Opinie o sklepie sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Jak wygląda rekrutacja? Ile etapów itd

Jakie warunki dla PH?

Kandydat

Wiecie może czy firma chce dostać referencje od poprzednich pracodawców?

@Magda

Chodzi mi też o to czy warto je mieć przygotowane ze sobą podczas rozmowy już, takie w pisemnej formie

anamato
@Magda

Nie pytali mnie o to w ogóle

Kura
@Magda

mi się wydaję że to tylko na plus jakby i że nie jest to obowiązek. przynajmniej nigdzie się nie spotkałam z tym, że trzeba było

@Kura

Okej, dzięki. Jak mi się uda zdobyć, to wezmę na wszelki wypadek.

@Magda

i jak to wygląda z tymi referencjami?

Tora
@nasa

Tak jak powiedzieli powyżej. Nie są konieczne, ale zawsze to pozytywny dodatek

@Tora

okej, dzięki za potwierdzenie

@Magda

nie z spotkałem się jeszcze z tym, żeby ktoś chciał referencje ode mnie

@Magda

tutaj kogoś o to spytali?

W sensie?

@luiz

Nie za bardzo rozumiem skąd miałabym to wiedzieć

Może i tak...

Kandydat

hej, może trochę offtop, ale kto wie lepiej, jak nie wy. planuję odrzucić produkty odzwierzęce i stoję przez wyborem zamienników mleka krowiego, jakie waszym zdaniem jest najlepsze? wiadomo, że są niestety droższe niż zwykłe mleko, dlatego nie chcę testować wszystkich i ewentualnie wtopić...szukam mleka roślinnego, które nada się do kawy i w sumie głównie do tego bym używała, macie jakieś swoje typy?

lego
@Luinua

ciężko ocenić nie znając twoich preferencji. na sklepie online jest promka na owsiane i migdałowe, więc może warto spróbować tych?

irka
@Luinua

moje to zdecydowanie migdałowe, jednak jak tu wyżej nie znam twoich smaków, więc najlepiej spróbować tego co jest dostępne

@lego

skorzystam z promki, dzięki!

@irka

migdałowe świetne, dzięki za polecenie

@Luinua

oo może też spróbuję skoro tak polecacie

Miła Nowy wpis
@Luinua

Ja Ci polecam specjalne dla Baristów, spienia się super i jest smaczne. Ceny nie są aż tak teraz różne od mleka krowiego bo można trafić w promkach za mniej niż 7 zł. Ja lubię Migdałowo Owsiane.

Jak wygląda rekrutacja? Ile etapów itd

a na jakie stanowisko?

@sunny

Na specjaliste ds. logistyki bym chciał aplikować

@remek

a, to nie wiem jak to tam wygląda

także niestety nie pomogę

@sunny

Jasne, jakby się ktoś znalazł kto wie to proszę o odp

@sunny

a tak ogólnie na stanowiska bardziej biurowe?

@luiz

stanowiska bardziej biurowe? w sensie? przecież na każde wymagane są inne umiejętności, więc summa summarum rekrutacje wygląda inaczej w każdym przypadku...

@sunny

a to są jakieś zadania np do zrobienia na dane stanowisko?

@luiz

ale skąd ja mam wiedzieć jakie są zadania na każde stanowisko z kolei?

@luiz

na niektóre, mogą być, na niektóre nie

@luiz

musisz określić najpierw o jakie ci chodzi, bo nikt z nas nie zna procesów rekrutacyjnych na każde możliwe, takie rzeczy to ludzie od rekrutacji wiedzą tylko

@sunny

pytałem ogólnie czy na jakimś się pojawiają

@sunny

także taka odp. mi wystarcza

Artur
@sunny

hej a mógłbyś powiedzieć na jakich umowach przyjmują? Bo zależałoby mi na stabilnej umowie przynajmniej na czas określony. Dadzą taką?

@luiz

no to oczywiście, że tak, jak inaczej miałaby wyglądać rekrutacja, gadka szmatka i wierzenie we wszystko na słowo? tak co nigdzie nie ma

no i super ;)

@Artur

tak, ja np, taką mam.

@sunny

różnie to w firmach jest, przecież nie wszędzie są zadania, więc chciałem dopytać o to dlatego

Jakie warunki dla PH?

Dobra kasa? Opłaca się?

@Mex

według mnie się opłaca, dobrze się pracuje

@Mex

nie wiem czy chcesz wiedzieć coś konkretniej względem tego?

@kenke

rozumiem, że plany niewygórowane skoro się dobrze pracuje

@kenke

i może co dawałeś jako "doświadczenie poparte sukcesami", miałeś referencje wcześniej już od byłych firm

@Mex

no tak moim zdaniem, referencje jakieś chyba dostałem wcześniej to dołączyłem do cv

@Mex

Plany jak najbardziej do wyrobienia, tylko trzeba robić, a nie się opiepszać

@Mex

Ja np. nie miałem żadnych referencji

@Mex

Ja nie dawałem nic, po prostu opowiadałem o tym co robiłem w poprzedniej pracy, co udało mi się osiągnąć, komu co sprzedać, na tyle na ile mi umowa o poufności pozwalała

A kasa dobra ;)

@Onion

no to okej, czyli pewnie warto mieć, ale nie trzeba, to dobrze, że tak, bo się zastanawiałem czy muszę się o to ubiegać

@Mex

Jak masz możliwość to warto zagadać, ale jak wolisz nie to też spoko

@Onion

no jasne, dobrze, że jest to tylko opcja, bo nie mam pewności czy uda mi się to zdobyć

Wiktoria
@Onion

Co to znaczy że kasa dobra? i na jakim stanowisku ???

@Wiktoria

Przecież cały wątek jest o PH, jak pisze na samym początku, może trzeba przeczytać najpierw, a potem pytać

;)
@Onion

czasem mam wrażenie, że na tym forum czytanie to przeżytek

Hanna
@kenke

A ile konkretnie wynosi wynagrodzenie?

logo firmy Kasjer
JET Sp. z o.o.
(57 opinii)
logo firmy KAM - Rynek Hiszpański
GoWork.pl
(490 opinii)
logo firmy KUCHARZ
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydat

Ten list motywacyjny to wymagany jest? Bo tak wysłałem cv od razu, bo oferta analityka mi pasuje, a potem doczytałem i nie wiem czy jest sens to dosyłać czy się nie przejmować tym tak bardzo?

twoset
@retro

myślę, że możesz dosłać, nie zaszkodzi

@twoset

to dzięki za podpowiedź

Aneta
@retro

A odezwali się do Ciebie? :)

@Aneta

na razie jeszcze nie, ale dosłałem ten list jednak

@Aneta

nie wiem ile się tu czeka na telefon

@Aneta

ale chyba jeszcze niedużo czasu mineło

Bez stresu, ja czekałem prawie 2 tygodnie

Także jeszcze jest czas

a to faktycznie dłużej

@Transformer

ale dobrze mniej więcej się orientować, dzięki

@Transformer

a dalszy proces ile trwał?

@Transformer

tak mniej więcej oczywiście, nie co do dnia

@becko

Kurde, no nie pamiętam szczerze mówiąc już

@Transformer

Okej, bez problemu, mam nadzieję, że się nie ciągnie długo

NNick
@becko

Analityk to jednak bardziej specjalistyczne stanowisko, przy takich rekrutacjach to nie jest strzał w ciemno na szybko

Kandydatka
Kandydat

Miałam przyjemność niestety brać udział w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisku w biurze w Warszawie, po wyjściu z niej miałam jedną myśl na pewno nie chciałabym zostać pracownikiem tej firmy. Osoba (usunięte przez administratora)która prowadziła rozmowę zadawała pytania które były nie stosowne. Zamiast skupić się na merytorycznych pytaniach i sprawdzeniem kwalifikacjo potrzebnych na stanowisku. (usunięte przez administratora) Zostało powiedziane że nowy pracownik ma się dostosowywać do pracodawcy. Ogólnie mam bardzo negatywne zdanie na temat tej rozmowy i była to najmniej profesjonalna rozmowa. Podczas rozmowy rekrutacyjnej nie tylko kandydat powinien pokazać się jak z najlepszej strony, ale również osoby które są strony firmy powinny pamiętać że są jej wizytówką. Po takiej rozmowie na pewno nie chce się tam pracować.

elka
Kandydat

dział handlowy w jakich godzinach pracuje?

Box
@elka

Dobre pytanie, podpinam się. Standardowe godziny?

Kasjan
Kandydat

Są tu magazynierzy? Prosiłbym o opinie o pracy tu

matiu
@Kasjan

ja mam dobra opinię. praca okej, nie jest lekko (w końcu magazyn, normalka) ale też nie przepracowuje sie niewaidomo jak. jest okej.

Kasjan
@matiu

Wiadomo, że nie myślalem, że lekko będzie. Dużo nadgodzin bywa?

Kandydat

Cześć, czy można liczyć na umowę o pracę?

@Kastor

I czy dają też na nieokreślony?

@Kastor

Wiem, że pewnie nie od razu, ale czy w ogóle?

@Kastor

Z góry dzięki za odpowiedzi

Doda
@Kastor

Tak, nie chce się za wszystkich tutaj wypowiadać ale ja mam umowę o pracę, już chwilę tu pracuję i nie miałam z tym problemu

Doda
@Kastor

A jeszcze pytałeś o ten nieokreślony. Z tego co się orientuje to nie ma tak że można sobie dawać w nieskończoność umowy na czas określony. Tak mi się wydaje że jest to jakoś prawnie zrobione.

@Doda

I jak długą "chwilę" już pracujesz? bo ja szukam pracy na dłużej jak już

szakso
@Kastor

jeśli się sprawdzisz i będziesz dobrze wykonywał pracę to nie ma z tym problemu. stabilnie jest

@szakso

A, ok. No to dobrze, że tak jest

Kandydat

Był ktoś na praktykach a potem dostał się na etat? Zastanawiam się jakie są możliwości.

@praktyka

Przy okazji może też napisać jak to wygląda i czy można się czegoś nauczyć

Kobza
@praktyka

chyba po to są praktyki żeby się czegoś nauczyć prawda? nie byłem ale z tego co słyszałem są dobre.

@praktyka

Ja nie, ale koleżanka owszem. Przyszła tu na staż o teraz pracujemy razem, dostała etat.

@praktyka

Także możliwość jest, jeśli tylko się sprawdzisz i będzie wolne miejsce, to czemu nie.

@Otava

To dobrze, bo jak się słyszy czasami, to różnie z tymi praktykami i stażami bywa w firmach. A jednak w Sante praktyki to już by było coś...Dzięki za odpowiedzi.

@praktyka

Prawda, nawet same praktyki jak będą to już to dużo da na plus w innej firmie

@Otava

A ile trwał staż? Jest to jakiś konkretny okres czasu?

DD

A może być niekonkretny?

DD

wyczytałem, że 3 miesiące

@DD

No w sensie określony z góry, że musi trwać tyle a tyle

@DD

O, super, dzięki

coś tam
@CyberP

widziałam że jest taki temat to można sobie tam poczytać też

Jula
Kandydat

Był ktoś na stażu? Jakie wrażenia?

Marys
@Jula

Można się sporo nauczyć, przede wszystkim praktyki. Polecam na start bo otworzyło mi to sporo drzwi

@Marys

A trudno się dostać na staż do Sante?

Dej
@Jolita

jeśli wykażesz sie pewnymi predyspozycjami i pokażesz, że masz chęci do nauki nie powinno być problemu

@Dej

Dużo wymagają od stażystów?

Dej
@Jolita

no na pewno czegoś więcej niż parzenie kawki ale to już raczej uzależnione od konkretnego działu

@Dej

Ale w sensie podczas ich rekrutowania, czy mają dużo wymagań

@Jolita

Mogę powiedzieć z mojego doświadczenia. Ja Aplikowałam na staż po technologii żywności. Wiadomo, że musiałam na start ogarniać to, czego nauczyłam się na studiach, typu HCCP i inne tego typu kwestie. Ja akurat przykładałam się do studiów i nie miałam większego problemu z dostaniem się. Wiadomo, konkurencja jest, więc też trzeba się wykazać jakimś zaangażowaniem. Ogólnie startując do dużej firmy trzeba się liczyć z wymaganiami. Ale tutaj muszę powiedzieć, że warto się postarać bo na prawdę firma jest solidna, duża i na prawdę można rozwinąć skrzydła tutaj. No i taki staż to już naprawdę coś w CV. Powodzenia!

@Jolita

A i zapomniałam napisać, żeby podejść na jak największym luzie bo wtedy najwięcej można wyłuskać z głowy przy rekrutacji. Ludzie są mili więc nie ma się czym przejmować :) Mam nadzieję, że pomogłam, nie wiem jak to wygląda na innych stażach, no i trochę temu już odbywałam ale może akurat komuś się przyda.

@Cornie

to super, a ile ogólnie trwa ten staż i jest możliwość zatrudnienia po nim?

@Majk

Jak jesteś dobry i jest miejsce to Cię zatrudnią. A nawet jeśli nie, to masz taką petardę w CV, że problemów ze znalezieniem pracy nie ma za bardzo. Duża, znana firma = dobre rokowania na przyszłość jeśli chodzi o początek kariery. Powodzenia :)

@Cornie

to racja, ale jednak fajnie by bylo wpisać sobie w doświadczeniu, że sie pracowało trochę w firmie, nie? w sensie nie jako stażysta, tylko pracownik

@Majk

To każdy by chciał, ale życie bywa brutalne Majk Słonko.

@Cornie

płakać na pewno nie będę, taki life i tyle, ale może akurat będę tym szczęśliwcem oszczędzonym

Chill
@Majk

Wiecie czy są jakieś zapisy na praktyki od nowego roku? czy nie ma jeszcze informacji?

Ja
@Chill

Na praktyki z uczelni jakaś szansa jest, na staż/ płatne praktyki powiedziano mi w lutym, że obecnie miejsc i szans nie ma

Kandydat

Jak praca na magazynie? Jakie godziny i zmiany?

@Leo

Jeszcze jakby mi ktoś mógł powiedzieć jakie doświadczenie (ile) muszę mieć, żeby mnie przyjęli, czy wystarczy rok żebym mógł już na spokojnie złożyć cv

@Leo

tak teraz patrzę nie wiem czy tutaj jest dobry profil żeby o to pytac?

fello
@Leo

No jeśli pytasz o pracę w Sante, to dobry.

@fello

no tak, tak. Tylko popatrzyłem potem na nazwę, że o sklepie i dlatego nie byłem pewien

Kandydat

no to spoko, dobrze dla mnie. A jak te zmiany?

dolny
@Leo

tak, tak praca jest zmianowa na trzy zmiany

@dolny

dzięki.i godziny jak wszędzie są? czy jakoś inne?

avi
@Leo

z tego co wiem to normalne są takie jak wszędzie. podstawowy system. ale jak ktoś może potwierdzic to będzie pewne

Ben
Kandydat

Czy konserwator też pracuje na zmiany? I jest jeden na zakład czy więcej?

odpo
@Ben

a to nie jest tak że konserwator musi być przy produkcji też? nie znam się tak dokładnie to nie będę się tu wypowiadał jakoś bardziej a co do zakładów to wiem że jeden jest ale czy więcej to nie widziałem

Ben
@odpo

Pytasz mnie a ja ciebie Dlatego byłbym wdzięczny, gdyby ktoś z wewnątrz udzielił odpowiedzi

Suz
Kandydat

hej są może jakieś praktyki czy staże organizowane?

dopler
@Suz

masz na myśli w tej chwili czy tak ogólnie?

Suz
@dopler

tak ogólnie

Oczywiście, że są

@Suz

Jest specjalna zakładka na stronie

Tam znajdziesz stosowne informacje

@Bo

Dużo można się nauczyć tu na stażu? Bo wolałabym nie tylko parzyć komuś kawę..

@kawka

to zależy ile będziesz chciała się nauczyć faktycznie i ile z siebie dasz. staże są o tyle fajne, że potem też można liczyć na zatrudnienie gdyby się okazało że jest wolne miejsce

@Penny

Niestety raz trafiłam do firmy, w której nawet nie bardzo chcieli mnie czegoś nauczyć, więc wolę się upewnić.

@kawka

tu raczej poważnie do tego podchodzą

@kawka

tylko tak jak mówiłam, też musisz pytać i się angażować itd jakoś coś z siebie dać

@Penny

O moje podejście w żadnym razie się nie martwię bo chęci są, chodziło mi tylko o podejście firmy i ludzi w niej

Pennny
@kawka

to o to się martwić nie musisz również - jest w porządku w tej kwestii

@Pennny

Okej, dzięki w takim razie za informację, bo taka duża firma i trochę się obawiałam. Jednak staże są specyficzne i różnie się podchodzi do stażystów, jak słyszę od znajomych, którzy się gdzieś tam załapali po całej Polsce. Ale skoro mówisz że jest w porządku, to dobrze. Pozdrawiam.

Pennny
@kawka

będzie dobrze ;) powodzenia i też pozdrawiam

Mila
Kandydat

Dla kandydatów - muszę powiedzieć, że rozmowa bardzo przyjemna i rzeczowa. Czekam teraz na odzew.

@Mila

jakie stanowisko? chociaż pewnie rozmowy przeprowadzają podobnie

@Mila

A po jakim czasie od wysłania cefałki się odezwali?

@Mila

Długo to trwało, czy raczej szybki odzew?

@maxy

U mnie nie długo ale to pewnie zależy na co się przyjmujesz też

@maxy

a to nie jest tak że różni się rekrutacja w zależności od tego na jakie stanowisko startujesz? że do niektórych stanowisk trzeba jednak mieć np. większe doświadczenie czy jakieś znajomości języków i tak dalej. ja tam się nie znam na tym ale tak mi się właśnie wydawało.

@git

no ale jakoś bardziej sprawdzają te języki czy cos ze dłużej miałaby trwać rekrutacja?

@git

nie wiem czy ty pytasz czy odpowiadasz i podajesz konkrety

@Sopel

tak gdybałem na podstawie tego co mi się wydaje, jak mówiłem nie znam się na tym.

@git

no ale chyba też przechodziłeś etap rekrutacji to cos tam powinno ci zostać w głowie

@Sopel

matko no i po co ciągniesz tak ten temat. napisałem co uważam i zdania nie zmieniam

Sum
Kandydat

Jaki system na produkcji - czterobrygadówka, czy inaczej jakoś?

odp
@Sum

tak jest czterobrygadowy sysdtem

wizz
@odp

i pracujesz? jak oceniasz? jak ludzie? ja nigdy jeszcze w takim systemie też nie pracowałem

odp
@wizz

wiesz co ja pół życia pracuje w takim systemie, więc dla mnie to normalka, już nie pamietam czy ciężko się było przyzwyczaić, czy łatwo przyszło... ludzie bardzo wporządku, praca też na poziomie

@wizz

Ludzie są okej tylko trzeba się umieć dogadywać.

ss
@Mata

jak to mówią szacunek za szacunek itp. jaki jesteś dla ludzi tacy ludzie są dla ciebie. nie ma się co nigdy przejmować na zapas

@Mata

a pomagaja nowym się wdrożyć?

@Mata

Czy raczej patrzą z góry i "radź sobie sam"?

@maxy

Jedziemy przecież na tym samym wózku jakby nie patrzeć. Jak się tyle godzin widzi te same twarze to warto sobie pomagać. Ja nie zauważyłem jakiś problemów nigdy. Ale wiadomo ta pomoc nie w nieskończoność

Kandydat

czemu pisze że to opinie o sklepie sante??? myslalem że o całej firmie

On
@Konrad

Wcześniej było normalnie napisane po prostu Sante, ale z jakiegoś powodu gw zmienił. Czemu? Nie wiem. Ja i tak tu pisze o pracy i się tym dopiskiem nie przejmuję w ogóle.

kali
@On

wystarczy popatrzeć na wypowiedzi i byś wiedział. jak masz jakieś konkretniejsze pytania to lepiej by było bo nikt tutaj nie będzie wiedział takich rzeczy chyba

@kali

a to jest jakiś ban na zadawanie mniej konkretnych pytan? odpowiadasz tutaj za porządek czy jak?

@kali

mnie to po prostu zaciekawilo i sprawdzam czy to na pewno dobry profil. ale widzę że ludzie piszą o wszystkim

Kandydat

mocno sie zastanawiam na zlozeniem papierow, ale jeszcze chcialem tu zajrzec i zapytać jak jest z ubezpieczeniem? akurat to jedna z najważniejszych kwestii dla mnie

mądra
@Vers

A o jakie ubezpieczenie Ci chodzi? Jak jesteś na umowie o pracę to jesteś ubezpieczona. Chyba że chodzi Ci o jakieś prywatne ubezpieczenie albo medyczne. To już musisz uściślić bardziej wtedy.

@mądra

mój błąd, chodzilo o ubezpieczenie zdrowotne

mądra
@Vers

No to tak, też jest. Mydło i powidło.

super, dzięki

Romi
@mądra

Z jakiej firmy to ubezpieczenie jest ?

@Romi

Kiedyś pytałam o to, napisali, że PZU

@Romi

Ale nie wiem na ile to aktualna i informacja, więc najlepiej, żeby ktoś potwierdził

@Romi

A, teraz widzę, że chodzi o zdrowotne, nie na życie, to w PZU, to na życie. Ale chyba medicovera mają z tego co słyszałam

Kandydat

Macie jakieś rabaty pracownicze?

mała
@Lux

głównie na produkty firmowe i Studio Sante.

@mała

Dałabyś radę cos więcej o tym napisać?

@mała

Chodzi mi najbardziej o takie rzeczy typu czy są jakieś limity na to i czy się opłaca

@Lux

Czemu rabat miałby się nie opłacać? ;)

@Lux

Myślę, ze każda zniżka jest w cenie, niezależnie od jej wysokości

lop
@Pirania

tak zdecydowanie za darmo to uczciwa cena haha

Kandydat

Można tu liczyć na jakieś fajne dodatki pieniężne do pensji? Jak tak to od czego są uzależnione?

lubieCiastka
@Britta

Jeszcze pracy nie zaczął a już dodatki w głowie... no proszę proszę... Są premie i jakieś inne rzeczy typu paczki na święta. O właśnie, są rabaty na zabiegi w studio Sante i podobno bardzo przyjemne.

@lubieCiastka

zależy co kto lubi, bo ja akurat unikam wszelkich tego typu miejsc jak spa czy inne te zabiegi, ale np moja koleżanka korzysta i sobie chwali

@Kaja

O kurcze, to taki niespotykany dodatek. Jakby się zastanowić to czasami człowiek sam z siebie by nie poszedł, ale jak już dają to czemu nie. Coś jak z bonami na wycieczki albo coś. Dzięki za informację.

@Britta

hhaha, wiem o co chodzi - jak "za darmo" to trzeba brać, tutaj może nie za darmo, ale pewnie działa to podobnie. nie no nic na siłe mimo wszytsko tak uważam, nie ma co sie pchać tak gdzie sie źle czujemy

@Kaja

Może akurat mnie sie spodoba i jeszcze będę chciała wrócić.

@Kaja

A wiesz może co się składa na te zabiegi albo gdzie moge znaleźć o nich jakieś info?

@Britta

To najlepiej sobie wejdź w google i wpisz Studio Sante i tam wszystko jest wypisane.

@Kaja

Spoko, liczyłam jedynie na krótkie wymienienie kilku zabiegów, ale ok

@Britta

Zrobiłabym tak czy siak kopiuj wklej ze strony, więc to by się mijało z celem.

Rada
@Kaja

Żałuj, ja na wakacjach byłam to przez miesiąc chyba się lepiej czułam. Najtrudniej się przełamać i pójść uwierz. Tylko sauny nie mogłam, bo mi duszno za bardzo zawsze.

@Rada

nie do końca rozumiem twoje intencje..to nie żadna blokada napisałam wyraźnie, że to nie dla mnie i mnie to nie kręci

Rada
@Kaja

Na złość ci chciałam zrobić, taką miałam intencję. Relaks się każdemu przydaje a tobie tym bardziej jak widze...

@Rada

z pierwszy zdaniem polemizować nie będę, a drugiego nie chce mi sie komentować musiałabym powtarzać w kółko jedno i to samo

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie SANTE?

Liczba opinii klientów firmy SANTE, to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.