Strefa Energii

Kraków

Strefa Energii

Opinie o Strefa Energii

Ryszard

@Wiktor Na stronie internetowej firmy znalazłam ogłoszenie o rekrutacji dotyczące stanowiska Doradca Techniczno-Handlowy. Firma też zachęca do przesyłania swojej aplikacji do wykorzystania w ewentualnych przyszłych rekrutacjach. Możesz sprawdzić tu http://strefaenergii.com/wspolpraca/kariera.html @Ela Dzięki za Twoja opinię. Napisz, proszę nieco więcej. Jakie cechy powinien mieć dobry kandydat do pracy w Strefa Energii? Co jest kluczowe żeby móc się realizować w firmie? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Strefa Energii?

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Ela

Pracuje pół roku i bardzo sobie chwalę pracę tutaj. Fajna atmosfera, pieniądze zawsze na czas i mozliwosc rozwoju. Zaczynałam jako specjalista a juz po pół roku prowadze własne projekty i wdrażam swoje pomysły. To moj najlepszy pracodawca dotychczas.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Strefa Energii? Napisz o tym!

Henryk

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czy są na forum pracownicy Strefa Energii? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Castello99

Pracuję od ok pół roku. Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć i zarobić dobre pieniądze, a do tego pracować z fajnymi ludźmi i oferować dobry produkt to polecam - powinien aplikować :). Najlepsza praca jaką miałem do tej pory ;).

Pabloo

Czy można liczyć na umowę o pracę?

Marek84

Pracuję od 3 miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Kasa na koncie na czas, klienci zadowoleni z instalacji i obsługi, a dzięki temu moja praca łatwiejsza bo dostaję polecenia do znajomych którzy też chcą takie instalacje :) Jak dla mnie Bomba

Pinky6

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Świetna atmosfera, młoda ekipa i najważniejsze - Dba się o klienta! Wiem że oferuję ludziom bardzo dobry produkt, z dobrą gwarancją i świetnym, szybkim serwisem. Szczerze polecam

Zostaw opinię o Strefa Energii - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strefa Energii