Opinie o KWK Brzeszcze w Brzeszcze Kościuszki 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KWK Brzeszcze. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KWK Brzeszcze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK Brzeszcze w Brzeszcze Kościuszki 1

Witam.czy za pracę w sobotę jest wybitka?

elektromonter
@Nowy

Oczywiście że jest za każde święto , to od ciebie zależy czy chcesz do zapłaty czy do wybrania.

@Nowy

Na Ja ci ludzie chcą pracować po 10 h bo mają obiecane że dostaną dodatkowo 350 zł netto na rękę 4 tys na miesiąc wyjdą ciekawe czy u nas by tyle nie dali nam też bym poszedł a tak to mam 3 200 na rękę jako slusarz

Dystrybutor
@Nowy

Nie mogę się doczwkać wydobycia po 10 h uwielbiam jak się sypie kopiata taśma to jest piękny widok kocham wydobycie i kaskę też 350 zł to sporo

Do nowego
@Nowy

Jak tylko na Brzeszczach powiedzą 10 h to ja się zgadzam 4 tys na rękę to spoko zarobek

To niewiele mniej zarobisz od takich co zarabiaja 3300-3400 brutto

Margaj47

Unia europejska do konca 2030 roku chce zlikwidowac wszystkie kopalnie w polsce, bo emisja gazów jest szkodliwa. Wiec pytam czym bedziemy ogrzewac nasze domy, ano gazem normalnym ekologicznym lub drewnem i znowu bedzie wymiana pieców z weglowych na ch.j wie jakie i to bedzie koszt 15.000 zł

rylopen

Niech ktoś powie co się (usunięte przez administratora) z SR zaraz połowa kopalni na rezerwach będzie to jest już przygotowanie pod likwidacje ? ,ważne ze związkowe lenie mają swoje nowiutkie SR które są zabierane do biur związkowych.

Do rylopena
@rylopen

300 osób ma jeszcze iść do końca marca Janina i Sobieski masakra a Brzeszcze do 2025 pewne info i po kopalni szkoda

Wodnik
@Do rylopena

Te 300 to nie za dużo. Chyba, że to dół i powierzchnia.

Do. wodnika
@Wodnik

Tylko z dołu 300 ludzi a z góry 200 na razie do końca marca. a na Sobieskim są braki ludzi podejrzewam że tam zostaniemy do emerytury jak dorobimy

@Do. wodnika

jak na ścianowych robi łącznie niecałe 200 ludzi GRP to pewnie z 70 a gdzie reszta?

Do wodnika

Większość Sobieski ma iść i Jaworzno nikła szansa na powrót

Uczciwy
@Do. wodnika

Wy serio z tym że mają być jakieś przeniesienia? Przecież niedawno było mówione ze Brzeszcze jeszcze lekko 20 lat mogą pracować... Czy jest aż tak źle że trzeba się ludzi pozbywać?

Do uczciwego
@Uczciwy

Jest bardzo złe Brzeszcze do 2025 nie ma ścian a głębiej się już nie da, a po za tym nie ma odbiorców na węgiel szyb Grzegorz stoi nie ma kasy ludzie przechodzą na gaz , a Tauron inwestuje w fotowoltaike

Uczciwy
@Do uczciwego

To oznacza ze Tauron jednak bedzie chciał sprzedać KWK Brzeszcze? ile jest prawdy w połączeniu innych dwóch kopalń Taurona, Może się uda jeszcze utrzymać kopalnie 10 lat przy życiu, wielu osobom by to bardzo pomogło,(przejscie na emeryture), w obecnych czasach szukac nowej pracy ( po kopalni) to bedzie tragedia...

Do uczciwego

Kopalnia Brzeszcze do 2025 mają przenosić na Sobieski tam podobno nie jest zle

AAA
@Do uczciwego

A co z Brzeszczami ? do zamknięcia? przecież było mówione że kopalnia może odzyskiwać metan, pięknie będzie się działo jak zamkną kopalnie....druga "stara' Wola.....

BBB
@AAA

Według mnie cale to gadanie nie ma sensu, nikt nie wie co tak naprawde siedzi w głowie Tauronu i rządu, wiadomo ze trzeba "uciekać" od węgla ale nie wierze w to że kopalnia zostanie zamknieta w ciągu najbliższych 5 lat.....

DoBbb

W ciągu 4 lat. i po kopalni

BBB
@DoBbb

Skąd takie informacje że 4 lata, przecież takiego biznesu nie zamyka sie w rok, jesli by tak mialo być to już by byly tego oznaki.

do bbb
@BBB

a co nie widac przeciesz na kazdym kroku widac ze to koniec kopalni

zachariasz
@BBB

Sam sobie odpowiedziałeś. Nie w rok więc w cztery.

xaxa
@Do uczciwego

Nie gadaj bzdur bo do wakacji uruchomiona zostanie druga ściana, ściana 126 fedruje, 127 podścianowy jedzie TJ. Fedrowanie 06 to będzie ponad rok. Po 127 ma być zamknięta część kopalni i cale powietrze pójdzie na pokład 510 gdzie zostało sporo ścian. Co innego to to, że zwały sie powiekszają i ciekawe co bedzie dalej. Kilkudziesięciu z sugu mają przeniesc na inne kopalnie. Z kopalni mieli iść na inną kopalnie na parę miesięcy, ale temat ucichł.

Do xaxa
@xaxa

Zwaly rosną. węgla nikt nie chce a tu. politycy mówią że ekonomia się liczy a premier mówi że 28 milionów ma iść na zieloną energię wiatraki fotowoltaika z UE

Grzesiek

Nie ma takiej ściany 127

Do grzeska
@Grzesiek

Bo to jest koniec kopalń Morawiecki nas sprzedał teraz liczy się zielona energia UE daje 28 milionów na zamknięcie kopalń do 2030 ma zostać 4 kopalnie

xaxa
@Grzesiek

Wiadome, że chodzi o ściane ponizej 126..

rylec

Prędzej tą kopalnie wysadzą niż trafi do SRK tyle w temacie. Dobrze ze już tu nie pracuje.

Bombowo
@rylec

Wysadza? Co masz na myśli...

wodnik

To ściana 930

Przesadzasz
@AAA

Przesadzasz kolego, niewielki odsetek mieszkańców gminy pracuje na kopalni.

da
@Do wodnika

A na Janinie mówią że z Sobieskiego mają przyjść na Janine xd

@rylopen

Jeszcze do niedawna było tyle ludzi ze nie wszyscy dostawali Au-9 czyli SR, chodzi o aparaty tlenowe do zjazdu.Teraz nie wiem jaka jest sytuacja.Sa tylko kamery na odstawie głownej i mozna dzwonic z kazdej blokady na trasie przenosnika mozna.Brakuje ludzi do czyszczenia pod tasmami które sa bardzo zaniedbane

@Do rylopena

węgla jest jeszcze na 200 lat w kopalni, pod warunkiem ze ktos zdecyduje sie przejachac wisłe, bo budowac szyb za wisła to ogromne koszty, a tam to dopiero jest w ch.j metanu

@Uczciwy

Przeciez były przeniesienia w ramach spółki.Bez zgody na siłe przenosili na inne kopalnie w spółce naDWISLANSKIEJ. Gdzie ty wtedy byłes

John

Firma nie szanuje ludzi chłopcy pracują bez premii tylko stawka godzinowa !!!!!!!!!

Do jonha
@John

To i tak za dużo dla darmozjada

Do doha
@John

A po co firma ma szanować przeciesz nie pasuje to wypad węgiel jest nie potrzebny i darmozjady też wypłata powinna być 2 tys 500 na rękę i 300 zł kartki i na cały miesiąc a jak komuś nie pasuje droga wolna kopalnie i darmozjady są Polsce nie potrzebni

D

Chłopie czyś ty głupi ja na budowie tak nisko nie upadłem ja w biurze w skarbówce od 8 do 17. na rękę 4 koła 13 koło 5 tys a z was darmozjadow tylko się śmiać bo tak na serio to górnictwo jest nie ekonomiczne i cza się pogodzić z likwidacja wygrywa gaz fotowoltaika

Bosman
@John

Nikt nie wie jakie są zasady przyznawania premii. Brak regulaminu plac.

@John

Chodzi mi wyłacznie o prace pod kopalnia jako pracownik panstwowy, a nie w jakiejs firmie prywatnej.Ja na zarobek nie narzekałem ale nigdy nie dostałem na reke wiecej niz od 2600 do 2900 zł. Tylko barbórka była wieksza 3200 do 3500 oczywiscie netto w latach 1900-2015

@John

Premia sie nalezy kazdemu, bo ona jest regulaminowa i dobrze ze poruszyłes ten temat, ale zamiast narzekac to zrób cos z tym albo sie zwolnij, jak nie masz na to wpływu

@D

Fotowoltaiki to ja bym nie załozył nawet za darmo, ale nie bede tłumaczył dlaczego. Trzeba sie znac na eksploatacji, bo tu nie chodzi o same koszty. Zawsze 1/4 ci zabieraja, CZYLI jak ktos zarobi 5000 zł, to zabieraja mu pradu za 1/4 czyli czwarta cześc, a taka kwota ulica nie chodzi podzielic 5000 na cztery czesci Energetyka kradnie ustawowo 20 % pradu Widzieliscie kiedys jak fotowoltaika sie pali ? A wymiana jest droga, pod warunkiem ze płyty sa dostepne na stanie.

@Bosman

Premia jest tylko regulaminowa i nalezy sie kazdemu pracownikowi, ale nie wiem jaka to jest kwota, poniewaz na dniówce scianowej jest okreslona stawka i np. chodzi o udziały premiowo-procentowe z karty górnika

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KWK Brzeszcze? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Margaj47

Odpowiedz odnosnie przyjec pod kopalnie Tauron Oficjalnie to nie ma przyjec pod kopalnie nawet dla emerytów, chyba ze po znajomosci. Naszych nie chca przyjmowac, a ukrainców by przyjeli hahaha. Posiedział by na takim gwarku górniczym ze wzgledu na wiek, bo juz kosci słabe Uwazam ze jak ktos przerobił 23 lata plus 2 lata urlopu górniczego i dostaje 3700 emerytury, to teraz na kopalni jego standardowy zarobek wynosi 5080 zł netto.Takie sa obliczenia według krajowego zakładu ubezpieczen płacowych. Kto zarobi mniej niz 5080 zł netto ten pracuje za damski (usunięte przez administratora)

Czy w KWK Brzeszcze zatrudniani są obcokrajowcy?

Na Brzeszcze mają przyjąć Ukraińców chlopow50 osób od czerwca 4 tys brutto

Hanna
@Do pewniaka

A Polaków też chętnie przyjmują czy nie?

rylec

Polacy Robią ale po zarobkach można by było wywnioskować ze to jacyś hindusi albo węgielni chłopcy z plantacji bawełny

@rylec

Mi tam wypłata pasuje wcale nie mała a jak komuś nie pasuje to może iść sobie dorobić

Margaj47

Oficjalnie to nie ma przyjec pod kopalnie nawet dla emerytów, chyba ze po znajomosci. Naszych nie chca przyjmowac, a ukrainców by przyjeli hahaha. Posiedział by na takim gwarku górniczym ze wzgledu na wiek, bo juz kosci słabe Uwazam ze jak ktos przerobił 23 lata plus 2 lata urlopu górniczego i dostaje 3700 emerytury, to teraz na kopalni jego standardowy zarobek wynosi 5080 zł netto.Takie sa obliczenia według krajowego zakładu ubezpieczen płacowych. Kto zarobi mniej niz 5080 zł netto ten pracuje za damski ch.j

Margaj47

Czy jest mozliwośc pracy na konkretnych poziomach włacznie z poziomem 900 m. np. jako pracownik kopalni, albo pracownik pod firma na oddziale tasmowym GTG Gwarek? Oswiadczam ze jestem emerytem górniczym i pracowałem w latach 1990-2015 na kopalni KWK BRZESZCZE teraz TAURON. Chciałbym z wielka ochota i zainteresowaniem dorobic do emerytury, poniewaz kocham prace na kopalni, na zasadzie wiedziec za co płaca i ile w zaleznosci od wykonywanej roboty

Gpd

Niech ktos zrobi cos z tym blotem na 900 slisko jak by ktos kalem wysmarowal przekop opylić to albo piachem posypać idac na wyjazd to lecisz jak szympans z paralizem odbytu i zespolem downa

@Gpd

Nie narzekaj nie jest źle przesadzasz złamiesz nogę to pujdziesz na l4

Dystrybutor

Nie moge iść na l4 bo mi premie uwalą po za tym chorowanie jest dla leszczy

@Dystrybutor

To chodź w błocie ja mam (usunięte przez administratora) na to jak większość ludzi na kopalni

@Do ryla

Ta kopalnia interesuje się jeszcze ktoś bo po robicje widać że każdy ma wyjebane

Brat

Wiadomo coś czy będzie wypłacana jakaś premia?TW olbrzymie zyski za pierwszy kwartał a my dalej nic.

Sjjas
@Brat

Powinna być premia inflacyjna 12 procent rocznego wynagrodzenia

Małgorzata
@Sjjas

Gdzieś tak dają? Pierwsze słyszę o takim wynalazku szczerze mówiąc

e
@Małgorzata

Dobrze to powinna być podwyżka 12% żeby pokryć siłę nabywczą pracownika.

@Sjjas

Po co podwyżki przecie ja z wypłaty jestem zadowolony

Olga

Ta? A to ile masz?

Jacek 1956

Pracowalem tutaj w latach 1977-1980. Bylo "ciacho". Wszyscy trzymali razem. Prawdziwi kumple.Warunki i pieniadze byly bardzo dobre. Sklep przy kopalni - niskie ceny. Talony na wegiel : 500 zl /mies.byly dodatkowo.Dowozy autobusem "za friko" tez."Biali" poganiali, ale byli konkretni i w porzadku. Atmosfera na numerkach, maskowni i metanomierzach - klasa- bardzo mile dziewczyny w obsludze. Do pracy chetnie sie chodzilo. Nerwowka czesto byla, ale kazdy chetnie i duzo pracowal. Duzo zalezy od ludzi : jak sie jest do nich w porzadku, to oni do ciebie tez. Skarbnik i Barbara tez . Szczesc Boze ! Jeszcze przy okazji: na dole trzeba bylo sie nachodzic i narobic, ale za to nie trzeba bylo wydawac pieniedzy na studio-fitnes. Zarobki byly mimo wszystko lepsze niz w innych zakladach pracy.

fwsd

Wznowili drążenie Szybu Grzegorz ;)

@fwsd

Doplynely 2 statki z węglem z kolumbi najwięcej ma iść na slask

Johny

Witam czy kopalnia obecnie prowadzi przyjęcia? I na jakie pieniądze można liczyć na start.

ncg
@Johny

Daj sobie spokój z kopalnią, idź do wojska lepsza kasa na start i robota lepsza. Górnictwo się kończy a wypłaty takie same od 12 lat

Wodnik
@ncg

Wojsko to nie przytułek ani urząd pracy.

Mateo

I co z tymi podwyżkami?dogadali się?

Do mateo
@Mateo

150 zł brutto podwyżki w tauronie wydobycje

Tomo
@Do mateo

W jakiej formie? Podniosą nam stawki od zaszeregowania tak jak w innych społkach? Czy rzucą znowu jakieś ochłapy w dodatkach?

sgf
@Tomo

Stawki zaszeregowania podnieśli.

On

Ale zarabiamy nawet z dodatkami zaraz dogoni nas minimalna krajowa, brawo Tauron

Ciekawy

Słyszeliście że mamy przez pół roku robić w systemie 3 zm w Sobotę 2 w niedziele ? Ścianowcy podobno usłyszeli że musza robić w week inaczej trafią przed sąd. Nie wiem z jakiej paki ale patrzac na co sie ludzie godzą to jestem w stanie uwierzyć że na takie coś się też zgodzą.

Do ciekawgo
@Ciekawy

Przecież nikt nikogo tu nie trzyma to się zolnij nas się zgadzam aby robić 2 soboty i 2 3 niedzie większość kolegow jest za tym

Pracownik G2
@Ciekawy

Gadasz bzdury. Nie było nawet takiego tematu na Brzeszczach.

Kris
@Pracownik G2

To pisze jakiś nawiedzony gościu!Na forum Janiny to samo pisał!

Zbychu

Kiedy beda brac ludzi z sugu pod kopalnie?

tkit
@Zbychu

Ale po co mają brać, jak po połączeniu 3 kopalń będą redukować etaty, bo (usunięte przez administratora) utrzymywać geologów, nadszytygarów itp tylu, jak mogą te 3 ruchy robić objazdowo.

wodnik
@Zbychu

Te trzy ruchy to będzie pewno jeden oddział GZL. Co będzie na wszystkie kopalnie jeździć.

Do wodnika
@wodnik

A czy to znaczy że ci co są pod tauronem też będą zucac po innych kopalniach raz na Brzeszczach raz na Janinie lub sobieskim

Zdenerwowany

Ktoś może mi wytłumaczyć czym zajmują się święte krowy z RCP? chcesz Uż to masz dzwonić do kantorka koj z tym że nikogo nie ma ich to nie obchodzi , chcesz się dowiedzieć czy masz urlop zaznaczony to cię odsyłają do planistki (usunięte przez administratora) je to obchodzi ze jest np. zamknięcie miesiąca albo rozliczenie bonów a planistka sobie rwie włosy z głowy bo tyle roboty ma i wisienka na torcie ile już obiegówek (usunięte przez administratora) ? w ciągu trochę ponad roku 2 razy się zdarzyło że człowiek musiał kombinować. Ta kopalnia to już totalne (usunięte przez administratora)

Do zdenerwowanego
@Zdenerwowany

Tu na tej kopalni wszyscy mają już gdzieś kopalnia się kończy i każdy ma wywalone jest nierentowna wszyscy o tym wiedzą tylko nie ryle ale dowiecie się na koniec roku także jak ktoś ma szanse iść na inną kopalnie to niech idzie bo tu się robi nie za ciekawie związki o tym wiedzą ale mają zakaz pary puscic

Edek
@Do zdenerwowanego

Stary daj spokój już z tym zamykaniem!Od kiedy tu pracuję to ciągle słyszę że nas zamykają.Zajmij się robotą!

Do zderwowanwgo
@Do zdenerwowanego

Przecież to koniec kopalń jeszcze zamknięty blok w Jaworznie zepsuty morze na drugi rok uruchomią w co nikt nie wierzy to już końcówka kopalń wszystkie bloki pod młotek a Polska prąd z Niemiec będzie kupywac tylko nikt nie chce się do tego przyznac

Rylec
@Do zderwowanwgo

Stare jaworzno jedzie na pelnej mocy zamknięty nowy blok to problem dla Sobieskiego bo stamdad i pod tamten węgiel była projektowana elektrownia.

@Rylec

Ma być blok w Jaworznie przekształcony na blok gazowy czy ktoś coś o tym wie bo suchy po kopalniach chodza

A
@Rylec

Tylko problem w tym że Brzeski nie nadaje się do żadnej elektrowni. I nie ma alternatywy bo palenie w piecach się skończyło.

Gcg
@A

Palenie w piecach V klasy będzie jeszcze z 30 lat

Gcg
@Do ryla

Stare wygaszane bloki w Sierszy i na Jaworznie będą na gaz, ale ten nowy dalej będzie na węgiel

Do Gcg
@Gcg

A ktoś jeszcze pali piecem 5 klasy to już lepsze na gaz

Do Gcg
@Gcg

Jak go naprawia ten nowy co nie widzę tego a Tauron niech reklamuje węgiel bo za chwilę nie będzie komu sprzedać bo ludzie przechodzą na gaz

zawiedziony

Jak załoga po wczorajszej wypłacie? Dalej zostajecie na robocie pomimo że macie 6 godzin? Dalej robicie święta jak kierownik karze ? Dalej będziecie dodatkowe roboty robić? Dalej będziecie się godzić na chowanie czujników i tolerować wybryki dozoru? Weźcie sobie kwitki równo sprzed roku i otwórzcie oczy ! z środami wolnymi tyle samo wypłaty rok temu dostaliście co teraz za cały miesiąc rypania!

Do zawiedzinego
@zawiedziony

Ryl powinien na rękę zarobić 2 tys 500 i 300 zł kartki tyle jest warta wasza praca nic więcej a mój brat jako informatyk na rękę 8 tys 500 ja też kończę studia inform a wasz zawód to już zanika i bez perspektyw

Damian
@Do zawiedzinego

(usunięte przez administratora)Wypisujesz jedno i to samo na każdym forum.Zajmij się czymś pożytecznym a od ryli się (usunięte przez administratora)

Król wydobycia
@Damian

Dokładnie masz rację! Po (usunięte przez administratora) wchodzisz na forum górnicze, wypad do swojej roboty inżynierze za 5 groszy!!

kazio

Witam brać górniczą. Kiedy usuwają firmy z Brzeszcz?

Hhhh
@kazio

TJ i remagum zostało max parę miesięcy, sug zostaje.

Do hhhh
@Hhhh

Do końca czerwca a puzniej na Śląsk ich przenosza

@Do hhhh

Chłopy dobra wiadomość od lipca środy wolne nie cza tyle węgla dychniemy a po zatym wakacje sa

@Do pewniaka

Super na Sobieskim mówią że od lipca do końca roku wolne środy za dużo węgla jest na zwałach a blok Grzegorz zamknięty Tauron idzie w Oze

@Do pewniaka

W jakiej cenie jest węgiel z Rosji czy ktoś się orientuje bo podobno jest wielkie bum na niego

350 zł za tonę ekogroszku z rosji

Fredi
@Do pewniaka

Gdzie jest skład z tym ekogroszkiem po 350 byłbym zainteresowany.

Do fredri
@Fredi

Zamawiasz ale są kolejki 2 3 miesiące duże zainteresowanie jest węglem ja czekałem 3 miesiące ale warto 350 zł za tonę ekogroszku i jest jakościowo dużo lepszy niż polski

Fredi
@Do fredri

Ale nie odpowiedziałs gdzie jest ten skład i w jaki sposób można go zamówić.?

@Fredi

W imieliniu

@Do pewniaka

Obdzwoniłem wszystkie składy , nic takiego nie ma a w Trzebini jest skład opału ale kupno min 25 Ton i cena niższa ok 70 zł na tonie od Tauronowskiego. Kłamliwy trollu

Do rylca
@rylec

Dobrze że kupiłem 10 ton węgla po 350 zł ekogroszku przy elektrowni w Jaworznie z Rosji mam na 2 zimy a puzniej na gaz mam 42 lata to już się nie chce palić w piecu a na to samo wychodzi jakbym chciał kupywac węgiel polski to już katastrofalnie jest tak kaloryczny jak rosyjski elektrownie zwożą pociągami z rosji

@rylec

Najgorszy węgiel to tauroniwski to wolimy przejść na gaz

Krzysiu

Przyjęcia na Janine i Sobieski ruszyły a na Brzeszcze coś będzie orientuje się się bracia ?

Do krzysia
@Krzysiu

Na brzeszczach nie będzie przyjęć ewentualnie mają przenosić z brzeszc na jancie

Do krzysia
@Do krzysia

Na jancie też nie jest zle

fs
@Krzysiu

Przyjęcia tylko na elektryków są.

@Krzysiu

Przyjęcia będą na Brzeszcze i dalej są dla (usunięte przez administratora) zwącholi i pociotków tych z biurowca.

@ryl

I bardzo dobrze bo reszta nic nie umie a poza tym wyście Polsce są wogole nie potrzebni wyście są tak górnicy potrzebni jak w Polsce covid

@Do ryla

To jest prawda że w Polsce górnicy są potrzebni jak covid

Mix
@ryl

Jakie są zarobki na Brzeszczach?

@Mix

po 10 latach pracy i na ścianowym średnio 3800 netto plus bon za zjazd 25.20

@ryl

To i tak za dużo na rękę powinien górnik w ścianie zarobić 2 tys 500 i 300 zł kartki żywność to powinno być wypłata górnika na kopalni

@Do ryla

Tyle wart jest ryl z kopalnia i jeszcze tego ok węgla nikt nie chce 700 ton zalega w tauronie

@Do ryla

Też bym więcej górnikom nie dał zarobić jaka praca taka płacą 2 tys 500 i 300 zł na kartki

Zostaw merytoryczną opinię o KWK Brzeszcze - Brzeszcze

• Jak się pracuje w KWK Brzeszcze?

Zobacz opinie na temat firmy KWK Brzeszcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK Brzeszcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWK Brzeszcze
3.8/5 Na podstawie 380 ocen.

KWK Brzeszcze