DGE Sp. z o.o.

4.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DGE Sp. z o.o.

Aktualność
Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych współpracą na stanowiskach Doradca Klienta Biznesowego oraz Menedżer Zespołu Doradców. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@dge.com.pl

Pracodawca

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie. Bardzo dziękujemy za wszystkie Państwa opinie - pozytywne jak i negatywne, które wskazują nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy lub zachowań naszych pracowników. Każdą z nich uważnie analizujemy i w miarę możliwości wprowadzamy zmiany, aby DGE było organizacją przyjazną każdemu. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do kłamstwa i obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Wszystkie treści, które są niezgodne z prawem i te niemerytoryczne są usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem: info@dge.com.pl

Monola

Firma bardzo w porządku. Indywidualnie podchodzą do każdego przypadku losowego który może się przytrafić. Niezależnie czy pracujesz miesiąc czy rok, dwa nie musisz się obawiać, że lądując na L4 nie masz gdzie wrócić do pracy. Pracujesz, angażujesz się = zarabiasz. Inwestują w rozwój pracownika i świetne szkolenia. Bardzo polecam :)

Piotr

System wynagradzania jest zależny od Doradcy - może on wybrać czy chce pracować na samej prowizji czy podstawa + prowizja. Zarobki są naprawdę bardzo wysokie ale trzeba coś od siebie dać :) Polecam - firma naprawdę dynamicznie się rozwija.

Aleksandra L. Nowy wpis

Współpraca z firmą DGE była bardzo ciekawym i wartościowym doświadczeniem. Osoby z mojego zespołu chętnie pomagały mi we wdrożeniu się w zawodowe obowiązki. Jestem wdzięczna mojemu byłemu menadżerowi za to, iż dzięki niemu uwierzyłam w swoje możliwości i obecnie realizuje swoje życiowe cele. Moja droga zawodowa nie jest już związana z tą firmą, ponieważ stworzyłam swój własny projekt. Jednakże do dziś wspominam spędzony tam czas bardzo pozytywnie. Serdecznie polecam tego pracodawcę wszystkim, którzy chcą rozwijać swój potencjał !!

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Rekrutacja dla tej firmy to nieporozumienie. Kandydat nie zostaje poinformowany o zakresie obowiązków czy widelkach płacowych, więc to "randka w ciemno". Nie wiemy, o co walczymy ani teraz, ani w przyszłości. Mamy za to wykonać zadanie, w przeciwnym razie nie dostąpimy zaszczytu spotkania z potencjalnym przełożonym. Do tego napastliwość rekruterki w pozyskiwaniu informacji o kandydacie znacznie wykraczających poza pierwszy etap procesu, tworzony przez nią klimat niedopowiedzeń i irytujący sposób odpowiedzi na zasadzie "wiem, ale nie powiem" powodują, że odechciewa nam się dalszego udziału w procesie. Zdecydowanie odradzam osobom szanującym siebie i swój czas...

Nowy wpis

@Kandydat

Szanowny/a Kandydacie/Kandydatko Dziękujemy za każdą uwagę - dzięki temu możemy na bieżąco ulepszać procesy i stawać się jeszcze lepszym pracodawcą lub partnerem biznesowym dla zainteresowanych kandydatów. Mamy cały czas "uszy szeroko otwarte" na uwagi oraz oczy przepełnione wdzięcznością za to, że są Państwo z nami jako: kandydaci, współpracownicy, pracownicy czy też klienci. Opinia zostanie przeanalizowana i zostaną wyciągnięte z niej wnioski - merytoryczne. Życzymy sukcesów w znalezieniu wymarzonej pracy.

Monola

Marko Nowy wpis
@Monola

To dla Ciebie wyznacznik standardu, że po L4 pracodawca Cię nie zwalnia? Współczuję Ci tego w jskich miejscach musialas pracować... Masz rację, tutaj nie ma zwolnienie po L4 bo jesteś na idg i masz umowę b2b. Dla DGE to żaden koszt, że jesteś na L4 czy urlopie ????????

Uczciwy

Praca bez podstawy. Wymagają co najmniej 8h dziennie jazdy swoim samochodem. A jak już dostaniesz od firmy auto i nie zrealizujesz planu miesiąc płacisz leasing za auto.

Sławomir
@Uczciwy

To w takim razie, ile dokładnie zarabia osoba zatrudniona na stanowisku kierowcy w firmie Diagnostyka Gazowo-Energetyczna DGE? Pytam bo nie mogę znaleźć informacji w tym zakresie a skoro już wypowiadasz się w tym właśnie wątku to obstawiam, że masz wiedzę w tym zakresie. Zgadza się?

@Uczciwy

Aktualnie wygląda to tak, że możesz wybrać: pracę na samej prowizji lub prowizja z podstawą. Auto można dostać na określonych warunkach - w mojej ocenie bardzo uczciwych.

Marko
@Piotr

W Twojej opinii to uczciwe, że musisz inwestować swoje dobra żeby móc wykonywać pracę? To tak jakby kasjerka w biedronce musiałaby przyjść do pracy z własną kasą fiskalną ???????? No chyba, że wyrobi określony target to może skorzystać z firmowej. Nikt nie oczekuje auta do prywatnego użytku, ale brak auta służbowego w branży, w której tyle się jeździ do klientów to wyzysk pracodawcy. W poprzedniej firmie z tej branży w rok zrobiłem ponad 60k km. Dać coś od siebie? To działa w dwie strony, uczciwe i konkurencyjne warunki zatrudnienia, niezbędna narzędzia do pracy i może mówić o waganiach. Tutaj mamy kontrakt b2b, brak niezbędnych narzędzi do pracy, słabe stawki i mało konkurencyjna ofertę. Ta firma nie daje praktycznie nic...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie DGE Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego
Marko
Kandydat

Nie polecam. Słabe stawki prowizyjne, a produkt bardzo mało konkurencyjny. Podstawowe narzędzia pracy traktowane są jako nagroda... W poważnych firmach z branży OZE auto służbowe to podstawa. To tak jakby ktoś zatrudniał kogoś do banku i powiedział mu, że dopiero jak się wykaże do dostanie fotel i biurko, a na razie na stojąco pracujesz lub przynosisz własne. To nie lata 90te... Jak ktoś szuka pracy w branży OZE to polecam firmy notowane na giełdzie, które są producentami lub bezpośrednimi importerami. Zupełnie inne stawki i produkt finalnie z inną cena dla klienta.

Aktualność

Lukasz

Kto potrzebuje ciągłego nacisku i wciskania produktu (słabego) dla klienta. Rozumiem, że można mieć wymagania, bo po to jest praca ale trzeba też mieć co "dać" klientowi. Prowizje, też na rynku są lepsze, także jeśli ktoś się zastanawia, to moim zdaniem lepiej znaleźć coś lepszego.

@Lukasz

Dziękujemy Lukasz za Twoją opinię. Cieszymy razem z Tobą, że znalazłeś swoją lepszą opcję i pozdrawiamy Cię serdecznie.

Ania

@paul a duzo osób tam pracuje ?

@Ania

Pani Anno, "zasoby ludzkie" naszej firmy to obecnie ok. 50 osób, pozdrawiam :)

Beza
Kandydat

Niepoważne podejście do kandydata, jeśli umawiamy się ze dadzą znać o wyniku rekrutacji, to myślę, że byłoby miło poinformować kandydata o ostatecznej decyzji. Kolejna nieprofesjonalna firma... to przykre ...

@Beza

Szanowna Pani "Bezo", zawsze informujemy kandydatów o pozytywnym i negatywnym wyniku rekrutacji telefonicznie lub e-mailowo. Jesteśmy równie zaskoczeni jak Pani w zaistniałej sytuacji i jeśli to z naszej winy nie otrzymała Pani odpowiedzi, to bardzo przepraszamy. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować przyczyny, ponieważ nie podpisała się Pani swoim imieniem, jeśli jednak zechciałaby Pani wyjaśnić sytuację u źródła, to służymy pomocą pod adresem e-mail: info@dge.com.pl

Łukasz

Naprawdę miejsce godne polecenia każdemu. Firma na którą masz wpływ, firma która stawia na twój indywidualny rozwój. Szanują każdego pracownika, podchodzą indywidualnie do każdej sytuacji oraz osoby. Nie ważne na jakim etapie w życiu jesteś, przyjdź i sam się przekonaj jak wygląda dobry pracodawca. Który ponad wszystko Ci pomoże oraz zrobi z Ciebie eksperta sprzedaży!

Paul

Miejsce w którym można się wiele nauczyć ze względu na prawdziwych fachowców, warunki i dostęp do najlepszego sprzętu. Świetne miejsce!

Mirek

Gorąco polecam firmę DGE, najwyższa jakość obsługi klientów w Polsce, ogromna wiedza i doświadczenie doradców, każdego dnia zmniejszamy koszty energetyczne w firmach i u klientów indywidualnych, DGE to zgrany zespół zawsze uśmiechniętych ludzi.

Mirek

DGE to firma o najwyższej etyce z jaką współpracowałem biorąc pod uwagę stosunek do pracowników jak również do klientów. Kreatywny zespół, świetne zarządzanie, przyjazne podejście i duże możliwości finansowe. Jeżeli bliskie sà Ci takie wartości, gorąco i szczerze polecam

TOMEK

DGE miejsce dla ludzi z pasją, marzeniami i ambicjami. Współpracuję z DGE od 3 lat i z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecam współpracę z DGE. Zespól ludzi pełen zaangażowania i chęci pomocy, posiadający wiedzę i umiejętności w swojej branży.

Mariusz

Polecam wszystkim, którzy niezależność, stawiają na pierwszym miejscu. Po 4 latach pracy i przede wszystkim moim zaangażowaniu mogę powiedzieć, że jest to najlepsza forma współpracy jaką miałem do tej pory. Jeżeli Jesteś kreatywny i dajesz dużo od siebie to tu osiągniesz 10 razy więcej niż w innych firmach z tej branży.

Hugon

Powiedzcie czy bardzo zmieniła się praca od momentu wybuchy pandemii?

@Hugon

Nie, praca bardzo się nie zmieniła :) teraz tylko trochę więcej spraw załatwiamy online, ale klienci też normalnie się spotykają i dalej sprawnie działamy, pozdrawiamy!

Rekomendacja

Polecam firmę DGE każdemu, kto chce związać się na lata z rzetelnym pracodawcą z zasadami, działającym fair w stosunku do pracowników i dającym duże możliwości rozwoju. W DGE dobrą atmosferę pracy tworzymy wszyscy razem. Przyświeca nam Wizja firmy, która wytycza kierunek rozwoju. Dzięki Misji firmy wiemy w jaki sposób mamy działać, żeby osiągać wielkie rzeczy i realizujemy wartości, czyli działamy etycznie i w poszanowaniu dla drugiego człowieka. Razem budujemy lepszy Rynek Energii w Polsce. Przyłączysz się?

Zbyszek.Ole

Pracując w DGE wiem, że mam realny wpływ na rozwój swój i firmy. Firma kieruje się przede wszystkim zasadami i wartościami które są zbliżone do moich: m.in. szacunek, rzetelność, profesjonalizm. Tutaj mój zarobek zależy tylko od efektów mojej pracy! Nie ma szklanych sufitów.

Zostaw merytoryczną opinię o DGE Sp. z o.o. - Katowice

DGE Sp. z o.o.