Pfe Sp. z o.o.
1 33 40 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Pfe Sp. z o.o.?

Wiki Nowy wpis

Czy to dobra praca jest powodem waszej ciszy na forum?

skytower Nowy wpis

Miałem rację . Nowa firma w tym samym miejscu tylko inny prezes który pracował jako dyrektor zaopatrzenia chyba. Nowa nazwa firmy Millenium elektro holding

Tak9Nie

karol Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Odradzam szukanie pracy w niej .

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

erg

albo moze po prostu nikt tutaj sie nie wypowiada..no ale z drugiej strony jezeli firma jest to przeciez sa jacys pracownicy

amelia89

też mam jakieś problemy z otworzeniem i działaniem ich strony internetowej, czy w takim razie jeszcsze gdzieś mogę coś więcej poczytac o nich i zobaczyć jakie mają aktualne oferty pracy? ja dopiero zaczynam w branży, doświadczenie mam raczej mikroskopijne - czy oni w PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław przyjmują też takich pracowników jak ja?

ifnormacje

no na stronach informacji nie ma totalnie zadnych bo tak wlasciwie to ja juz nie wiem gdzie za bardzo tego szukac. wiecie cos wiecej bo myslalem ze tam do pracy pojde bo kiedys wujek z nimi wspolpracowal ale nie chce sie jego wiecej pytac o to bo chce sam sobie znalezc prace. owiem wam, ze straszne to wszystko jest.

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

gość

Ha, ha, ha a to dobre. Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Tak3Nie

Kompania

Gadanie o powiązanych KRS jest trochę słabe, jak nie wie się co to jest stanowisko prokurenta. Więc żeby oczerniać firmy Kompania Elektryczna oraz Eco energie poedukujcie się trochę. Siedzą tu Ci sami ludzie(usunięte przez administratora)

TakNie

Wystarczy wejść w KRSy spółek które wcześniej już ktoś podał i widać kto i gdzie wypompował kasę. Tak samo można porównać referencje i budowy jakie prowadziły wszystkie firmy. Nie trudno się raczej domyślić że upadłość była zamierzona. pepe: jaka budowa?

?

Pepe. (usunięte przez administratora)

pepe

Firma windykacyjna tym się zajmowała ale prawnie to nic się nie zdziała bo są w upadłości i syndyk nimi się zajął . MAjątek firmy starczył tylko na połowę podatków a gdzie hurtownie , pracownicy a na samym końcu są podwykkonawcy .

PFE Energia Sp.z o.o

życzliwy

Pepe: A umowę miałeś z kim? Z PFE Energią. Czyż nie tak? A może z PFE Energia spółka komandytowa. Lepiej sprawdź i licz się ze słowami, bo publiczne oszczerstwa typu "tego [usunięte przez moderatora]" grozi art 212KK lub 216KK.

pepe

tak wyliczył prawnik z firmy windykacyjnej , a jak bym znam namiar na tego [usunięte przez moderatora] to i 100 by oddał ....

gość

Pepe: W październiku 2011 pisałeś: "Mi są winni 16 tyś." Ciekawe w jaki sposób w ciągu niecałych dwóch lat urosło aż o 100%. Gdzie płacą takie odsetki?

Tak1Nie

( usunięte przez administratora ) już z nimi nie współpracuje odkąd PFE ogłosiła upadłość. Postawili go jako prezesa i oberwał odpowiedzialnością za złe decyzje właścicieli. Jest teraz kierownikiem na kontrakcie w innej firmie o dużo lepszej reputacji. Za którą budowę zalegają Ci z płatnościami?

pepe

mam na mysli ze nie wyplacili pensji i podwykonawcom za roboty mi wisza 30 tys 3 lata juz a innym jeszczę wiecej teraz widze ze otwieraja nowe frmy ale te same gemby ,[usunięte przez moderatora]

gość

Proponuję zainteresować się: PFE Eco Energia sp z oo, PFE Eco Energia sp komandytowa, Kompania Elektryczna.sp z oo.

pepe

a ta firma istnieje ? okradli tyle ludzi !!! pod jaką nazwą działają ?

pepe

[usunięte przez moderatora] działają nadal pod innym adresem Otawska 25/27 Wrocław

keny

pepe jestem za [usunięte przez moderatora]

pepe

no chyba tak bo na maile nie raczy odpisać mija rok i żadnej wiadomości co się dzieje . [usunięte przez moderatora]

gosc

tam syndykiem jest chyba ich kolega,

pepe

WIE KTOŚ JAK Z TA ICH UPADŁOŚCIA KIEDY BĘDZIE COŚ WIADOMO CZY WIERZYCIELE DOSTANĄ SWOJE NALEŻNOŚCI ?

Prezesem jest nowy stary prezes [usunięte przez moderatora].Patrz KRS

pepe

Zna ktoś adres do prezesa ( usunięte przez administratora )

pepe

Wie ktoś co się dzieje z ta firmą ogłosili tą upadłość ? Sąd pozwolił im na tę ugodę ? Ja sie nie moge do nikogo dodzwonic [usunięte przez moderatora]

an

"stary podwykonawco"- ufaj dalej, to z tą firmą dojdziesz do drobnych

Zostaw opinię o Pfe Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie