Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PG SILESIA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PG SILESIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pracownik gp

Ile będzie to jeszcze trwało? Nie można jak ludzie siąść na poczeklani bezpiecznie blisko szybu , tylko jakieś uciekanie bo kamerę zamontowali. Ludzie przepychają się tak że za chwilę będzie tam wypadek. A dozór siedzi na kamerach i ma z tego ubaw. Ludzie z dozoru jeśli nie będziecie szanować ludzi za chwilę będziecie błagać o raporty. Dziwie się wszystkim ze dajecie się tak yebac tym knypka. Nie zarabiacie grubych tysięcy!!! Ludzie w firmach na powierzchni zarabiają więcej więcej wy !!! Najniższe składki, lepsze były w spermonie. (usunięte przez administratora) szaleje a ludzie dalej się gnieta.prezesie więcej szacunku dla ludzi oni zarabiają marne 4 tysięcy nie 100tys miesięcznie;)

GT

Zbrojenie na wschodzie się zaczęło to Krasnal Ogrodowy urlopy wybiera. Szwagrów oddał na 12h zmiany żeby mu roboty porobić a sam przyjdzie na gotowe i skasuje za zbrojenie bo się urobił śpiąc na stycznikowni albo na szybowych. Ledwo po dole chodzi na tych kaczych nogach a przyspawany do stołka. Zjechać na 4poziom pokręcić się jak smród po gaciach do tego sie nadajesz.

Moja

Na jakke dodatki w ciągu roku można liczyć teraz na kopalni silesia?

Patriota
Klient

Dobrze że polskie firmy odkupuja polskie majątki.Mysle że związki zawodowe odwaliły dobrą robote i poszły w dobrym kierunku i obroniły miejsca pracy pracownikom za to szacunek.Nie wiele brakowało A by zamkneli kopalnie i ludzie bez pracy.pozdrowienia

Kolega Roberta Nowy wpis

I zaś afera niepotrzebna

Taaa Nowy wpis
@Kolega Roberta

Teraz raz dwa trzy i ciumkaj loczki

Wentylator

Kiedy flapsy na kartę wpadną ????

Malkolm
@Wentylator

No właśnie nie ma nic dalej

Mamba
@Malkolm

Mam

Flapsiarz Nowy wpis
@Wentylator

Doładowanie nastąpi później, w pierwszych dniach czerwca, już na nowe karty, z uwagi na to, że obecne ważne są tylko do końca czerwca. Nowe mają być ważne 3 lata. To chyba dobre rozwiązanie, nikt nie musi uważać, czy aby coś mu nie przepadnie.

Gdgg Nowy wpis
@Mamba

Też mam

KWK Wesoła

Pozdrawiam Damiana. KSRG PG Silesia Jesteś (usunięte przez administratora) ziomek

KWK Wesoła
@KWK Wesoła

Dlaczego usowacie wpisy nic złego nie napisałem poza tym że jest Damian Z.A.J.E.B.I.S.T.Y.M Ziomkiem

Damian
@KWK Wesoła

Przestań pić i odczep się! Usuwacie się pisze przez u otwarte bo to wyjątek.

Dziateczkimoje

Jak tam Olgierd?

@Dziateczkimoje

Jest ok

Ktoś
@Dziateczkimoje

Ch.u.j.a a nie ratownicy z was jak się jeden z drugiego naśmiewa Tak jak każdy mówi ratownictwo skoczyło się na Silesi z odejściem ostatniego ratownika z kwk Silesia

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Techgór Sp. z o.o.
(116 opinii)
logo firmy GÓRNIK POD ZIEMIĄ-CD
Czechowice-Dziedzice
Universal Energy Sp. z o.o.
(92 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Donatello

Nie wiem jak wy ale ja uważam że dzisiejsza akcją w robocie była niepotrzebna i pewnie poniesie za sobą konsekwencje po co on to zrobił jak ten ptfdh i zaś problem

Mirek

Ale o co chodzi?

Agent
@Donatello

Ja też tak uważam. Myślę że afera będzie niepotrzebnie. Jeszcze przy tym wszystkim jak już coś zrobił to mógł się nie odzywać. Jeszcze za dużo.

Malowany

a kto to hanys?

Gormotti
@Agent

Też tak uważam po co on to na robił teraz będzie się mścilo na wszystkich bo koledzy w to wciągnięci niepotrzebna afera który za s problemy przyniesie. I po co to wszystko ? Weźmie taki jeden (usunięte przez administratora) narobi a potem tylko problemy i problemy a się nie rozejdzie po kosciach

Puki
@Donatello

Już dzisiaj było drążenie w temacie

Guwaja
@Puki

Do mnie dzwonili już w tej sprawie

Daleki wschód
@Guwaja

Ja mam się zgłosić w tej sprawie w poniedziałek u pana naczelnego o godz 10

Zair
@Daleki wschód

To już szeroką afera w takim razie

Ryl
@Zair

Prawdopodobnie będzie musiał zabrać zabawki z piaskownicy i zamienić na inną piaskownice tak ustalono na pierwszym piętrze

Johny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Chce przyjąć się do firmy Universal Energy. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Jak z wypłacalnością pieniędzy oraz na jakie pieniądze z ich strony można liczyć za górnika z kursem na taśmy i przenośniki zgrzeblowe.

Zaq
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Kierownik do pracownika: - Wolno pan chodzi, wolno myśli, wolno pracuje. Czy jest coś, co pan robi szybko? Pracownik: - Tak. Szybko się męczę.

Andrzej

Wiadomo co z kasą za brak L4? Powinna być w tym miesiącu...

Teresa
@Andrzej

A tak z ciekawości, to ile powinno być kasy za brak L4?

Kolega roberta
@Teresa

Ty Tereska pilnuj czy łapy są czyste na łapowni

Grzecha
@Kolega roberta

Tereska już dawno nie robi na lampowni bucu

@Grzecha

A gdzie robi Tereska

Kolega Roberta

Nie robie na kneflu bo mam (usunięte przez administratora) Większe uprawnienia na tej kopalni Terenia teraz siedzi za planistke

Negocjator

Cioteczny brat Heniutka od strony babci mamy. Jest ok?

Andrzej

Có z kasą za brak L4?

@Andrzej

Była już w lutym.Kto powiedział ,że będzie cyklicznie?

Neron

Zwłaszcza że była światowa premiera nowej 7

Qaz
@k

Dlaczego mącisz i siejesz ferment? Mało masz kłamstwa na świecie?

@Qaz

Miał być żart.Ale masz racje ,słabo wyszło. Dla odmiany bardziej coś bardziej przydatnego: (usunięte przez administratora)h

Sergio

ale żartowniś z tego naszego Pana Prezesa :-D

Maro

Strony prowadzac negocjacje w zwiazku z trescia art. 16 ust. 1 Zakladowego Ukladu Zbiorowego Pracy da Pracowników Predsiebiorstwa Górniczego „ Silesia" sp. z o.0. ustalaja co nastepuje: 1. Od dnia 01.04.2022 r. wynagrodzenie zasadnicze pracownikow, z wylaczeniem okreslonych w art. 2 ust. 2 i 3 Zakladowego Ukladu Zbiorowego Pracy, zostaje podwyzszone o nastepujace kwoty: a) o 400 zl brutto od 01.04.2022 da pracownikow PGS, nie objetych indywidualna zmiana wynagrodzenia zasadniczego w roku 2022 oraz jednoczesnie pry zalozeniu, ze zmiana wynikajaca z tabel taryfikatora obowiazujacych od 01.02.2022 r. jest elementem tych 400 zl brutto; b) o 250 zl brutto od 01.04.2022 da pracowników PGS, objetych indywidualna zmiana wynagrodzenia zasadniczego w roku 2022 oraz jednoczesnie przy zalozeniu, ze zmiana wynikajaca z tabel taryfikatora obowiazujacych od 01.02.2022 r. jest elementem tych 250 zl brutto: 2. Od dnia 01.05.2022 r. da pracowników nieposiadajacych uprawnien do posilkow profilaktycznych wynikajacych z innych zrodel prawa pracy obowiazujacych w Przedsiebiorstwie Górniczym „Silesia" sp. z o.0. przyznaje sie prawo do ryczaltu zywieniowego w kwocie do 300 zl/m- brutto (uzalezniony od dni prepracowanych). 3. Od dnia 01.03.2022 r. wartosc ekwiwalentu posilku profilaktycznego / regeneracyjno- wzmacniajacego wynosi 30 zl. 4. W roku 2022 umozliwia sie wydawanie deputatu weglowego pracownikom w nature, zgodnie z zasadami obowiazujacymi da wyplaty deputatu w pieniadzu, na podstawie uchwaly Zarzadu spólki, na podstawie zalacznika r 4 do ZUZP oraz deklaracji pisemnej pracownika. Zmiana niniejsza zostanie szczególowo opracowana w formie protokolu dodatkowego do ZUZP.

Zawiedziony
@Maro

Od 1 kwietnia podwyżki wynagrodzeń? No to już musztarda po obiedzie bo nikt nie podpisał nowej umowy a wypłata już we wterek. Reszta porozumienia to dno, dno i jeszcze raz dno... Wstyd dla związków zawodowych. Państwu już dziękujemy. W innych firmach spory zbiorowe i widmo strajków. U nas nieroby nic dalej nie robią poza siedzeniem w biurach. Dwóch emerytów i dwóch cieniasów. Nigdy nie będzie dobrze póki ich się nie wywali na zbity pysk.

Hycel
@Zawiedziony

Nikt z nich nie podskoczy póki pan im nie pozwoli i nie popuści troszkę smyczy. I tak będą chodzić przy nóżce Pana bo nie gryzie się ręki która karmi.

Yes
@Zawiedziony

Tak

Kapral

I co szanowne związki doczekamy się tych podwyżek ???? Bo już zaczynamy się wk…… do jasnej ciasnej

Jan
@Kapral

400 brutto dla każdego. Dodatkowo kierownicy działów będą mieli pewną pulę dla tych pracowników których chcą szczególnie docenić.

Ryl
@Jan

Skąd takie info? 400 brutto to śmiech na sali ????

No
@Ryl

Tym bardziej że 3 ściany jadą na pełną parę i przodki

Taki tam
@Jan

Niestety rozczaruje cie kolego 400zl jet dla tych co nie dostali w pierwszym kwartale żadnej podwyżki jak ktoś dostał to dostanie tylko 250zl

przecieram oczy ze zdziwienia
@Taki tam

To jak ktoś dostał niedawno 400 zł podwyżki to teraz dostanie jeszcze 250 zł? czyli jedni dostają po 400 a drudzy po 650...? takie to nie fajne...

Lopez
@przecieram oczy ze zdziwienia

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z jednej strony masz rację ale z drugiej skoro ktoś zasłużył na podwyżkę i dostał ją od kierownika to dlaczego teraz ma się znowu zrównać stawka z tymi co siedzą 3 razy w kwartale na L4?

Rozczarowany
@Lopez

A może dostał podwyżkę "po znajomości" i z " układu"?

glazurnik amator
@Rozczarowany

Albo kafelki kierownikowi układał.

Ktoś taki
@Lopez

Zapomniałeś jeszcze napisać o tych co chodzą sumiennie do pracy, angażują się i starają ale na podwyżkę u kierownika nie zasłużyli...

mkr
@Kapral

Hej a co tam u Olgierta słychać?

Kaniowiak

Ja się załatwiam w domu jeśli kogoś to interesuje. Nie żal wam wolnego dnia na pisanie takich rzeczy tutaj? przy okazji życzę wszystkim miłego dnia.

@Kaniowiak

Już to widzę

Adams
@Kolega Roberta

Szanowny kolego kolegi Roberta napisze krótko bo pewnie i tak nie zrozumiesz. Otóż przysłowia mądrością narodu, pisząc krótko: psy szczekają, karawana idzie dalej :) P.S.Miłego dnia.

@Adams

To że szczekasz to każdy w Kaniowie wie I nie musisz się tym chwalić

@przecieram oczy ze zdziwienia

Jak ktoś dostał np.500 w ostatnim kwartale poprzedniego roku to razem dostał 900.to juz fajne?

Kolega z pompy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Wiadomo kiedy premia za niechorowanie ???

Moni

Cześć scorch!!! Chciałem zapytać co słychać u mojego olgierdda??? Część Scorch!!!!

Tomek

Zmień już płytę. Miłego wieczoru XD

Moja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Ile tej premii jutro jest obiecane? Z 15 procent bydzie?

Opałowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

A wiadomo już jak wygląda sprawa węgla? Jak to będzie w końcu rozliczone? Czy mam się już rozglądać na składach pomimo cen z kosmosu

Obserwator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Kasa jest a kiedy załoga to odczuje ? (usunięte przez administratora)

Mkr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

A co tam słychać u Olgierda?

Robol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

I co z tą ścianą 300??

Kumpel

Kiedy te kartki na święta będą ???

No
@Kumpel

Już są, a premia za nie chorowanie kwartalne kiedy będzie wypłacona ?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1056.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1017, z czego 301 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 596 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PG SILESIA?

Liczba opinii klientów firmy PG SILESIA, to 34, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

Kandydaci do pracy w PG SILESIA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1242 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PG SILESIA