Opinie o Pfe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Pfe Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pfe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pfe Sp. z o.o. w Warszawa

skytower Nowy wpis

Miałem rację . Nowa firma w tym samym miejscu tylko inny prezes który pracował jako dyrektor zaopatrzenia chyba. Nowa nazwa firmy Millenium elektro holding

karol Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Odradzam szukanie pracy w niej .

erg Nowy wpis

albo moze po prostu nikt tutaj sie nie wypowiada..no ale z drugiej strony jezeli firma jest to przeciez sa jacys pracownicy

amelia89 Nowy wpis

też mam jakieś problemy z otworzeniem i działaniem ich strony internetowej, czy w takim razie jeszcsze gdzieś mogę coś więcej poczytac o nich i zobaczyć jakie mają aktualne oferty pracy? ja dopiero zaczynam w branży, doświadczenie mam raczej mikroskopijne - czy oni w PFE Energia Sp Z.O.O Wrocław przyjmują też takich pracowników jak ja?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pfe Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Manager ds. utrzymania i serwisu elektrowni wiatrowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
ifnormacje

no na stronach informacji nie ma totalnie zadnych bo tak wlasciwie to ja juz nie wiem gdzie za bardzo tego szukac. wiecie cos wiecej bo myslalem ze tam do pracy pojde bo kiedys wujek z nimi wspolpracowal ale nie chce sie jego wiecej pytac o to bo chce sam sobie znalezc prace. owiem wam, ze straszne to wszystko jest.

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

gość

Ha, ha, ha a to dobre. Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Kompania

Gadanie o powiązanych KRS jest trochę słabe, jak nie wie się co to jest stanowisko prokurenta. Więc żeby oczerniać firmy Kompania Elektryczna oraz Eco energie poedukujcie się trochę. Siedzą tu Ci sami ludzie(usunięte przez administratora)

Wystarczy wejść w KRSy spółek które wcześniej już ktoś podał i widać kto i gdzie wypompował kasę. Tak samo można porównać referencje i budowy jakie prowadziły wszystkie firmy. Nie trudno się raczej domyślić że upadłość była zamierzona. pepe: jaka budowa?

?

Pepe. (usunięte przez administratora)

pepe

Firma windykacyjna tym się zajmowała ale prawnie to nic się nie zdziała bo są w upadłości i syndyk nimi się zajął . MAjątek firmy starczył tylko na połowę podatków a gdzie hurtownie , pracownicy a na samym końcu są podwykkonawcy .

PFE Energia Sp.z o.o

życzliwy

Pepe: A umowę miałeś z kim? Z PFE Energią. Czyż nie tak? A może z PFE Energia spółka komandytowa. Lepiej sprawdź i licz się ze słowami, bo publiczne oszczerstwa typu "tego [usunięte przez moderatora]" grozi art 212KK lub 216KK.

pepe

tak wyliczył prawnik z firmy windykacyjnej , a jak bym znam namiar na tego [usunięte przez moderatora] to i 100 by oddał ....

gość

Pepe: W październiku 2011 pisałeś: "Mi są winni 16 tyś." Ciekawe w jaki sposób w ciągu niecałych dwóch lat urosło aż o 100%. Gdzie płacą takie odsetki?

(usunięte przez administratora) już z nimi nie współpracuje odkąd PFE ogłosiła upadłość. Postawili go jako prezesa i oberwał odpowiedzialnością za złe decyzje właścicieli. Jest teraz kierownikiem na kontrakcie w innej firmie o dużo lepszej reputacji. Za którą budowę zalegają Ci z płatnościami?

pepe

mam na mysli ze nie wyplacili pensji i podwykonawcom za roboty mi wisza 30 tys 3 lata juz a innym jeszczę wiecej teraz widze ze otwieraja nowe frmy ale te same gemby ,[usunięte przez moderatora]

gość

Proponuję zainteresować się: PFE Eco Energia sp z oo, PFE Eco Energia sp komandytowa, Kompania Elektryczna.sp z oo.

pepe

a ta firma istnieje ? okradli tyle ludzi !!! pod jaką nazwą działają ?

pepe

[usunięte przez moderatora] działają nadal pod innym adresem Otawska 25/27 Wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o Pfe Sp. z o.o. - Warszawa

Pfe Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Londyńska 27
    03-921 Warszawa
  • NIP: 1132926634 REGON: 366307634 KRS: 0000657648

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pfe Sp. z o.o.