PGE Obrót
counter
2 179 645 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Co jaki okres czasu w PGE Obrót można ubiegać się o podwyżkę?

xy Nowy wpis

Zapraszam odbierać ????

xy Nowy wpis

No i co czopki? Macie prace? Jak sporo firm upada, a Wy pensje macie? Najgorsza grupa hahahaha.... Jakoś w grupie MM większość ludzi na umowie z firmą pracuje, nie na agencji.... Najgorszych trzymają?

Tak3Nie2
Sop

Szok...tam ktoś pracuje? Telefon dzwoni 45 min i nikt nie odbiera... porażka...pieniądze tylko umieją brać...

Ela Nowy wpis
@Sop

Z kimś takim jak ty to też bym nie chciała gadać

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Produkcja

Chyba w tym roku to Ty dostaniesz węgiel ...

??

Co tam słychać u pan merytorycznych. Nadal tylko ploteczki sieją i nic więcej?

lodzianka

tak samo to wyglada, ciagle jej nie ma albo papieros ewentualnie pod stołem u szefostwa zwolnilam sie w listopadzie miałam dość nagonek z ofertami i braku wsparcie od SV

DM0601
@lodzianka

Po wypowiedzi domyślam się, że mowa o grupie do której należałam. MM to najlepsza osoba w CC a jej ekipa to przecudowni ludzie. Zawsze mogłam na nią liczyć, a bzdurnych pytań na początku miałam milion. Nigdy nie usłyszałam, „po co znowu przylazłaś” wręcz przeciwnie. Jak tylko widziała, że coś jest nie tak zawsze mnie wspierała. Ekipa to samo, gdy SV byli na zebraniu a ja miałam milion pytań zawsze mogłam na nich liczyć! Najlepsza grupa pod skrzydłami MM

Tak4Nie1
do roboty!!!!!!!!!!
@??

niektóre z nich nadal spędzają większą część dnia na plotach a potem nagle się dziwią ile to mają na sobie zgłoszeń do ogarnięcia i rozmów do odsłuchania

Tak6Nie
Antoni
@do roboty!!!!!!!!!!

Ile czasu przerwy obowiązuje w firmie PGE Obrót? Jestem ciekaw, czy ktoś weryfikuje to, ile czasu pracownik w ciągu dnia korzysta z przysługującej mu przerwy.

wniebowzięta

Dość tego!!!!!! Już czas skończyć z tymi kłamstwami na temat tak fantastycznego miejsca, jakim jest CC, pełnego życzliwych, zawsze chętnych do pomocy ludzi, nawet w najbardziej patowych sytuacjach, dającego możliwość rozwoju, samodoskonalenia i awansu dzięki przejrzystej ścieżce kariery. Właśnie w tym miejscu każdy odnajdzie swój "kawałek podłogi"!!

Tak2Nie20
Wzięta
@wniebowzięta

O którym ty cc piszesz? .Chyba nie o tym co cześć osób robi sobie co chce. Przychodzi kiedy chce i wychodzi jak się podoba. Chyba nie o tym że priorytetem są cele a co za tym idzie wyrabianie premii dla elity bo inaczej nie można nazwać pewnych osób . Moze warto się pochwalić osobą które nie mają umów w pge jakie pensje dostali za styczeń. Może chcesz popisać o kolejnych koordynatorkach ktore po podwyżce nie chcą swoich stanowisk. Chyba nie wiesz jak wygląda dobra atmosfera w pracy.

Tak8Nie6
@Wzięta

Co to za bujdy jakieś??? Jakie wyrabianie premii dla elity??? Jakie przychodzenie i wychodzenie, kiedy się chce??? Każdy supervizor to osoba o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, zawsze niezwykle pomocna, która osiągnęła swoją pozycję w uczciwej rekrutacji na zajmowane teraz stanowisko, a nie została wybrana za "piękne oczy". Mówię to zarówno o svm jak i operacyjnych. Takiej fachowości, zaangażowania w swoje obowiązki i profesjonalizmu jak u tych osób próżno szukać w innych miejscach pracy. A to że ktoś wyjdzie kilkanaście minut wcześniej z pracy czy przyjdzie trochę później, i co z tego? Jeżeli dalej będą wykonywać swoją pracę z takim podejściem jak teraz to niech nawet i godzinę się spóźniają albo wychodzą wcześniej!! Będę walczyła o sprawiedliwość dla tych osób jak lwica, koniec z ich upokarzaniem i szkalowaniem dobrego imienia!!!!!!

Tak3Nie15
Wzięta
@wniebowzięta

Codzienne przychodzić i wychodzić wcześniej? Może wszyscy tak powinni. Co o tym myślisz żeby konsultanci tak postępowali? To nie obowiązuje 40h pracy?Może masz inną umowę.A wiesz o co ja będę walczył? O sprawiedliwość i uczciwość której tu nie ma. I szkoda ze nie odnosisz do wszystkiego

Tak9Nie6
wzniebowzięta
@Wzięta

(usunięte przez administratora)Sama siedzę na stanowisku niedaleko dziewczyn operacyjnych i złego słowa na nie powiedzieć nie mogę. Zawsze nie ma problemu, żebym dostała urlop kiedy go potrzebuję, plan urlopowy zawsze można z nimi ułożyć tak, żeby mieć dni wolne, kiedy się chce. Nigdy nie słyszałam, żeby kogoś obgadywały z imienia i nazwiska czy naśmiewały się z kogoś. Można się z nimi pośmiać, pożartować, po prostu super osoby, niezwykle ciepłe i serdeczne. (usunięte przez administratora) Nie dziwię się, że czasami zdarzy im się krzyknąć na jakiegoś konsultanta, ale jeśli ktoś nadużywa jakiegoś statusu, którego nie powinien korzystając z niego bez pozwolenia (patrz prepaid) albo robi sobie maile, a powinien odbierać połączenia to nie ma się czemu dziwić, że zostaje mu zwrócona uwaga!! Nie ma się co obruszać!!! dziewczyny operacyjne mają takie, a nie inne obowiązki i wykonują je należycie, bo inaczej to CC poszłoby z dymem. Gdyby nie ich umiejętności interpersonalne to chyba już nikt by na tej infolinii nie pracował, tylko zbijał bąki!!! Zresztą dziewczyny merytoryczne też mają nienaganne podejście do swoich obowiązków i zawsze można liczyć na słowa wsparcia z ich strony czy pochwałę typu "Super, tak trzymaj! Oby tak dalej!". A jeżeli osiągasz dobre wyniki to nie masz się o co martwić. Svm na pewno to docenią i przedłużą z tobą umowę. Też nawet ostatnio dostałam takie zapewnienie od swojej supervizorki, ale ja - w przeciwieństwie do niektórych konsultantów - skupiam się na pracy i realizacji narzuconych celów, niekoniecznie na biadoleniu, jak to niby w CC jest źle i jak to niby niektóre osoby są złe. Czas zacząć mówić prawdę na temat tego niezwykłego miejsca, jakim jest CC!!!!!

Tak2Nie12
wzniebowzięta
@wzniebowzięta

Co więcej, powiedziałabym, że dziewczyny operacyjne i merytoryczne to nie moje przełożone, tylko prawdziwe koleżanki, a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że przyjaciółki z pracy, którą będę wspominała z uśmiecham na twarzy i sentymentem do końca swego życia!

Tak4Nie9
Hahaha
@wzniebowzięta

Zaprzeczasz sama sobie więc trochę się ogarnij. Większego ubawu z twoich komentarzy dawno nie było. Zapytaj o to swoje koleżanki a nawet przyjaciółki

Tak9Nie2
Nazwa działu: Produkcja
@Wzięta

A ty zostajesz do 19.30 jak trzeba? Przychodzisz o 6.30 jak trzeba? Tego już nie widzisz??? No pewnie wybija godzina zero i znikasz i reszty nie widzisz... Żałosne.

Tak7Nie9
@Hahaha

nie muszę się o nic pytać dziewczyn, wiesz dlaczego? Bo mam do nich pełne zaufanie. Nie mam też zamiaru zaprzątać sobie głowy tymi podłymi insynuacjami. Szkoda tylko, że nie potrafimy dbać o tak wspaniałe miejsce do pracy i zawierania długotrwałych znajomości jakim jest nasze cc. Powinniśmy pielęgnować dobre relacje, wzajemne zrozumienie, wspierać się i pomagać sobie w trudnych chwilach, Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile tracimy przez te ciągłe waśnie i spory, a przecież tak naprawdę jesteśmy wobec siebie równi, w naszej pracy nie ma podziału na równych i równiejszych, lepszych i gorszych. kiedy w końcu niektóre osoby zrozumieją że stanowimy jedno i mamy wspólne cele????? Dbajmy o to co w naszym CC najlepsze.

Tak1Nie11
???
@wzniebowzięta

Szanowna pani konsultantko może warto zapytać operacyjnych tych zaufanych twoich osób czy pomału trzeba szukać nowej pracy i czy stan ludzi pozostanie ten sam.Bo w kuluarach się mówi że czekają nas duże zmiany

Tak8Nie3
Tak jest
@wniebowzięta

Czyżby komuś zamkli buźkę? No cóż czasem tak bywa

TakNie2
@wzniebowzięta

Tia jak masz milion pre paidow i malo siedzisz na polaczeniach to jestes taka wniebowzięta.

Tak3Nie1
19.77.00.15
@wzniebowzięta

Co do odgadywania niestety jest wystarczy posłuchać, ta osoba svm oktorej mowa to warto by było żeby się zastanowila nad swoim postępowaniem bo w końcu trafi na silniejszego, niestety brak pomocy ze strony svm, svm przestańcie odgadywać ludzi weźcie się do pracy jedyne co trzyma tu to fajna ekipa jeśli chodzi o konsultantów pomocni,i z dużym poczuciem humoru

Tak2Nie
Jakitaki
@wniebowzięta

Ty chyba niezdajesz sobie sprawy z ich braków w wiedzy. Zresztą to widać po ich podejściu do pracownika. Najlepiej to nic nie robić cały dzień. A jak co do czego przychodzi to zajrzyj do konsoli. No proszę was opamiętajcie się.

Osoba

Nie polecam pracy w Rzeszowie w dziale rozliczeń. Umowa agencyjna na beznadziejnych warunkach za najniższą krajową z wymogami pracy na weekendzie w domu lub po godzinach... kierownik (usunięte przez administratora) beznadziejny człowiek. Nie warto.

NN
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Dostałam propozycję pracy z Zespołu Analiz i Zarządzania Cennikami. Czy ktoś wie coś na temat tego jak wygląda tam praca, atmosfera, wynagrodzenie itp? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

xxxx

To zabawne, że zdecydowana większość oszczerstw tutaj jest napisana przez osoby, które nie potrafiły nawet przejść okresu próbnego i myślały, że wszystko dostaną na pstryknięcie palca.

Tak5Nie2
Xoxo
@xxxx

Albo może prace pomyliły z przedszkolem?

Nazwa działu: Handlowy
@Xoxo

Nie, po prostu myślą że za samą obecność ciałem należy się awans:):):) Dobrzy i solidni pracownicy nie narzekają i zawsze mogą liczyć na SVM i SVO

Tak2Nie3
BBWA

Nie polecam pracy na stanowisku konsultanta,ponieważ : po pierwsze - oszukują ludzi,gdyż informują,iż pierwszy m-c pracujesz na umowę zlecenie a od 2-go m-ca otrzymasz od agencji umowę o pracę tymczasową na czas określony. Prawda jest taka,że 80-90% osób po pierwszym miesiącu dostaje propozycję przedłużenia umowy ,ale w postaci umowy zlecenie! Żenada! Brak wiarygodności ! Nieszczerość! Brak szacunku! Oczywiście ze strony ludzi,którzy o tym decydują. Po drugie.Poziom szkolenia -dno! Same ogólniki przedstawione w postacie monologów.Osoby prowadzące robią to na odwal,niechlujnie i bardzo męczą ( to ewidentnie widać po nich) się w czasie przekazywania przez siebie słabej jakości wiedzy. Po trzecie duża niechęć , a może lenistwo supervisorów do pomocy osobom początkującym. Jeśli pomagają to mam wrażenie,że dokonują tego bardzo niechętnie,niektórzy mają miny ciężko obrażonych. Zero profesjonalizmu! Po czwarte niektóre odzywki i sposób traktowania pracowników kwalifikują się do założenia sprawy o mobbing.Bryluje w tym niejaka pani Olga.Chamstwo,poniżanie innych,brak cierpliwości,lekceważący ton głosy oraz słownictwo na strasznie niskim poziomie to jej główne cechy. Najgorzej ,że szef Pan Krzysztof albo tego nie widzi,albo na to po prostu pozwala... Nie pracuję już tam ponieważ mam inną pracę,w której przede wszystkim jest szacunek,a ludzie są dla mnie pomocni,ponieważ rozumieją,że dopiero co się wdrażam zdobywając wiedzę i doświadczenie.Myślę,że osoby z PGE mogłyby się od nich wiele nauczyć,szczególnie jak się podchodzi do nowego pracownika i człowieka jednocześnie. Za te śmieszne pieniądze jakie płaci PGE nie warto się stresować i być poniżanym. Kto nie szanuje innych ludzi sam nie zasługuje na szacunek. To słowa do niektórych osób w PGE,które są na wyższych stanowiskach.

Tak155Nie1
P
@BBWA

W końcu ktoś zdecydował się napisać najbardziej szczerą i prawdziwą opinię, choć przyznam, że nie wiedziałem, że proponują tylko umowę-zlecenie, kiedyś była to umowa o pracę tymczasową, wprawdzie w agencją. To tłumaczy dlaczego stale zwalniają ludzi i przyjmują nowych - żeby były głównie zlecenia, żeby tym co już pracują nie dać podwyżki i głównie po to, by agencja zarobiła na rekrutacji nowych pracowników oraz ci, co przeprowadzają szkolenia. Szansę na umowę z PGE mają tylko Ci, co przyszli tam po znajomości, niech nikt się nie łudzi, że jest inaczej.

Tak140Nie

Po Prostu Pracownik...
@BBWA

Ogólnie do samej pracy luz jak każda inna.... Duuuuzy minus za czesc sprzedażowa - wielki nacisk - mało profitów.... Ale może się rozkręcaja..... Zawsze trzeba mieć nadzieję.... Za to Sv'ki zacięcie to mają do wyszukiwania promocji w sklepach on-Line na buty kosmetyki i nie wiadomo co jeszcze... (za przyzwoleniem góry takie zachowanie bo nawet jak ktoś z kierownictwa się pojawia to zero zażenowania) Zaczynają pracę jak zbliża się deadline i wtedy nawet z cześć nie podchodz (a nie sorry cześć to od awansow nie działa)... Szkolenia.... Śmiechu warte niby maja szkoleniowca... Tylko ciągle go ktoś zastępuje... To za co oni mu płacą?!? Bo stawiam że Sv też ma jakiś profit z pogadanki.... Zamiast wspierać już trwająca pracę kiedy nie ma się kogo zapytac/upewnić.... Jedni rekrutuja (od czego jest agencja? To po co im płacić?) inni szkolą... A i jeszcze traktowanie pracownika... Od tego jest przełożony żeby zachować powagę i być wsparciem.... Nie zdziwie się jak kiedyś usłyszę że ktoś założył sprawę o mobbing... Musiałem dołożyć cegiełke, ale może w końcu ktoś to kiedys właściwie ogarnie, albo dalej będziemy wylewac swoje żale bez echa - przynajmniej nam ulży... Częściowo...

Tak135Nie
prawdomówna
@Po Prostu Pracownik...

Z tym "luzem" to bym nie przesadzała :P Mają go sv i zatrudnieni po znajomości, inni muszą zapie...ać. Widać, że krótko tam jeszcze pracujesz, na początek może rzeczywiście dają luz, bo musisz trochę popracować, po agencja zgarnęła za Ciebie kasę. Ale potem wymienią Cię na inną osobę, bo agencja znów musi zarobić :P

Tak134Nie

NearAutomata
@BBWA

Patrz, dwa lata i nadal to samo. Osoby odchodzące powinny mieć robione ankiety czemu odchodzą, plusy, minusy...

Tak6Nie
xyz
@BBWA

Minęły już dwa lata od powyższego wpisu, a wspomniana w nim pani nadal nie zmieniła swojego zachowania i podejścia do pracowników. Tylko w sumie czemu się dziwić, skoro nikt ponad nią nie ma zamiaru reagować na jej karygodne postępowanie. Witamy w Contact Center PGE!

Tak7Nie
@P

Zmienila sie agencja , wiec wszystko mozliwe. Ja jestem już na synergi. Ciekawe czemu nie przyjmują na obrót... Czyżby obrót miał lepszy socjal?

Konsultantka

Pracuję od paru miesięcy Moje wrażenia ogólnie pozytywne Staram się mam dobre wyniki Na tą chwilę mam umowę agencyjna i nie narzekam na stawkę Wierzę że umowa z PGE w przyszłości nie jest tylko złudnym marzeniem Czas pokaże Co do svm większość naprawdę jest w porządku Mają wiedzę zawsze chętnie pomogą Niestety są i takie które warto omijać szerokim łukiem Ja osobiście nie dzwonię nie pytam nie podchodzę do tych których nie trzeba

cyganka prawdę ci powie
@Konsultantka

Oczywiście moja droga, że już niedługo dostaniesz umowę z PGE!!! I to jaką!!!!! Nie będziesz wiedziała, co zrobić ze swoimi "ogromnymi" zarobkami i innymi "profitami" ;-)

wniebowzięta

Jak wam nie wstyd wypisywać te okropne pomówienia na temat operacyjnych??? (usunięte przez administratora) dlaczego odmawiacie im odrobiny relaksu? Myślicie, że tak łatwo być operacyjnym? to stanowisko obarczone wyjątkową odpowiedzialnością, pełne stresu , wymagające niezwykłej zdolności organizacji pracy i planowania obowiązków nie tylko swoich, ale i całej grupy innych pracowników. Czy kiedykolwiek spotkaliście się z sytuacją kiedy operacyjni przenoszą swój stres i niewątpliwie duże poddenerwowanie np. podczas awarii systemów lub dużego natężenia połączeń na konsultantów??? Ja nigdy tego nie doświadczyłam, wręcz przeciwnie. Czułam jak bije od nich opanowanie, spokój i pozytywna aura. (usunięte przez administratora) Czasami można się popłakać do łez :-) Pozdrawiam cieplutko i czekam na więcej uśmiechu na Waszych twarzach, którym i mnie zarażacie Moi Drodzy :):):)

Tak5Nie4
Kamill

Koordynator zespołu ds. Rozwoju i Optymalizacji. Trzeba przyznać że bardzo duży ten zespół składający się z 4 osób. Piękna nazwa i niepotrzebne stanowisko które zostało wymyślone w nie wiadomo jakim celu.

Tak1Nie11
Monika

Cześć. Dostałam propozycję na stanowisku Ambasador jakości w PGE w Łodzi. Polecacie? Jakie zarobki? Pomóżcie! Z góry dziękuję:)

Konsultantka

Nie zgadzam się z opiniami - szczególnie tymi o SVO. Nie wiem kto pisze te wszystkie negatywne komentarze i jak bardzo jest zdesperowany... Każdy z Operacyjnych to odpowiednia osoba na swoim stanowisku. Traktują konsultantów jak równych sobie, zawsze pomogą, przychylą się do zmian w grafiku - nawet na swoją niekorzyść. A przede wszystkim w sytuacjach kryzysowych (awarie, dużo polaczen) nie siedzą bezczynnie - zakładają słuchawki/robią zgłoszenia - wszystko żeby wspomóc konsultantów. Piszecie o przychodzeniu chwilę po 7 - widzicie, do której godziny oni pracują? Wychodzą 19:30-20, jak zostają kilkanaście minut po końcu zmiany nie odbierają tego w inne dni, a większość konsultantów prosi o wpisanie 5 minut „nadgodzin”... Cieszmy się, że takie osoby zarządzają efektywnością bo naprawdę moglibyśmy gorzej trafić.

Tak10Nie7
?
@Konsultantka

Może napiszmy o tych które przychodzą na 7 i kończą o 15. Z mojego punktu widzenia skracają sobie pracę conajmniej o 20-30. min. I nieprawdę piszesz bo twierdzą że pisanie e-emali bądź odbieranie telefonów nie należy do ich kompetencji. Teraz się to zmieniło tylko i wyłącznie dlatego bo są nadgodziny

Tak8Nie10
Konsultantka 2

Zgadzam się

Tak10Nie
@?

Oczywiście, ze pisanie maili i odbieranie telefonów nie należy do ich kompetencji - tym bardziej doceniam, że jednak to robią kiedy jest potrzeba ;)

Tak10Nie
?
@Konsultantka

Robią to tylko w przypadku nadgodzin

Tak8Nie10
Konsultant
@?

Skoro tak bardzo Ci przeszkadza ich zachowanie to dlaczego nie podejdziesz i im tego nie powiesz? Czyżby brak odwagi, aby porozmawiać twarzą w twarz?

Tak12Nie
Konsultant
@?

Piszesz też że maile czy odbieranie połączeń nie należy do ich kompetencji. To prawda. Mają inne rzeczy na głowie ale gdybyś Ty lepiej wykonywała swoją pracę nie musieliby w tym pomagać.

Tak11Nie8
Tyle w temacie
@Konsultant

A jaki rzeczy mają na głowie? Sianie ploteczek i siedzenie nie na swoim stanowisku? Szkoda że teraz umieją e-maile pisać jak mają nadgodziny Taka jest prawda.

Tak10Nie9
@Konsultantka

Cieszę się, że nie jestem osamotniona w tak pozytywnym odbiorze pracy i ponadprzeciętnego zaangażowania w powierzone obowiązki przez svo. Świetnie, że ktoś również zauważył ich wyjątkowe nastawienie w podbramkowych sytuacjach na linii i znakomite przygotowanie do radzenia sobie z presją czasu a przede wszystkim chęć niesienia pomocy konsultantom dzięki swojemu profesjonalizmowi i fachowości. Piszmy prawdę o tych osobach bo warto!!!!(usunięte przez administratora)

Tak11Nie9
@Konsultantka

Dobrze też, że napisałaś o godzinach pracy svo. Co z tego, że przychodzą kilka czy kilkanaście minut po czasie skoro zostają na nadgodzinach, a często wychodzą z pracy krótko przed 20. Za to dla nich ogromny szacunek.

Tak11Nie8

Czy PGE Obrót praktykuje "luźne piątki"?

Xxx
@Pytanie

Proponuję doprecyzować o jaki dział chodzi. W przypadku miejsc gdzie pracuje się bezpośrednio z Klientem obowiązuje konkretny standard ubioru przez cały tydzień.

Iza
@Xxx

Dokładnie. W miejscach gdzie nie ma tego kontaktu z klientem to cały tydzień można chodzić ubranym jak się chce, przynajmniej w większości placówek.

Obsesja

Ktoś tu ma niezła obsesje na punkcie którejś z operacyjnych :D

Rozbawiona

Już ponad pół roku, kiedy opuściłam pge - a wciaz uwielbiam czytać co tu się dzieje :D pracowałam tam dwa lata, i lubilam te prace - choć po pewnym czasie stała się monotonna. Ludzie? Fajni, generalnie jeśli jesteś maruda i snobem to z nikim nie znajdziesz nici porozumienia. Sv? Lepsi i gorsi, trzeba wiedzieć do kogo można się zwrócić o pomoc. Początki zawsze i wszędzie są trudne, ale ludzie! Odrobina samodzielności i chęci wystarczy.... Podsumowując - jeśli Wam praca nie odpowiada, to rynek jest na tyle otwarty na pracownika, że nie jesteście zmuszeni tam siedzieć. Noooo chyba, że za cel życia obraliście sobie użalanie się i marudzenie :D Pozdro, Magda! :D

Tak23Nie

TakNie6
Idź nam stąd

Lepiej Ty się stąd ulotnij i zobacz czy nie ma Cię w dolinie trolli. Będzie milej, ładniej i przyjemniej.

Lepiej ty
@Idź nam stąd

Ciekawe kto pierwszy będzie musiał się ulotnić, bo myślę że to nie będę ja. A czas pokaże to bardzo szybko.

TakNie8

Ja

Bo jest na to przyzwolenie przełożonych i nikt tego nie widzi

TakNie6
Bądźmy milsi!
 Rekomendacja

A ja życzę wszystkim pogodnych Świąt przepełnionych czasem spędzonym z rodziną, mniej trosk i pilnowania własnego nosa w nadchodzącym roku! Żyjmy tak by wszystkim żyło się milej :)

Tak22Nie

TakNie4
Anonim

Kiedy niby wspomniana przez Ciebie osoba na kogokolwiek narzeka? Te spiski rodzą się i żyją chyba tylko w Twojej głowie... Jeśli masz coś sensownego do powiedzenia - zawsze możesz zgłosić się do nowej koordynator i powiedzieć w twarz... Co się dzieje z tymi ludźmi.

Tak9Nie
Woda na młyn
@Anonim

Po co komentujcie tych trolli? Każda reakcja z Waszej strony cieszy takiego człowieka. Przestańcie odpowiadać na zaczepki. Kto pracuje ten wie jacy są ludzie. Trollom stop!

Tak16Nie
Nazwa działu: IT
@Anonim

A ja życzę wszystkim Wam Wesołych Świąt i mniej jadu. Ho Ho Ho

Tak12Nie
Svm

To chyba jej zespół tak narzeka na nią, wszędzie dyskusje prowadzi... a potem tylko się uśmiechają.

Racja
@Svm

Patrząc na to z boku to rzeczywiście nic innego nie robią. Wieczne zgromadzenia i uśmieszki.

Www
@Racja

No bo jej szczeble kariery się skończyły więc teraz musi nadrabiać plotkowaniem. Zauważcie jak ona się zachowuje jak ktoś wychodzi i od razu tą osobę obgaduje. Tacy są ludzie z prowincji

Tak1Nie14

TakNie7
Włącz myślenie

Jeżeli firma planuje redukcję to nie zatrudnia kolejnych osób... A rekrutacje trwają w każdej lokalizacji...

Tak15Nie
Uszko
@Włącz myślenie

To gdzie te rekrutację są bo mam kilka osób co by z chęcią przyszło. Tylko chodzi o pracę w pge a nie przez agencje

TakNie16
Ttt
@Włącz myślenie

Ale ona ma informacje z pierwszej ręki więc chyba wie co mówi. Nawet jak szepcze też ją słychać.

TakNie15
tchórz

Post skierowanych do wszystkich osób, a może i tej jednej która wypisuje te oszczerstwa. Czy aż tak nudne jest twoje życie że musisz się interesować sprawami innych? Czy aż tak bardzo brakuje Ci odwagi by powiedzieć te wszystkie rzeczy osobie prosto w oczy zamiast pisać to na forum innych? Mam propozycję. Zajmij się czymś w życiu, niech stanie się ono ciekawsze. Obyś już nie musiała zazdrościć go innym i się nim interesować. Tego Ci życzę.

Dj
@tchórz

Każde słowo które pisze to prawda. Odwagi nie ma ta osoba która boi się prawdy o sobie bądź jej się wstydzi. No cóż szeptanie i obgadywanie innych osób kilka sekund po tym jak ktoś wychodzi nie świadczy o mnie. Ale jak może postępować ktoś kto nie ma honoru.

Tak1Nie12
volt

Czy można poprosić o opinie na temat stanowiska ds. wsparcia sprzedaży oferowane przez agencję? na ile zazwyczaj m-cy zatrudniają nową osobę, jak wyglądają typowe obowiązki takiej osoby, jakie pytania na rozmowie itp?

Boska

No cóż. Prawda jest taka że jedni muszą robić na drugich. A inni mogą tylko na ploteczki sobie chodzić. Dziwię się że nie widzi tego osoby przełożone

Tak1Nie6
Ktos

Widzę dużo negatywnych opinii. A jakieś pozytywne? Najlepszy SVO lub SVM według Was?

S????️inalla
@Ktos

Duzo negatywnych dlatego ze nikt nawet nie pomysli o tym zeby cos napisac jak pracuje, a nawet jezeli to zrobi to bedzie to odebrane jako propaganda i zakopane pod ciaglym narzekaniem. Pozytywem tej pracy jest elastyczny grafik, i ok wyplata (to jest infolinia, ludzie, nie oczekujcie ze dostaniecie 4K na reke) Ludzie z ktorymi sie pracuje tez sa calkiem mili :0

Oo

Zastanawiam się dlaczego prawdziwe opinie na temat pewnych osób znikają po kilkunastu godzinach. Skoro pracują w pge bądź cc i są w jakimś stopniu przelozynymi innych ludzi. Czy to jest przypadek czy po prostu nie można wyrażać swoich opinii na temat niektórych osób. Czy nie można tu już nawet skomentować zachowań ludzi po powrocie z imprezy???

Tak2Nie3
S????️inalla
@Oo

Kasowane sa poniewaz zawieraja dane pozwalajace zidentyfikowac konkretne osoby. Mozecie sobie (usunięte przez administratora) ile wlezie na ta prace, czy ludzi ktorzy tam pracuja, ale niewolno podawac danych indentyfikujacych. Zgodze sie z opiniami, ze czesc osob zajmujacych sie merytoryka to poprostu jakis zart, i nie powinny one sie tam znajdowac/zajmowac takiego stanowiska, ale co ma zachowanie ludzi po imprezie (dodam ze w wiekszosci mlodych) kiedy tu chodzi o miejsce pracy?

Tak2Nie

TakNie4
Ja

I jak engii atmosfera w firmie?

Zostaw opinię o PGE Obrót - Łódź

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PGE Obrót