Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Rafa

W warszawie jest biuro czy tez magazyn produkcja itd?

@Rafa

Eee, to musi być to albo to?

@Rafa

Bo to się nie wyklucza a wręcz łączy

@Rafa

I tak jest w tym przypadku właśnie

@Kora

A kojarzy ktoś czy były w ostatnim czasie rekrutacje do biura?

@Kora

Albo czy może coś się szykuje?

@Kora

Niechcący oznaczyłam się jako pracownik

Nein
@Yen

pewnie jakieś tam były co jakiś czas pojawiają się oferty znajdują kogoś pojawiają się inne różnie to bywa.

Nein
@Yen

o jakie konkretnie stanowisko albo dział ci chodzi?

@Yen

spoko nikt na to chyba uwagi nie zwraca, po treści widać

@Yen

no obecnie są nawet, z tego co kojarzę

Czy tu zawsze pisało że to są opinie o sklepie sante? myślałem że ogólnie o warszawskim oddziale?

niee...

jol

to się musiało jakoś zmienić niedawno

jol

w każdym razie ostatnio jak tu wchodziłam to nie było nic o sklepie w nagłówku

jol

pewnie gowork wprowadza jakieś zmiany czy coś

Kochani, kupowaliście na stronie sante.pl? Chcę zapytać, czy te 10 proc. rabatu przy pierwszym zakupie odliczają automatycznie, czy trzeba to jakoś wpisać w formularz pod koniec zakupu? I ważna sprawa, jak z opakowaniami przesyłek? Produkty typu masło orzechowe i migdałowe są w słoikach :)

Baila
@Monika

wszystko jest zapakowane w taki sposób że nie ma się czym martwić - dochodzą w całości

Baila
@Monika

a rabat jest odliczany chyba że jest napisane że np należy wpisać jakiś kod który przyznaje zniżke

@Monika

Jak kurier nie będzie grał twoją paczką w piłkę nożną, to będzie git

@Monika

bo jest wszytsko okej zabezpieczone i nie ma ryzyka przy normalnym transporcie

Saunameister

Hej. Na grupie saunowej widziałam informację, że do Studia Sante szukają saunamistrza. Już kiedyś pytałam o to, jednak wtedy nic nie zapowiadało odmrożenia branży, więc się poddałam, no i cyk, pół roku minęło i oferta jak znalazł. Mam pytanie, jak wygląda kwestia szkoleń, wie ktoś? Zastanawiam się, czy przed rozpoczęciem pracy zrobić kurs PTS, czy po prostu przyjść na rekrutację bez kursu i liczyć na to, że mnie odpowiednio przygotują do samodzielnego wykonywania seansów? Przepraszam, że tutaj, ale nie mogę znaleźć profilu poświęconemu samemu studiu.

Ala
@Saunameister

nawet nie wiedziałam że jest takie stanowisko jak saunamistrz, ale może dlatego że ja całe życie (nie za długie co prawda ale jednak) siedzę w biurach

Mango
@Saunameister

przygotują cię na miejscu. chyba, że chcesz zwiększyć szanse na przyjęcie, z kursem pewnie przyjmą cię z otwartymi ramionami.

Prac
@Saunameister

bo nie ma osobnego profilu na studio sante bo to też lokalizacja w Warszawie, może dlatego

@Ala

To nie wyklucza ;) To stanowisko poznaje się raczej nie z pobudek zawodowych, tylko samemu będąc entuzjastą sauny.

@Saunameister

Były już w latach 90-tych,ale zostały zamknięte i słusznie, po co teraz sklepy firmowe,chyba tylko w celu generowania kosztów. Produklty Sante są we wszystkich sklepach w Polsce.

xeo
@Ewa

że co????? przecież on nic nie pisał o produktach

xeo
@Ewa

no chyba że ja czegoś tutaj po prostu nie rozumiem

@Ewa

Ale co ma piernik do wiatraka?

Wątek dotyczył sauny...

@Ewa

poza tym jest sklep firmowy, ale w wersji online

@Ewa

No ale racja, produkty są we wszystkich sklepach dostępne i to jest mega spoko.

Katarzyna
@Saunameister

jest strona studio sante uzdrowisko miejskie . jeśli jest wakat na saunomistrza to musisz mieć uprawnienia, a nie o tak sobie na cos liczyć

@Katarzyna

Kurs PTS z odpowiednim certyfikatem wystarczy? Nie wiem o jakie konkretnie uprawnienia mogłoby chodzić...

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Lenka

Mam pytanie, tylko proszę o nie ocenianie, Nigdy nie kupowałam produktów spożywczych przez internet stąd moja wątpliwość czy przesyłka jest faktycznie 48h, czy produkty w sklepie interetowym są dobrane pod kątem przesyłki czy należy zwracać uwagę przy kupnie?

Rota
@Lenka

Przeysłki są odpowiednio zapakowane, dostarczone w szybkim czasie. Ogólnie wszystko jest okej, sama kilka razy zamawiałam bo czasem na fejsie są fajne promocje

@Lenka

Mnie się zdarzyło, że była nawet wcześniej, nic nie uszkodzone, nie wrzucają też do paczek produktów na końcowce terminu wazności jak gdzieniegdzie, więc jest ok

Prac
@M

No gdzie na końcówce terminu.. w sante? nigdy w życiu taka sytuacja by się nie zdarzyła.

@Prac

Wie pan, ja nie jestem pracownikiem, żeby mieć wgląd w takie sprawy. Niemniej, jak powiedziałem - nie miało to miejsca.

Pozdrawiam :)

@Prac

Pomyłki mogą się zdarzyć wszędzie, nawet w renomowanej firmie. Grunt, że do tej pory najwyrazniej udało się ich uniknąć, to świadczy serio dobrze

@Sakamoto

sam zamawiałem i wszystko było tip top

@Pino

Tak samo

Karola

Czy przyjmują też osoby świeżo po studiach?

@Karola

A jakie studia? odpowiadające charakterowi pracy?

@rae

Tak jestem po studiach z zarządzania ze sprzedażą

@Karola

W sprzedaży chyba raczej spotykałam się z tym, że doświadczenie było wymagane, ale nie dam sobie ręki uciąć, na stanowiska niższego szczebla może jest szansa

@rae

Okej, to już jest jakieś naprowadzenie w dobrym dla mnie kierunku :)

@Karola

Może jak się dobrze przedstawisz, to przymkną na to oko. Warto spróbować

@rae

ale łatwo pewnie nie będzie

@rae

Ale to nie jest bylejaka firma, żeby każdego brali, warto mieć to na uwadze...

Karola

Witam mam pytanie odnośnie pracy w marketingu firmy sante

@Karola

oj obawiam się że dostanie się do marketingu w tak dużej firmie może nie być łatwe

@Karola

nie żebym ci źle wróżył, nie mówię że to niemożliwe, ale trzeba mieć dużo szczęścia i nadawać się myśle do tego faktycznie

@Karola

jak się spodobasz to i nawet świeżo po studiach przyjmą

@Alojzy

Czyli w ostatnim czasie nie było żadnych rekrutacji do tego działu?

@Karola

Raczej nikt nie prowadzi tego typu statystyk

@Karola

Ja w każdym razie nie kojarzę

@Karola

Ale też nie jestem sto pro rzetelnym źródłem, bo się tym aż tak nie interesuje

Mogę podpytać ewentualnie

@Karola

O ile nadal cię interesuje ;)

@Maxine

ej, serio mega miłe z twojej strony

@Maxine

rzadko na goworku się spotykam z jakąkolwiek kulturę

kulturą*

a swoje widziałem, uwierz

Sante jest przyjazne również dla studentów?

Laser

No tak, jest program praktyk i staży dla studentów, więc to chyba mówi samo przez się

Kassie
@Laser

A czy student ma szansę na zatrudnienie na etat? Studiuję zaocznie, więc pon-pt mogę poświęcić na pracę

To chyba Ciebie opuścił że chcesz innym mówić co mają robić

Lu
@Kassie

Jeśli dyspozycyjność nie będzie stanowiła dla ciebie problemu, to pewnie tak

Kassie
@Lu

Tak jak mówię, studiuję zaocznie, więc odpadają u mnie tylko weekendy, ale cały tydzień jestem zdolna do pracy

Wip
@Kassie

No to możesz pracować w tygodniu tylko i już. zawsze można się dogadać jak się chce i się spodobasz na rozmowie

Rotmans
@Kassie

a o jakiej tutaj pracy w zasadzie mówimy?? jakie stanowisko?

Pinki
@Rotmans

chyba juz za dużo czasu minęło żeby ktoś tam odpowiedział ;)

@Kassie

Praca jest na trzy zmiany i weekendy wolne. Więc według mnie nie ma problemu

remik
@Ty

zawsze wolne weekendy? nie ma nadgodzin czy coś w tym stylu? no to dla mnie np super

Witam. Poproszę o szczerą odpowiedź. Ile można zarobić ba magazynie na start z doświadczeniem i uprawnieniami UDT?Z góry dzięki

Kermit
@Tomek

Mogę ci odpowiedzieć szczerze ile kolega np zarabia ale po co ? to nie jest żadna gwarancja że dostaniesz taką stawkę jak ci powiem. no chyba że oczekujesz tutaj odpowiedzi od kierownika albo kadr którzy już tutaj obiecają ci ile będziesz zarabiał. idźże na rozmowe, dowiedz się, negocjuj stawke i warunki. tak to się robi

Andy
@Tomek

hehe każdy by tak z góry chciał wiedzieć jeszcze najlepiej przed rozmową ile dostanie. ale już niestety się tak nie da chyba że jakieś kalkulacje z kosmosu. ja też sie dowiedziałem na rozmowie

sant
@Andy

no bo jak się dowiedzieć za kogoś ile zarobi jak nie wiemy co sobą reprezentuje

sant
@Andy

są tez inne ważne rzeczy odnośnie pracy o które nalezy dopytać

Abelard
@sant

Widocznie nic więcej nie potrzebuje, nie wymuszaj ;)

@Abelard

wypowiadajcie się za siebie, a nie za kogoś...

@Andy

Jak tu praca jest na akord... Nie na godzinę.

Grzegorz

są jakieś możliwości rozwoju w firmie? szansa na awans wewnetrzny?

eh
@Grzegorz

nie czytaj nawet tych bzdurnych wypowiedzi bo to tylko o człowieku świadczy jak w firmie go nie ma a pierwszy jest do oceniania

eh

o to to. pewnie z zawiści teraz wraca i wypisuje bo ma satysfakcję. tacy są właśnie ludzie

Fix

"Niech każdy robi jak uważa" - otóż to. każdy sobie musi przefiltrować przez swoją własną głowę. Pewnie niektórzy mają takie zdanie jak ty, ale znam dużo osób, które stoją po drugiej stronie barykady. Po prostu uważam, że nie ma co zniechęcać kandydatów na siłę, niech przyjdą, popracują i sami zdecydują jak jest, nie sugerując się opiniami innych.

@Grzegorz

Ach z tymi awansami to różnie.

Czy dział kadr również przeprowadza rozmowy rekrutacyjne czy tym zajmują się już stritce kierownicy danych działów?

rekrut

Oczywiście, dział kadr jest jakby pierwszym etapem - czyli najpierw rozmowa jest z nimi

rekrut

Dopiero po tym etapie odbywa się rozmowa z przyszłym przełożonym

pico
@rekrut

I to w przypadku wszystkich stanowisk są 2 rozmowy?

@pico

Nie no, na produkcję chyba jedna, nie? Wydaje mi się, że nie ma sensu tak maglować

@pico

Ale tylko gdybam, nie znam sie

@Sakamoto

nie od ciebie to zależy.

@Sakamoto

to niech się wypowie najlepiej ktoś kto wie, a nie będzie sobie gdybał, bo to się mija z celem

Mamba

Czy ktoś był w ostatnim czasie na rozmowie rekrutacyjnej?

@Sakamoto

Rozmowa na produkcję jest tylko jedna. A później badania i szkolenia oraz dobór obuwia i innych gadżetów

Ty

A który kierownik? Złośliwy?

COM

Czy firma zapewnia anonimowe systemy zgłaszania nadużyć i czy w firmie jest dział compliance?

@COM

Jest skrzynka na anonimy przy biurze i ze podobno można wrzucać na cieciowce bo tam też jest skrzynka metalowa

gacek

Jak daleko jest Sobolew od Warszawy? Jestem nowy w okolicy i zastanawiam sie, czy opłacałoby się dojeżdżać, w przypadku gdy w Wwa nie ma ofert, a w Sobolewie są

kulfon
@gacek

No z godzina autem, więc sam sobie oceń czy ci się opłaca...

kulfon
@gacek

Ale do Warszawy też są zwykle oferty, więc lepiej szukać na miejscu, nie?

hyc
@gacek

ej czemu nie ma mojego wpisu? ja rozumiem że nie był wybitnie błyskotliwy ale no jednak nie było w tym nic złego...

hyc
@gacek

poważnie zaczyna denerwować mnie ta strona, a pisałem o aplikacji mapy google.

gacek
@kulfon

Tak, tu będę szukał, ale rozglądałem się za alternatywą w razie w

,,...,..........

Chyba prawda niewygodna mu

Nie myśleliście o swoich sklepach firmowych? z takim asortymentem można by było śmiało rozważyć. Nie wiem co prawda jak z rentownością takiej inwestycji ale pomysł jest

Neon

jak dla mnie to sante ma na tyle rozbudowaną markę i oferuje swoje produkty w tak wielu różnych sklepach że chyba nie jest to takie konieczne?

st

no pomysł niby jest i to całkiem logiczny ale czy potrzebny?

st

przecież tu jest bardzo rozbudowana strona, można wszystko zamówić i szybkie dostawy są to nawet jeszcze lepiej niż się do sklep wybierać

@Neon

no ale to moje zdanie wiadomo, jak będzie w przyszłości to nie wiem

Mam za sobą dość długi okres pracy w tej firmie, firma płaci nawet dobrze, jest o.k., szef jest wymagający, ale pracując uczciwie da się żyć. Pracuję się po osiem godzin, nie jest lekko bo cisną ale tak jest wszedzie. Atmosfera między nami jest normalna czasem napięta ale tak bywa, każdy człowiek ma swoje humorki, ale ogólnie raczej się lubimy. Warunki pracy są okej, zarobki normalne. kto chce pracuje, kto nie to narzeka.

Pos
@ja

no a na jakim stanowisku pracujesz albo chociaż na jakim dziale?

@Pos

Na produkcji, ale widzę, że pomyliłem profile, bo pracuję w Sobolewie.

Pos

nie za bardzo rozumiem twoją składnie zdania...

Mezo
@ja

no to faktycznie pomyliłeś ale nie sadze zeby to komuś przeszkadzało w końcu firma ta sama tylko oddział inny

@Mezo

Nawet nie wiedziałem, że są 2

@Sakamoto

odrobina wysiłku i byś wiedział ;)

Maciek

Cześć, planuję podjąć pracę jako Programista .NET/SQL, widziałem ogłoszenie. Widzę, że zespół kameralny, ale może akurat zdarzy się tak, że ktoś będzie obecny na forum i mi odpowie. Pierwsze pytanie, jaka atmosfera w IT? Nastawienie pracowników wobec siebie? Środowisko informatyków bywa hermetyczne, znam sporo osób, które tylko kodzą i klepią, a relacje międzyludzkie dla nich nie istnieją, a ja jestem dosyć otwarty i lubię pogadać z ludźmi, nawiązywać kontakty, więc zależałoby mi na fajnej atmosferze. Druga sprawa, jakie godziny pracy? Standardowe, niestandardowe?

Pik
@Maciek

ja osobiście w IT nie pracuje ale znam tam jedną osobę i z tego co wiem jest z pracy zadowolona i nie zamierza się zwalniać wiec pewnie i atmosfera musi być w porządku.

Anonimowa

Sporo o Sante można mówić, ale ja chcę się skupić na pozytywach, a tych jest sporo. Jestem mega ambitną osobą i potrzebuje mieć możliwość wykazania się, więc tutaj mam jak ryba w wodzie pod tym względem. Wiadomo, nie każdemu to odpowiada, niektórzy wola po prostu odklepać swoje i dowidzenia. Warunki są atrakcyjne pod tym względem, że nie masz tylko suchej podstawy, ale możesz zdobyć premie, są dodatki pozapłacowe, rabaty... Podsumowując, jak ktoś się nie boi pracy, to się tutaj odnajdzie.

@Anonimowa

A jak oceniasz początki pracy? jak wspominasz? byli też ci pomocni? czy od początku chciałaś się wykazywać

Gamer
@Gosia

zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże, każdy kiedyś zaczynał i potrzebował pomocy i raczej wszyscy a na pewno zdecydowana większość tutaj o tym pamiętają. od nikogo się nie odwracają w potrzebie więc w tej kwestii nie masz o co się obawiać

@Gamer

Fajnie czyli można od razu uznać że i atmosfera robi swoje ;)

Gamer
@Gosia

atmosfera jest równie ważna jak same warunki dla pracownika które proponuje firma.. przynajmniej ja tak uwazam

@Gosia

Ludzie super, bardzo wspierający na początku! Dobrze mnie wprowadzili we wszystkie "tajniki" i zawsze mogłam zapytać, więdząc, że nie nie odprawią z kwitkiem jeśli tylko umieją pomóc. Oczywiście, że na początku nie byłam jakimś orłem, który przyszedł tu tylko po awans i więcej kasy i rozpychał się łokciami na prawo i lewo;) Też byłam nieco zagubiona, onieśmielona nowym miejscem pracy, zwłaszcza, że przeszłam tutaj z małej firemki, więc przeskok był conjamniej spory.

@Anonimowa

No to naprawdę nieźle się to prezentuje, dziękuję za rozszerzenie tej kwestii. Wiadomo że początki są trudne i dobrze mieć tą świadomość że będzie miał kto pomóc

@Anonimowa

Myślę, że zdecyduje się na to, żeby spróbować

No to powodzenia! ;)

Lila
@Gosia

Nie napisałaś chyba na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Lila
@Gosia

Oczywiście nie chce być wścibska, pytam z czystej ciekawości

Moki

hej prowadzicie jakieś socjale gdzie można być na bieżąco z aktualnościami w firmie?

Ebuk
@Moki

Facebook jest prowadzący bardzo na bieżąco, ale tam to raczej nowinki dla klientów

@Ebuk

na takich mi zależy, jakieś promki, przepisy itd. :)

Ebuk
@Moki

No to zdecydowanie tam, bo to w większości takie treści są, zresztą sam zobaczysz

@Ebuk

dzięki za wszelką pomoc, teraz będe na bieżąco ze wszystkim

Mast
@Ebuk

Nawet sama kilka razy korzystałam z tych przepisów które tam wstawiają, są naprawdę fajne i zdrowe przede wszystkim

SM

Widzę,że aktywnie prowadzicie Social Media. nie szukacie pracownika do wsparcia w publikacjach na SM? Trochę już w tym pracowałam. Dajcie znać, jeśli coś wiecie ;)

Ara
@SM

no z doświadczeniem na pewno masz większe szanse ale pytanie czy faktycznie kogoś tam potrzebują bo ja szczerze mówiąc nie wiem

@SM

Nie kojarzę takiego ogłoszenia i pracę, I to już od dawna.

@SM

Możesz podesłać swoją ofertę bezpośrednio do rekrutacji, a nuż się spodobasz

@Mari

Ja to w ogóle nigdy nie widziałem ale też nie siedzę na nich cały czas

@Mari

Aplikacja inicjująca to zawsze jakaś opcja ale nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt

@Fiks

Zawsze przynajmniej tworzy cień szasny

@Fiks

W przeciwieństwie do niecnierobienia i czekania na cud

@Mari

A no tak, w tej kwestii się zgadzam jak najbardziej, zawsze to lepsze niż nic ;)

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE