SANTE

Opinie o SANTE

Bronisław

@gogosiaw, stanowiska pracy dla niepełnosprawnych powinny być przystosowane do ich deficytów, mają to zapewnione prawnie. W jaki sposób w takim razie odbywa się to dokładnie w SANTE?

gogosiaw@wp.pl
@Bronisław 20.05.2018 18:50

W Sante praca dla osoby niepełnosprawnej odbywa się tak że trzeba pracować jak zdrowy pracownik no i musisz pracować na akord ,a czasami braknie sił to wtedy wszyscy mają pretensję że po co tu pracujesz nie dajesz rady.Zwolnij się.A jednak mamy takie same prawa jesteśmy za trudnieni,ale tego nikt nie chce słuchać.

,,,,,__-------
@gogosiaw@wp.pl 12.08.2018 11:02

Zgadzam sie ztym niepełno sprawni i zdrowi pracują tak samo zerobulg

Jestem pracownikiem tego zakładu. Największą jego bolączką jest brak organizacji i chaos do tego dochodzą wymyślanki KJ w stylu gdzie jak nie wolno nosić długopisu bo jak wolno to nikt nie wie. Praca nie jest lekka ale nie znam firmy gdzie płaciliby za nic a tutaj najbardziej narzekają ci co niewiele robią. Buty są jakie są ale w którym zakładzie przemysłowym chodzi się w kapciach. Zarobki nie zawsze są adekwatne ale skoro pracuje tu kilka setek ludzi po kilkanaście lat to mimo wszystko im się opłaca. A poza tym wszystkim to jest tyle pracy w okolicy, że komu nie odpowiada to ją zmienia.

Zgadzam się z przed mówcą . Zarobki kiepskie na produkcji do(usunięte przez administratora)tyś, a napracować się trzeba , dużo dobrych pracowników odchodzi a przyjmują nowych młodych łomnych którym się nie chce pracować i w dodatku trzeba ich pilnować i roboty oraz za nich robić. Taka prawda . Nie polecam tej pracy jak na dzień dzisiejszy chyba że podniosą zarobki . I polepsza atmosferę pracy .

Marek

Niech podniosą zarobki bo niedługo nie będzie komu tam pracować to może bioro zejdzie z góry na produkcję i staną na linii i zobaczą jak jest przyjemnie . Poczekamy na otwarcie kolei i drogi 17 (usunięte przez administratora) bo większość odejdzie z hukiem .

..............................

ja tam nie lubie pracy w sante chce odejść unikam tych produktów sklepie kupuje ine firmy

Bronisław

@Mario, musimy pamiętać, żeby na forum opisywać ogólne warunki pracy w SANTE, a nie zachowania ludzi zatrudnionych w tym miejscu. Mógłbyś odnieść się też do mojego pytania dotyczącego pracy osób niepełnosprawnych? Potwierdzasz, że nie mają przystosowanych miejsc pracy, czy to może jednak pomówienia?

Takie tam
@Bronisław 30.05.2018 11:16

Puszken po twoim poście widać ze tez kiedyś byłeś mistrzem i Ci nie poszło ????

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie SANTE? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w SANTE? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Przecież na siłę nikt was nie trzyma. Ja nie narzekam, i pracy się nie boję!!

Były pracownik.

Właśnie dlatego się zwolniłem. (usunięte przez administratora)Każdy inny pracodawca więcej zapłaci niż ta firma.

kurkuma

Chciałabym się zorientować czy warto iść do Sante na praktyki studenckie?

op

Czytajcie szybko bo zaraz skasuja ten post !!!

mo

czekamy na ten ciąg dalszy z utęsknieniem

Magda

Kochani możecie coś napisać o pracy w biurze w dziale jakości w sante w sobolewie ? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Czy ludzie są pomocni itd?

pomocna
@Magda 15.06.2017 22:35

Hmm, atmosfera słaba, dziewczyny które przychodzą dzielą sie na kilka obozów : 1) po okresie probnym zachodzą w ciąże, 2) szukają między czasie czego innego i po czasie odchodzą, 3) zaciskają zęby, płaczą i pracują - bo mieszkają blisko ; 4) rezygnują w trakcie okresu próbnego. Jak jesteś ambitna i chamska - dasz radę ;)

andrew

Po dłuższej pracy w Sante stajesz się zgryźliwym, nieuczynnym i niekoleżeńskim człowiekiem bez poczucia własnej wartości. Czas, Twoje kwalifikacje i możliwości rozwoju stoją w miejscu bez szansy na cokolwiek. Na samą myśl o jednej osobie dostajesz torsji i rozwolnienia, a jedynym dniem odpoczynku jest sobota bo w niedzielę myślisz co będzie jutro... Wysyłając tam aplikacje należy dokładnie się zastanowić dlaczego miesiąc w miesiąc jest tyle wolnych etatów, poszukać info w necie i dopiero kliknąć "enter"

ooo

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY. JEŚLI NIE MASZ PRACY– PRZYJDZ NA PRZECZEKANIE I OD RAZU SZUKAJ NOWEJ, JEŚLI SIĘ WAHASZ TO OD RAZU WYBIERZ INNA OPCJE. PRACOWAŁEM WIEM, UWIERZ W TO !!! NAPRAWDĘ !!!

chamekk

Witam ,jak na dzień dzisiejszy można zarobic na produkcji w sante i jaka jest umowa,=)

napiszczcie coś o pracy na wuzkach ile zarabia się jakie godziny pracy

napiszczcie coś o pracy na wuzkach ile zarabia się jakie godziny pracy

stefi
@tomasz77 23.06.2017 11:07

praca na zmiany, zarobki w porządku, mi pasuje

@stefi 27.06.2017 15:24

długo tam pracujesz

Magda

Kochani mozecie powiedzieć cos o pracy w biurze w sante w dziale jakości w Sobolewie ? Jaka panuje atmosfera, jak wygląda współpraca z innymi pracownikami ?

Diler

Ja w tej chwili albo jeszcze szybciej dzwonię na policję!

Bolek lolek

Jak tam Stodzew sobie radzi???:-)

Bolek lolek

Nic nie rozumiem:-) pozdrawiam dziewczyny ze Stodzewia:-) :-)

Wer

Czy wyplacaja pieniadze na czas tzn.na 10?

Raul

Czyli mam rozumieć, że kiepsko się tam pracuje?

Raul

Witam. Chciałem się podpytac jakie są warunki pracy na magazynie w sante? Oraz jaka tam panuje atmosfera?

gogosiaw

Witam.Santa jest dobrym zakładem pracy .Panie bardzo miłe które przyjmują do pracy.Może pracownicy nie którzy za bardzo się cenią ,ale nikt nie ma prawa obrażać naśmiewać się z pracownika Santy.

xyz

A ty jesteś wzorem kogo lub czego ? Pustaka ? Weź się do pracy lub zwolnij tak będzie lepiej dla każdego i firmy

Uuu

Słyszałem że niektóre linie produkcyjne w tej firmie stoją bo nie ma komu już robić,prawda to??

Joii

To ile w końcu tam się zarabia?? że z pola więcej zarabiają???

Pracownik2

Przepraszam oczywiste BRUTTO !!!! Wiec odejmij 40 procent !!! I zobacz ile dostaniesz ... GROSZE

Sante
@Pracownik2 12.05.2016 22:48

pracuję od lat, zarabiam pomiędzy 2000 - 3000 na rękę. nie takie grosze.

@Pracownik2 12.05.2016 22:48

ja mówię o netto .

Ja jestem od roku

EDUARD

Zostaw opinię o SANTE - Sobolew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANTE