Opinie o SANTE

Ciamciam

Syf,kiła i mogiła. Nie masz rodziny na kierowniczym stanowisku,siostry która kiedyś dawała kierownikowi? Nie masz co liczyć na lepsze pieniądze i traktowanie. Duża część załogi to rolnicy nie płacący krusu,mieszkajacy blisko zakładu. Im wszystko jedno. Nie możesz nic nikomu powiedzieć bo na 99,99%zostaniesz sprzedany. W dużej mierze,kadra kierownicza to rodzinne powiązania. Duża część nie ma pojęcia o tym co robi,ale na prywatnych spotkaniach chwalą się że budują domy bez kredytów. Andrzej w Warszawie gdyby wiedział o połowie tego burdelu,to by kazał do tzw.kierowników strzelać. C.d.n

op
@Ciamciam 09.12.2017 00:40

Czytajcie szybko bo zaraz skasuja ten post !!!

chamekk

Witam ,jak na dzień dzisiejszy można zarobic na produkcji w sante i jaka jest umowa,=)

ziki
@chamekk 08.10.2017 20:23

umowa zlecenie 13 zł/h po nowym roku ma być 13,70 brutto, po 3 latach dostajesz umowę o pracę w kwocie 2100 zł brutto

Magda

Kochani możecie coś napisać o pracy w biurze w dziale jakości w sante w sobolewie ? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Czy ludzie są pomocni itd?

pomocna
@Magda 15.06.2017 22:35

Hmm, atmosfera słaba, dziewczyny które przychodzą dzielą sie na kilka obozów : 1) po okresie probnym zachodzą w ciąże, 2) szukają między czasie czego innego i po czasie odchodzą, 3) zaciskają zęby, płaczą i pracują - bo mieszkają blisko ; 4) rezygnują w trakcie okresu próbnego. Jak jesteś ambitna i chamska - dasz radę ;)

andrew

Po dłuższej pracy w Sante stajesz się zgryźliwym, nieuczynnym i niekoleżeńskim człowiekiem bez poczucia własnej wartości. Czas, Twoje kwalifikacje i możliwości rozwoju stoją w miejscu bez szansy na cokolwiek. Na samą myśl o jednej osobie dostajesz torsji i rozwolnienia, a jedynym dniem odpoczynku jest sobota bo w niedzielę myślisz co będzie jutro... Wysyłając tam aplikacje należy dokładnie się zastanowić dlaczego miesiąc w miesiąc jest tyle wolnych etatów, poszukać info w necie i dopiero kliknąć "enter"

ooo

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY. JEŚLI NIE MASZ PRACY– PRZYJDZ NA PRZECZEKANIE I OD RAZU SZUKAJ NOWEJ, JEŚLI SIĘ WAHASZ TO OD RAZU WYBIERZ INNA OPCJE. PRACOWAŁEM WIEM, UWIERZ W TO !!! NAPRAWDĘ !!!

stefi
@tomasz77 23.06.2017 11:07

praca na zmiany, zarobki w porządku, mi pasuje

@stefi 27.06.2017 15:24
praca na zmiany, zarobki w porządku, mi pasuje

długo tam pracujesz

Magda

Kochani mozecie powiedzieć cos o pracy w biurze w sante w dziale jakości w Sobolewie ? Jaka panuje atmosfera, jak wygląda współpraca z innymi pracownikami ?

Diler

Ja w tej chwili albo jeszcze szybciej dzwonię na policję!

Bolek lolek

Jak tam Stodzew sobie radzi???:-)

Bolek lolek

Nic nie rozumiem:-) pozdrawiam dziewczyny ze Stodzewia:-) :-)

Wer

Czy wyplacaja pieniadze na czas tzn.na 10?

Raul

Czyli mam rozumieć, że kiepsko się tam pracuje?

Raul

Witam. Chciałem się podpytac jakie są warunki pracy na magazynie w sante? Oraz jaka tam panuje atmosfera?

gogosiaw

Witam.Santa jest dobrym zakładem pracy .Panie bardzo miłe które przyjmują do pracy.Może pracownicy nie którzy za bardzo się cenią ,ale nikt nie ma prawa obrażać naśmiewać się z pracownika Santy.

xyz

A ty jesteś wzorem kogo lub czego ? Pustaka ? Weź się do pracy lub zwolnij tak będzie lepiej dla każdego i firmy

Uuu

Słyszałem że niektóre linie produkcyjne w tej firmie stoją bo nie ma komu już robić,prawda to??

Joii

To ile w końcu tam się zarabia?? że z pola więcej zarabiają???

Pracownik2

Przepraszam oczywiste BRUTTO !!!! Wiec odejmij 40 procent !!! I zobacz ile dostaniesz ... GROSZE

Sante
@Pracownik2 12.05.2016 22:48

pracuję od lat, zarabiam pomiędzy 2000 - 3000 na rękę. nie takie grosze.

@Pracownik2 12.05.2016 22:48

ja mówię o netto .

Ja jestem od roku

EDUARD

Talon

Poziom chamstwa jakim pan dysponuje jest wprost proporcjonalnie do pana debilizmu

ja

Masz racje dobry czlowieku - kilka miesiecy temu zatrudnili wymagajacego dyrektora, stworzyl sobie zespol, zaczynalo to jakos wygladac, zrobil sie porzadek, a teraz .... jedna wielka porażka... coroczne zmiany !!!

Wojtek

Czy może ktoś coś powiedzieć o pracy w Sante na stanowisku Automatyk? Zarobki, rotacja, trudność w dostaniu się, ciężkość pracy?

Jonik

Widziałem na ich stronie ze szukają planisty produkcji. Możecie powiedziec jak to stanowisko tam istnieje? Czy tez taka duża rotacja ?

tomasz77

proszę o informację ile zarabia operator wozka widłowego w sante na magazynie

agnes

Na jakie zmiany tam się pracuje i czy w weekendy też?

sobolewiak_ex_pracownik

Pracowałem tam ze 4 lata temu i tamte czasy były lajtowe pod każdym względem :p Dziś jak rozmawiam ze znajomymi to opinie są podzielone ale wszyscy zgodnie twierdzą, że jest dużo gorzej. Jeśli chodzi o "górę", czyli biuro w Sobolewie to mogę powiedzieć jedynie, że swego czasu kierownictwo jak i dyrekcja zmieniała się dosłownie co pół roku ;) Z różnych powodów ;p albo walnięty prezes miał swój odchył, albo po prostu ludzie nie wytrzymali psychicznie ;) Jeśli chodzi o ludzi z produkcji to już sprawa indywidualna :) Zależy jakim jesteś człowiekiem, albo Cię lubią albo nie ;p (usunięte przez administratora) Za mentalność dałbym 3/10 :D bez kitu ;p Jeśli chodzi o zarobki na produkcji to w zależności od działu i stanowiska ale będąc operatorem maszyny spokojnie można wyciągnąć ponad 3tyś co uważam za godne pieniądze zwłaszcza, że pod nosem zakład. (usunięte przez administratora)

sobolew

Witam. Czytam i czytam i oczom nie wierze.Jakoś w sumie Sobolew +Warszawa +handlowcy w Pl pracuje około 800 osób wiec samo za siebie mówi wiec jeżeli nie pasuje to w Avonie szukają na wszystkie stanowiska i przez pośrednika pracy jak nie pasuje w Sante to tam będzie lepiej albo do Warszawy najbezpieczniejszym pociągiem w Polsce (bo sama ochrona nim jeździ) linia o godz 4,5,6 rano

biuro

skąd wiesz, że ktoś aby aplikować do biura musi być studentem? Co za wierutne bzdury...

kASIA

Witam czy jest możliwość dogadania sie o pracy w santena produkcji na same noce?

sara.wer

W jakich godzinach pracuje się na produkcji w Sante?

raul g

No dzięki za info. Jeśli chodzi o magazyn to akurat na ich stronie widnieje oferta pracy na to stanowisko. A jak z zarobkami?

tomasz77

podaj jakie zarobki jako operator maszyn

Raul g.

Witam. Miałbym możliwość podjęcia pracy w w Sante na stanowisku magazyniera. Ktoś bliższy tej firmie mógłby powiedzieć jak kształtują się zarobki na tym stanowisku oraz jakie są warunki pracy?

@Raul g. 11.09.2015 18:13

aplikuje na operatora wuzka widłowego i niema odezwu

Raul g.

martyna

Bardzo ciekawa wypowiedź. Ostatnio szukają znowu kierownika produkcji. Osoba na tym stanowisku musi być często zmieniana. Jeśli takie temp. panują to gdzie jest bhp-owiec. Dlaczego nie reaguje? Jest to jego obowiązkiem ustawowym. Czy kontrole tego nie wykazują?

biuro
@martyna 03.12.2015 20:28

Czy sądzisz, że w fabryce zatrudniającej ok. 500 osób pracuje 1 kierownik produkcji i ciągle jest zmieniany?

ragnar

Niestety strasznie się rozczarowałem na pracy w Sante. Zmieniłem zatrudnienie z powodu lokalizacji, pełen nadziei zacząłem pracę w Sante, i z dnia na dzień co raz bardziej tego żałowałem. Na terenie zakładu jest dość duszno, temperatura to ok. 20-30 stopni, chyba że mówimy o extra gdzie sięga od 40 do 50. Kierownictwo na niektórych zmianach nie ma pojęcia co obecnie dzieje się w zakładzie, gdzie jest praca a gdzie nie, więc czasami odsyłają Nas w te i we wte żeby okazało się że nie ma nic do roboty. Płaca jest zależna od tego gdzie zostaniemy przydzieleni, i czy zostaniemy przydzieleni czy oddelegowani. Jeśli ktoś zatrudnia się w okresie wakacyjnym to może i ponad tydzień czekać na pracę, bo zwyczajnie piszą sms-a że nie ma pracy. I jeśli napiszą to jest szczęście, podczas mojej zmiany nawet nie dostajemy takiej informacji, wiele osób przychodzi do pracy tylko po to żeby się okazało że jej nie ma. Jeśli ktoś szuka pracy gdzie trzeba pracować w wysokich temperaturach, nie przeszkadza mu bycie wysyłanym po terenie całego zakładu, lubi mieć od czasu do czasu wolne z zaskoczenia, to w porządku. Na pewno nie polecam w okresie wakacyjnym bo po prostu jest za dużo ludzi, na za mało pracy.

witek

I dalej kierowników szukają. A tacy tam specjaliści pracują. Po prostu zbieranina.

JA

czy to prawda że w SANTE W Sobolewie ,tylko dają umowy na zlecenie i nie można przejść pod zakład -chodzi mi o produkcyjne stanowiska i o kobiety .Bardzo bardzo proszę o odpwidz

witek

A czy filmiki na youtubie z kieszeni ktoś ma? Cos ciekawego? Zawsze to przybliży temat.

michał

To co tu Państwo piszą to się w głowie nie mieści. Jeśli są problemy takie jak tu napisane to zalecam zgłoszenie do pierwszej lepszej jednostki PIP w formie oficjalnego pisma. Tam pracują kompetentni ludzie którzy będą wiedzieli jak rozwiązać problem.

old.

Właściwie jak widzę ogłoszenia to zawsze są tam przyjęcia. Co jest powodem tak wysokiej rotacji? Praca wiadomo ciężka w takiej profesji. Ale ludzie prawdopodobnie nie maja pojęcia w co się pchają.

nowa

Podbijam.Są przyjęcia na produkcję? I w jaki sposób można się tam dostać, wysyłam i nic...

luki

są przyjęcia na produkcje w firmie sante?

tomasz

proszę o kontakt tomasz480@interia.pl

tomasz

szukam kontaktu w sprawie pracy w sante

hermes

skoro irytuje Cię współpraca z innymi to stanowisko przedstawiciela handlowego nie jest Ci chyba pisane... A tak na poważnie to w jaki sposób dostawałeś pracę poprzednimi razami ? wystarczy wpaść do firmy ze swoją aplikacją jeśli akurat kogoś szukają. Także do Ciebie należy tylko baczne obserwowanie rynku pracy

kenio

(usunięte przez administratora) Praca nie jest lekka sam wiesz jak pracuje się w akordzie. Dużo lepiej mają na magazynach - i lepsze zarobki i praca lżejsza. Najlepiej załapać się do Działu technicznego tam wyciągają naprawdę spore pieniądze, ale trzeba znać się na automatach i innych maszynach.

nn
@kenio 04.10.2014 09:18

a czy ktos wie jaka atmosfera i zarobki sa w biurze (np. w księgowości)?

mam pytanie a wie ktoś może jak wygląda praca mieszającego np na ciastkach ??? I ile tam wyciągać można? i czy ciężka robota to jest?

czy na produkcij sa noce?w jakich zmianach sie pracuje?

karol

szukalem w internecie ale nie maja teraz zadnych aplikacji, dziwne jest to co piszecie przeciez to duza firma, jak to mozliwe ze robia takie dziwne rzeczy o ktorych piszesz

Zostaw opinię o SANTE - Sobolew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANTE