Opinie o SANTE

ii

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY. JEŚLI NIE MASZ PRACY– PRZYJDZ NA PRZECZEKANIE I OD RAZU SZUKAJ NOWEJ, JEŚLI SIĘ WAHASZ TO OD RAZU WYBIERZ INNA OPCJE. PRACOWAŁEM WIEM, UWIERZ W TO !!! NAPRAWDĘ !!!

Wfs

Bardzo słabe zarobki chociaż są duże obroty. Dostajesz stary samochód oraz używany telefon

ewa
@Wfs 18.09.2017 23:44

bo dostajesz po poprzedniku,a co może mają każdemu nowemu nowe auto kupić?

Sober

No właśnie można narzekać na 100 innych rzeczy: atmosferę, kierownictwo niespełna rozumu, rotację na niektórych stanowiskach, dziwne decyzje itd itp, ale akurat auta są ok, czego byś chciał, od razu Avensisa dla początkującego ph? Najgorsze w firmie to Rapidy 4 letnie dla ph(usunięte przez administratora)

Qwerty

@yqk na jaki rejon miałeś taka propozycje i na detal czy Horeca ? ;) pozdrawiam

Uhjj
@Qwerty 13.09.2017 11:02
@yqk na jaki rejon miałeś taka propozycje i na detal czy Horeca ? ;) pozdrawiam

Detal mazowieckie

Wwerty

@yqk na jaki region ? I detal czy Horeca ? ;)

Wwerty

@yqk na jaki region ? I detal czy Horeca ? ;)

Yqkqe

@yqk - Na jaki region tobie zaproponowali ? I na detal czy Horeca ?

Rsd

Mam pytanie czy jest podstawa dla przedstawicieli?

Hzja

Nie polecam pracy jako ph bardzo małe zarobki a szanse awansu bliskie 0

Hzja

Detal. Niestety zmieniłem prace ale okazało się że zdecydowanie na gorszą

Agnieszka

@Wypasiony, a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia na stanowisku PH? Rozumiem, że jest możliwość pracy w ramach umowy o pracę, a także jest również możliwość pracy na kontrakcie, tak? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

hihi

hihih

Adamus

Nie polecam firmy na stanowisko Ph , duża rotacja, produkty są specyficzne dla wybranych klientów nie spełniające norm cukru itp. . Codzienne sprawdzanie tras i odwiedzin klientów. Zwalniają z dnia na dzień . Firma ma duże aspiracje ale niestety na tym się kończy.

@Adamus 25.07.2017 17:05

A jak z targetami i premiami? Ogarniaja ?

lolo
@Piter 22.07.2017 23:54
Akurat mam spore doświadczenie 10 lat pracy jako Ph na kanale nowoczesnym a ja teraz pytam o detal ile wizyt ponieważ jak się...

Możesz mieć nawet 50 lat doświadczenia, MBA, i co tylko zechcesz a i tak trafisz do Sante i Ci się odechce !!!

Piter

Czy ktoś umie normalnie odpowiedzieć jakie są zarobki i czy target są realne nie interesuje mnie czy ktoś jest debilem bo w korporacjach pracuje większość oszołomów ale czy można zarobić jak się robi a nie siedzi w macu

Piter

Hej czy ktoś może napisać jakie pensje i target dla ph ogólnie ile wizyt dziennie itp

to dużo wpisów nie ma, przeważnie tych bardzo zlych

przetestowane

do "miła i miła" trzeba się mocno zastanowić a opinia " zadowolonej" nie jest prawdziwa

jojo

zgadzam sie z przedmówcą - jeśli macie wybór NIE iddzie tą drogą :))

miła i miła

Hej, widziałam ostatnio ofertę pracy z księgowości, warto? Jakie zarobki na samodzielnym stanowisku, jaka atmosfera itp.?

Tom
@Mirmił 03.07.2017 20:46
Wizyta gospodarczą odbyta, ale z małą?a może dużą zmianą? Ukrainka została na miejscu .... no cóż starość nie radość .Ktoś...

Jednym słowem na bocznicę. ...... tak to jest z zużytym taborem, nawet po renowacji

zorientowana

idealny opis, właśnie tak tam jest

medicine

tutaj nie dowiecie sie niczego zmieńcie portal są nieuczciwi w przekazie informacji

prawda

nie piszcie na tym portalu opinii, znajdzcie inny, są mało wirygodni i bezstronni

Lellum Polelum

Dokładnie Oddział Zamknięty.

Andrzej

Pracuję tam już od pewnego czasu i raczej jest ok, nawet otrzymałem od firmy granatowego Forda który służy mi jako samochód służbowy dzięki temu mogę jeździć i zwiedzać wiele ciekawych miejsc.

snowden
@ego 18.06.2017 14:06
psychiatryk polecam....

dla pana z I piętra z Jagielońskiej drzwi naprzeciwko schodów !!!

tr
@snowden 22.06.2017 17:21
dla pana z I piętra z Jagielońskiej drzwi naprzeciwko schodów !!!

P.W. czy P.K.?

ciekawy

Ciekawe czy z końcem maja polecieli kolejni PH? Ostatnio to taka prawie norma

huihiih
@ciekawy 05.06.2017 17:44
Ciekawe czy z końcem maja polecieli kolejni PH? Ostatnio to taka prawie norma

hihihiihih

Czytacz

dobra, już nie rzucajcie tego mało śmiesznego dowcipu o niezgodnościach u lekarza, konkrety! O pracy itp, a nie głupoty prowokujące do kasowania postów hurtem, także tych merytorycznych. Ciekawe rzeczy tu bywają, ale piszac głupoty sprawiacie, że znikają posty hurtem.

Paleontolg

Śmiesznie jest absurd goni absurd

KOKO

HIHI

dwustunoga

A co z moim komentarzem było nie tak, że został skasowany? Wywalone większość komentow z całego miesiąca... A potem będzie zadawanie pytań "a co sądzisz o tej ofercie pracy, jest atrakcyjna?" by sztucznie podtrzymac watek. I jak odpowiedź będzie nie po myśli to out. Jak za komuny " kogo uważasz za największego wodza i dla czego jest nim Stalin?"

Agnieszka

@Dlaczego, @wtf, @irena, @lady, @din nie jestem moderatorem wątku. Jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

NN

To czemu tam jeszcze siedzisz jeśli jest tak źle? Powiesz że dla kasy, że nie masz innych możliwości, perpektyw ,a to wszystko nieprawda, bo co by było gdyby Cię zwolniono? Praca wtedy musi się znaleźć. Nie warto niszczyć siebie i swojego zdrowia,stres zawsze wyjdzie później i leczenie kosztuje więcej niż aktualnie zarabiasz. Uwierz mi,wiem co piszę .Mam to już za sobą a moje problemy nie dotyczą Sante tylko zupełnie innej Firmy i to co tu opisują to pikuś,my nawet za swoją pracę nie otrzymywaliśmy wynagrodzenia po kilka miesięcy a tu ktoś pisze 3,4 dni po terminie,nam nie przyszło do głowy sprawdzać po tygodniu, bo to za wcześnie.

wtf

Kurde znowu pousuwali komenty, a przecież nie łamały żadnych zasad...co to ma być? Pewnie tam siedzą na Jagiellońskiej i przeżywają.

irena
@wtf 29.04.2017 12:43

Piszecie głupoty to nic dziwnego że usuwają

Agnieszka

@din, wspominasz, że atmosfera oraz ogólne warunki pracy są napięte. Co masz konkretnie na myśli? W jakim dziale? Pamiętajmy, że te czynniki zależne są od obejmowanego stanowiska.

ewa

Jak niewiele wiesz to się nie wypowiadaj na tematy których nie znasz

granola

Pracownik roku ;)

Dylemat

A ja właśnie miałem wysłać CV na stanowisko Specjalista ds. opakowań. Po przeczytaniu opinii zastanawiam się. Nikt co prawda nie pisał złych opinii o tym Dziale. Koleżanki sąsiad pracował w tej Firmie w transporcie jako kierownik, podobno długo nie pracował bo znalazł inną pracę, ale dobrze zarabiał, to było z 15 lat temu, miał firmowe auto ,telefon. Nie wiem co jest prawdą, czy te opinie czy to co on mówi. Podobno po nim jakaś babka wiele lat pracowała na jego stanowisku i była bardzo zadowolona ,nie wiem czy jeszcze nie pracuje. Może przez tyle lat się zmieniło ale mam dylemat.

ja
@Irek 23.08.2017 12:46
Też tam pracowałem wtedy z 10 lat temu ale nie przedłużyli mi umowy,tak to była kobieta nie żaden facet...

A ja tam juz nie pracuję i jestem baaaaaaaaaaaardzooooooo szczęsliwy :)))))

Iwonka
@Irek 23.08.2017 12:46

10 LAT TEMU TO TAM BYŁA BAJKA

kółko w maszynie

Co do firmy się zgadzam w sporym stopniu, ale co do tego usuwania komentarzy to nie przesadzałbym: oficjalnie jest powiedziane, że usuwane sa komentarze z konkretnymi nazwiskami i rzucaniem mięsem, więc pisząc należy tego unikać a wszystko będzie ok. Najprawdopodobniej pozostają komentarze pochwalne pod nazwiskiem, bo nikomu z redakcji nie przeszkadzają. Pisać ksywami i tyle, kto ma wiedzieć będzie wiedział, lepiej czasem niedopowiedzieć, niż napisać za dużo i wysłac komentarz w niebyt. Ja już widzę że moim przełożonym się pali pod nogami i się wyładowują, mój dział ma słabe wyniki i szuka się dziury w całym. Ciekawe, czy sami nie mają pomysłu i są na tyle nierozgarnięci żeby to jakoś dźwignąć, czy mają pomysły, ale blokuje je El Comendante? W sumie na jedno wychodzi. Nerwy straszne.

vox

Ciekawe czy w detalu też tak wesoło? Z tego co rozmawiałem, to nie jest tak źle: stojaki stoją tu i ówdzie, więc kasa może jest, tylko przebicia do sieci dużych nie ma ale dla szeregowego ph to ni problem: jego sklepy nie muszą konkurować z marketami, tak mi się wydaje.

weź się do pracy

Właśnie nierozgoryczona, weź się do pracy, a nie siedzisz na go worku! Po numerze IP komputera można bardzo sprytnie namierzyć, kto tu siedzi w godzinach pracy, oj wtedy Andre wytarga za uszy !!!!

ożywiona wodą
@weź się do pracy 19.04.2017 19:42

Ona właśnie jest w pracy i to jest jej praca.

ubaw

BRAWO LADY Pięknie skwitowane. Podpisuję się rękami i nogami pod Twoim komentarzem i potwierdzam, że dokładnie jest tak jak piszesz w tej pseudo firmie.

Agnieszka

@V., to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie SANTE. W każdym dziale można się spotkać z innymi warunkami pracy, w jakim Ty pracujesz? Czyli uważasz, że ścieżka kariery w firmie jest otwarta?

luiza

podpisuję się pod każdym słowem NIEROZGORYCZONEJ.

Agnieszka

@ubaw, a co działo się w SANTE podczas 25-lecia firmy?

Szymoo

ubaw
@Szymoo 11.04.2017 21:09
Miły gest na święta czy też majówkę tj. drobna premia dla wszystkich pracowników. Może nie kokosy ale zawsze parę groszy :)...

Szkoda, że takiego "miłego gestu" nie było na 25 lecie firmy. Dla mnie to nic szczególnego nagrody na Święta są w większości firm i wysokości dużo większej( usunięte przez administratora )

Agnieszka

@V., @nierozgoroczyna., a Wy jesteście zatrudnieni w SANTE? Jakie plusy pracy znaleźliście?

Andre Bande
@Agnieszka 05.04.2017 13:02
@set, dlaczego tak uważasz?

Agnieszko , Pani @set powyżej napisała dlaczego nie poleca pracy w Sante, trzeba czytać ze zrozumieniem a nie zadawać pytania, które nic nie wnoszą do dyskusji. Żałośnie to wygląda.

set
@Agnieszka 05.04.2017 13:02
@set, dlaczego tak uważasz?

Ja tylko stwierdzam fakty i to nie jest tylko moja opinia

Agnieszka

Wiecie, że firma posiada również Uzdrowisko Miejskie - Studio Sante? Więcej znajdziecie pod linkiem: https://www.studiosante.pl/

nierozgoryczona.

Skoro tak Ci źle i musisz lecieć na ziółkach to po co tu jeszcze pracujesz? Na siłę ktoś Cię trzyma? myślę, że firma będzie tylko zyskiwała gdy tacy pracownicy jak Wy, którzy wylewają tu swoje żale i niepowodzenia, będą rezygnowali z pracy w tej firmie. I w dalszym ciągu wprowadzacie w błąd i kłamiecie - wejścia na strefę saun i basenów od dłuuuugiego czasu jest gratis on poniedziałku do piątku dla pracowników.

nierozgoryczona.

Nie każdy w tej firmie jest zaszczuty - być może sam sobie na to zasłużyłeś bo ja takich doświadczeń nie mam - widocznie ze swojej pracy wywiązuje się dobrze - może przyjrzyj się sobie i swojej pracy bo okaże się, że na tyle właśnie zasługujesz. Nikt mi nic nie każe pisać, nie podoba mi się, że tyle osób, które jak widać z komentarzy pracują tutaj, wchodzą na ten portal obrażają Pana Andrzeja i całą firmę a nie mają na tyle godności aby zmienić pracę i pracodawcę - to pokazuje, że nie macie żadnych wartości i reprezentujecie dno! rozumiem konstruktywne komentarze dotyczące funkcjonowania poszczególnych rzeczy ale znieważanie, ubliżanie i ironizowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i pokazuje tylko jak bardzo żałośni jesteście w swoim użalaniu się nad sobą.

luiza

na usta cisną się mocne słowa, czytając te wszystkie wpisy, ale nie dam satysfakcji zgorzkniałym, śmierdzącym leniom wypisującym takie BZDURY. przeżywasz Ty jeden z drugim , że jesteś nieudacznikiem i nierobem, a nie człowiekiem który osiągnął wszystko co mamy tylko dzięki swojej ogromnie ciężkiej pracy. Firma zatrudnia ponad 1300osób, nie jest to żadna korporacja, i zawsze znajdzie się osoba która jątrzy i mąci by podkręcić portal. gratuluje głupoty .

kik
@V. 06.04.2017 09:45
Przez to, że Pan Andrzej w ten a nie inny sposób zarządza firmą, SANTE jest szanowaną i rozpoznawaną marką na rynku. Chyba nie...

Żal to mi jest ciebie ze musisz tam pracować, i pisać co ci każą. Tak jest "cudownie", że najbliżsi współpracownicy osoby które firmę zakładali są besztani na forum po czym odchodzą.

V.
@kik 06.04.2017 12:07

Nikt mi nie każe nic pisać - mam własny rozum i swoją opinię i moja w odróżnieniu do Twojej jest pozytywna na temat tej firmy i pracy tutaj. To, że Tobie się nie podoba nie oznacza, że całej reszcie również - być może rekompensujesz swoje niepowodzenia wylewaniem pomyj tutaj. W przeciwieństwie do Ciebie mam fajną rozwojową pracę, dobre stosunki z innymi pracownikami, dobrą pensję, medicover, benefit, i inne dofinansowania w firmie to dla mnie ogromny plus. Darmowe korzystanie ze Spa - naprawdę nie mam powodów aby wylewać swoje żale.

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej o SANTE? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie firmy: https://www.sante.pl/o-firmie/

Nelly
@Agnieszka 03.04.2017 12:54

Nie chcemy, znamy ją.

Agnieszka

@Watson, zgadza się jestem redaktorem GoWork.pl @no name w żaden sposób nie współpracuję z SANTE. Chętnie poznaję Waszą opinię na temat pracy w firmie.

Agnieszka

@no name, a na jakim stanowisku pracujesz?

no name
@Agnieszka 27.03.2017 13:15
@no name, a na jakim stanowisku pracujesz?

Przecież doskonale wiesz, że nie ma opcji, że Ci powiem w jakim dziale pracuje i wiem jedno: doskonale zdajesz sobie sprawę jak jest. Pewnie boss kazał Ci pozytywne opinie pisać na forum buhahaha...

Watson
@no name 28.03.2017 09:10

Brawo Sherlocku Holmsie, przecież przy jej nicku jest ikona wskazująca ze to ktoś z redakcji Gowork i chce rozruszać rozmowę. Nigdy nie twierdziła że pracuje dla Sante... Nikt tego nie ukrywa. Lepiej tak niż fałszywe komentarze po kryjomu.

Jazzy

Takie ogólne opinie jak tutaj to o kant stołu potluc...ktoś pisze że pracował w Sante a nie napiszę gdzie ani jako kto... co ma wspólnego praca w Sobolewie jako magazynier, ktoś na taśmie, technolog, pracownik na plantacji żurawiny, pracownik innych fabryk, przedstawiciel (i tu rozne dzialy, regiony) czy ktokolwiek z biura w Warszawie? Przyjdzie jeden napiszę SANTE TO CH%_/ i pójdzie, bo rzeczywiście np mało zarabia w fabryce a potem odzywa się jakąś panienka och ach wczasy pod gruszą sluzbowa toyota i praca pełna wyzwań och! A potem jakiś ph który dał radę dobrze ułożyć rynek będzie porownywal się z innym, który przychodzi jako swiezak i nie dostaje żadnej pomocy szkolenia itp... Sante zatrudnia już ze 1300 osób, to tyle co wiele zagranicznych koncernów w Polsce więc...jak macie pisać TO PRECYZYJNIE a nie ogoly i dyrdymały fochy. Stanowisko, który zakład a nie "bo duża rotacja wsrod dyrektorow" ale kutwa gdzie? Jagiellonska czy w fabryce? Pisząc głupoty nie poprawiacie swojej sytuacji gamonie...

Agnieszka

@Wulkan, a Ty jakie masz zdanie na temat pracy w powyższej firmie?

Agnieszka

@b. dziękuję, że podzieliłaś się z nami tak szczegółową opinią. Jeżeli myślicie o podjęciu pracy w SANTE to koniecznie zapoznajcie się z aktualnymi ofertami pracy! https://www.sante.pl/kariera/

Agnieszka

@b., dobrze to słyszeć. Czyli ogólnie polecasz pracę w SANTE?

zadowolony
@b. 22.03.2017 11:30
Polecam. Osobiście nie miałam okazji aby doznać nieprzyjemności od żadnego ze wspólników, ale z tego co wiem główny wspólnik lu...

w końcu odezwali się pracownicy zadowoleni. kilka osób, na firmę, która zatrudnia 1500 ludzi wylewa pomyje, a nikt z całej reszty się nie odzywa, bo prostu nie czyta tych bzdur. Dziękuję Wam, bo mi też pracuje się dobrze, i całość prawdziwych relacji panujących w firmie opisała b. podpisuje się pod Twoim postem całym sercem!

Wulkan
@b. 22.03.2017 11:30

Buhahaha.

Zostaw opinię o SANTE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANTE