Opinie o Strefa Energii w Zabierzów

Strefa Energii działa na polskim rynku OZE od ponad 10 lat. Wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowa i indywidualna obsługa. Tysiące zrealizowanych zleceń uczyniły nas ekspertami w rozwiązaniach z zakresu ekologicznego domu, termomodernizacji oraz doradztwa energetycznego dla firm. Nasza główna siedziba natomiast znajduje się w Zabierzowie, natomiast działamy na terenie 8 województw w środkowej i południowej Polsce. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych fachowców. Posiadamy własne ekipy instalatorskie pracujące na sprzęcie najwyższej klasy. Dzięki temu jakość ich pracy jest na najwyższym poziomie, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie naszych klientów. Dajemy pozytywne doświadczenia przez kompleksowe rozwiązania i Legendarną Obsługę Klienta. Zawsze nastawieni na człowieka i profesjonalni, z odwagą zmieniamy świat na lepsze.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Energii w Zabierzów

benek00777

nie polecam tej firmy serwisant od 7 miesięcy przyjeżdża wymienić falownik na dobry

@benek00777

Szanowny Panie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 535 989 535 lub o wiadomość na adres mailowy: biuro@strefaenergii.com. Bez szczegółowych danych nie jesteśmy w stanie odnieść się do opinii i pomóc w przedstawionej sprawie.

benek00777

nie polecam nikomu tej firmy brak kontaktu z nimi

Agata

Praca dla osób ambitnych, chcących wdrażać swoje pomysły. Możliwość stałego rozwoju, elastyczność jeśli chodzi o godziny pracy. Szkolenia, wyjazdy integracyjne, spotkania zespołów, środowisko idealne dla osoby zdeterminowanej, nastawionej na osiąganie sukcesów. Ludzie tworzą niesamowitą atmosferę, ponieważ są zadowoleni z siebie samych i z pracy którą wnoszą do firmy. Każdy może się tu nauczyć wszystkiego jeśli tylko chce. Jeśli chodzi o zarobki, to dopiero tutaj mogłam poczuć się doceniona. Jestem w pełni odpowiedzialna za to co robię, dzięki czemu nie potrzebuję motywacji czy bata do wypełniania swoich obowiązków, mam poczucie budowania wizerunku firmy jako profesjonalnej. Praca tutaj jest spełnianiem się w każdym obszarze życia- rozwój, przyjaciele, lojalność, nauka, wiedza, pomoc innym... i wiele innych.

@Agata

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że praca w Strefie Energii spełnia Twoje oczekiwania! Pozdrawiamy :)

ByłyByły

Witam, Pracowałem jakiś czas w strefie jako doradca techniczno handlowy, praca sama w sobie nie była taka zła jak ją tutaj opisują, owszem, niektóre zasady i "polecenia służbowe" w firmie są nieco śmieszne ale to już pomijam, nie pasowało mi kilka rzeczy to się po prostu zwolniłem, tyle. Praca nie dla każdego, aczkolwiek jeżeli chodzi o wypłaty to zawsze na czas, narzędzia pracy też były więc nie ma zbytnio do czego się przyczepić :) Nie wychodzi Ci to po prostu zmień pracę i tyle w temacie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak to mówią Życzę zdrówka całej załodze :) Pozdrawiam :)

Ktoś
@ByłyByły

Masz racje tylko jest jeden problem. Pracodawca wymaga podpisania umowy lojalnościowej a jej zerwanie grozi grzywna ok 24 000 brutto Czy to jest uczciwe ? Skąd w pierwszym dniu szkolenia masz wiedzieć w jakie (usunięte przez administratora) się pakujesz ? Mi osobiście nikt nie wspomniał o kilkustronicowym skrypcie i sposobach jego egzekwowania czyli jakieś śmieszne nagrywanie siebie jak przedstawia się skryp lub nagrywanie swoich rozmów z klientami co tez wydaje się nie być do końca legalne Jak bym chciał być aktorem to bym poszedł do szkoły teatralnej . Przypominam tez o naciąganym eko konsumencie opowiadanie trefnych historyjek naciskanie na ludzi żeby podpisali natychmiast umowe bo oferta przepadnie Podsumowując , sposób w jaki firma traktuje pracowników i klientów jest lekko mówiąc moralnie wątpliwy Czy działania te są legalne, nie wiem ale dla mnie na pewno są to nie czyste zagrania Dlatego mimo " lojalki" uciekłem z tej firmy tak szybko jak było to możliwe Jeżeli robienie z siebie bałwana i naciąganie ludzi Ci nie przeszkadza to idealne miejsce dla Ciebie :)

@ByłyByły

W Strefie Energii staramy się dbać o każdego pracownika. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie dla każdego praca Doradcy będzie odpowiednia. Cieszymy się, że dostrzegł Pan zalety pracy w naszej firmie. Również pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej :)

@Ktoś

Szanowny Panie, przed podpisaniem umowy lojalnościowej przedstawiany jest plan szkoleń oraz charakter pracy. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że praca Doradcy Techniczno-Handlowego nie jest dla każdego. Zawsze staramy się pomóc i przekazać posiadaną przez nas wiedzę. Strefa Energii działa w branży odnawialnych źródeł energii już 8 lat. Proponowane przez nas rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz biznesowych są jak najwyższej jakości. Nasi klienci są informowani o każdym elemencie, który składa się na cenę instalacji fotowoltaicznej. Żaden z klientów nie jest zmuszany do podpisania umowy, zawsze jest to dobrowolna decyzja. W każdym razie dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.

Stara gwardia
@Ktoś

Umowa lojalnościowa jest lekko nie na miejscu, szczególnie w takich dynamicznych czasach jakie teraz są w branży. Lepszym pomysłem byłby zakaz konkurencji na rok czy dwa lata. Ekopartner to jest technika sprzedaży, taka technika jest wykorzystywana w sklepach na co dzień (oferta ważna tylko do..), tylko nie ma takiej otoczki jak ekopartner. Możesz to zawsze przedstawiać na swój sposób, nie koniecznie robiąc show na spotkaniu, tylko zarobki będziesz miał pewnie niskie, zakładam, że takie miałeś i dlatego odszedłeś z firmy. Ok, zawsze się znajdą osoby, które stwierdzą, że to nieuczciwe oraz niemoralne, ale szczerze, jeżeli klient jest zadowolony i robisz mu to w rozsądnych pieniądzach to można być aktorem za 15/20k miesięcznie. Twój wybór. Oczywiście były w historii firmy osoby, które nie robiły skryptu ani ekopartnera, ale to tylko są pojedyncze osoby. Moim zdaniem pracownicy w strefie to osoby bardzo ambitne, które ciągną cię tylko do góry. Oczywiście czasami musisz wykonywać polecenia służbowe, które są głupie np. nagrywanie rozmów, tylko w sumie nie dziwię się dyrektorem i prezesowi, że coś takiego wymagają, jeżeli od roku wyniki spadły, a nowozatrudnieni handlowcy są pokroju ciebie tzn. o boże 8 stron skryptu, o boże 6h czasu handlowego. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że na prawdę jest to firma, która pozwala zarobić baaaardzo dobre pieniądze i są wypłacane na czas, szanują pracowników, zawsze można się dogadać, jeżeli potrzebujesz pomocy to ci pomagają. Nie ma tutaj miejsca na użalanie się nad sobą, musi być zrobiona robota, a po robocie zbijacie piątki. Jeżeli szukacie pracy, gdzie unikacie obowiązków i lecicie po najmniejszej linii oporu to nie jest to miejsce dla was. Tyle w temacie.

Ktos
@Stara gwardia

Wszystko super Tylko skąd taka rotacja DTH ? Większość osób z którymi zaczynałem już dawno pracuje w innym miejscu i nie chcą nawet słyszeć Strefie Energi

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Strefa Energii po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Doradca Energetyczny - Sieć Agencyjna. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Atom

Witam, jestem pracownikiem Strefy Energii od niecałych 2lat. Miałem przyjemność pracować na dwóch różnych stanowiskach, także mogę powiedzieć nieco więcej nie tylko o pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy. Widząc kilka negatywnych opinii, wystawionych najprawdopodobniej przez ludzi o słabej determinacji, braku umiejętności interpersonalnych czy może po prostu braku chęci do pracy w takim trybie, w tej branży, stwierdziłem że warto napisać parę słów o tym jak to naprawdę wygląda. Najważniejsze jest to, że tutaj liczy się każda jedna osoba - nieważne jakie robisz wyniki, czy jesteś najlepszy czy najgorszy - zawsze każdy chce Ci pomóc. Od kierownika, po prezesa firmy można uzyskać właśnie tę pomoc, mozna się zawsze doradzić a także luźno pogadać na inne tematy niż praca. Praca tutaj jest po prostu ludzka! Oczywiście są wymagania, ale jak idziecie do pracy stać na recepcji w hotelu, to też zawsze znajdą się wymagania, które mogą Wam nie podpasować. Firma rzeczywiście nie jest typowym zakładem z fotolwoltaiką w Polsce tylko czymś więcej. To jest trochę takie dziedzictwo Pawła L., które jest cały czas ulepszane, dzięki czemu klienci mają pewność, że jesli będą mieli do nas jakąkolwiek prośbę nawet za 10 lat, to nie zostawimy ich samym sobie. Mógłbym tak pisać i pisac, ale trzeba zrobić 6h czasu handlowego, dlatego zbieram się o 13:00 do klienta :)

@Atom

Bardzo dziękujemy za opinie! Pozdrawiamy! :)

Firma

Najniższa krajowa nic więcej obiecują a nic nie dodają do wypłaty

@Firma

Dzień dobry, niestety trudno nam się odnieść do opinii bez informacji o zajmowanym stanowisku. Na większości stanowisk w Strefie Energii obowiązuje system prowizyjny. Umowa składa się z podstawy i przewidzianej prowizji na danym stanowisku. Wszystkie kwoty - podstawa, możliwe prowizje i premie przedstawiane są przed podpisaniem umowy. Wszystkie informacje o wynagrodzeniu znajdują się w umowie.

ByłyPracownik

Pracowałem kiedyś w Strefie. Powiem ogólnie, że praca zła nie jest, trzeba tylko być zdyscyplinowanym i nie wyłamywać się przy pierwszych porażkach. Zarobki? Tak, jeśli się starasz są one naprawdę na dużym poziomie. Atmosfera w pracy? Oczywiście tutaj wiele zależy od danego oddziału i ludzi, którzy je zasilają,tutaj osobiście nie mam się do czego przyczepić. Narzędzia pracy również są na spoko poziomie - autko,tablet i telefon. Wypłaty na czas i to też jest duży plus. Największy minus tej firmy jest to, że rzeczywiście trzeba się nauczyć skryptu, który niewątpliwie pomaga przy pracy, ale jest raczej skonstruowany dla klienta niezorientowanego w temacie fotowoltaiki...... ale dzisiaj raczej większość osób mieszkających w domach jednorodzinnych słyszały o tym temacie niemało. Druga sprawa - czas handlowy do wyrobienia. Temat rzeka, podobno niezgodne z prawem itp., u mnie z tym problemu nie było. Każą Ci wyrobić 6h pomimo, że czasami jest to po prostu niemożliwe z przeróżnych względów. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam zarząd firmy i życzę jak najlepiej! :)

@ByłyPracownik

Dziękujemy za opinię na temat pracy w Strefie Energii :) Dokument ze scenariuszem rozmowy to duże ułatwienie i pomoc w prowadzeniu rozmów, szczególnie dla osób niemających doświadczenia w sprzedaży. Mimo wszystko cieszymy się, że praca w naszej firmie została oceniona pozytywnie i sprostała Pańskim oczekiwaniom. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Audytor

Analizuje opinie o Waszej firmie. Nie trzeba być zbytnio sprytnym aby zauważyć schemat opinii własnych. Jest wiele opinii szablonowych pt. Doradca z imienia nazwiska i bardzo podobna treść...różnica głównie w autorze, serio myślicie że ktoś tego nie wychwyci???????????? Natomiast gołym okiem widać opinie prawdziwe nieszablonowe ale niestety obraz jest już negatywny dający mocno do myślenia. Faktem jest wynagrodzenie kilka złotych większe od najniższej krajowej, gdzie w konkurencji oferują dużo więcej, serio w dzisiejszych czasach. O tym co dzieje się w Warszawie nie wspominając ale firma z Krakowa więc Warszawa rządzi się swoimi prawami. Wracając do rozmów rekrutacyjnych gdzie za przykład daje sie wynagrodzenie jednego czy dwóch doradców sięgające ponad 10k... jasne ale zapewne zapominają wspomnieć o 20 innych którzy pracują na samej podstawie. Przekonany byłem że lojalek już się nie stosuje bynajmniej o takiej treści... czy zgodnej z prawem to zostawiam juz analizie procesowej. Mnie natomiast najbardziej zraziły własne opinie na własny temat podszywając sie pod Klienta. To pokazuje jaka firma jest słaba i w jakim kierunku idzie a przecież nie musicie tego robić bo żadna firma na tym portalu nie jest idealna. Trzeba tylko analizować sytuacje i chcieć ją poprawić. Wielki szacunek dla Właściciela, analizując tylko opinie, faktycznie widać że opinia nie jest sztuczna i jest to WIELKI człowiek, natomiast na innym biegunie jego prawa ręka Dyrektor no i ta Warszawa razi...

@Audytor

Szanowny Panie, w Strefie Energii nigdy nie dodawaliśmy fałszywych opinii. Wszystkie opinie zostały wystawione przez naszych klientów i są to rzeczywiste recenzje. Każda osoba podczas podpisywania umowy wie, ile wynosi wynagrodzenie podstawowe oraz jaka prowizja jest przewidziana na danym stanowisku. Umowy lojalnościowe są związane z miesięcznym szkoleniem przeprowadzonym na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego. Takie umowy są zgodne z prawem. Dziękujemy jednak za dostrzeżenie plusów pracy w Strefie Energii - potwierdzamy, szef jest super :)

staszek

Czekam już 2 miesiące na realizacje zamówienia ,nie ma kontaktu z firmą,menager dostępny o każdej porze przed podpisaniem umowy,teraz ma głuchy telefon,gdy dostaną pieniądze nie liczysz się wcale,łapią następnego naiwnego,nie bądż następny.Odradzam tą firmę,strata czasu i nerwów,a ile jeszcze stracę aby odzyskać pieniądze i znaleść rzetelną firmę.Strefa energi to porażka i rzenada a 01.09 będę mógł powiedzieć,że oszuści. Stanisław Fundalski

@staszek

Panie Stanisławie, z informacji uzyskanych z Działu Operacyjnego wynika, że montaż planowany jest jeszcze w tym tygodniu. Staramy się dbać o Klienta na każdy etapie inwestycji, dlatego jest nam niezmiernie przykro, że jest Pan niezadowolony z wyboru Strefy Energii. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej w celu wyjaśnienia sytuacji.

Piotrek

Bardzo polecam polecam. Podejście do współpracowników, pomoc i możliwość rozwoju to majstersztyk.

Michalina Aleksandrowicz

Domniemam, że nie szło Ci w sprzedaży stąd taka opinia - szczerze współczuję... Na pewno znajdziesz coś co nie będzie wymagało od Ciebie poświęcenia, zaangażowania, odpowiedzialności i zarobki będą równe najniższej krajowej. Nie marudź, weź się do roboty, wystawianie takich opinii na portalach Cię nie wzbogaci. Powodzenia :)

Bonifacy

EKOPARTNER TO ściema zawsze dzwonia podczas spotkania i mowią ze to jest ostatnie moejsce. ludzie nie dajcie się nabrac !!

LUXPERFOMANCE

Wypowiem się jako pracownik firmy Strefa Energii, na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego w oddziale Katowice, w którym pracuję już 2,5 roku. To co na mnie zrobiło ogromne wrażenie na samym wstępnie to sama rozmowa rekrutacyjna, bardzo rozbudowana, zrobiona w luźnej atmosferze i wtedy już wiedziałem, że chciałbym pracować w tej firmie! Praca jest wymagająca ,dająca ogromne możliwości rozwoju, zarobienia naprawdę sensownych pieniędzy oraz pracy na co dzień z zaj*bistymi ludźmi !:) Prezes - dla mnie osobiście niesamowity człowiek, który jest świetnym handlowcem, zawsze służy pomocą dla osób mających rozwiązania i chcących się rozwijać, a raz w kwartale możesz z nim siąść do jednego stolika wspólnie napić się wódki ,gdy jednak wolisz inną rozrywkę możesz np.: zrobić z nim bitwę freestylową o 5 rano na molo ???? Kierownik - gość, który jest duszą towarzystwa, również świetnym handlowcem, mieliśmy swoje wzloty i upadki ,jak w życiu. Były nawet okresy gdzie bardzo mocno myślałem o odejściu z firmy (ze względu na słabsze wyniki oraz swoją postawę). Finalnie udało nam się wspólnie wypracować rzeczy, które pomogły to zmienić. Na chwilę obecną uważam ,że współpraca przebiega na bardzo dobrym poziomie. To co dla mnie jest najważniejsze to jest fakt, że kierownik stawia za równo na zadowolenie oraz stoi po stronie klientów ,pracowników jak i patrzy na wspólne dobro firmy. Ma duży dystans do siebie i zawsze możesz mu pocisnąć ,że jest grubaskiem :D Inni pracownicy - poznałem wiele wspaniałych ludzi, niektórzy już nie pracują w firmie ,natomiast do dzisiaj utrzymujemy kontakt. W firmie bardzo podoba mi się "nie szablonowe podejście" tj. - własna fundacja, mural oczyszczający powietrze, czy spacer po Tatrach, aby sprzątać naszą planetę. Nie jesteśmy tylko firmą ,która zakłada PV, jesteśmy firmą ,która robi zaj*biste rzeczy !;-) Praca jest bardzo emocjonująca, nie raz łapiemy się z kolegami z oddziału na tym, że potrafimy się spotkać po pracy, na krótki spacer i... nagle okazuje się, że minęły 3h ,a my ciągle nawijamy o pracy ???? Podsumowując - przez ostatnie 2,5 roku niesamowicie się rozwinąłem pod kątem umiejętności interpersonalnych, handlowych, dzięki firmie zrealizowałem swoje marzenia - własne mieszkanie, samochód marzeń, dron i wiele innych, za co jestem bardzo wdzięczny. Wiem, że firma idzie w dobrą stronę i czuje całkowity spokój, wiem, że teraz będzie tylko lepiej :-) Ostatnia rzecz o jakiej bym teraz myślał, to zmiana pracodawcy. Natomiast jest jedna rzecz której żałuje ,jeśli chodzi o Strefę Energii... ,że wcześniej nie przyszedłem do tej firmy.

@LUXPERFOMANCE

Dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów!

Zadowolony pracownik :)

Od 2,5 roku pracuje w firmie, od początku współpracy spodobało mi się ludzkie podejście i wysoka kultura osobista współpracowników. Zespół młody, ambitny i każdemu chce się robić jak najlepiej swoją robotę. Z punktu widzenia przedstawiciela handlowego mogę przyznać że praca wymaga ogromnej ilosci poświęconego czasu oraz samodyscypliny, natomiast to co bardzo ważne to fakt, że będąc osobą bez doświadczenia w sprzedaży jesteś w stanie się nauczyć bardzo wiele od przełożonych i stać się "kozakiem" - o ile tylko się do takiej pracy nadajesz, lubisz pracować z ludźmi i jesteś uczciwy bo to w szczególności w firmie jest doceniane. Uczciwość i branie odpowiedzialności za swoją pracę. Wdrożenie jest wymagające, ale jeśli ma się odpowiednią motywację to potem dostaje się wszelkie potrzebne wyposażenie, samochód z kartą flota, tablet, telefon. Jak ktoś dobrze ogarnia, to można na prawdę dobrze zarobić. Oczywiście pewnie znalazłyby się osoby, które stwierdziłyby, że jest za ciężko, że za duże wymagania i że niemożliwe jest im sprostać i jak najbardziej się z tym zgodzę, bo praca sprzedawcy, w której CODZIENNIE słyszy się czasami po kilka razy odmowę wymaga ogromnej samodyscypliny i motywacji. Pozdrawiam wszystkich współpracowników i dziękuję przełożonym za poświęcony mi czas oraz przekazana wiedzę i mam nadzieję że współpraca nadal będzie się układać tak dobrze jak do tej pory. Polecam! Na pewno znajdą się osoby

@Zadowolony pracownik :)

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że praca w Strefie Energii sprostała Pańskim oczekiwaniom. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia :)

Dth KTW

Praca bardzo w porządku, wyjeżdżasz w teren po szkoleniu zarówno technicznym jak również z obsługi klienta i sprzedaży. Na każdym etapie otrzymujesz pełne wsparcie i cenne wskazówki. Od początku gdy aplikowałem do strefy firma sprawiała wrażenie, że dla niej najważniejszy jest człowiek po pół roku pracy to wrażenie znalazło juz swoje potwierdzenie wielokrotnie

@Dth KTW

Dziękujemy za miłe słowa! :)

Antek

Zdecydowanie polecam :) Podejście do współpracowników, pomoc i możliwości rozwoju na bardzo wysokim poziomie :)

@Antek

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą! Dziękujemy za dobrą opinię :)

Maciej

Pracowałem w Strefie Energii ponad rok. Firma przygotuje Ciebie od zera do tego, aby wyjechać w teren, zdobywać klientów i zarabiać pieniądze. Warunkiem zarabiania kokosów jest rzetelność oraz zaangażowanie i chęć pracy (jeżeli tych warunków nie spełniasz, to nie ma co liczyć na duże pieniądze.) Z mojego doświadczenia ważne jest też to, iż jak masz jakis problem, z czymś sobie nie radzisz, to od razu kontaktuj się z przełożonym. On jest po to, aby pomóc i zawsze takiej pomocy czy w kwestiach sprzedażowych czy cokolwiek innego POMOŻE. Gdyby nie zmiana zamieszkania, to za pewne bym został w tej firmie dłużej.

@Maciej

Dziękujemy za opinię!

Mateusz

Pracuję niecałe pół roku i powiem szczerze, że nigdzie do tej pory nie zarobiłem takich pieniędzy, jak tutaj. Jeśli ktoś jest płaczkiem i mięczakiem to będzie marudził, że obowiązki, że nauka rozmowy handlowej itp itd, ale... niech sobie najpierw zada pytanie, w której pracy dają coś za darmo??? W moim przekonaniu jak ktoś ma na tyle jaj, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu pracować według ustalonych standardów, to nie ma żadnych podstaw do tego, żeby narzekać. Chyba, że ktoś oczekuje, że mu manna sama z nieba będzie leciała ;) życzę zatem powodzenia i niech da mi znać, gdzie znajdzie taką pracę. Duże zarobki, oczywiście zależne od własnych umiejętności, możliwość rozwoju, do której również motywują przełożeni i bardzo dobre wsparcie na każdej płaszczyźnie. Jak najbardziej polecam pracę w Strefie Energii. A jeśli jesteś płaczkiem dopiero odklejonym od cycka mamusi, to idź płakać dalej w poduszkę, zamiast wziąć się do poważnej roboty. Pozdrawiam :)

@Mateusz

Dziękujemy za pozytywną opinię i życzymy wielu sukcesów! Pozdrawiamy!

Władysław

Możliwość rozwoju, bardzo dobre pieniądze i ciągłe wsparcie. W mojej ocenie Strefa Energii to najlepszy pracodawca w Polsce!

@Władysław

Cały czas staramy się dbać o rozwój wszystkich osób współpracujących ze Strefą Energii. Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy! :)

Martin Siema Mordo

Bardzo krótko: firma daje możliwości rozwoju, dobrej kasy i nabycia cennego doświadczenia. Czy dopiero zaczynasz przygodę, tak jak ja, czy może jesteś trochę bardziej ogarnięty możesz nauczyć się czegoś nowego. Wszystko zależy od ciebie i tyle. Bajki z rozmów rekrutacyjnych to tak naprawdę wspomnienia kogoś, komu chciało się, poświecić trochę więcej czasu i energii. I od ciebie zależy czy położysz to na półkę obok Andersena, czy obok albumu „wakacje 2020”. Na minus to kawa woseba w części oddziałów. Narzędzia pracy w tym auto jest. Nie myśl, że jest to mercedes, ważne, że jedziesz, masz sucho i radyjko gra, albo twój ulubiony podcast. Rzuciło mi się tu w oczy jakieś zdanie, że są udostępniane nagrania, motywacyjno-rozwojowe. Nie kumam w jaki sposób to może być dla kogoś minusem. Hmm.. -siema masz tu książkę. -nie dzięki, bo będę mądrzejszy. :D Subiektywnie, praca w Strefie mi się podoba i tobie też może. It’s up to you.

@Martin Siema Mordo

Dziękujemy za opinie! Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Energii - Zabierzów

• Jak się pracuje w Strefa Energii?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Energii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Energii?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 35 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strefa Energii
3.2/5 Na podstawie 51 ocen.

Strefa Energii