4 mają być jakieś zmiany czy nie ? bo tyle się gada , że tylko górnicy odrabiają i nikt inny, to coś chyba nie halo, po co te związki i te nasze posły , chyba nas ktoś w człona robi

Obiektywny
@eryk

Jsk sie chodzi na lewe l4 a duzo takich delikwentow niestety to niech odrabiaja tyle w temacie. Jak sie naprawde cos wydazy choroba wypadek itp to ile tego bedzie do odrobienia nie przesadzajmy. Jak ktos jest lewus to czemu ma isc po 25 latach jak przerobione bedzie mial moze z 20. Nie popieram cwaniactwa.

Tak1Nie8
@Obiektywny

a ja nie popieram matołów dzięki takim jak ty tylko górnicy odrabiają chorobowe widocznie w innych zawodach pracują inteligentniejsi ludzie pozatym myślę , że jesteś związkowcem a ci chcą pracować za pensje nadsztygara do 80 tego roku życia

Tak7Nie1
Nico
@eryk

Eryk to Ty właśnie jesteś matołem!!!Obiektywny ma w 100%racje!!!Wielu jest lebrów na kopalni co by tylko przerobić parę tyg.i znowu na L4!!!I tak ciągną latami!!!!I nie pisz mi tu zaraz że nie pracuję na kopalni czy coś w tym stylu

TakNie3
Obiektywny
@eryk

Czy ja Cię obraziłem?. Od matolow to sobie swoja stara wyzywaj jak Ci na to pozwoli. Poziom twojej kultury jest rowny zeru i szkoda bo potem po wypowiedziach takich jak twoja oceniaja wszstkich gornikow. Z drugiej strony sam musisz nalezec do tej grupy lewusow co w miesiacu maja przerobione w porywach wiatru 2 tyg i dlatego tak bardzo chcesz by tego nie odrabiac. No cóż szkoda Cię naprawde a wystarczy tylko uczciwie pracowac i bedzie dobrze.

Tak3Nie4
@Nico

a ty tempaku jesteś z dozoru czy ze związków, jakbyś sie w życiu napracował tobyś inaczej gadał, za biurkiem to mogę robić do setki

Tak3Nie3
@Obiektywny

ty , uczciwy pracownik pochwal się gdzie pracujesz, komu kawe parzysz

Tak3Nie1
@eryk

Spokój mi tu chłopaki bo psam poszczuje hauhauhau narazie trzymam go mocno ale spokój mi tutaj

@Aro

Czytam tak wasze wypowiedzi i myślę że rozsądnie to jest zawalczyć o to żeby odrabiali wszyscy a nie tylko górnicy a jak nie chcecie walczyć to niech nie będzie odrabiania i po temacie po co wyzwiska ten temat uważam że jest w ogóle bez sensu i tak tym nic nie zmienicie zdania są podzielone bo jak mówicie są lebry za i uczciwi co nie ściemniają a to jak będzie to i tak zadecyduje ktoś za was i tyle

@eryk

Ty chyba nigdzie nie pracujesz tylko ciagniesz l4.

TakNie4
@Aro

Tak wsxyscy maja odrabiac z jskiej paki ktos kto musi pracowac do 65 roku zycia ma cos jeszcze odrabiac stuknij sie w leb. Gornik przechodzi po 25 latach mlode 45 latki juz siedxa w domu i im jeszcze ciexko cos odrabiac. A co inne grupy zawodowr gorsze maja po 80 isc na emeryture tak? A moze zrobmy 25 lat dolu i do 65 na powierzchni co lepiej ci bedzie? Nie bedziesz nic musial odrabiac jak tak zazdroscisz.

@Oj

Chodziło mi o zawody które też mają 25 lat typu straż wojsko policja itd no nie sprecyzowałem więc się tak nie burz kolega co ty taki agresywny a jakbyś czytał dokładnie to ja nie zazdroszcze

@Aro

zapytałem się o sprawę bardzo ważną - odrabianie L4 - dzięki nieudolnym związkowcom jesteśmy jedyną grupą zawodową która musi odrabiać chorobowe i nie chodzi mi o to czy ktoś jest lebrem czy wołem roboczym chodzi o prawo nabyte i możliwość odejścia na emeryturę. Nie chodzi o wypychanie młodych ludzi na emeryturę ale o to że masz wybór chcesz to idziesz na pensje a nie chcesz to robissz dalej. Czasy są ciężkie przyszłość pod znakiem zapytania , masę osób by z takiego rozwiązania skorzystało z pocałowaniem ręki. Nie trzeba być lebrem ale jak będziesz miał ponad 50 lat życia ponad 24 lata dołu to każda dniówka to duży wysiłek - czego wam życzę.

Tak5Nie

To to jest mądra dobrze wytłumaczona wypowiedź no i tu ci przyznam rację w 100%

Tak5Nie

Da sie z kulturą odp? Widze ze Tak

@Oj

Ty to chyba sam do siebie napisałeś bo ja tu normalnie z kulturą wróc do moich odpowiedzi i poczytaj zanim zaczniesz pisac

@Aro

Spoko luz pisalem do eryka moja wina kolego nic do ciebie nie mam

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Produkcja

Co sądzicie o tej akcji z gazetkami sierpnia 80 niby Solidarność się wypiera ale sierpień wydaje się być wiarygodniejszy?

mario
@Konstrukcja

o co Ci chodzi z tymi gazetkami

@mario

https://infobrzeszcze.pl/nieprawidlowosci-w-funkcjonowaniu-brzeszczanskiej-kopalni-czy-sprawa-zajmie-sie-prokurator/?fbclid=IwAR0EjcIXbgg5IEHTd5cEUHCsTcdaO1XeYdVky5VvCeEXHqh6LIjEOh11J4A Między innymi było o tym w tym i okazało się prawda reszta się okaże

@mario

Rozdawał jak się wchodziło na bramę

Jureczek
Nazwa działu: Produkcja

Mam okazję przenieść się z Janiny na Brzeszcze czy warto? A obecnie byłem na GT dodam że pasuje mi to bo będę miał tam bliżej o 5 km a podobno brzeszcze pod względem warunków pracy lepsze czy to prawda?

@Jureczek

Nie pracowałem na Janinie, ale z tego co słyszałem to mamy troszkę lepsze warunki jeśli chodzi o wodę , stan techniczny napędów itp. ,ale o lepszych pieniążkach nie ma co mażyć, pewnie zarobki podobne.

Jureczek
@elektromonter

Dzięki za odpowiedź no z kasą to nie liczę na lepsze gadałem z jednym kolega z Sobieskiego to teraz w TW to chyba wszędzie taka sama kasa

postronny
@Jureczek

Kilka lat temu gdy sam dostałem "awans" na Janinę do SUGu 2 zapoznałem sie z odstawami na Janinie, odważę się powiedzieć, że na Brzeszczach praca na GT jest (właściwie to była, bo teraz to nie wiem) nieporównywalnie lepsza.

Tim
@postronny

No jest zwiedzilem obie kopalnie na Janinie to jedno (usunięte przez administratora) i do tego znajomy mówił że teraz spora część ich o stawy jest zarżniete a na Brzeszczach jest sucho co daje naprawdę duży komfort chodzenia i też pracy wystarczy powiedzieć że na przodeku czy ścianie w butach roboczych dniówke przerobisz a na janinie? Z gumowcem pęknietym ciezko

Mlody

Zrobilem kurs mlodego gornika moje pytanie brzmi co dalej ile lat bede pracowal jako mlodszy gornik co dalej sa jakies kursy awanse itp co wiaze sie z wiekszymi zarobkami

Justyna
@Mlody

Przeglądałam oferty na jakieś stanowiska administracyjne w KWK Brzeszcze i widziałam ogłoszenie dla górnika pod ziemią https://www.tauron-wydobycie.pl/sites/default/files/2019-10/G%c3%b3rnik%20pod%20ziemi%c4%85%20w%20Oddziale%20Wentylacji,%20Klimatyzacji%20i%20Ochrony%20P.Po%c5%bc.%20W%20ZG%20Brzeszcze%201019.pdf. Może to Ci nieco wyjaśni. Ja natomiast mam pytanie o te posady biurowe - czy oprócz podstawy są też jakieś inne dodatki?

Mlody
@Justyna

Chodzi mi po jakim czasie i co ewentualnie trzeba zrobic zeby nie byc juz mlodsxym gornikiem tylko gornikiem i czy to wiaze sie z większym zarobkiem

dfg
@Justyna

Nie przyjęć do biur. Tylko do Sugu czasami .

@dfg

Tak to prawda, nie ma przyjęć do biór.....ostatnie dwa miejsca zajęli związkowcy z solidarności bo im się "to po prostu należało" A co robią nie wie nikt.

@Mlody

Wpis w gogle układ zbiorowy tauronu wydobycie i w tam pisze wszystko o cię interesuje a nawet więcej

Kadry
@Mlody

Kurs młodszego górnika nic Ci nie daje. Żeby uzyskać stanowisko górnika musisz mieć skończony kurs M11 lub M39. Kiedyś poprzez staż pracy zostawało się górnikiem, teraz przepisy się zmieniły i nawet jak będziesz pracował 20 lat na dole a szkoły nie skończysz to nie zostaniesz górnikiem!!!

Nazwa działu: Produkcja

Jak dziecko w przedszkolu gościu jak masz z nim problem to go wyjaśnij a nie tutaj jakieś pierdoły wypisujesz jaj nie masz a on przynajmniej coś robi bo ty to tylko pod siebie chyba jak go widzisz a tytaj jakiś żale weź idź stąd lepiej.......

Tak4Nie1
GRP
Nazwa działu: Produkcja

Panie Wojciechu, widać braki w wykształceniu już na poziomie wczesnoszkolnym. Proszę zrobić nam przyjemność i czas który poświęca Pan na przeglądanie internetu poświęcić na czytanie książek. Proponuje zacząć od jakiś podstaw języka polskiego. Panu zapewne już nie pomoże, ale przynajmniej oszczędzi czytającym wątpliwej przyjemności zastanawiania się nad tym "co miał autor na myśli". Szczęść Boże.

Tak2Nie2
Kuku
@GRP

Jak tak pije w kantorku to idz po ochrone a nie pisz na forum glupot

Kalfas

Porostu on zazdrości bo go nie chcą poczęstowac może albo pewnie napisał to bo mu sztygara kazał robić hehe jakie to dziwne że trzeba pracować w pracy.(usunięte przez administratora)

Łepy

Na jakich oddziałach pracuje sug w brzeszczach i jakie macie wypłaty Pozdro z silesi

fnfnf
@Łepy

U nas SUG pracuje na wszystkich oddziałach dołowych jak i powierzchniowych .......

Nowy

Takie pytanko... jeśli jestem początkujący bez kwalifikacji to czy dostaje również barburke i węgiel? Jeśli nie to kiedy dostanę. Jestem pod firmą sug

fnfnf

w SUGu nie ma ani barbórki ani czternastki!! \

@fnfnf

A węgiel?

raa
@Nowy

Tak, jest węgiel, pracownik firmy tak samo widzi węgiel jak pracownik kopalni, można go spotkać jak jedzie taśmociągiem.

Tak6Nie
@raa

To wogole nie ma w Tauron jaki i sugu ?

Sug 7
@Nowy

W tauronie jest węgiel czternastka Barbórka w sugu nie ma w zeszłym roku dali 600zł w bo ach na barbórke a w tym roku nie wiadomo

@Sug 7

To jest czy nie ma pod Tauron węgiel i barburka bo jeden mówi że jest drugi że nie ma

Sug 7
@Nowy

Pod tauronem jest węgiel Barbórka czternastka nie słuchaj ludzi co gadają że nie ma bo gadają głupoty . (usunięte przez administratora)

@WOLT
Nazwa działu: Finanse

podobno nie bedzie premi polrocznej bo tauron nie pieniedzy nawet barborka jest pod znakiem zapytania nie ma wydobycia nie ma kasy w dzisiejszych czasach liczy sie ekonomia

@@WOLT

Kto ci powiedział ,że wydobycia nie ma? Może nie ma takiego jak by Tauron chciał, ale on ma zawyżone normy i na dodatek takich paja...ów poprzyjmował na wysokie stanowiska , że nie ma prawa być większego wydobycia jak jest. Wydobycie nie zależy tylko od górnika ,a w 80% od pokładu, zaplanowania odpowiednich maszyn od kombajnu poprzez obudowy zmechanizowane , obstawe i inne. Wszystko to powinno śmigać na 100%, a jak się zaczyna od zbrojenia ścian w pokładzie kamiennym z częścią węgla, wkłada się stare zestawy bez remontu, kupuje się dziadowski kombajn, obstawa nie wydolna. itp. to czyja to wina? Górnicy robią swoje i mają być odpowiedzialni za błędy góry?

Janke
@elektromonter

U nas wszystko hula urządzenia pracują jak należy, wiec nie wiem gdzie Ty pracujesz. Z odstawa tez nie ma żadnych problemów.

Wojtek
@@WOLT

(usunięte przez administratora)kolega juz dostał premię w piątek 800zł

@Janke

Janke , szkoda rozmawiać z człowiekiem który wydobycie widzi w statystykach powierzchniowych. Nie kompromituj się takimi odpowiedziami bo widzę , że dołu nie widziałeś już bardzo dawno. Obstawa ze ść.125 leżała w tamtym tygodniu każdego dnia, 195 robi przez kamień 30-40m na miesiąc, kombajn się w tej ścianie rozleciał już parenaście razy, obstawa stoi na rozwalone szycia ,gumy szczelają przez te autobusy. Wybieg tej ściany był chyba 450m i już pół roku fedrują ,a nie wiadomo kiedy skończą, 02 wkładane zestawy są po remoncie???? , 194 w ewidencji już 3 miesiące nie ma , a jeszcze rabują...................i wiele innych spraw można pisać , ale nie ma to większego sensu.

Wolt

Co z tą premią półroczną

@do starego na plecach
Nazwa działu: Produkcja

do nas mlodych tak jak ja z kolegami mam 20 lat to 32 lata to stary do nas my przy piwku tylko tak o was mowimy stary tak kazal zrobic poprostu mamy z was po 30 jako starych ludzi a tak jak ty piszesz to chyba po 40 to takich dziadkow jeszcze tam czymia

edek
Nazwa działu: Produkcja

mnie tez szkolil taki stary dziad 32 lata nic nie znal sie na robocie a chcial cos pokazac ale my z kolegami mielismy ubaw z dziadka przy piwku

Nazwa działu: Produkcja

Kolega pisałem tam poniżej żeby mu nie odpowiadać na komentarze bo to trol zmienia stałe nicki ale widać że to ta sama osoba która musi mieć złą kondycję psychiczną

@Stary na plecach

Wiem o tym , ale mam troszkę czasu to go uświadamiam , że jednak musi iść do psychiatry , bo ma strasznie zawyżoną samoocenę na dodatek skrzywioną moralnie, a z tego co pisze robi na kopalni za około 2500zł/mc ( a znam realia) i jest głęboko przekonany , że jest BOGIEM, a idi...a ni wie , że kobieta w Biedronce na kasie zarabia więcej od tego " doświadczonego górnika, trola" hahahae. Sterydy robią swoje w połączeniu z dopalaczami płodzą takiego trola.

marcin

a z tego co widze to na kopalni duzo pracuje starszych ludzi 30 lat 32 to z taki chlop bedzie ciezko przebranzowic w takim wieku co innego jak mlode chlopaki 22 25 27 lat a po 30 to dziadki

TakNie2
@marcin

Nie odpowiadajcie na ten komentarz to internetowy trol nawet po godzinach dodania komentarzy widać tylko zmienia nicki

rafal

tez tak czuje ze po kopalniach tylko nagonka na kopalnie i czyste powietrze gaz prad tym ludzie chca grzac

@rafal

Nie odpowiadajcie na ten komentarz to internetowy trol

szymon
Nazwa działu: Finanse

szok nie wiem co sie dzieje ale ludzie sa przeciwko kopalniom na potege przeksztalcaja sie na gaz i o weglu nie chca slyszec te nowe domy wszystko na gaz co bedzie z nami kopalniami elektrownie podpisaly umowy dlugoterminowe z rosja na wegiel podobno duzo tanszy niz nasz a nasze podobno jest za drogi przedewszystkim wydobycie wspulczuje mlodym co maja przerobione 5 7 lat gdzie tu dorobic a co najgorsze ludzie sa przeciwko nam smog i chca wygodnie zyc grzac gazem

Tak2Nie1
@szymon

I co ma niby twoja opinia wartościowego wnieść na to forum jak ty wypisujesz takie głupoty że aż szkoda gadać? Chcesz trolować to nie tutaj

Chemik
@szymon

Zapraszam do pracy w Synthosie w Oświęcimiu. Średnio 2600 zł/miesiąc na rękę w systemie 4-o brygadowym.

ufo321

Premia z SUGU przyszła!!! 800 zł kto ma wiecej mniej??

Baca
@ufo321

Naprowde jesteś ufo, ciepli Tobie 800 zł, a opieprzyli na tysiące w skali roku i jeszcze z radością, splendorem jakimś to ogłaszosz, za bombla to musiały być inno kartofle w chałpie skoro tak się cieszysz

@Baca

A do kolacji kompot z tych kartofli

Olekukwk

Kiedy ma być wypłacana ta obiecana premia dla SUGu ? Ktoś coś więcej wie???

Wojt
@Olekukwk

Sporysz twierdz że do końca października

Kaligula
@Wojt

W Jaworznie mówił że do 20 wyślą już przelewy czyli na dniach będzie na koncie

@Kaligula

Daj znać jak Ci już ten przelew przyjdzie w niedzielę bo aż Mn to ciekawi

Górnik
@Olekukwk

Do 20 października bedzie na koncie!

@Górnik

Gdybyś wiedział co to kalendarz to byś od kolegi wyżej nie odgapiał

Nowy

Powiedzcie coś o zarobkach na początek z sugu

Górnik
@Nowy

Jak jesteś górnik, ślusarz lub elektryk i nie będziesz chorował dostaniesz 2900 na rękę pluś 315 zł kartek za czarne dni. Jeżeli jesteś bez kwalifikacji to jakieś 2500 na rękę plus kartki.

robert
Nazwa działu: Produkcja

tez sluchy doszly mnie ze dyrektor chce odejsc na staszica bo podobno przyszlosci nie widzi

Dido
@robert

Powiadasz chce odejść ........Ciekawa interpretacja.

Jawor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Panowie,czy słyszeliście że TOMCZYK chce odejść na Staszic?????

elektromonter

Wysil się troszeczkę i odwiedź stronę taurona

Ryl brzeszcze

Czytaliscie podobno mamy duzo wyzsze zarobki od gornikow z pgg. W glowie sie nie miesci. Co za trole z tych zwiazkowcow

Kat
@Ryl brzeszcze

Jakby nie zwiazki to dzis zostaloby tylko wspomnienie po kopalni i co bys robil

Ryl brzeszcze
@Kat

Mialem na mysli związki z pgg ze maja czelnosc siac propagande ze w tauronie sie wiecej zarabia

@Kat

W prywatnych firmach których jest dużo na ryku, oczywiście mowa tu o górnictwie nie ma żadnych związków i jakoś im to nie przeszkadza. Na Brzeszczach związki od paru lat generują tylko niepotrzebne koszty i straty.

@elektromonter

Definicja związków jest prosta to marionetki władzy sponsorowane przez pracowników i element wywiadu pracodawcy oni nie są po naszej stronie mimo że my ich opłacamy to i tak dyrektor może zrobić z nimi wszystko niektore z nazwy tylko są niezależne a apropo tego że gdyby nie związki to by kopalni nie było haha no to kogoś poniosło...

Seba
Nazwa działu: Produkcja

Jaki jest realny termin uruchomienia SC 02 nie chodzi mi o termin jaki sobie tauron wymyślił tylko jak wy to przewidujecie?

ffff
@Seba

Myślę że gdzieś 3/4 tygodnie jeśli przerzucą wszystkie siły na te roboty

@Seba

Liczysz na poprawę zarobku po tym jak to ruszy? To abyś się nie mylił bo ja nie sądzę że się coś zmieni może nam oddadzą nasze 10% premi o które z niewyjaśnionych powodów nikt nie walczy bo nie tylko my mamy problem z wydobycie chwilowy a to nam się zabiera

XXX

Co się stało z naszym forum na fb

Dudi

A wiecie może co teraz będzie z Tomczykiem?

...
@Dudi

Co ma być? To jeden z nielicznych teraz któremu zależy żeby tej kopalni nie zamkli. Niewielu ich już zostało.

Tak2Nie1
@...

Zapomniałeś kolego ,że najpierw ze swoim kolegą Krukiem doprowadzili ją do upadku poprzez brak elementarnej wiedzy górniczej, a nawet podstawowej.Zachowanie jakie reprezentował po przyjściu na Brzeszcze sugerowało współpracę szeroko pojmowaną jako "syndrom misiewicza". "Wiecie kto ja jestem?......Kim tutaj będę?.... Szafka w szatni ma być na jutro dla mnie!!!!....Jestem nie do ruszenia...itp.Mam nadzieję , że człowiek ten dorósł już do zajmowanego stanowiska , ale wiedzę górniczą zdobywa się latami. Nie ma co straszyć ludzi ,że zamkną kopalnie, ale na pewno" miodu" tutaj przez parę lat nie będzie. Struktury pseudo-stanowisk u nasz są tak rozbudowe , że musielibyśmy wydobywać co najmnie 2mln ton rocznie aby wyjść na zero przy tej samej obsadzie.

To ja
@...

To typ karierowicza wszyscy są do niczego i nic nie robią, tyko ja jestem The Best. Na dole wszystko zajechane główna odstawa taśmowa nie czyszczona trasa i napędy podbite wyrobiska się walą, obudowa i wykłada przegniła. Firmy robią co chcą rozcinają pokład 405 w kamieniu - brak decyzji wielomilionowe straty.

www
@Dudi

Co ty się tam będziesz Tomczykiem przejmował.

Lord
@elektromonter

Tomczykowi wszystko wyjdzie bokiem jak zrobią Paszke dyrektorem ( jest to bardzo prawdopodobne). Napewno trasę między 125 a 195 będzie miał opanowana perfekcyjnie.

Kret
@Lord

Nie powielaj tych bzdur!!!Walter zostaje na stanowisku dyrektora i nikt nie zamierza tego zmieniać.

Gornik z sosnicy
@elektromonter

O prosze znowu nasz madrala chlopie ty pracujesz? Masz rodzine? Z twojej aktywności wynika ze nie chlopie ty żyjesz tym forum wez sie za robote w koncu bo piszesz takie bzdury ze szok

Mimus
@Gornik z sosnicy

Sam się zmieni kolego, oby jak najszybciej dla dobra kopalni

TakNie2
www
@elektromonter

Brzeszczunie muszą wydobywać 1,8 mln ton węgla rocznie. Tak przewiduje plan techniczno-ekonomiczny.

da
@www

To dobowo 5000ton jeśli liczyć 366 dni. a jak tylko dni robocze to dobowo musiały by wydobywać : 7150 ton na dobe i to w każdy dzień roboczy żeby było 1,8 mln ton.

Fafor
@Kret

Dziwi mnie trochę podejście ludzi do tego dyrektora nie powiem z niektórymi rzeczami trochę przesądza ale jedno co mi plusuje to ze wygląda na to że chce ta kopalnie podnieść a ludzie się burzą bo już nie da się tak pościemniac pozałatwiać itd teraz trzeba robić

Gornik z sosnicy
@Mimus

Idz sie lecz kolego

elektomonter
@Gornik z sosnicy

Nie wiem, co twoje "trolowate" odpowiedźi wnoszą do tego forum ZG Brzaszcze, to nie sośnica, widocznie zryty beret nie daje ci spokoju , że u nas można inaczej na życie spoglądać. Dla twej trolowatej ciekawości pracuję na dole już ładnych parę lat, a takich jak ty nigdzie nie tolerują , bo czuć trolizną na odległość. My jeszcze mamy trochę czasu w życiu prywatnym na poczytanie forum, ale ty z sośnicy jak masz czas to znaczy , że jesteś przydu...sem kierownika albo dupowł...zem jakiegoś dyktatorka górniczego.

Kret
@da

Teraz sprzedaż kształtuje się na poziomie od pięciu do sześciu tyś.ton.Jak ruszy śc.02 to będzie o wiele więcej więc bądźmy dobrej myśli i wszystko będzie z naszą kopalnią ok.

Mimus
@Gornik z sosnicy

Kolego leczenia to Ty wymagasz i to nie wiem czy nie jest już za późno. Wypisujesz tu bzdury a nie wiem co Ciebie interesuje to forum.

Jawor

Tomczyk robi wszystko żeby się wybielić! Że to nie jego wina że ta kopalnia jest w takim stanie. Że to ryle tzw.ROLNICY są winni bo nie chcą na okrągło tyrać na dole. Kopie w białych rękawiczkach dół pod nowym Dyrektorem...

Zenon

Wiadomo co z premią za ten miesiąc?40 czy znowu 30%

Mis
@Zenon

Premie uebane do końca roku.. a po wyborach jeszcze plan naprawczy i będziemy bez 14. Taka oto przyszłość się nam szykuje.. będziemy zarabiać mniej niż w 2010r.. może w końcu związki zawodowe coś zaczną robić a nie tylko swoim delegatom załatwiać etaty w biurowcu?

@Mis

Jak sie ma straty to i zwiazki nic nie zrobia. Jak sie nie wydobywa nie ma zysku nie ma zysku nie ma 14 proste. Ale nie dla niektorych co widza tylko czubek wlasnego nosa. Nic sie nie nalezy jak nie ma zyskow. Nie podoba sie?. Zmienic branże. Logiczne.

Tak2Nie3
@Arci

Coś mi się wydaj z twojej wypowiedzi że jesteś zazdrosnym sugowcem albo z jakiejś innej firemki

Arci

Sami sie tymi roszczeniami pozamykacie chytre trole juz zakatwili tacy jak wy kw i khw malo jeszcze? Nie jestem o nic zazdrosny sle taka polityka musi sie skonczyc sa zyski to trzeba przezrec sa straty to do panstwa zeby dalo. Boze co to ma byc jak cos jest nietentowne to sie yo zamyka prawo ekonomii.

Dido
@Arci

Widze ze z Ciebie wielki ekonomista skoro nie złączy ci na pieniądzach. Widac zarabiasz nie źle.

Atos
@Arci

Widzę że masz problem z myślami w swojej głowie proponuję wizytę u psychiatry zostaw zarządzanie mądrzejszym od ciebie i weź się za robotę a nie siedzisz na tym forum i się głupotami zajmujesz

@Atos

Wasz poziom hejt i nic wiecej. Psychiatre tobie polecam bo juz ratunku nie ma dla ciebie. Tak zarabiam dobrze bo nie plakalen ze malo zarabialem tylko zrobilem cos zeby poprawic swoj byt. Widzę dla niektorych jest to nie do ogarniecia. Ciagle placz i nic wiecej ciągle malo i malo. Zmiana branzy albo spolki proste. Ale widze nie dla wsxystkich

Zigzak
@Mis

Po wyborach to będzie decyzja o zamknięciu

Mis
Nazwa działu: Produkcja

Gdzie były związki jak trzeba było walczyć o podwyżki? W tyłku mieli nas wszystkich a teraz boją się o swoje dobrze płatne posadki i będą swoich żywicieli traktowali jak mięso armatnie. Dopisać postulat zrównania stawek w całym tauronie wydobyciu a wtedy wyjdziemy na ulicę..

elektromonter

Przez cztery lata odkąd władzę przeją PIS czyli solidarność związki dla zwykłego pracownika kopalni nie zrobiły nic. Załatwiali sobie "tylko partykularne interesy" stołki , układy, wycieczki, biesiady, itp. Ludzie mają dość tych związkowych oszustów , dziwne ,że tydzień przed wyborami podskakują i chcą pokazać ,że są z ludźmi. Bzdura! jak wygra PIS znikną na następne cztery lata ciesząc się ,że mają idiotów w swych szeregach tzn. pseudopoparcie. ZWIĄZKI ZA BRAMĘ I ZROBIĆ Z NIMI PORZĄDEK!!!!! A swoją drogą dlaczego program naprawczy dla KW BRZESZCZE ma być po wyborach ogłoszony??

Zostaw opinię o KWK Brzeszcze - Brzeszcze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie