SANTE

Opinie o SANTE

Bronisław

@gogosiaw, stanowiska pracy dla niepełnosprawnych powinny być przystosowane do ich deficytów, mają to zapewnione prawnie. W jaki sposób w takim razie odbywa się to dokładnie w SANTE?

Lady

Praca polega na „rozwiązywaniu” niegodności. Niestety wszystkie niezgodności wg. WIELKIEGO WODZA są „rozwiązywane” źle i tylko NASZ KOCHANY WÓDZ umie to zrobić dobrze – no całe szczęście DZIĘKUJEMY CI WODZU. Wynika z tego, że wszyscy z nas to debilki i debile. System na którym pracujemy Momag, Hermes to poezja smaku i aromatu-nic się nie zgadza. Dodatkowo wspomagający nas w raportowaniu i planowaniu Excel tak samo „pięknie” działa. Na produkcji (usunięte przez administratora) produkcja z odpadów i półproduktu przeterminowanego. Pozostali kierownicy całkowicie sobie nie radzą. Ci co mądrzejsi to odeszli bo nie będą walczyć z WSZYTSKO WIEDZĄCYM WODZEM. Najlepiej się przecież rządzi się osobami zaszczutymi przez WODZA, bez własnego zdania, wykonującymi tylko jego polecenia. Dyrektor produkcji nic nie pomaga, przestraszony, boi się podjąć jakichkolwiek prostych decyzji, cały czas tylko notuje i nic z tego nie wynika-po prostu SEKRETARZ NASZEGO WODZA. Skąd go WÓDZ wytrzasnał? Za co mu płaci?Nie wiem nawet czy jako kierownik by sobie poradził. Pewnie niedługo wyleci. Ludzie się zwalniają bo nie widza tu swojej przyszłości, z dnia na dzień możesz wylecieć za byle co lub psychicznie się wykończyć pracując w takiej atmosferze stworzonej przez WODZA. Tak wiec czysta prawda jest to co piszą o takiej rotacji ludzi w całej firmie. Brak szacunku do wszystkich również do nas kobiet jest niedopuszczalna, całe szczęście, że drukuję sobie wszystko na wszelki wypadek. Czas wiec szukać coś nowego bo w takiej atmosferze nie można pracować NAPRAWDĘ.

gogosiaw
@Lady 10.01.2018 18:33

Praca dla osób niepełnosprawnych ,a nikt tego nie przestrzega to chore ..Takie osoby musza pracowac jak zdrowi.P.Kowalski proszę coś z tym zrobić.

Aga

Fenomenem jest ze ta firma przy takim beznadziejnym jednoosobowym (niestety) zarządzaniu doszła tak wysoko. Niestety teraz sprzedaż spada i nikt nie chce tam pracować. wystarczy spojrzeć na linkedin ile osób się przewinęło przez te same stanowiska. Już nie pracują bo byli niewygodni dla AK albo sami odeszli aby nie brnąć dalej w takim szambie. Rekruterzy nawet nie pytają już dlaczego Pan/Pani nie pracują w Sante - bo wiedza jaka TU jest rzeczywistość. NIE POLECAM

Jeden wielki (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)!!!! Zero szacunku do pracownika. Zarobki nędzne, a ponadto non stop potrącenie i mandaty. Na przerwie masz siedzieć tylko na stołówce (na której oczywiście jest kamera), jak jesteś na szatni to możesz dostać mandat bo tam nie wolno siedzieć. Produkt gotowy powstaje marnych surowców (zbrylony cukier, który musisz rozkuwać 10 kg MŁOTEM, praca jak w kamieniołomie). Normy są za wysokie, na niektórych liniach ludzie zarabiają po 20 zł dziennie, jak wiedzą, że mają tam jutro robić to idą na zwolnienie. Co do benefitów to Andrzej rzuci raz do roku jakiś ochłap na Boże Narodzenie, ale tylko wtedy gdy byłeś mniej niż miesiąc na zwolnieniu, bo tak to nie masz na co liczyć. Bezpłatna opieka medyczna - tylko że w Rykach, 25 km od zakładu, i jak jedziesz na badania to najlepiej załatw wszystko do południa, a potem na drugą zmianę do roboty, wmawiają ludziom, że nie należy im się wtedy dzień wolny. Jesteś operatorem i zużyjesz za dużo folii bo ustawiasz maszynę, możesz być pewny, że potrącą Ci za to z najbliższej wypłaty. Kierownictwo nic z tym nie robi bo boi się Andrzeja i piszą mu tylko maile, że wszystko jest OK. Nie życzyłbym takiej pracy najgorszemu wrogowi. Omijajcie zakład szerokim łukiem. SANTE znaczy wykończymy Cię psychicznie i fizycznie, co zarobisz to i tak zabierzemy Ci jako potrącenia i mandaty!!!!!!!!!

@Pracownik 08.04.2018 15:51

oczywiście masz rację pracowałem w tej firmie w 2006 roku kilka miesięcy nigdy więcej zadnej pracy w sante przez caly czas mojej pracy pan Kowalski dawal do zrozumienia ze wszyscy bez wyjatku to (usunięte przez administratora) i okradaja jego firmę tak tak wszyscy którzy tu pracowali lub będą pracować to (usunięte przez administratora) pamiętajcie pełna iwigilacja wszedzie kamery za każdy batonik płacisz chcesz do domu sobie coś wziąźć oczywiście informując przełożonego że chcesz np musli kilka paczek kupujesz je po cenach sklepowych oczywiscie potrącenia z pensji od tamtej pory unikam tych produktów i tego pana Kowalskiego i dziwię sie ludziom że chcą jeszcze w tej firmie pracować

Jeżeli szukasz pracy na stanowisku "niewolnik Kowalskiego", Sante będzie najlepszym wyborem!

Nie polecam pracy w tym zakładzie, brak godziwego wynagrodzenia, na każdym kroku szukają żeby tylko zabrać premię lub wpierniczyć jakiś mandat. (usunięte przez administratora) i tyle. Przyjdziesz raz dodatkowo w sobotę czy niedzielę to wg. myślenia kierowników możesz przychodzić w każdy weekend do usranej śmierci. Kierownicy zamiast wypłacenia nadgodzin wypisują na siłę odbiór godzin bo przecież wodzu nie będzie setek płacił.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie SANTE? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w SANTE? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

admin2
@Administrator 25.02.2018 09:25

Zdecydowanie tak. Pieniądze to nie wszystko drogi administratorze. Jeśli się ma takiego szefa jak jest TU trudno pracować w normalnej atmosferze.Trudno mówić o normalności szefa jeśli zwalniał on z pracy żonę, a przez niego pracę opuścił jego chrześniak. Najlepsi ludzie odchodzą zostają tylko tacy co lubią być sterowani.

Przecież na siłę nikt was nie trzyma. Ja nie narzekam, i pracy się nie boję!!

Ciamciam

Syf,kiła i mogiła. Nie masz rodziny na kierowniczym stanowisku,siostry która kiedyś dawała kierownikowi? Nie masz co liczyć na lepsze pieniądze i traktowanie. Duża część załogi to rolnicy nie płacący krusu,mieszkajacy blisko zakładu. Im wszystko jedno. Nie możesz nic nikomu powiedzieć bo na 99,99%zostaniesz sprzedany. W dużej mierze,kadra kierownicza to rodzinne powiązania. Duża część nie ma pojęcia o tym co robi,ale na prywatnych spotkaniach chwalą się że budują domy bez kredytów. Andrzej w Warszawie gdyby wiedział o połowie tego burdelu,to by kazał do tzw.kierowników strzelać. C.d.n

@Ciamciam 09.12.2017 00:40

Syf kiła i mogiła bo się małolatom nie chce pracować jak mamusia nie nauczyła sprzątać wokół siebie to się syf robi ja bardzo długo tam pracuję i wiem co mówię Poleżeć 8 godzin albo 5 przerw sobie robić to nie tędy droga

kurkuma

Chciałabym się zorientować czy warto iść do Sante na praktyki studenckie?

chamekk

Witam ,jak na dzień dzisiejszy można zarobic na produkcji w sante i jaka jest umowa,=)

ziki
@chamekk 08.10.2017 20:23

umowa zlecenie 13 zł/h po nowym roku ma być 13,70 brutto, po 3 latach dostajesz umowę o pracę w kwocie 2100 zł brutto

Magda

Kochani możecie coś napisać o pracy w biurze w dziale jakości w sante w sobolewie ? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Czy ludzie są pomocni itd?

pomocna
@Magda 15.06.2017 22:35

Hmm, atmosfera słaba, dziewczyny które przychodzą dzielą sie na kilka obozów : 1) po okresie probnym zachodzą w ciąże, 2) szukają między czasie czego innego i po czasie odchodzą, 3) zaciskają zęby, płaczą i pracują - bo mieszkają blisko ; 4) rezygnują w trakcie okresu próbnego. Jak jesteś ambitna i chamska - dasz radę ;)

andrew

Po dłuższej pracy w Sante stajesz się zgryźliwym, nieuczynnym i niekoleżeńskim człowiekiem bez poczucia własnej wartości. Czas, Twoje kwalifikacje i możliwości rozwoju stoją w miejscu bez szansy na cokolwiek. Na samą myśl o jednej osobie dostajesz torsji i rozwolnienia, a jedynym dniem odpoczynku jest sobota bo w niedzielę myślisz co będzie jutro... Wysyłając tam aplikacje należy dokładnie się zastanowić dlaczego miesiąc w miesiąc jest tyle wolnych etatów, poszukać info w necie i dopiero kliknąć "enter"

ooo

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY. JEŚLI NIE MASZ PRACY– PRZYJDZ NA PRZECZEKANIE I OD RAZU SZUKAJ NOWEJ, JEŚLI SIĘ WAHASZ TO OD RAZU WYBIERZ INNA OPCJE. PRACOWAŁEM WIEM, UWIERZ W TO !!! NAPRAWDĘ !!!

napiszczcie coś o pracy na wuzkach ile zarabia się jakie godziny pracy

napiszczcie coś o pracy na wuzkach ile zarabia się jakie godziny pracy

@stefi 27.06.2017 15:24

długo tam pracujesz

Magda

Kochani mozecie powiedzieć cos o pracy w biurze w sante w dziale jakości w Sobolewie ? Jaka panuje atmosfera, jak wygląda współpraca z innymi pracownikami ?

Diler

Ja w tej chwili albo jeszcze szybciej dzwonię na policję!

Bolek lolek

Jak tam Stodzew sobie radzi???:-)

Bolek lolek

Nic nie rozumiem:-) pozdrawiam dziewczyny ze Stodzewia:-) :-)

Wer

Czy wyplacaja pieniadze na czas tzn.na 10?

Raul

Czyli mam rozumieć, że kiepsko się tam pracuje?

Raul

Witam. Chciałem się podpytac jakie są warunki pracy na magazynie w sante? Oraz jaka tam panuje atmosfera?

gogosiaw

Witam.Santa jest dobrym zakładem pracy .Panie bardzo miłe które przyjmują do pracy.Może pracownicy nie którzy za bardzo się cenią ,ale nikt nie ma prawa obrażać naśmiewać się z pracownika Santy.

xyz

A ty jesteś wzorem kogo lub czego ? Pustaka ? Weź się do pracy lub zwolnij tak będzie lepiej dla każdego i firmy

Uuu

Słyszałem że niektóre linie produkcyjne w tej firmie stoją bo nie ma komu już robić,prawda to??

Joii

To ile w końcu tam się zarabia?? że z pola więcej zarabiają???

Pracownik2

Przepraszam oczywiste BRUTTO !!!! Wiec odejmij 40 procent !!! I zobacz ile dostaniesz ... GROSZE

@Pracownik2 12.05.2016 22:48

ja mówię o netto .

Ja jestem od roku

EDUARD

Talon

Poziom chamstwa jakim pan dysponuje jest wprost proporcjonalnie do pana debilizmu

Zostaw opinię o SANTE - Sobolew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANTE