Opinie o Strefa Energii w Zabierzów

Strefa Energii działa na polskim rynku OZE od ponad 10 lat. Wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowa i indywidualna obsługa. Tysiące zrealizowanych zleceń uczyniły nas ekspertami w rozwiązaniach z zakresu ekologicznego domu, termomodernizacji oraz doradztwa energetycznego dla firm. Nasza główna siedziba natomiast znajduje się w Zabierzowie, natomiast działamy na terenie 8 województw w środkowej i południowej Polsce. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych fachowców. Posiadamy własne ekipy instalatorskie pracujące na sprzęcie najwyższej klasy. Dzięki temu jakość ich pracy jest na najwyższym poziomie, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie naszych klientów. Dajemy pozytywne doświadczenia przez kompleksowe rozwiązania i Legendarną Obsługę Klienta. Zawsze nastawieni na człowieka i profesjonalni, z odwagą zmieniamy świat na lepsze.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Energii w Zabierzów

Jacek

Jako klient niestety nie mogę napisać nic pozytywnego. Firma przez dwa lata nie może usunąć złożonej reklamacji okłamując że zaraz się ktoś zajmie sprawą, ktoś podjedzie sprawdzić co się stało. Generalnie coś, ktoś, kiedyś ...... Koszmar.

@Jacek

Dokładnie panie Jacku zgadzam się z Panem ja mam taki sam problem i oddałem sprawę do sądu .pogieli dach i po dziurawili, elewacje uszkodzili i od 4 miesięcy zciagneli panele że miało być naprawiane chciałbym Pana kontakt telefoniczny jeżeli można pozdrawiam Piotr Trochimski

@Jacek

Panie Jacku, jest mi niezmiernie przykro, że znalazł się Pan w takiej sytuacji. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio na biuro@strefaenergii.com lub na infolinię, ponieważ ciężko jest bez żadnych danych sprawdzić o jaką reklamację dokładnie chodzi, a chciałabym Panu realnie i po ludzku pomóc :). Pozdrawiam, liczę na kontakt i życzę jak najszybsze pomyślne zakończenie sprawy.

@Wiśniew

Panie Piotrze, przykro nam, że zdecydował się Pan oddać sprawę na drogę sądową. W 99% przypadkach bez problemu udaje nam się dogadać ze wszystkimi naszymi klientami, jeśli przy realizacji lub po realizacji inwestycji napotkaliśmy problemy. W wyniku tego, że sprawa trafia lub trafiła do sądu nie odniesiemy się bezpośrednio do żadnej informacji, która została zawarta w Pana komentarzu, do momentu aż cała sprawa zostanie rozwiązana. Po zakończeniu sprawy na pewno odniesiemy się do całej sytuacji. Strefa Energii

@Strefa Energii

Najwyraźniej pewnie ja to ten 1 % prosiłem dzwoniłem zgłaszam a tu 2,5 roku nic w tej sprawie nie zrobiliście . Tylko mowiono ktoś się z Panem zkontaktuje .Nie przepraszam jedynie co to panele mi zciągneliscie i stoją pod płotem i nie produkują. Fv za energię też dołączę do sprawy bo to też moja strata .Wydaje mi się że nie mieliście problemów żebym zapłacił i nie czekaliscie na 37900 zł

Maciek

Z Panem Krystianem miałem doskonały kontakt. Realizacja mojej inwestycji i doradztwo z jego strony przebiegało można powiedzieć wzorowo. Teraz jest niewielki problem, bo chciałem skontaktować się z kimś od magazynów energii, bo chciałbym go zainstalować. Miał do mnie oddzwonić konsultant, a to dwa tygodnie minęły i cisza. Nieco to zaburza moją pozytywną opinię o firmie.

@Maciek

Dzień dobry Panie Maćku, ewidentnie błąd po naszej stronie. Czy może Pan skontaktować się z nami bezpośrednio na Facebook'u lub skontaktować się z infolinią w tej sprawie w dniu dzisiejszym? Załatwimy ten temat :). Jeszcze raz przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź i serdecznie pozdrawiamy.

Weronika

W Strefie Energii pracuje od kilku miesięcy jako Doradca Techniczno-Handlowy, jeżeli chodzi o samą pracę, to wymaga dużego zaangażowania, determinacji oraz pozytywnego nastawienia. Można tutaj zarobić naprawdę dobre pieniądze co jest bardzo motywujące. W samej firmie panuje przyjazna i luźna atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie czy to kierownika czy innych pracowników. Pracodawca zapewnia odpowiednie szkolenia i przygotowanie do sprzedaży. W firmie organizowanego są rożnego rodzaju imprezy, wyjazdy integracyjne co jest również dużym plusem. W Strefie bardzo podoba mi się komunikacja, przepływ informacji, to że każdy może podzielić się swoimi uwagami, pomysłami i jest to zmieniane, wdrażane na bieżąco. Szczerze polecam prace w Firmie Strefa Energii!!

@Weronika

Dziękujemy :)

Sławomir
@Weronika

A z czego dokładnie są te szkolenia, które organizuje pracodawca?

@Sławomir

Dzień dobry, są to szkolenia techniczno-sprzedażowe przygotowujące doradcę do wyjazdu w teren :)

Wiśniew

Nie polecam instalatora p . Pawlaka jego pracowniki narobili mi szkód na pokryciu dachowym pogięli i podzurawili zniszczyli elewacje i w środku domu ściany mam zdjęcia do wglądu dział serwisowy nie chce ze mną rozmawiać panele mi 4 tygodnie temu zdieli i sobie stoją pod płotem dziś zostało do strefy wysłane pismo od mecenasa

@Wiśniew

Niestety, ciężko jest nam się odnieść do Pańskiej opinii. Nie znamy całego przebiegu sprawy oraz nie wiemy jaka realizacja jest opisywana. Wiemy natomiast, że codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy Klienci Strefy Energii byli zadowoleni z wyboru naszej firmy. Oczywiście, po otrzymaniu pisma zapoznamy się z nim i będziemy wyjaśniać sprawę. Zachęcamy również do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@strefaenergii.com lub pod numerem: 535 989 535. Wtedy będziemy mogli pomóc i rozwiązać opisaną sytuację. Z poważaniem, Zespół Strefy Energii

@Strefa Energii

Witam wydaje mi się że strefa energii a bynajmniej dział serwisu zna sprawę p Wojciech nie odbiera tel .odemnie p .Grzegorz Szabla jest tylko z nim kontakt i mówi że ma się z Panem ktoś kontaktować na ten czas nikt przypominam panele są ściągnięte i nie produkują fakturę za energię też dołączę do szkód. Są dziury w dachu poczekamy na jakąś ulewę narobi się więcej kosztów skoro strefa energii nie zna sprawy .Piotr Trochimski Wiśniew Kolonia

@Strefa Energii

Nie stety wielo krotnie próbuje się do dzwonić na dział serwisowy i odrzucacie połączenia nawet w dniu dzisiejszym dwa razy .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Strefa Energii po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Doradca Energetyczny - Sieć Agencyjna. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Nie polecam

Każdy bhp-owiec, czy sąd pracy orzeka zawsze tak samo, CZAS pracy jest liczony od trzaśnięcie drzwiami pod domem do powrotu.. w każdym sądzie pracy wygracie sprawę i nadgodziny.

Paulina
@Nie polecam

A ty też miałeś sprawę? Ile ona trwała? Wszystko udało Ci się odzyskać?

Piechowiak Zbigniew

Piechowiak Zbigniew,64-600 Oborniki ul. Nad Wartą 6.Wykonano Montaż paneli 22.12.2020r.Od 3 dni nie działa mi aplikacja w telefonie. To znaczy nie mogę dowiedzieć się ile produkuje energii. Proszę o rozwiązanie mojego problemu.Tel.604584524

@Piechowiak Zbigniew

Panie Zbigniewie, zgłoszenie serwisowe zostało wysłane do odpowiedzialnego działu. Skontaktujemy się z Panem na podany numer telefonu do 2 dni roboczych. Pozdrawiamy! Zespół Strefy Energii

Monia

Tragedia , tragedia omijać szerokim łukiem.. kłamią, pojęcie termin to abstrakcja, czekam aż przyjadą zamontować panele i nikt telefonu nie odbiera, kłamią perfidnie ze będą jutro ..... ja czekam wciąż.....

@Monia

Szanowna Pani, prosimy o kontakt pod numerem infolinii: 535 989 535 lub mailowo na adres: biuro@strefaenergii.com. Po podaniu danych klienta będziemy w stanie pomóc i wyjaśnić sprawę. Niestety, anonimowe zgłoszenie nie daje nam możliwości reakcji. Z poważaniem, Zespół Strefy Energii

Mari
@Monia

Podzielam Pani zdanie. U mnie też panele leżą na ziemi już od 2 miesięcy. Jakoś nie mogę się doczekać montażu na dachu. A to nie mają czasu a to chorzy i jeszcze nie wiem co. Tragedia jednym słowem ????????????????

@Mari

Szanowna Pani, bardzo prosimy o kontakt poprzez infolinię lub media społecznościowe. Po podaniu danych osoby, na którą została podpisana umowae będziemy w stanie pomóc i wyjaśnić sprawę. Niestety, anonimowe zgłoszenie nie daje nam możliwości reakcji. Z poważaniem, Zespół Strefy Energii

Mateusz

W Strefie pracuję już ponad 2 lata, na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy, a to oznacza że jest tu po prostu dobrze. Pracy jest sporo, bo umawiane są trzy spotkania dziennie, plus dojazdy i praca przed komputerem, ale jeśli ktoś pracuje sumiennie, z zapałem to owocuje to w wysokie wynagrodzenie, naprawdę wysokie. To nie jest praca dla ludzi który liczą na 8h dupogodzin w biurze i do domu, tu najważniejsze jest zaangażowanie i determinacja, wiec jeśli myślisz że jest to łatwa praca to nie jest to praca dla Ciebie(stąd biorą się negatywne opinie) Ważna w pracy jest też komunikatywność, aby radzić sobie z trudnymi klientami. Muszę przyznać że jeśli chodzi o opiekę klienta po sprzedaży to jest ona na wysokim poziomi, oczywiście w dużej mierze zależy to też od Doradcy-Handlowego. Zdarzają się niezadowoleni klienci, ale to chyba tylko dlatego że ludzie są marudami :P W pracy mamy też sporo wyjazdów integracyjnych, gdzie można się nieźle zabawić za kasę Prezesa(dzięki Paweł :D) Gdy zaczynałem nie znałem się kompletnie na sprzedaży, natomiast ilość szkoleń organizowanych przez pracodawcą, pomoc ze strony kierownika oddziału w moim przypadku oddział Wrocław, oraz innych działów sprawiła że teraz na spotkaniach czuję się jak ryba w wodzie. Polecam serdecznie Firmę Strefa Energii jeśli ktoś myśli o pracy w handlu, ponieważ jest tu luźna atmosfera, komunikacja między działami, oraz pomoc z każdej strony Mateusz Brodacki

@Mateusz

Dziękujemy Mateusz za wyczerpującą opinię! Cieszymy się, że postanowiłeś podzielić się kilkoma aspektami dotyczącymi pracy w Strefie Energii. Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe integracyjnym!

Cześć, zacznę od tego, że chyba padło jakieś hasło w firmie, żeby dodawać pozytywne opinie na GW, bo w tym samym czasie przybyło nagle wiele pozytywnych komentarzy :) Zacznę od początku, generalnie w SE da się zarobić jakieś pieniądze, rzędu 10 - 20 tyś złotych miesięcznie, a raczej dało się zarobić, gdy fotowoltaika rozkwitała :) Teraz firma przechodzi całkowitą zmianę produktu, z pv zdecydowali się sprzedawać ogrzewanie (pompy ciepła, kotły na pelet, kotły na gaz), bazując na programie czyste powietrze - jak wyjdzie zobaczymy. Życzę jak najlepiej. Praca fajna na jakiś czas, żeby sobie dorobić, na dłuższą metę, strasznie ryje banie, codzienne rozmowy z kierownikiem, schemat maszynowy spotkania xD, stosowanie mobbingu na pracownikach jest na porządku dziennym :) (uczą Cię na szkoleniu różnych metod i narzędzi NLP, a później kierownicy sami je na Tobie stosują i myślą, że tego nie widać) Po 2 latach pracy w firmie, patrząc z boku, odradziłbym pracę w Strefie, ale każdy musi się przekonać na własnej skórze :) Z ostatnich 3 rekrutacji, nie została w firmie nawet jedna osoba, więc chyba to o czymś świadczy :P

Przykro nam, że miał Pan negatywne odczucia związane z pracą w Strefie Energii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i atmosfery panującej w naszej formie. Chętnie porozmawiamy o Pańskiej opinii. W tym celu prosimy o kontakt z zespołem HR przez maila kariera@strefaenergii.com Z poważaniem, Zespół Strefy Energii

Polecam :)

Strefa Energii jest miejscem, w którym krok po kroku można nauczyć się handlu – poprzez szkolenia wstępne, nastawienie na podnoszenie wiedzy i umiejętności oraz wdrażaniu poznanej wiedzy w praktykę. Nie jest to na pewno miejsce dla każdego. Nie odnajdą się tutaj osoby chcące pracować w stałych godzinach, nie lubiących wyzwań, którzy nie są nastawieni na rozwój. Jest to jednak zdecydowanie praca dla ambitnych osób, które mają jasno sprecyzowane cele, do których dążą i są zdeterminowane do ich osiągnięcia. W Strefie Energii można zarobić bardzo dobre pieniądze w towarzystwie sympatycznych ludzi zyskując dodatkowo cenne doświadczenie w handlu, które może się przydać również w przyszłości. Jako pracownik mogę zdecydowanie polecić to miejsce :)

@Polecam :)

Bardzo dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy Zespół Strefy Energii

akcja opinia

Niestety muszę podzielić komentarz, bo trochę tego wyszło. Nie wiem od czego zacząć, zacznę więc od pozytywów. Pracowałem w firmie jakiś czas temu jako DTH, i prawdą jest, że przy odpowiednim podejściu, zaangażowaniu i chociażby śladowej inteligencji można się bardzo rozwinąć, nauczyć mnóstwo przydatnych rzeczy i zarobić górę pieniędzy. Przy zerowym doświadczeniu sprzedażowym dostajesz do ręki potężne narzędzia i know-how jak je wykorzystać - reszta zależy od ciebie :) Jeżeli jesteś cepem, to będziesz tłukł te 8 stron skryptu słowo w słowo jak robot i sprzedasz mało albo nic. Jeżeli masz chociaż trochę wyczucia to dopasujesz się do klienta i będziesz wiedział jak do kogo mówić. Jak będziesz gadał profesjonalnym językiem do rolnika w gumowcach, albo prostackim językiem do "białego kołnierzyka", to powodzenia w sprzedaży :) Kolejna sprawa to wsparcie, jeżeli ktoś tylko chciał, to rozwijać mógł się do woli: biblioteki w oddziale, mentoring od przełożonego. Trzeba tylko trochę inicjatywy. Ponownie, jak jesteś typowym, roszczeniowym cepem i czekasz tylko aż ci spadnie z nieba, to powodzenia w czekaniu. Umawianie spotkań - można mieć zarzuty i narzekać wiecznie że spotkanie nie takie, że klient nie taki, że spotkanie umówione na siłę, albo pojechać, dać z siebie 100% i dać sobie chociaż szansę, że przekonasz klienta. Z nastawieniem na narzekanie nigdy nic nie podpiszesz. Gdyby telemarketing umawiał gotowce, to twoja praca jako DTH nie byłaby potrzebna i wystarczyłyby takie cepy jak powyżej opłacane za minimalną krajową :) Miałem wrażenie, że kierownicy/dyrektorzy na czele z prezesem wkładali ludziom pieniądze do kieszeni, a ci krzyczeli "nie chcę!" Dlaczego? Ano dlatego, że wymagało to od nich minimalnej inicjatywy: przedzwonienia swoich klientów, pogadania z nimi, żeby czuli się ważni i zadbani, wtedy polecenia same się sypią i nawet nie trzeba się prosić. Serio :) I nie trzeba na telemarketing narzekać, bo masz swoje spotkania, same plusy ;). Dopóki ktoś robił względną robotę, to miał spokój. I na tym mógłbym skończyć, ALE :). Problemy zaczynały się kiedy roboty się nie robiło (poniższe głównie dotyczą tych z trochę gorszymi wynikami): Działania podejmowane przez kierownictwo nosiły znamiona mobbingu, i to jest eufemizm. Ostracyzm tych, którzy zdecydowali się odejść, wyśmiewanie tych którym idzie trochę gorzej. Upokarzające kary. Pranie mózgu metodami NLP, męczenie na codziennych rozmowach z kierownikiem, wypytywanie o wszystko, wieczna kontrola i zamordyzm. NAGRYWANIE SPOTKAŃ Z KLIENTAMI BEZ ICH ZGODY!!!!! I to śmieszne gadanie o 6h czasu handlowego :) Każdy, kto chciał zarobić trochę więcej, liczył się z tym że nie ma go w domu cały dzień i nie narzekał. Ale prawda jest taka, że w tej pracy ciężko jest mieć życie prywatne poza urlopami (co nie znaczy, że się nie da). Wstajesz koło 9, ogarniasz się i o 10 masz rozmowę z kierownikiem, później jedziesz w teren, spędzasz na dojazdy pewnie z 2-3 godziny dziennie, na spotkaniach z klientami faktycznie te 6-7, i na koniec powrót do domu. W efekcie pracujesz po 10-12 godzin dziennie. Bo jeszcze trzeba to obrobić jak wrócisz w systemach/crm itd. I to jest ok, bo wynagradzane jest dobrymi pieniędzmi, tylko niech nikt mi nie wmawia że pracuję 6h, bo liczy się tylko praca z klientem. To jakieś średniowieczne podejście, żeby nie liczyć czasu dojazdu do klienta, bo jeżeli to ode mnie by zależało, to bym się najchętniej między klientami teleportował, a oszczędzony czas spędził na oglądaniu TV i drapaniu się po jajkach. Przez ten czas jednak byłem do dyspozycji pracodawcy.

akcja opinia cd.
@akcja opinia

Druga sprawa to to niesławne NLP. Faktycznie, podczas pracy chodzisz napakowany tymi morałami i motywacjami jak kabanos. Tylko, jeżeli nie masz na tyle silnej głowy żeby samemu to ogarnąć, to cierpi na tym całe twoje otoczenie, rodzina, relacje towarzyskie. W efekcie łapiesz się czasem na tym, że stosujesz NLP na biednej pani w sklepie mięsnym. Po pewnym czasie nauczysz się oddzielać życie zawodowe od prywatnego, tylko potrzebujesz do tego kogoś, kto ci zwróci na to uwagę i pomoże to ograniczyć. Niestety, łatwo zachłystnąć się "sukcesem" kiedy zarabiasz troszeczkę więcej niż inni :) Kolejna sprawa, to traktowanie pracowników/klientów/wszystkich wokół jak kretynów. Czy naprawdę szanowna kadra kierownicza myśli że zatrudnia idiotów, którzy łykną każde kłamstwo, czy sami są na tyle (usunięte przez administratora) że nie widzą idiotyzmu swoich działań? Każdy kto ma dwie klepki w głowie i zobaczy opinie tutaj/na facebooku czy googlu wyciągnie odpowiednie wnioski. Teraz jest świetny przykład, bo trwa akcja opinia: mianowicie, pracownicy dostali "prikaz" żeby pisać dobre opinie o firmie, bo ludzie czytają i nie chcą przychodzić. Więc piszą. W dwa tygodnie pierdyliard dobrych opinii od pracowników, później cisza :) To samo z opiniami od klientów: "dostaniesz urlop (bezpłatny, bo jesteś na zleceniu ziom) między świętami jak dostarczysz 3 POZYTYWNE opinie od klientów, jak nie to dymaj w wigilię". Bez komentarza. Tematu bzdurnych kłamstw, tępych manipulacji, tanich gadek (de)motywacyjnych kierowników względem DTH, żeby ich bardziej "zmotywować" nie poruszam nawet. Na koniec: firma jest obudowana "ideałami", szacunek, uczciwość itd. Problem w tym, że prawdy w tym tyle ile w ekopartnerze :) Cały twój rozwój osobisty liczy się tyle, ile czasu jesteś narzędziem do zarabiania kasy. Sytuacja win-win. Ale wystarczy zrobić dwa kroki w tył, spojrzeć na ten cały bałagan z boku, żeby zobaczyć, że jesteś tuczonym świniakiem który dla firmy ma zarabiać kasę. Z tobą jako człowiekiem na koniec dnia nie liczy się nikt. "Legendarna obsługa klienta" nie istnieje. Oczywiście sama z siebie, bo jak DTH wydepta sobie i wychodzi od ludzi w biurze, to klient będzie dobrze obsłużony. Niestety nie jest to standard, a powinien być skoro tak się reklamują.

@akcja opinia cd.

Dziękujemy za przedstawioną opinię. Cieszymy się, że znalazł Pan pozytywne aspekty pracy w Strefie Energii. Staramy się zapewnić rozwój i wsparcie wszystkim osobom, które tworzą strefowy zespół. Niestety, zaniepokoiła nas Pańska opinia w dalszej części wypowiedzi. Przykro nam, że miał Pan negatywne odczucia związane z pracą w Strefie Energii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli w 100% zadowoleni z pracy i atmosfery panującej w naszej firmie. Chętnie porozmawiamy o Pańskiej opinii i wyjaśnimy nieścisłości. W tym celu prosimy o kontakt z zespołem HR przez maila kariera@strefaenergii.com. Z poważaniem, Zespół Strefy Energii

Łukasz

Pracuje tutaj już od ponad roku. Jeszcze żadna firma nie umozliwila mi takich możliwości rozwoju jak Strefa ???? Kto chce dobrze się bawić, a przy tym zarobić dobre pieniądze- ZAPRASZAM! ????

@Łukasz

Dziękujemy za opinię i przyłączamy się do zaproszenia! Aktualne rekrutacje możecie sprawdzić w zakładce Kariera na naszej stronie internetowej :)

Jako pracownik o dwuletnim stażu, mogę szczerze polecić Strefę. Dlaczego? Bo jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz być jednym z najlepszych handlowców w Polsce, ciągle się rozwijać i być coraz lepszym z każdym dniem. To Strefa Energii jest takim właśnie miejscem, to tutaj są ludzie którzy umożliwią Ci bycie najlepszym. A dzięki swojej ciężkiej pracy będziesz mógł zrealizować wszystkie swoje obecne marzenia i gdy je wszystkie zrealizujesz. Spokojnie, pojawią się kolejne.

@Paweł

Cieszymy się, że Strefa Energii to miejsce pracy, gdzie każdy pracownik może się rozwijać i codziennie stawać się lepszym. Dziękujemy za opinię i życzymy kolejnych zrealizowanych marzeń! :)

W.socko

Obiektywnie. Bez nawijania makaronu na uszy. Tu kazdego dnia stajesz sie lepszy

@W.socko

Krótko, ale konkretnie :) Dziękujemy za opinię!

Martin

Praca fajna, każdy znajdzie coś dla siebie. Z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę.

@Martin

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy Zespół Strefy Energii

Ola

Pracuje w Strefie Energii od listopada 2019 roku i z czystym sumieniem mogę przyznać, że praca w Strefie przerodziła się u mnie w pasję. Nie przychodzę "do roboty", przychodzę z uśmiechem na ustach do pracy otaczając się świetnymi ludźmi, tu naprawdę się spełniam i realnie mam wpływ na swój rozwój, rozwój swojego działu jak również całej firmy - to motywuje i napędza do działania w drodze do sukcesu. Jestem dumna, że mogę być częścią Strefy Energii. P.S. Jeśli Twoim zdaniem byłeś już na dobrej imprezie integracyjnej - to nie byłeś jeszcze na integracji w Strefie ;)

@Ola

Olu, niezmiernie nam miło, że praca w Strefie Energii spełnia Twoje oczekiwania :) Chcemy tworzyć przyjazne miejsce pracy, gdzie każdy może spełniać ambicje oraz rozwijać swoje umiejętności. Co do imprez integracyjnych, to w 100% się zgadzamy! Zawsze są to wyjątkowe wydarzenia :) Aby poczuć ten klimat zachęcamy do obejrzenia relacji z ostatniej styczniowej integracji -> https://www.youtube.com/watch?v=8A0F7ahnor4 Pozdrawiamy!

Pacuję w Strefie juz 4,5 roku, szczerze powiem, nigdzie się nie nuczyłem tak dużo jak tutaj. Przez te ponad 4 lata dumą patrzyłem i nadal patrzę na rozwój współpracowników i całej Firmy. Jeśli jesteś ambitny i chcesz rozwijać swoje umiejętności, być coraz lepszym, to Strefa Energii jest idealnym miejscem do tego. Tutaj dzięki zaangażowaniu i determinacji marzenia, które były gdzieś w oddali stały się rzeczywistością. Ludzie w Firmie są największą wartością, z każdym można porozmawiać o wszystkim, są pomocni i nastawieni na rozwiązania. Przy okazji można się super pobawić podczas integracji:) czy też spędzić z czas wolny. Polecam każdemu pracę w Strefie Energii.

@Marek

Dziękujemy za wyrażenie opinii o pracy w Strefie Energii. Cieszymy się, że zespół Strefowiczów tworzą ludzie z pozytywną energią i dużymi ambicjami! :)

Błażej

Polecam prace w strefie energii. Pracowałem rok czasu na stanowisku DTH i muszę przyznać, że nigdzie się tak nie rozwinąłem jak w strefie. Trzeba było pracować całymi dniami ale zarobki to była bajka. Praca dth jest ciężka ale jeśli pracujesz według standardów strefy to można wykręcić bardzo dobre wyniki. Kierownik oddziału to był chyba najlepszy przełożony jakiego miałem, zawsze w potrzebie można było poprosić o pomoc i zawsze tą pomoc się otrzymało, nie wiem jak w innych oddziałach ale atmosfera we WRO była świetna a komunikacja wewnątrz oddziału natychmiastowa, każdy sobie pomagał i życzył jak najlepiej, graliśmy do jednej bramki. Szkolenie przed rozpoczęciem pracy dało mi mega dużo, było to najlepsze szkolenie na jakim byłem. Nie wróciłbym do pracy w strefie ale dzięki niej nauczyłem się bardzo dużo i jestem w bardzo satysfakcjonującym miejscu w swojej karierze. podsumowując- jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać a przy tym zarobić bardzo dobre pieniądze to strefa jest idealnym miejscem.

@Błażej

Bardzo dziękujemy za docenienie Strefy Energii, jako dobrego pracodawcy :) Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Krystian

Zdecydowanie polecam wszystkim pracę w Strefie Energii. W firmie pracowałem 4,5 roku i jestem dumny z tego, że mogłem być częścią tej firmy i mieć realny wpływ na jej rozwój! Był to czas, który będę zawsze wspominał świetnie, z sentymentem oraz łezką w oku ;-) Bez wątpienia to miejsce, w którym spotkałem wspaniałych ludzi, z którymi można było skupiać się na pracy, ale też spędzać miło czas wolny. Polecam wszystkim z całego serca pracę w Firmie, choćby ze względu na fakt, iż można się bardzo rozwinąć, poznać świetnych ludzi wśród współpracowników oraz osób, które codziennie odwiedza się na spotkaniach i zbudować relacje na lata! Jeśli jesteś osobą ambitną, zdeterminowaną, nastawioną na rozwiązania oraz rozwój - polecam aplikację do Strefy Energii! Jeżeli jeszcze, przy tym chcesz mieć wpływ na to gdzie będziesz w strukturach firmy za pół roku, rok czy dwa - ta firma daje takie możliwości! Pozdrawiam wszystkich Strefowiczów!

@Krystian

Miło to słyszeć! Dziękujemy Krystian za docenienie i cieszymy się, że byłeś częścią zespołu tworzącego Strefę Energii! Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Maro89
@Krystian

Dzięki Krystian, całkowicie się zgadzam!

Maro89

Polecam tego pracodawcę, duże możliwości rozwoju i bardzo dobre wynagrodzenie. Przy pracy trzyma mnie tu również rodzinna atmosfera i świetne imprezy integracyjne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Energii - Zabierzów

• Jak się pracuje w Strefa Energii?

Zobacz opinie na temat firmy Strefa Energii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefa Energii?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 35 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strefa Energii
3.2/5 Na podstawie 51 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042