Strefa Energii

Kraków

Opinie o Strefa Energii

Henryk

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czy są na forum pracownicy Strefa Energii? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Castello99

Pracuję od ok pół roku. Jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć i zarobić dobre pieniądze, a do tego pracować z fajnymi ludźmi i oferować dobry produkt to polecam - powinien aplikować :). Najlepsza praca jaką miałem do tej pory ;).

Pabloo

Czy można liczyć na umowę o pracę?

Marek84

Pracuję od 3 miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Kasa na koncie na czas, klienci zadowoleni z instalacji i obsługi, a dzięki temu moja praca łatwiejsza bo dostaję polecenia do znajomych którzy też chcą takie instalacje :) Jak dla mnie Bomba

Pinky6

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Świetna atmosfera, młoda ekipa i najważniejsze - Dba się o klienta! Wiem że oferuję ludziom bardzo dobry produkt, z dobrą gwarancją i świetnym, szybkim serwisem. Szczerze polecam

Zostaw opinię o Strefa Energii - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strefa Energii