New Energy Paweł Włodarczyk

Adres: Strażacka 25D, 35-312 Rzeszów

NIP: 7132992545 REGON: 060771328

New Energy Paweł Włodarczyk

Opinie o New Energy Paweł Włodarczyk

Filtruj opinie po kryteriach:

Todu
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Bardzo mila atmosfera rozmowy jak i szkolenia z podstaw administracji,obslugi klienta . Firma ma swoje oddziały w 3 miastach,więc do firm krzak nie należy. Wypłaty jasne, na czas zawsze, dwutygodniowe. Plus za wolne w weekendy,przed swietami zawsze impreza i 2 tyg na swieta wolnego. Teraz tez juz od czwartku wolne. Szacunek.do pracownika i chwalenie,konkursy. Polecam dla chcacych zarobic. Odradzam leniom.

TakNie
Ewa
 Opinia

Witam. Chciałabym poznać opinie na temat pracy biurowej, jak wygląda zakres obowiązków, godziny pracy, zarobki? Czy warto podejmować pracę w firmie new energy?

TakNie1
Todu
@Ewa 15.04.2019 12:06

To po co Pani rozmowa kwalifikacyjna? To chyba pytania na rozmowie sie zadaje i po to.jest rozmowa zeby sie dowiedziec.

Tak1Nie
szkoleniowiec
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Znam firmę od kilku lat. To prawda, atmosfera jest luźna, wesoła. Dlatego pewnie niektórzy nie odnajdą się w niej, bo z kołkiem w(usunięte przez administratora)nie dostaniesz tam pracy. Na stanowiska biurowe rekrutacja jest w kilku miastach w Polsce. A z całym szacunkiem, skończone studia nie są w dzisiejszych czasach wyznacznikiem umiejętności, gdyby tak było magistrzy nie obsługiwaliby na kasach, albo nie kopali rowów. Są też inne czynniki, które bierze się pod uwagę jak np. EQ. Firma z perspektywami, dużo szkoleń w ramach pracy. Ale na pewno nie odnajdą się tu "urzednicy".

Tak2Nie
Aldona
 Rekomendacja

Byłam na rozmowie z 3 miesiące temu. Panie z sekretariatu to pozytywne wariatki. Na rozmowie z Panem dostałam do wyboru dwa stanowiska. Pan dokładnie wyjaśnił co na jakim stanowisku mogę robić. Zaprosili mnie na jeden dzień pracy w sekretariacie i jeden dzień pracy jako Przedstaiciel i mogłam wybrać gdzie chce. Wybrałam pH, bo zależało mi na kasie większej , bo zbierałam na wesele. Nigdy z wolnym nie było problemu, atmosfera specyficzna, wesoła. Gdyby nie ciąża nadal bym pracowała. Myśle w przyszłości nad powrotem, bo takich ludzi jak tam strasznie mi brakuje teraz. W 2 tyg pracy będąc bez kasy dostałam zaliczkę i rozbil mi szef na raty. Z czego 2 ostatnie jak powiedziałam , ze jestem w ciąży umorzył. Pozdrawiam Was serdecznie ❤️❤️

Tak2Nie
Woman
 Opinia

Krótko mówiąc KATASTROFA. Jeśli ty też aplikowalas bądź aplikowales na stanowisko pomocy biurowej to zapomnij o tym, że takie stanowisko w ogóle istnieje. Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na 'pomoc biurową'. Pan który ja ze mną przeprowadzał na wstępie powiedział, że jest praca na dwóch stanowiskach 'handlowca' (jeżdżenie po domach i namawianie na zmianę dostawcy prądu) i na stanowisko pomocy biurowej z czego ofertę na starcie opisał mi jako' nudną' i że jest na nią tylko jedno miejsce i 300 os chętnych oraz że wymagane jest doświadczenie, którego pani za pewne nie posiada. Tak więc zapytałam po co zostałam zaproszona na te rozmowe skoro ja jasno aplikowalam na pomoc a nie na handlowca. No i nie mam doświadczenia. Żałuję że w pewnych momentach rozmowy nie zdecydowałam się wstać i wyjść. Pan tak wszystko mówił pół żartem pół serio. Dlatego dopiero po rozmowie pewne rzeczy dopiero do mnie dotarły. Po moim opisaniu poprzednich stanowisk pracy (głównie za granicą ) Obraził mnie sugerując że pracowałam tam gdzie Niemiec czy Anglik nie chciał. A zaznaczam, iż nie pracowałam za granicą na byle zbiorach tylko na na prawdę wymagających i ambitnych placówkach. Niestety Pan nawet się nie pofatygowal żeby zerknąć w moje cv i to sprawdzić. Typowy stereotypowiec, że jak za granicą to można tylko na to parsknąć śmieszkiem. Tak na prawdę nie interesowało go kim ja jestem. Stwierdził że nie obchodzi go co ja sobie tam studiowałam czy czym się w tej chwili zajmuje. Szuka tylko 'dzbana' który będzie jeździł i namawial ludzi na jakiś prąd. Cała oferta pracy w biurze to tylko przykrywką.Nie warto iść nawet na rozmowę bo Pan jeszcze was wykpi i obrazi. Jego postawa była paskudna. Jakby się miał za niewiadomo kogo. Brak szacunku do os. starajacej się o pracę. Zero profesjonalizmu i oszustwo. Stanowczo odradzam.

Tak1Nie3
Stach
 Opinia

Nie rozumiem osób, które idą do konkretnej firmy i zadaj sobie sprawę jaka ma być praca. Jeśli nie potrafimy tego robić to nie jest winą firmy tylko naszą!

Tak3Nie
Jadzka
 Opinia

Porażka! Pani zadzwoniła do mnie żebym przyjechała na rozmowę na stanowisko pomoc biurowa (na taka ofertę wysyłam Cv) a na miejscu okazało się ze podobno aplikowałam na „doradcę klienta” no ale mysle sobie dobra, mogę spróbować.. nie ma się co zrażać ale to co tam zobaczyłam następnego dnia już w terenie przeszło moje najśmielsze oczekiwania.. ludzie wyzywali nas od oszustów itp a jedynie kogo udało im się naciągnąć to starsze osoby które pewnie za barfzo nic z tego nie wiedza.. myślałam ze zapadnę się tam pod ziemie.... ???? ogólnie jeszcze praca była mega zachwala ile oni to nie podpisują „kwitów” a w ciągu 4 h mieliśmy jedna umowę.. pic na wodę fotomontaż! Ogólnie cała rozmowa przebiegła w bardzo luźnej atmosferze.. panu P. zdarzyło się nawet przeklnac.. ja rozumiem porozmawiać w luźnej atmosferze ale są chyba pewne granice!

Tak2Nie3
Robek
 Opinia

Niektórzy to już nie wiedza czego szukają . Jak szef sztywny złe, bo pewnie (usunięte przez administratora) Jak miły i bez zadęcia to złe , bo nieprofesjonalny hahahahah no czytać się tego nie da. Jak nie oddzwania to ich wina , nie moja bo ja jestem idealny. Firma jak firma, maja wymagania swoje i nikt im tego nie zabroni. Pracowałem tam prawie rok dobrze wspominam nigdy nie bulo problemu z wolnym, autem do domu, czy zaliczka na początek pracy jak człowiek był bez grosza . Jest miło i wesoło, disco gra to fakt , ale ja akurat to doceniałem, ze szedłem do pracy a nie do roboty, gdzie nawet przekląć nie wolno. Imprezy firmowe wspominam najmilej z chłopakami z Lublina ???????? Jak ktoś szuka fajnej pracy z dobra kasa to niech idzie. Ale UWAGA trzeba pracować , za leżenie nie płaca . Moje sugestie dla New Energy Paweł Włodarczyk: Bardzo milo Lubię atmosferę w New Energy Paweł Włodarczyk za: Atmosfera warunki pracy imprezy firmowe

Tak9Nie
Joanna
 Opinia

Rozmowa przeprowadzona w fajnej atmosferze, bez zbędnego Ą czy Ę ;) Możliwości rozwoju, a przede wszystkim potrafią zmotywować !!! Lubię atmosferę w New Energy Paweł Włodarczyk za: Przyjazna atmosfera i podejście do człowieka

Tak8Nie
Karis
 Opinia

Byłam dziś na rozmowie u tego Pana. W sumie bardziej można nazwać to lekką pogadanką, a nie rozmową kwalifikacyjną, ponieważ Pan zachowywał się bardzo nieprofesjonalnie, a nawet używał wulgaryzmów podczas rozmowy. Pan Włodarczyk wręcz zniechęcił mnie do stanowiska, na które aplikowałam. Dowiedziałam się, że jest także drugie stanowisko, o którym wcześniej nie miałam pojęcia. Wszystkim, którzy szukają normalnej pracy z profesjonalnym szefem, odradzam tę firmę :)

Tak1Nie2

zawiedziona
 Opinia

Pracowałam u tego Pana kilka lat temu , nie polecam . (usunięte przez administratora) Wmawia ludziom niewiadomo co a później przy wypłacie udaje że to wina pracownika że pieniędzy brak. Tak samo jego " dziewczyna".(usunięte przez administratora)

TakNie2

Qqqqqq
 Opinia

Byłam u nich kilka dni temu, szczerze już podczas rozmowy przez telefon coś mi nie pasowało, ponieważ Pani powiedziała ,że aplikowalam na dwa stanowiska albo doradca klienta albo praca biurowa.Fakt praca biurowa , to pamiętam ,ale doradca klienta??!Ale myślę ok, pójść mogę na tę rozmowę.W sumie już wiedziałam w 90%o co chodzi i tylko jak tam przyszłam i zaczęłam rozmowę wiedziałam już w 100%.Otóż oni tak naprawdę szukają ludzi którzy będą jeździć po Podkarpaciu i namawiać ludzi na zmianę dostawcy prądu.Sama ta oferta pracy do biura to ściema, że niby jest ta oferta i że jest na nią dużo chętnych itp ,że oddzwonią????????????poprostu łapią na tę oferte wielu ludzi , tym bardziej ludzi młodych.Nie mówiąc o tym ,że na rozmowie o ,,pracy biurowej,, wspimniane jest dwa zdania, a o doradcy klienta dużo dużo więcej, że zarobki fajne,że to że tamto.Jak ktoś chce mieć pracę w ustalonych godzinach i nie nachodzic ludzi po domach, to niech szuka jej gdzie indziej.

Tak3Nie2

Łukasz
 Opinia

Jeżeli w ogóle Cię zatrudnią... Bo generalnie z własnego doświadczenia: jeżeli kogoś już biorą to wpadasz na tzw. "rozmowę kwalifikacyjną" z papierową wersją CV. Uprzejma pani (lub pan) zada Ci pytanie co Cię skłoniło do tego, że postanowiłeś wysłać do nich CV, potem zapozna Cię z ofertą (zakres obowiązków, to że "biorą bez doświadczenia", zarobki, premie, godziny pracy i zmiany itd.) po czym na końcu zapytają czy wszystko jest zrozumiałe, zabiorą CV i "potwierdzą" że do tygodnia czasu oddzwonią... W praktyce: Miej doświadczenie w pracy biurowej. Bo NIE ODDZWONIĄ.

Tak10Nie2

Opinia

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w przedsiębiorstwie New Energy Paweł Włodarczyk w mieście Rzeszów, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Tak12Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o New Energy Paweł Włodarczyk - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Energy Paweł Włodarczyk

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.