Opinie o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PGE Obrót. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGE Obrót o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Obrót w Łódź 8-go Marca 6

Osoba

Nie polecam pracy w Rzeszowie w dziale rozliczeń. Umowa agencyjna na beznadziejnych warunkach za najniższą krajową z wymogami pracy na weekendzie w domu lub po godzinach... kierownik (usunięte przez administratora) beznadziejny człowiek. Nie warto.

NN

Dostałam propozycję pracy z Zespołu Analiz i Zarządzania Cennikami. Czy ktoś wie coś na temat tego jak wygląda tam praca, atmosfera, wynagrodzenie itp? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

xxxx

To zabawne, że zdecydowana większość oszczerstw tutaj jest napisana przez osoby, które nie potrafiły nawet przejść okresu próbnego i myślały, że wszystko dostaną na pstryknięcie palca.

Xoxo
@xxxx

Albo może prace pomyliły z przedszkolem?

A
@Xoxo

Nie, po prostu myślą że za samą obecność ciałem należy się awans:):):) Dobrzy i solidni pracownicy nie narzekają i zawsze mogą liczyć na SVM i SVO

BBWA

Nie polecam pracy na stanowisku konsultanta,ponieważ : po pierwsze - oszukują ludzi,gdyż informują,iż pierwszy m-c pracujesz na umowę zlecenie a od 2-go m-ca otrzymasz od agencji umowę o pracę tymczasową na czas określony. Prawda jest taka,że 80-90% osób po pierwszym miesiącu dostaje propozycję przedłużenia umowy ,ale w postaci umowy zlecenie! Żenada! Brak wiarygodności ! Nieszczerość! Brak szacunku! Oczywiście ze strony ludzi,którzy o tym decydują. Po drugie.Poziom szkolenia -dno! Same ogólniki przedstawione w postacie monologów.Osoby prowadzące robią to na odwal,niechlujnie i bardzo męczą ( to ewidentnie widać po nich) się w czasie przekazywania przez siebie słabej jakości wiedzy. Po trzecie duża niechęć , a może lenistwo supervisorów do pomocy osobom początkującym. Jeśli pomagają to mam wrażenie,że dokonują tego bardzo niechętnie,niektórzy mają miny ciężko obrażonych. Zero profesjonalizmu! Po czwarte niektóre odzywki i sposób traktowania pracowników kwalifikują się do założenia sprawy o mobbing.Bryluje w tym niejaka pani Olga.Chamstwo,poniżanie innych,brak cierpliwości,lekceważący ton głosy oraz słownictwo na strasznie niskim poziomie to jej główne cechy. Najgorzej ,że szef Pan Krzysztof albo tego nie widzi,albo na to po prostu pozwala... Nie pracuję już tam ponieważ mam inną pracę,w której przede wszystkim jest szacunek,a ludzie są dla mnie pomocni,ponieważ rozumieją,że dopiero co się wdrażam zdobywając wiedzę i doświadczenie.Myślę,że osoby z PGE mogłyby się od nich wiele nauczyć,szczególnie jak się podchodzi do nowego pracownika i człowieka jednocześnie. Za te śmieszne pieniądze jakie płaci PGE nie warto się stresować i być poniżanym. Kto nie szanuje innych ludzi sam nie zasługuje na szacunek. To słowa do niektórych osób w PGE,które są na wyższych stanowiskach.

P
@BBWA

W końcu ktoś zdecydował się napisać najbardziej szczerą i prawdziwą opinię, choć przyznam, że nie wiedziałem, że proponują tylko umowę-zlecenie, kiedyś była to umowa o pracę tymczasową, wprawdzie w agencją. To tłumaczy dlaczego stale zwalniają ludzi i przyjmują nowych - żeby były głównie zlecenia, żeby tym co już pracują nie dać podwyżki i głównie po to, by agencja zarobiła na rekrutacji nowych pracowników oraz ci, co przeprowadzają szkolenia. Szansę na umowę z PGE mają tylko Ci, co przyszli tam po znajomości, niech nikt się nie łudzi, że jest inaczej.

Po Prostu Pracownik...
@BBWA

Ogólnie do samej pracy luz jak każda inna.... Duuuuzy minus za czesc sprzedażowa - wielki nacisk - mało profitów.... Ale może się rozkręcaja..... Zawsze trzeba mieć nadzieję.... Za to Sv'ki zacięcie to mają do wyszukiwania promocji w sklepach on-Line na buty kosmetyki i nie wiadomo co jeszcze... (za przyzwoleniem góry takie zachowanie bo nawet jak ktoś z kierownictwa się pojawia to zero zażenowania) Zaczynają pracę jak zbliża się deadline i wtedy nawet z cześć nie podchodz (a nie sorry cześć to od awansow nie działa)... Szkolenia.... Śmiechu warte niby maja szkoleniowca... Tylko ciągle go ktoś zastępuje... To za co oni mu płacą?!? Bo stawiam że Sv też ma jakiś profit z pogadanki.... Zamiast wspierać już trwająca pracę kiedy nie ma się kogo zapytac/upewnić.... Jedni rekrutuja (od czego jest agencja? To po co im płacić?) inni szkolą... A i jeszcze traktowanie pracownika... Od tego jest przełożony żeby zachować powagę i być wsparciem.... Nie zdziwie się jak kiedyś usłyszę że ktoś założył sprawę o mobbing... Musiałem dołożyć cegiełke, ale może w końcu ktoś to kiedys właściwie ogarnie, albo dalej będziemy wylewac swoje żale bez echa - przynajmniej nam ulży... Częściowo...

prawdomówna
@Po Prostu Pracownik...

Z tym "luzem" to bym nie przesadzała :P Mają go sv i zatrudnieni po znajomości, inni muszą zapie...ać. Widać, że krótko tam jeszcze pracujesz, na początek może rzeczywiście dają luz, bo musisz trochę popracować, po agencja zgarnęła za Ciebie kasę. Ale potem wymienią Cię na inną osobę, bo agencja znów musi zarobić :P

NearAutomata
@BBWA

Patrz, dwa lata i nadal to samo. Osoby odchodzące powinny mieć robione ankiety czemu odchodzą, plusy, minusy...

xyz
@BBWA

Minęły już dwa lata od powyższego wpisu, a wspomniana w nim pani nadal nie zmieniła swojego zachowania i podejścia do pracowników. Tylko w sumie czemu się dziwić, skoro nikt ponad nią nie ma zamiaru reagować na jej karygodne postępowanie. Witamy w Contact Center PGE!

@P

Zmienila sie agencja , wiec wszystko mozliwe. Ja jestem już na synergi. Ciekawe czemu nie przyjmują na obrót... Czyżby obrót miał lepszy socjal?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Konsultantka

Pracuję od paru miesięcy Moje wrażenia ogólnie pozytywne Staram się mam dobre wyniki Na tą chwilę mam umowę agencyjna i nie narzekam na stawkę Wierzę że umowa z PGE w przyszłości nie jest tylko złudnym marzeniem Czas pokaże Co do svm większość naprawdę jest w porządku Mają wiedzę zawsze chętnie pomogą Niestety są i takie które warto omijać szerokim łukiem Ja osobiście nie dzwonię nie pytam nie podchodzę do tych których nie trzeba

cyganka prawdę ci powie
@Konsultantka

Oczywiście moja droga, że już niedługo dostaniesz umowę z PGE!!! I to jaką!!!!! Nie będziesz wiedziała, co zrobić ze swoimi "ogromnymi" zarobkami i innymi "profitami" ;-)

wniebowzięta

Jak wam nie wstyd wypisywać te okropne pomówienia na temat operacyjnych??? (usunięte przez administratora) dlaczego odmawiacie im odrobiny relaksu? Myślicie, że tak łatwo być operacyjnym? to stanowisko obarczone wyjątkową odpowiedzialnością, pełne stresu , wymagające niezwykłej zdolności organizacji pracy i planowania obowiązków nie tylko swoich, ale i całej grupy innych pracowników. Czy kiedykolwiek spotkaliście się z sytuacją kiedy operacyjni przenoszą swój stres i niewątpliwie duże poddenerwowanie np. podczas awarii systemów lub dużego natężenia połączeń na konsultantów??? Ja nigdy tego nie doświadczyłam, wręcz przeciwnie. Czułam jak bije od nich opanowanie, spokój i pozytywna aura. (usunięte przez administratora) Czasami można się popłakać do łez :-) Pozdrawiam cieplutko i czekam na więcej uśmiechu na Waszych twarzach, którym i mnie zarażacie Moi Drodzy :):):)

Kamill

Koordynator zespołu ds. Rozwoju i Optymalizacji. Trzeba przyznać że bardzo duży ten zespół składający się z 4 osób. Piękna nazwa i niepotrzebne stanowisko które zostało wymyślone w nie wiadomo jakim celu.

Cześć. Dostałam propozycję na stanowisku Ambasador jakości w PGE w Łodzi. Polecacie? Jakie zarobki? Pomóżcie! Z góry dziękuję:)

Konsultantka

Nie zgadzam się z opiniami - szczególnie tymi o SVO. Nie wiem kto pisze te wszystkie negatywne komentarze i jak bardzo jest zdesperowany... Każdy z Operacyjnych to odpowiednia osoba na swoim stanowisku. Traktują konsultantów jak równych sobie, zawsze pomogą, przychylą się do zmian w grafiku - nawet na swoją niekorzyść. A przede wszystkim w sytuacjach kryzysowych (awarie, dużo polaczen) nie siedzą bezczynnie - zakładają słuchawki/robią zgłoszenia - wszystko żeby wspomóc konsultantów. Piszecie o przychodzeniu chwilę po 7 - widzicie, do której godziny oni pracują? Wychodzą 19:30-20, jak zostają kilkanaście minut po końcu zmiany nie odbierają tego w inne dni, a większość konsultantów prosi o wpisanie 5 minut „nadgodzin”... Cieszmy się, że takie osoby zarządzają efektywnością bo naprawdę moglibyśmy gorzej trafić.

?
@Konsultantka

Może napiszmy o tych które przychodzą na 7 i kończą o 15. Z mojego punktu widzenia skracają sobie pracę conajmniej o 20-30. min. I nieprawdę piszesz bo twierdzą że pisanie e-emali bądź odbieranie telefonów nie należy do ich kompetencji. Teraz się to zmieniło tylko i wyłącznie dlatego bo są nadgodziny

Konsultantka 2

Zgadzam się

@?

Oczywiście, ze pisanie maili i odbieranie telefonów nie należy do ich kompetencji - tym bardziej doceniam, że jednak to robią kiedy jest potrzeba ;)

?
@Konsultantka

Robią to tylko w przypadku nadgodzin

Konsultant
@?

Skoro tak bardzo Ci przeszkadza ich zachowanie to dlaczego nie podejdziesz i im tego nie powiesz? Czyżby brak odwagi, aby porozmawiać twarzą w twarz?

Konsultant
@?

Piszesz też że maile czy odbieranie połączeń nie należy do ich kompetencji. To prawda. Mają inne rzeczy na głowie ale gdybyś Ty lepiej wykonywała swoją pracę nie musieliby w tym pomagać.

Tyle w temacie
@Konsultant

A jaki rzeczy mają na głowie? Sianie ploteczek i siedzenie nie na swoim stanowisku? Szkoda że teraz umieją e-maile pisać jak mają nadgodziny Taka jest prawda.

@Konsultantka

Cieszę się, że nie jestem osamotniona w tak pozytywnym odbiorze pracy i ponadprzeciętnego zaangażowania w powierzone obowiązki przez svo. Świetnie, że ktoś również zauważył ich wyjątkowe nastawienie w podbramkowych sytuacjach na linii i znakomite przygotowanie do radzenia sobie z presją czasu a przede wszystkim chęć niesienia pomocy konsultantom dzięki swojemu profesjonalizmowi i fachowości. Piszmy prawdę o tych osobach bo warto!!!!(usunięte przez administratora)

@Konsultantka

Dobrze też, że napisałaś o godzinach pracy svo. Co z tego, że przychodzą kilka czy kilkanaście minut po czasie skoro zostają na nadgodzinach, a często wychodzą z pracy krótko przed 20. Za to dla nich ogromny szacunek.

Czy PGE Obrót praktykuje "luźne piątki"?

Xxx

Proponuję doprecyzować o jaki dział chodzi. W przypadku miejsc gdzie pracuje się bezpośrednio z Klientem obowiązuje konkretny standard ubioru przez cały tydzień.

Iza
@Xxx

Dokładnie. W miejscach gdzie nie ma tego kontaktu z klientem to cały tydzień można chodzić ubranym jak się chce, przynajmniej w większości placówek.

Obsesja

Ktoś tu ma niezła obsesje na punkcie którejś z operacyjnych :D

Rozbawiona

Już ponad pół roku, kiedy opuściłam pge - a wciaz uwielbiam czytać co tu się dzieje :D pracowałam tam dwa lata, i lubilam te prace - choć po pewnym czasie stała się monotonna. Ludzie? Fajni, generalnie jeśli jesteś maruda i snobem to z nikim nie znajdziesz nici porozumienia. Sv? Lepsi i gorsi, trzeba wiedzieć do kogo można się zwrócić o pomoc. Początki zawsze i wszędzie są trudne, ale ludzie! Odrobina samodzielności i chęci wystarczy.... Podsumowując - jeśli Wam praca nie odpowiada, to rynek jest na tyle otwarty na pracownika, że nie jesteście zmuszeni tam siedzieć. Noooo chyba, że za cel życia obraliście sobie użalanie się i marudzenie :D Pozdro, Magda! :D

Idź nam stąd

Lepiej Ty się stąd ulotnij i zobacz czy nie ma Cię w dolinie trolli. Będzie milej, ładniej i przyjemniej.

Lepiej ty
@Idź nam stąd

Ciekawe kto pierwszy będzie musiał się ulotnić, bo myślę że to nie będę ja. A czas pokaże to bardzo szybko.

Bo jest na to przyzwolenie przełożonych i nikt tego nie widzi

Bądźmy milsi!

A ja życzę wszystkim pogodnych Świąt przepełnionych czasem spędzonym z rodziną, mniej trosk i pilnowania własnego nosa w nadchodzącym roku! Żyjmy tak by wszystkim żyło się milej :)

Kiedy niby wspomniana przez Ciebie osoba na kogokolwiek narzeka? Te spiski rodzą się i żyją chyba tylko w Twojej głowie... Jeśli masz coś sensownego do powiedzenia - zawsze możesz zgłosić się do nowej koordynator i powiedzieć w twarz... Co się dzieje z tymi ludźmi.

Woda na młyn
@Anonim

Po co komentujcie tych trolli? Każda reakcja z Waszej strony cieszy takiego człowieka. Przestańcie odpowiadać na zaczepki. Kto pracuje ten wie jacy są ludzie. Trollom stop!

A
@Anonim

A ja życzę wszystkim Wam Wesołych Świąt i mniej jadu. Ho Ho Ho

Svm

To chyba jej zespół tak narzeka na nią, wszędzie dyskusje prowadzi... a potem tylko się uśmiechają.

Racja
@Svm

Patrząc na to z boku to rzeczywiście nic innego nie robią. Wieczne zgromadzenia i uśmieszki.

Www
@Racja

No bo jej szczeble kariery się skończyły więc teraz musi nadrabiać plotkowaniem. Zauważcie jak ona się zachowuje jak ktoś wychodzi i od razu tą osobę obgaduje. Tacy są ludzie z prowincji

Włącz myślenie

Jeżeli firma planuje redukcję to nie zatrudnia kolejnych osób... A rekrutacje trwają w każdej lokalizacji...

Uszko
@Włącz myślenie

To gdzie te rekrutację są bo mam kilka osób co by z chęcią przyszło. Tylko chodzi o pracę w pge a nie przez agencje

Ttt
@Włącz myślenie

Ale ona ma informacje z pierwszej ręki więc chyba wie co mówi. Nawet jak szepcze też ją słychać.

tchórz

Post skierowanych do wszystkich osób, a może i tej jednej która wypisuje te oszczerstwa. Czy aż tak nudne jest twoje życie że musisz się interesować sprawami innych? Czy aż tak bardzo brakuje Ci odwagi by powiedzieć te wszystkie rzeczy osobie prosto w oczy zamiast pisać to na forum innych? Mam propozycję. Zajmij się czymś w życiu, niech stanie się ono ciekawsze. Obyś już nie musiała zazdrościć go innym i się nim interesować. Tego Ci życzę.

Dj
@tchórz

Każde słowo które pisze to prawda. Odwagi nie ma ta osoba która boi się prawdy o sobie bądź jej się wstydzi. No cóż szeptanie i obgadywanie innych osób kilka sekund po tym jak ktoś wychodzi nie świadczy o mnie. Ale jak może postępować ktoś kto nie ma honoru.

volt

Czy można poprosić o opinie na temat stanowiska ds. wsparcia sprzedaży oferowane przez agencję? na ile zazwyczaj m-cy zatrudniają nową osobę, jak wyglądają typowe obowiązki takiej osoby, jakie pytania na rozmowie itp?

Boska

No cóż. Prawda jest taka że jedni muszą robić na drugich. A inni mogą tylko na ploteczki sobie chodzić. Dziwię się że nie widzi tego osoby przełożone

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Obrót - Łódź

• Jak się pracuje w PGE Obrót?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Obrót tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Obrót?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Obrót?

Kandydaci do pracy w PGE Obrót napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Obrót