Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Bogna

W punkt! Mówię to jako obecny pracownik Sante. Lubię tą pracę i dobrze mi się tu pracuje, powiem więcej- czuję się trochę jakbym była w rodzinie Sante. Jednak jeśli chodzi o wynagrodzenia i premie są faktycznie często z kosmosu na plus lub minus. Tak jakby zależały od czyjejś sympatii lub humoru. Jestem PH.

Jako pracownicy też korzystanie z produktów sante?

Colin

Są dobre, więc czemu mielibyśmy nie. Zwłaszcza, że są rabaty

@Colin

A to tak, czytałem już tutaj o tych rabatach, ktoś wspominał

zibi

tak, korzystamy, to są serio dobre produkty

@zibi

Pewnie macie racje, wy najlepiej wiecie co wytwarzacie. Ja też kilka produktów znam, ale na pewno nie wszystkie

Laszlo

Studio Sante działa normalnie teraz, czy zamknięte z wiadomych powodów?

Aria
@Laszlo

Od 15 marca byli czynni, pewnie jeszcze są na razie ;) zobaczymy jak to tam będzie dalej

Laszlo
@Aria

O, to super, dziękuję !

Aria
@Laszlo

No i teraz to już chyba za późno.. trzeba czekać

KANDYDAT

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Regionalny ( małopolska ) Może ktoś podpowiedzieć: - jakie warunki pracy - jak sprzedaż w regionie czy wyrabia się target m-c, kw, rok - ilu PH pracuje w regionie - jaki jest bezpośredni przełożony - auto jest do użytku prywatnego Dziękuję za konkrety.

nick

jakiś głos rozsądku na tym forum, wszelki duch

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Leszno
Don

A może to teraz o Was sobie popiszemy na forum?

Don
@Don

Rozumiem, że można kogoś lubić/nie lubić ale pisanie na publicznej platformie, tak, że wiadomo o kogo chodzi jest zwyczajnie nie fair...

Pracuje w Sante już ponad rok więc mogę powiedzieć że jestem zadowolony i wiąże dłuższą przyszłość z tą firmą. Fajnie być w firmie która oferuje tak dobre produkty, które ludzie po prostu lubią i szanują, że tak powiem. Zarobki są naprawdę niezłe, dodatki też dużo dają, chętnie korzystam. Atmosferę na dziale mamy w porządku, nie żałuję wyboru.

Liściec

Hej, stanowisko biurowe czy fizyczne?

@Liściec

Fizyczne oczywiście, nie wiem jak tam warunki w biurach, ale po atmosferze widzę, że też wcale nie narzekają.

Liściec

Okej dziękuję, bo o to mi chodziło właście, ja też celuje w fiz, konkretnie magazyn

@Liściec

No to napisałem wszystko co mi przyszło do glowy w tym temacie ale jak masz jeszcze jakieś pytania no to śmiało

Na razie wszystko, dzięki

Arek

A jakie są te rabaty pracownicze ?

@Arek

na produkty i na zabiegi

Ramen
@lenar

zabiegi w studio sante jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości

@Ramen

to było tak oczywiste, że nawet nie dodawałem

Ramen
@lenar

no dla nas oczywiste, dla kogoś z zewnątrz może nie być, dlatego to dopisałem skoro już tutaj byłem. zawsze to lepiej zapobiegać takim pytaniom

@Ramen

no ok, w sumie racja

Aniela

Bardzo lubię produkty sante, kupuje od lat i nigdy nie zawiodłam się jeśli chodzi o jakość. Robicie dobrą robotę

Axel
@Aniela

O, komplement, bardzo nam miło

Aniela
@Axel

Całkowicie zasłużony komplement, nie pisałabym opinii która nie została oparta na praktyce

Jakie najlepsze dodatki od sante dla pracowników?

Tim

a co to dla ciebie oznacza najlepsze?? są jakie są i każdy albo korzysta albo nie, nie zmuszają

Tim

premie jako te typowo płacowe, plus multisport, opieka medyczna, rabaty pracownicze. takie w sumie podstawowe rzeczy

@Tim

Po prostu chodziło mi o te które najcześciej są wykorzystywane przez pracowników, które uważacie za przydatne

@Tim

Ale faktycznie to są typowe podstawowe rzeczy których się spodziewałem, dzieki

Tim

spoko, pomogłem jak tylko umiałem

Tadeusz

Po jakim czasie można spodziewać się otrzymania zamówionych produktów ze sklepu online? Może zamówić również do paczkomatu?

Leslie
@Tadeusz

Wysyłka następuje do max 48h. Tak, paczkomat też wchodzi w grę

Sepiroth

Chcę wysłać cv na magazyniera, podobno szukacie - czy trzeba mieć uprawnienia na wózki?

@Sepiroth

to wysyłaj, co własciwie Cię powstrzymuje? albo cię przyjmą albo nie, my tutaj raczej nic nie poradzimy

@gmb

Ale co z tymi wózkami?

@Sepiroth

aha sory przeoczyłem to jakoś. uprawnienia na wózek podnośnikowy nooo pasowałoby mieć, jak nie masz no to też obleci bo konieczne to nei jest tak w 100 %, ale tak między nami podejrzewam że jak się trafi jako konkurent ktoś z uprawnieniami to właśnie jego wezmą. na magazyn to ogólnie dobrze mieć te wózki nie tylko tutaj ale wszędzie

@gmb

Okej czaję

@Sepiroth

jak nie masz to rób tym bardziej jeśli wiążesz przyszłość z magazynami. to ci nie zginie

Sepiroth

Tak zrobię, dzieki za rady

Sante

Różne rzeczy można powiedzieć o Sante, te dobre i te złe czego nie mozna zaprzeczyć, to tego, że to naprawdę jest dobry pracodawca Owszem, stawia się wcale nie niskie wymagania i trzeba się starać to jest praca dla ludzi, którzy mają ambicje i potrafią się trochę poświęcic wobec pracy a nie tylko odbebnić swoje jest tu dużo takich pracowników, którzy się angażują w pracę i są z niej zadowoleni jedna z nich to np. ja pozdrawiam

Sante, Sante
@Sante

Świetnie, że firma dla ambitnych itp. Tylko szkoda, że Ci ambitni, którzy dają z siebie wszystko w pracy, żeby osiągnąć cel założony przez firmę, później nie są docenieni w kwesti premii... Bardzo jest to motywujące do dalszego wysiłku i rozwijania firmy...

Bolo
@Sante

Dokładnie, firma dla pracowitych i ambitnych ludzi, pracownicy którym się chce pracować i wykazują iniciatywe, są pracowici - są w Sante od wielu wielu lat - wystrczy przejść się po firmie i zapytać ile kto lat pracuje, i gwarantuje, że połowa odpowiedzi będzie- powyżej 10 lat albo coś w tych granicach. Niektórzy są tu nawet od 20-stu lat i więcej - o czymś to świadczy. Niestety było wielu karierowiczów, którzy na rozmowie naobiecywali gruszek na wierzbie a póżniej sie okazywalo, że albo nie potrafią albo ilosć informacji i obowiązków ich przytłacza - zwykle były to osoby na wyższych stanowiskach, Poźniej żal i rozgoryczenie, pretensje. To nie jest korporacja, ze łatwo jest wydawać czyjąś kase- te pieniądze ta rodzina , Ci pracownicy zarobili od zera - ciężką pracą, i ten pieniądz jest szanowany. Dlatego ludzie z korpo się tu nie odnajdą, bo mają inną perspektywe.

EwA

No niestety dużo firm uważa ze czas pracy to od poerwszej wizyty do ostatniej. Czy to głupota czy celowe działanie . Takie jest traktowanie pracowników w Polsce

Ani

No niestety próbują wmawiać bzdury ze czas pracy liczony jest inaczej niż prawo nakazuje . Naprawdę firma byłaby fajna gdyby nie na sile czepianie się życzy mało ważnych . Jeżeli plan zrobiony zadania zrobione to należy chwalić a nie szukać dziury w całym .

Oj tam
@Sante

Raz sa wzloty raz sa upadki ale po to sie pracuje aby malymi kroczkami isc do przodu pracujac razem kazdy w swoim zespole osob przypisanych do danej maszyny. Praca jest ciezka ale jak nie dasz o siebie czegos to nie pojdziesz do przodu i inni niebeda zadowoleni z twojej pracy. Więc według mnie jak wspolpracujesz z innymi i chcesz pracować to WIelki PLUS

Pytam

Myślicie, że będą jakieś przyjęcia do pracy po nowym roku?

@Pytam

No mamy nowy rok. Więc teraz pytanie jest zasadne, tylko ze odpowiedź jest dośc oczywista. Jeśli będą oferty to znaczy że są przyjęcia

@Mig

No nie pomogłeś ;)

@Pytam

Bardzo bym chciał ale ciężko przepowiadać takie rzeczy. To kadry o tym decydują albo sami albo jak im kierownik zgłosi potrzebę. Możesz zadzwonić i tam podpytać

Ciekawy
@Pytam

Ale do jakiego działu i na jakie stanowisko? No chyba, ze masz takie kompetencje i doświadczenie, że kazde stanowisko jest odpowiednie?

@Ciekawy

Produkcja lub magazyn, na obu działach pracowałem uprzednio, uprawnienia na wózki mam.

heh
@Ciekawy

A są tacy ludzie którzy się na każde stanowisko nadają? BO JAKOŚ MI SIĘ NIE WYDAJE

rolex
@heh

Kto wie, może są i tacy hehe omnibusy

Zbigniew
@Mig

Ile można zarobić w SANTE i jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu? Czy firma szuka też osób bez większego doświadczenia zawodowego? Widzę że znasz SANTE od środka więc na pewno powiesz mi coś na ten temat.

@Zbigniew

No w moim zespole w porządku atmosfera, ale pytanie o jaki dział w ogóle Ci chodzi?

Brun
@Zbigniew

zarobki zależą od wielu czynnikow to nie da sie tak ogolnei powiedziec ze w sante zarabia sie tyle i tyle no i koniec. to by było klamstwo

Oj tam
@Zbigniew

Praca jest na akord. Musisz zrobić swoja prace do której zostałeś przypisany danego dnia i wpisywany jestes w cedułe i na koniec miesiaca rozliczają cie z wykonywanej pracy i doliczana do tego jest premia lub czasem mandat odliczany. Paski za wypłatę wchodza w internecie 10 tego kazdego miesiąca

sierra

Macie rabaty na produkty?

@sierra

pewnie że tak, jakby to tak było bez rabatów dla pracowników, w końcu też przykładamy do tego rękę

@Bond

A wiesz, różnie to bywa. Ale dobrze, że macie.

@sierra

no nie wiem jak tam bywa w innych firmach, bo ja tutaj już od dawna jestem więc za to się tylko mogę wypowiedzieć

@Bond

U mnie w jednej firmie nie było nic, absolutne zero, więc i tak przeskok

@sierra

no to się nie dziwie że szukasz innej pracy haha jednak kasa to nie wszystko fajnie miec też coś więcej

No to prawda

Przedstawiciel

Witam, czy można prosić o konstruktywną opinie na temat pracy na stanowisku PH ?

Moto
@Przedstawiciel

Jakich informacji potrzebujesz? O warunkach, atmosferze? Określ sie

Vins
@Przedstawiciel

różnie to bywa. raz lepiej raz gorzej, ale jak pracownicy są i pracują tzn że źle nie jest. dla mnie również jest okej, zarobki bardzo w porządku, zacząłem pracę już z doświadczeniem więc też plus dla mnie za to był

Dorian

Macie Multisporta?

@Dorian

Tak, mają, pytałem o benefity kiedyś

@Dorian

Ogólnie jest kilka całkiem fajnych benefitów, nie tylko multik

@remik

W sumie wymienię od razu; opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty na zabiegi, rabaty na produkty, premie

@remik

Opieka med w Medicoverze, a ubezpieczenie w PZU, to jeszcze dodam

@remik

łooo co za komplet informacji i to od razu bez zadania żadnego pytania

@remik

mega szanuje. wchodze i juz wszystko w zasadzie wiem i nie musze pytac

@remik

chce się tu przyjąć do pracy. mam nadzieję że wart. dużo dobrego słyszałem i pod względem warunków ogólnie pracy jak i finansowo dobrze się wychodzi.

@nowy

Też jestem na tym etapie

Jonasz
@remik

no to się przyjmujcie a nie gadajcie o tym, bo od gadania to jeszcze nikt nigdy niczego nie załatwił, pozdro

@Jonasz

A mogę w swoim tempie, czy każesz mi już natychmiast? ;)

Jus

Bardzo lubię wasze produkty, naprawdę nigdy mnie nie zawiodły :) pozdrawiam wszystkich, którzy mają w tym swój udział!

@Jus

no no jak miło

Aron
@Jus

No to prawda produkty super fajne . Ale ludzie którzy dowodzą siłami sprzedaży powini zmienić swoje podejście bo dzięki ich zachowaniu firma traci na wizerunku oraz traci pieniądze bo ludzie zastraszani gorzej pracują niż ludzie motywowani . Przydała by się jakaś siena kierowników i nie tylko aby firma wiedziała co poprawić i jak przeszkolić kadrę zarządzająca

Kochani, Wesołych Świąt!

Izi
@:)

szkoda, że nie zdążyłem zobaczyć przed świętami. ale jak najbardziej były wesołe

@Izi

To Szczęśliwego Nowego Roku, życzę wcześniej, żebyś zobaczył/a ;)

Izi
@:)

Teraz widzę, dziękuję i również życzę by przyszły rok był lepszy

Laguna

Hej! Czy w Studio Sante prowadzone są seanse saunowe?

Laguna
@Laguna

Pytam ponieważ szukam pracy jako Saunamajster. Wiem, że teraz czasy dla branży SPA & Wellness są ciężkie, ale pytam bardziej przyszłościowo. Jestem po kursie organizowanym przez PTS, mam certyfikat i rozwijam się ciągle w tej kwestii. Jeśli ktoś ma jakieś informacje to bardzo poproszę :)

@Laguna

To może powinieneś właśnie zapytać jak branża wróci do pełni działania. Prawda jest taka, że nikt z nas nie wie i nie może przewidzieć co będzie i jak to się wszystko dalej potoczy, tym ciężej też gdybać jakie wtedy będą wymagania względem kandydatów

odi

Tak

odi
@Laguna

Niestety nie jest to najlepszy moment na szukanie pracy w branży, nie chcę być czarnowidzem, ale nie wróżę sukcesu

@odi

no cieszę się, że ktoś jednak potwierdza moje słowa. jest to przykre co się dzieje, no ale trzeba po prostu przeczekać

@Laguna

Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości! oby nie tak dalekiej

Artur

I jeszcze jedno, czy udaje się zakręcić w firmie na dłużej po odbyciu praktyk

lemmy
@Artur

Tak, jak się sprawdzisz to jak najbardziej

ViVi
@Artur

Ja zostałam zatrudniona po praktykach, więc na własnym przykładzie mówię, że tak :)

@ViVi

A można zapytać jaki to był dział? Zastanawia mnie po prostu czy to może mieć jakieś znaczenie jeśli chodzi o praktyki

ViVi

Finanse ;)

@ViVi

Okej, dziękuję, co prawda to nie mój dział zdecydowanie, ale zawsze to jakaś informacja

@ViVi

Ja raczej będę uderzać w bardziej fizyczne stanowiska, po szkole akurat

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE