PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław

Wrocław

Opinie o PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław

lol

(usunięte przez administratora) A kasa wypompowana została przez prezesa do innej spółki niż Millenium. Okrągłe 2,5mln. Ciekawe z czego Torpol ściągnie kary za Nową Łódź...

skytower

Miałem rację . Nowa firma w tym samym miejscu tylko inny prezes który pracował jako dyrektor zaopatrzenia chyba. Nowa nazwa firmy Millenium elektro holding

karol

firma ma problemy z wypłacaniem pensji . Odradzam szukanie pracy w niej .

skytower

I następna spółka padła, tym razem kompania elektryczna. Oczywiście zakładam ze ogłosili bankructwo i na to samo miejsce z tym samym składem wystartuję nowa firma;)

erg

albo moze po prostu nikt tutaj sie nie wypowiada..no ale z drugiej strony jezeli firma jest to przeciez sa jacys pracownicy

gość

PFE Energia ogłosiła upadłość i została zlikwidowana. Większość pracowników pracuje w PFE Eco-energii lub w Kompanii Elektrycznej, w której były wiceprezes jest prokurentem.

amelia89

też mam jakieś problemy z otworzeniem i działaniem ich strony internetowej, czy w takim razie jeszcsze gdzieś mogę coś więcej poczytac o nich i zobaczyć jakie mają aktualne oferty pracy? ja dopiero zaczynam w branży, doświadczenie mam raczej mikroskopijne - czy oni w PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław przyjmują też takich pracowników jak ja?

ifnormacje

no na stronach informacji nie ma totalnie zadnych bo tak wlasciwie to ja juz nie wiem gdzie za bardzo tego szukac. wiecie cos wiecej bo myslalem ze tam do pracy pojde bo kiedys wujek z nimi wspolpracowal ale nie chce sie jego wiecej pytac o to bo chce sam sobie znalezc prace. owiem wam, ze straszne to wszystko jest.

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

gość

Ha, ha, ha a to dobre. Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Kompania

Gadanie o powiązanych KRS jest trochę słabe, jak nie wie się co to jest stanowisko prokurenta. Więc żeby oczerniać firmy Kompania Elektryczna oraz Eco energie poedukujcie się trochę. Siedzą tu Ci sami ludzie(usunięte przez administratora)

Wystarczy wejść w KRSy spółek które wcześniej już ktoś podał i widać kto i gdzie wypompował kasę. Tak samo można porównać referencje i budowy jakie prowadziły wszystkie firmy. Nie trudno się raczej domyślić że upadłość była zamierzona. pepe: jaka budowa?

?

Pepe. Za którą budowę zalegają Ci z płatnościami?

pepe

Firma windykacyjna tym się zajmowała ale prawnie to nic się nie zdziała bo są w upadłości i syndyk nimi się zajął . MAjątek firmy starczył tylko na połowę podatków a gdzie hurtownie , pracownicy a na samym końcu są podwykkonawcy .

PFE Energia Sp.z o.o

życzliwy

Pepe: A umowę miałeś z kim? Z PFE Energią. Czyż nie tak? A może z PFE Energia spółka komandytowa. Lepiej sprawdź i licz się ze słowami, bo publiczne oszczerstwa typu "tego [usunięte przez moderatora]" grozi art 212KK lub 216KK.

pepe

tak wyliczył prawnik z firmy windykacyjnej , a jak bym znam namiar na tego [usunięte przez moderatora] to i 100 by oddał ....

gość

Pepe: W październiku 2011 pisałeś: "Mi są winni 16 tyś." Ciekawe w jaki sposób w ciągu niecałych dwóch lat urosło aż o 100%. Gdzie płacą takie odsetki?

( usunięte przez administratora ) już z nimi nie współpracuje odkąd PFE ogłosiła upadłość. Postawili go jako prezesa i oberwał odpowiedzialnością za złe decyzje właścicieli. Jest teraz kierownikiem na kontrakcie w innej firmie o dużo lepszej reputacji. Za którą budowę zalegają Ci z płatnościami?

pepe

mam na mysli ze nie wyplacili pensji i podwykonawcom za roboty mi wisza 30 tys 3 lata juz a innym jeszczę wiecej teraz widze ze otwieraja nowe frmy ale te same gemby ,[usunięte przez moderatora]

gość

Proponuję zainteresować się: PFE Eco Energia sp z oo, PFE Eco Energia sp komandytowa, Kompania Elektryczna.sp z oo.

pepe

a ta firma istnieje ? okradli tyle ludzi !!! pod jaką nazwą działają ?

pepe

[usunięte przez moderatora] działają nadal pod innym adresem Otawska 25/27 Wrocław

keny

pepe jestem za [usunięte przez moderatora]

pepe

no chyba tak bo na maile nie raczy odpisać mija rok i żadnej wiadomości co się dzieje . [usunięte przez moderatora]

gosc

tam syndykiem jest chyba ich kolega,

pepe

WIE KTOŚ JAK Z TA ICH UPADŁOŚCIA KIEDY BĘDZIE COŚ WIADOMO CZY WIERZYCIELE DOSTANĄ SWOJE NALEŻNOŚCI ?

Prezesem jest nowy stary prezes [usunięte przez moderatora].Patrz KRS

pepe

Zna ktoś adres do prezesa ( usunięte przez administratora )

pepe

Wie ktoś co się dzieje z ta firmą ogłosili tą upadłość ? Sąd pozwolił im na tę ugodę ? Ja sie nie moge do nikogo dodzwonic [usunięte przez moderatora]

an

"stary podwykonawco"- ufaj dalej, to z tą firmą dojdziesz do drobnych

oszukany

Poszukuje osób które w sposób anonimowy przekażą informacje o zadłużeniu tej firmy ok. 04/2010 i wcześniej. Firma złożyła wiosek o upadłość, może uda się jeszcze przed wejsciem likwidatora założyć sprawę karną o oszustwo. Czekam na pomoc.

Audi, vide, sile

BRAK ORGANIZACJI BRAK NARZĘDZI BRAK MATERIAŁÓW DUŻO KŁAMSTW DUŻO OBIETNIC DUŻO UKŁADÓW

J.J.

Firma dobrze się prezentuje na pierwsze wrażenie, mają gościa od robienia dobrego wrażenia - pan Sławomir (pozdrawiam), niestety po czasie (nie trzeba długo czekać) wychodzi że mają Cię głęboko w D. Nie mówiąc już że NIE PŁACĄ NA CZAS.

Ot i znalazł się ten co nie poniża i nie obrażą. A kiedy było to rzekome zatrudnienie? W poprzednich trzech postach pojawił się tylko cytat, a nie cała wypowiedź. SORRY!!!

Piotr

Firma jest ok. Bywają gorsze. Prezesi się starają jak mogą. Ludzie trochę słabi , mało potrafią. Młody zespół. Ale firma warta polecenia dla ambitnych.

tomasz

potwierdzam

filantrop

witam , może ktoś przytoczy jakieś kwiatuszki o pracy w tej firmie. Zapraszam do dyskusji.

szakal

Szkoda czasu na prace w tej firmie .odradzam

filantrop

(cytat:Zobowiązania względem Podwykonawców były regulowane nawet po trzech dniach od wystawienia faktury (termin nominalny 21 dni). Pozwoliłem sobie zacytować Pana zdanie i z komentować: Proszę sprawdzić termin zapłaty faktury a wykonanie przelewu całkowitej kwoty, tam pan znajdzie te dni

toni

Witam czy ktoś może coś powiedzieć na temat PFE ENERGIA Sp.z o.o. potrzebne informacje czy płacą na czas i czy wszystko jest wpożądku po zakończeniu roboty.

Zostaw opinię o PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław