Opinie o poczta-polska.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Warszawa

Romulus

korespondencja i prenumerat nie dostarczana od tygodni , a nawet miesięcy .

@Romulus

Nie ma listonoszy , to nie ma komu roznosić gazet i listów.....za płacę minimalną nikt nie będzie chodzić po dworze cały dzień. Może Pan iść sobie kupić gazety na poczcie , przy okazji kupić żonie podrabianą torebkę.

R.

7 lat pracowałem w tej firmie, z roku na rok było coraz gorzej. Zero podwyżek, płaca poniżej najniższej krajowej "w świetle przepisów prawa" (premia wliczona do podstawy by uniknać podwyżek - obłęd). Chaos organizacyjny, biurokracja, kolesiostwo na szczeblu managerskim/zarządzającym (nie ma szans na konkretny awans bez układów), słowem - totalny (usunięte przez administratora) Braki kadrowe wypełniane zatrudniając osoby zupełnie niekompetentne, przesyłki masowo giną, lub dochodzą uszkodzone. Terminowość w przypadku tej firmy nie istnieje. Najgorsza jednak jest atmosfera pracy, wszechobecny mobbing, obgadywanie i donosy. Z całego serca odradzam pocztę, zarowno jako pracodawcę, jak i przewoźnika, liczę na rychły upadek oraz reorganizację tego reliktu (usunięte przez administratora)

Teresa. S.

Poczta Polska ma bardzo dobry asortyment nadający się na prezenty, różnorodność prasy i książek. To się chwali. JEST TYLKO JEDNO "ALE". DLACZEGO ZNACZKI ZA GRANICĘ ZA LIST ZWYKŁY SĄ TAKIE DROGIE? 10 ZŁ ZA JEDEN LIST ZWYKŁY. DYREKCJO POCZTY! KARTKI ŚWIĄTECZNE CZY OKOLICZNOŚCIOWE Z KOPERTA KOSZTUJĄ 5 ZŁ ZA JEDEN KOMPLET. SĄ BARDZO PIĘKNE, WIĘC CHYBA KOSZT ZROBIENIA TAKIEJ KARTKI JEST DROŻSZY OD MAŁEGO ZNACZKA. MOŻE WARTO ZASTANOWIĆ SIĘ NAD CENAMI ZNACZKÓW, TYMBARDZIEJ, ŻE TERAZ JEST KONKURENCJA WYSYŁANIA KARTEK POPRZEZ TELEFON CZY INTERNET. ZAWSZE WSPIERAŁAM PRACĘ PRACOWNIKÓW POCZTY ABY MIELI PRACĘ, ALE W PRZYSZŁYM ROKU ZANIM KUPIĘ KARTKI, TO NAJPIERW ZAPYTAM O CENĘ ZNACZKA.

Jojo

Tragedia. Tylko sprzedaż się liczy. Nacisk cały czas, by jak najwięcej sprzedawać. Minimalne wynagrodzenie. Stres, bo przed świętami już coraz więcej listów/paczek, a tu braki pracowników. Niektórzy zachwyceni, bo wzrost minimalnej pensji od stycznia. A za minimalną i tak średnio przeżyjesz. Zwalają na KE, że nie ma podwyżek.

Szukali pracownika na zastępstwo w małym mieście. Z racji tego, że spełnione zostały wszystkie wymagania w ogłoszeniu postanowiłam się zgłosić. CV wysłane, odzewu brak. Oczywiście wiadome jest to, że nie odpowiada się na każde zgłoszenie. Po kilku tygodniach dostaje telefon z dużego miasta wojewódzkiego, który operuje oddziałem w wyżej wspomnianym małym mieście. Rozmowa przebiegała miło, pani pytała o doświadczenie zawodowe, studia, przedstawiła zakres obowiązków, płacę oraz dała do zrozumienia, że będę przyjęta i mam przyjść na szkolenie do miasta powiatowego. Na wejściu oczywiście przywitała mnie bardzo niemiła obsługa poczty. Przyjechałam na szkolenie, które okazało się być rozmowa kwalifikacyjną z kierownikiem… Po rozmowie z kierownikiem obiecał odezwać się do końca tygodnia. Oczywiście telefonu ani maila nie dostałam… Dopiero po jakimś czasie przyszedł mail z informacja, że wybrali kogoś innego… Jaki pech, że w małym mieście każdy się zna i ostatecznie nikogo tam nie przyjęli, bo pracownik, dla którego szukali zastępstwa wrócił do pracy. Ogromna dezinformacja oraz zmarnowanie czasu, ale wiadomo z tym się trzeba liczyć szukając pracy.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Kamerzysta

Kontrolerka naciska bym zrobił robote i siedział po godzinach za darmo na tym urzędzie prowadzi mnie do grobu przełozony nagradza ją za wyzywanie i poniżanie ludzmi gdzie jest prezes i cała dyrekcja pracujac tu czuje sie jak w areszcie śledczym jak niewolnik w dybach na tym urzedzie dominuje premia za mobbing i niszczenie ludzi pracuje sie z psychicznymi ludzmi którzy pyskują szpiegują po godzinach pracy nie polecam pracy w tej firmie

klient nie polecam

Problem z listem ,który mogła rozwiązać pani naczelnik ,ale ta wolała krzyczeć na personel wyzywając ich od najgorszych i szantażując że ich pozwalania jak nie będą wykonywać jej rozkazów. Zapomniała tylko że przez te cienkie drzwi cała poczekalnia słyszała co mówi, na dodatek po zwróceniu uwagi że tak się nie postępuje odrzekła że ona się wszystkiego wyprze i nic jej nikt nie zrobi bo w Opolu są jej koleżanki i (usunięte przez administratora)... jej zrobią. Problemu z listem na złość nie rozwiązała. Nie polecam hamstwo ,brak kultury i doświadczenia plus kłamstwa...

paczko odbiorca

POCZTA POLSKA TO dziecinna firma (usunięte przez administratora) Paczka z zagranicy leży 10 dni na WER Warszawa i sobie leży, leży i leży amen. A jeszcze rok wstecz to leżała tam parę godzin i ruszała w drogę do odbiorcy. Po lich takie leżenie ,

@paczko odbiorca

Twoją paczke trzeba sprawdzić, naliczyć VAT , Ktoś musi to zrobić......tylko że zapewne nie ma kto , paczek ogrom ludzi do pracy nie ma . Kto chce pracować w Warszawie za płace minimalną ???

@paczko odbiorca

Doradzam się ogarnąć bo primo za wybory już praktycznie całą kasę odzyskali(+ jeszcze przewietrzyli trochę etatyzm) to jeszcze chcieli coś więcej wyciągnąć. Secundo to portal gdzie siedzą byli pracownicy co jeszcze chcą im wygarnąć więc możesz się spotkać tylko z śmiechem z ich strony. Nikt tu tak oficjalnie z tej śmiesznej instytucji nie odpowiada bo nie ma sensu lub sił. Nikt kto tym bardziej odpowiada za jakieś naliczania vatu nie dostaje tam minimalnej, osobna kwestia czy rynkowe wynagrodzenie bo to specyficzny moloch(niektórzy tak się poukładali że będą mieli robotę do marca i pomagierów na więcej niż miesiąc). Do głupiego rzucania na pas bez pewnie pilnowania jeszcze drugiego i czegoś "w międzyczasie" zapłacą stawkę jak za przyszłą najniższą więc może trzeba jakiegoś okolicznego mośka i'm podrzucić. Płacą stawkę przyszłej minimalnej 28zł za godzinę i można od nowego roku szukać nowej pracy z tą kasą w kieszeni. Akcentują że się wszystkich danin nie płaci do 26 roku i powinni jeszcze wspomnieć że resztę plusów pomagasz utrzymać. Ciężko mi uwierzyć że tak szybko reprezentacja z wschodu sobie darowała co po tych hotelach była kitrana a może ten bohater ostatniego filmiku pojechał na wycieczkę w grudniu lub nie daj boże faktycznie coś złapał od wspomagania z zgranej ekipy z zakładów karnych lub tej pierwszej. Zapytaj się na buniu jak na infolinię się nie potrafisz dodzwonić a następnym razem uderzaj do konkurencji bo sobie nową sortownie dla zagranicy otworzyli! Tu jeszcze trzeba na to z wspólnej skarbonki wyrwać. Pewnie wysłałeś licząc że nic ci opłat nie doliczą... To już nie czasy że cię ktoś z zagranicy ma dokarmiać więc się może nie zepsuje. Rozumu się nie kupi.

Suweren

Poziom świadczenia usług (usunięte przez administratora) , za każdym razem żeby odebrać paczkę zawsze coś. Motorycznie dostaje informacje "takich mamy kurierów".

Anty-pocztowiec

Omijać szerokim łukiem. Zarobki niskie. Kierownictwo paskudne.

Mimi

Dzień dobry. Chciałabym złożyć wypowiedzenie z pracy w PP SA, ale nie za bardzo wiem komu się je doręcza. Wystarczy wręczyć naczelniczce czy raczej do kadr z tym. Jeśli ktoś wie , to baaardzo proszę o szybką odpowiedź. ????

Mimi

Dzięki za tak szybką odpowiedź, ale sęk w tym, że mnie zależy na czasie. Do 1 grudnia mam czas wypowiedzieć tam pracę, żeby dostać nową także wiesz... Może samemu wysłać , tak będzie szybciej.

@Mimi

Dajesz wypowiedzenie za porozumieniem stron Naczelniczkowi , on to podbija i wysyła drogą służbową do kadr . Po co chcesz wysyłać sama do kadr i jeszcze płacić za znaczek ??? , skąd wiesz kiedy list dotrze , sama wiesz jak to wszystko działa. 30 listopada się rozliczysz i nara ............... Żegnaj PP. 1 grudnia idziesz do nowej pracy. Świadectwo dostaniesz listem poleconym już z kadr .

@Listonosz Ex

A oni w ogóle są skłonni rozwiązywać umowę za porozumieniem stron?

@Mimi

Tak. Na większych "skupiskach" nie robią z tym problemu. Zawszę panie z kadr jakiegoś zwiedzającego ściągały. Ogólnie to nie ma tam sensu trzymać bo "z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika". Tam im mniej wysiedziały tym tańszy a tam wiecznie pieniędzy brak ,filar-listy w spadku i wygląda to jak wygląda.

@Mimi

Pewnie , nikt Ci nie będzie robić przeszkód , na Twoje miejsce przyjdzie kolejny jelonek co będzie robić za minimalną krajową w deszczu , mrozie i z swoim samochodem. Mas okazję to uciekaj.

@Listonosz Ex

Tam nie ma do czego przychodzić. Już zatrudnienie było wstrzymane przynajmniej do września a od nowego roku e-doręczenia i najwyżej większy rejon by kolega nie siedział. Jak się zostanie to będą się starali wykurzyć jak nie pracą to zachowaniem. Do tych wszystkich przenieś pozamiataj na wer'ach co żaden działacz się nie poniży to resocjalizacja przez pracę z zakładów karnych(ci to do wyboru do koloru po 3 zdaniach) i jeszcze sporo do zepchnięcia zostanie.Oczywiscie jak płot odpowiednio wysoki i "ochrona" pocztowa XD Nikt tam płakał nie będzie bo już sobie poradzili i "radzić" dalej będą. Wystawią najwyżej ogłoszenie na buniu w stylu "lubisz jak się dużo dzieje- pracuj z nami" a co najwyżej ktoś z kuroniówki zostanie zesłany z urlopu XD Dostaniesz listem kwity do pita. Skończcie te wywody kto musiał i gdzie do tego wolontariatu dokładać bo to już śmieszne.

Listonosz Ex
@Si vis pacem, para bellum

Już prawie 2 lata nie pracuje w PP , ale wiem że dobrze zrobiłem uciekając. Teraz mam spokój pod dachem , w ciepłym 8 -16 / Pon. Pt , a nie na zasadzie ....aż wyniesiesz wszystko z 3 dni rotacyjnie . Nigdy więcej takiej pracy jak PP .

Si vis pacem, para bellum

To jeszcze trzeba mieć tupet by tą manianę jaką tam niektórzy odwalają pewnie na złość za te wszystkie pato$/# nazywać pracą. Potem trzeba napisać "młodym" z 10 letnim stażem że jak mają coś od tych 600zł różnicy w samej podstawie to mogą się zwolnić jak to można na tym ich intranecie przeczytać. Niektórym tak wygodnie i najwyżej skończy w stolicy z podstawą jak każdy tak by z premią wyglądało że płaca choćby tą najniższą-tylko stażowe+13 wystają po latach sukcesów "związków". Ogólnie to trzeba tą całą rozleniwioną i skostniałą wierchuszkę zrównać nie dając grosza z budżetu i zapytać po nowym roku jak to ma wyglądać. I dalej nic nie dawać póki nie przestaną rozwódki kierowników z jednego słusznego kumoterstwa być puszczane na dzień kobiet w tych ich śmiesznych filmikach przez resztę nierobów nagrywane. Tak ja też potrafiłem nakryć naszą biurokrację na siedzeniu na allegro w godzinach pracy na służbowym sprzęcie. Coś to zmienia?Mam wrócić na miesiąc jak teraz zatrudniają(XD) zobaczyć czy coś się zmieniło? Do zaorania! Won do normalnej roboty jak chcesz to dalej utrzymywać!

Listonosz Ex

Nie tylko u Ciebie biura,robia zakupy w godzinach pracy , u mnie jak pracowałem potrafili nawet ziemniaki obierać, aby o godz 14.50 zwać do domu ..... Listonogi mogą sobie chodzić do godz 21 , bo i tacy byli .

Marzena

Ok.dwóch tygodni temu,na P.P nadałam paczkę,w Warszawie przy ul Grochowskiej 246 Paczka do nadawcy doszła bez połowy zawartości na kwotę 849 zł. była to bluza i spodnie,sprawy nie zamierzam tak zostawić.

Karo
@Marzena

Pani Marzeno potrzebuje skontaktować się z panią prywatnie. Mam ten sam problem i też tego nie zostawię.

Tedi

Parodia, bareja byl by zdziwiony, na infolinię nie idzie się dodzwonić, na poszczególne magazyny nie idzie się dodzwonić, na maile brak odpowiedzi, inne firmy kurierskie pełna profeska, a tu?, poczta polska powinna zostać zamknięta w trybie natychmiastowym a kadra kierownicza powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności, moim skromnym zdaniem ta instytucja stwarza tylko problemy, jaki kolwiek inny dostawca dba o klienta i za wszelką cenę stara się wyrobić w terminach, poczta polska ma to w ... No właśnie

Dział zakupów IT

Wielkim plusem jest Pani Kierownik Paulina, która przyszła w tym roku. Wreszcie normalny, nie(usunięte przez administratora) kierownik, który faktycznie dobrze zarządza tym miejscem. Poza Nią plusów nie widzę. Byłam zawalona pracą ponad siłę, a pieniądze za tym nie szły. Mój proces wdrożeniowy te ileś tam lat temu wyglądał tak jak i wygląda teraz: posadzili do komputera i rób, chociaż nie wiesz co masz robić.

Mimi

Mam jeszcze jedno pytanie... Czy jest możliwość rozwiązania z nimi umowy za tzw. porozumieniem stron?

przemoc

po tej pracy mam nerwicę, wrzody i fobię społeczną, nie polecam szczególnie nie polecam w szczecinie, zero pomocy ze strony administracji, naczelników, kontrolerów, urzędy w stanie rozkładu, kiedy coś zgłaszasz, np rozwalające sie drzwi, które się nie zamykają, czy fałszowanie dokumentów, to stajesz się wrogiem,

@przemoc

Tak jest wszędzie, najlepsza rada .....zmień pracę tak jak ja zrobiłem. Nie ma czego żałować i co wspominać . Nic się nie zmieni , listów będzie coraz mnie , listonoszy i okienkowych będą dalej zwalniać.

Dorota
@Listonosz EX

To wszystko prawda, oboje macie rację. Mi też ta praca zniszczyła zdrowie i fizyczne i psychiczne. Poty, duszności, skręcanie w żołądku... Gdy tylko odeszłam wszystko ustąpiło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie warto niszczyć sobie zdrowia w tej pseudofirmie za pensje minimalną.

@Dorota

au mnei luzik, nigdzie nie bawię się tak dobrze jak w poczcie

Prosty czloeiek

To co oferują Poczty w Polsce to jest jedno wielki (usunięte przez administratora) i tyle w temacie jak państwowa firma tak traktuje swoich obywateli to przepraszam ale to jest brak szacunku do samych rodaków no tragedia i przykro na to patrzeć jaki mamy w kraju do siebie szacunek

pyszne.pl

a po co? jeśli kilkent jest niemily to go zgłaszamy do skarbówki, mamy wszystkie dane

Nina123

Witam czy ktos pracuje na poczcie polskiej i napisze jak praca mniej więcej wygląda na stanowisku obsługa klienta 0.9etat ile to godz pracy itp I jakie za zadania ma ta osoba, bo tam pisze ze obsługa Microsoft Office no i jakich oni używają tych programów, word, czy Excel. I jeszcze takie jedno pytanko czy na poczcie macie telefony na stanowisku czy tylko 1 osoba posiada i ona odbiera. Czy w ogóle tych telefonów nie ma , a jak są to w jakich sprawach trzeba ten telefon odbierac. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź

@Nina123

nie masz czasu na telefony, jeśli jesteś nowym pracownikiem, wyjadacze tacy jak ja mogą wszystko

Klient

Ta firma to porażka zawsze jak jest kurier z poczty to nigdy nie ma numer telefonu żeby zadzwonić i umówić się na inną godzinę muszę iść kawał na pocztę odebrać przesyłkę

@Klient

zatrudnij się, ale pewnie nie dasz sobie rady, najslabsi odpadaja po 1 dniu

Pioter

Dostajesz nic za kosmiczną odpowiedzialność przy zerowym szkoleniu i wsparciu firmy. Szczegóły poniżej. 1. Na rękę dostajesz jakieś 1870 zł. Jak ktoś pisał poniżej pomyłka z listem poleconym z sądu może Cię kosztować o wiele więcej. Kara dla Ciebie w sytuacji gdy go zgubisz lub wydasz nieuprawnionej osobie, to połowa średniego krajowego wynagrodzenia brutto wg GUS. Na moment pisania tego posta, to około 2500 zł. Nie muszę wspominać, że odpowiadasz za powierzone pieniądze na przekazy pocztowe, to jeszcze musisz wyrabiac plan sprzedażowy. 2. Teoretycznie masz dwutygodniowe szkolenie z opiekunem stażu. W praktyce kto inny Cie uczy, niż masz w papierach. Codziennie jesteś na innym rejonie, a po 4 dniach już oczekują od Ciebie samodzielnej pracy w terenie. W konsekwencji nie znasz rejonu, nie znasz ludzi i masz sieczkę z mózgu. 3. Naczelniczki/naczelnicy to z reguły osoby, które zatrzymały się mentalnie w PRLu (jak 70% personelu PP). Mój naczelnik zwany Gogusiem przez listonoszy nie ogarniał nic. Do tego nie raz wprowadził mnie w błąd. 4. Załoga - jak pisałem wcześniej - w większości "późny Gomułka" Nic nie muszą. Nic nie pomogą. Młodzi bardziej skorzy do pomocy. Ale pracują z reguły krótko, bo jest ogromna rotacja. 5. Najlepsze są pozory rozwoju PP. Mój naczelnik jak się przyjmowałem do pracy opowiedział mi o tabletach. Jak firma HP jeszcze o nie dbała w ramach gwarancji to jako tako działały. Po gwarancji z 9 ładowarek zostały 3, a tablety brudne i poniszczone. Oczywiście PP o bateriach do rysików tez nigdy nie pamiętała i listonosze kupowali za swoje. Po co brac tablety z magnetycznymi rysikami, jak można kupić droższe na baterię... Do tego system (zrobiony samodzielnie przez pocztę, a oficjalnie przez firmę informatyczną z grupy Poczta Polska) na tabletach zrobiony jak strony www lat 90. O określeniu przyjaznego i intuicyjnego interfejsu możesz zapomnieć. 6. Ogólnie chaos! I jeszcze raz chaos! Panie z dyspozycji przez 3 dni moje polecone wypisywały na kogoś innego i nawet nie miałem ich jak pobrać z serwera na tablet. Taki XXI wiek na poczcie. Słowem podsumowania. Jeśli lubisz ryzykować swoim zdrowiem i finansami, a do tego lubisz mieć mętlik w głowie, to ta praca jest dla Ciebie. A jeśli używasz choć 10% mózgu, to unikaj tego miejsca jak ognia.

Kazik
@Pioter

Możesz coś powiedzieć o pracy kierowców, chodzi mi o kierowców kat B. Ostatnio widziałem ogłoszenia.

zzparasol
@Kazik

A co to za zawód kier kat B ? Nie mozna by sie troche postarać i wydłuzyć prawko...? Lepiej już do opaty jak sie nie chce uczyć...!

@Pioter

potwierdzam - wytrzymałam jako doręczyciel 2 miesiące (wyrobiłam - bo nie wyrabiałam 60 h nadgodzin bezpłatnych - zadaniówka). Każdy dzień to był stres i szybko szybko szybko listy kasa pobieranie odpowiedzialność. Do dzisiaj śni mi się to po nocy po roku. Skrajna odpowiedzialność - nigdy już nie podpiszę takiej umowy - kary jak napisałeś - rosyjska ruletka. Nigdy więcej :-)

marcjano
@Pioter

BARDZO ODPOWIEDZIALNA PRACA ZA TRAGICZNIE NISKIE ZAROBKI, CZĘSTO W DUSZNEJ ATMOSFERZE

Vor Worionowicz
@Pioter

Już dochodzi łapanie na kredyty. Jeszcze tylko pobieranie wymazów i kamperem w rejon :)))

Wandal
@Pioter

GoWork nie usuwajcie prawdy o wer Komorniki dlaczego nie mają KWARANTANNY jak dyrektor Dyspozytor kierownicy hali maja koronawirusa pytam gdzie Sanepid bo zamiatane jest wszystko pod dywan

Zida
@Pioter

A ja mam takie pytanie do pani rzecznik dlaczego nie są rozpatrywane wnioski dobrowolnych odejść tylko swoi maja rozpatrywane a naglasniacie nieprawdę na całą Polskę a jeśli pani twierdzi że jest inaczej to zapraszam na wer Komorniki i zapytac pracowników dlaczego tak sciemniacie

Grodzień
@Zida

A na co mają jątrzyć dziurę w serze szwajcarskim? Żółciutkim, waniającym, lekko zapowiadającym nalot pleśni. A skarżył się ktokolwiek na "wczorajszych" przesypiających pół zmiany na tak zwanej stołówce? A może grupa skazanych coś zauważyła? Jakieś wysoko ubezpieczone zniknięcia przesyłek, poza Częstochową, rzecz jasna :)

nick
@marcjano

zgadza się wszystko co napisałeś... ale powiedz mi jakim prawem listonosze roznoszący emerytury biorą od emerytów kase za dostarczenie pieniędzy. Ktoś powie bo dają ... to nie argument, zawsze można odmówić i wytłumaczyć, że nie trzeba bo to wliczone jest w pensję (jaka by nie była). Ostatnio mama powiedziała, że jak nie da kasy (to tylko drobne, końcówka emerytury) to albo dostanie ją na końcu, albo będzie musiała iść na pocztę. Listonosz obsługujący rewir sąsiadom tłumaczył, że u niego jest taniej bo bank sobie bierze prowizję 12 zł. Czy to jest uczciwe?

Mahda

Najlepsza opinia ze kierownictwo mentalnie rodem z PRL ????potwierdzam

@nick

1. To są ludzi pieniądze i jak mają dać ochotę to ich sprawa. 2. Listonosz i tak Ci wypłaci pieniądze czy mu dasz czy napiwek czy nie. 3. To co raz mniejsze zjawisko, bo jednak wszystko idzie w stronę cyfryzacji. Poza tym zazdrościsz listonoszom, ze zarabiają nieco ponad 2000 zł i odpowiadają życiem i zdrowiem za bardzo duże pieniądze?

smutne to
@ja

do tej pory nic się nie zmieniło , traktuja ludzi jak smieci ,

Wiola
@Pioter

Cała prawda ale nikt za to się nie weźmie byle stołki są ważne a nie jakieś tam listy i paczki Zapraszam na wer Komorniki na 80 kierowców jedna stołówka zero maseczek nawet okna nie można otworzyć bo zostały skręcone na stałe a pytam gdzie sanepid zapraszam telewizję gazetę itp

Dział wynagrodzeń I kadr
@Pioter

Doskonale zgadza się z opinią pomimo ,że pracowałam w innym dziale. Jak widać wiele rzeczy się powiela...

Gosc
@Pioter

Od 40 minutvstoje w kolejce ponieważ obsługiwany jest klient hurtowy, dla którego powinno być odrębne okienko albo limit wysyłanych przesyłek na 1 klienta. Muszę odstać ponieważ nie dotarła do mnie przesylk która listonosz powinien doręczyć wczoraj. Mam byc zadowolony?

Jack
@Pioter

Poczta to porażka na całej linii

Domi
@Pioter

Trudno sie nie zgodzic...

LS
@Gosc

Najlepiej nic nie mówić, bo milicja cie zablokuje xd

Mirek
@Pioter

W Zabrzu wielu naszych ochroniarzy kombinuje z L4, remontują domy oraz dorabiają u konkurencji. Sa też tacy co jajka noszą komendantowi ...żenada !!

@Pioter

Wszystko prawda ja już bie długo jestem pracownica PP pracuje ponad 6 lat i głównie na umowy zlecenia i zastępstwo gdy wreszcie powiedziałam ze odchodzę dostałam umowę jedna na 3 miesiące okres próbny hi hi a później 6 miesięcy( zabawne okres probne dla pracownika który pracuje już kilka lat ) po czym nie przedłużyli mi umowy w październiku . Po rozmowie z naczelnikiem dowiedziałam się że nie ma etatów to po co wogole mnie zatrudniali mogi powiedzieć ze nie ma eteru ale czego ja oczekuje poczta az tak nie wybiega w przyszłość tam nikt nic nie wie wcześniej i niczego sie nie dowiesz . Najzabawniejsze jest to ze gdy odchodziłam już pytali czy nie przyjdę na zastępstwo w styczniu wróciłam tylko po to by nie siedzieć na bezrobociu . Właśnie jestem już w trakcie wypowiedzenia to miłe uczucie wreszcie odejść z takiej firmy gdzie nie szanuje sie pracowników takich jak ja. Nie chwalę się ale pracowałam w tylu urzędach w woj. Łódzkim że szok a w Piotrkowie na każdym jeździłam po zastępstwach naczelników pracowałam na rozdzielni no i oczywiście jajko asystent i nie zasłużyłam na etat . Etaty są np dla sióstr koleżanek które tam pracują po prostu rodziny albo znajomych naczelnika . Odchodzę i jakiś nie jest mi żal z reszta czego najniższej krajowej upseeling -ów czyli punktów które musisz wyrobić niby premi czasowo zadaniowej wliczanej w najniższa krajowa twoja pensje uwag co do stroju którego poczta nie za pewnie a przepraszam dostajesz 18 zł na miesiąc za pranie odpowiedzialności materialnej za listy i tak jak kolega wspomniał kar za złe wydany list z sądu nie zaawizisny lub nie zwrócony w terminie za źle wypełnione zwrotki albo pisanie wyjaśnień dlaczego sie pomyliłeś No może dlatego ze coś robię . Za to poczta nie oszczędza na bezsensownych stanowiskach pracy kilku wiceprezesów prezesi dyrektorzy koordynatorzy którzy nic właściwie nie robią ale za to na koniec roku biorą gigantyczne premie za sprzedaż np czyli za to ze Ty musisz ludziom wciskać herbaty mydła towary okolicznościowe kubki poduszki długopisy i tysiące innych rzeczy A najlepsza jest fikcja dzien produktowy w którym musisz sprzedawać np baterie ale nikt ich nie chce kupić bo są na Poczcie drogie wiec kończy sie na tym ze pracownicy kupują sami hi hi Takich absurdów na Poczcie można mnożyć z reszta sam fakt ze Poczta będąc monopolista na rynku jest s ciemnej (usunięte przez administratora) za In Postem np. Ale tam dyrekcja kadry są w Krakowie i potrafią ogarnąć z jednego miejsca cała Polskę a bie jak na Poczcie tyle mądrych głów a paczkomaty to abstrakcja Słowem szkoda śłów na Poczcie nic sie nie liczy tzn nie pracownik szkoda bo ogólnie lubiłam ta prace i przykro ze nikt nie docenia twojego zaangażowania i lojalności i oczywiście wiedzi doświadczenia Mam nadzieje ze nowy pracodawca mnie doceni .

@Ewa

Ja też popracowałem 13 lat i się sam zwolniłem, szkoda zdrowia , co dzień rozbiórka bo ludzi nie ma , zrobisz 150 nadgodzin .....mało , masz jeszcze podpisac 50 dodatkowe , wyrobisz całe 200 nadgodzin , to w nagrodę dostajesz 2 rejony i robisz jedzien dzień rejon × a na nastepny i dzień rejon Y i tak w kółko. Co dzień 10 , 11 godzin w pracy za niewiele więcej jak minimalna.

Kpina
@Pioter

Tydzień szła paczka z Wołomina do Milanowka. Ponad tydz.

@Kpina

Zdziwiony ??? Będzie jeszcze gorzej , bo nie ma kto pracować, na każdym urzędzie są braki kadrowe , przede wszystkim brakuje Listonoszy , bo nikt nie chce pracować po 10 /12 godzin za place minimalną. Nie brakuje za to kadry kierowniczej , pełne biura ściemniaczy , kontrolerów , kierowników , dysponentów itp.

Justyna
@Pioter

W 100%się zgadzam. Masakra co am się dzieje. Busy z Podlasia przyjeżdżają i zaniżają wszelkie standardy. Człowieka zajezdza byle premiera była.

@Pioter

jedna zaczęła mnie obrażąć i nagrywać, umowiłam się z jej mężęm, bardzo miły facet

Wysłałem 7 listopada o godzinie 8:00 paczkę do Krakowa paczka do dzisiejszego dnia jeszcze nie dotarła czyli do 12 listopada a z tego co wiem i dostaję informację od 8 i 8 9 w nocy paczka dotarła do Wrocławia na drugi koniec Polski i nikt mi nie raczy odpowiedzieć czy ta paczka dotrze a jeżeli dotrze to kiedy a ewentualne odszkodowanie można się domagać po złożeniu reklamacji miesiąc czasu trzeba czekać i można jak się nie zgłosiło że ubezpiecza się paczkę na przykład na 1000 zł to się dostanie tylko dwa razy ile się zapłaciło za paczkę na przykład jak 20 zł to można domagać się 40 zł paranoja i do tej pory paczki nie ma przez telefon z tymi paniami zerowy kontakt zamulone cały czas na okrągło na reklamację napisałem nikt nie odpowiedział maila wysłałem nikt nie odpowiedział jaśnie państwo urząd który stracił powagę urzędu i handluje teraz lizakami dropsami naklejkami klejem papierami zeszytami gazetami książkami jeszcze tylko powinien otworzyć punkt i pieczywo i padlinę jakąś sprzedawać wyjdą na swoje a wszyscy mają full pracy bandycka firma

@Andrzej

Normalka , to jest Poczta właśnie, brak ludzi do pracy , Ci co są pracują za minimalną lub mniej np na 6/8 etatu , więc jest jak jest . Może nową władza trochę przegoni te Tłuste Koty z zarządu i coś zacznie się zmieniać ???

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 404.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 41 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska S.A.
1.5/5 Na podstawie 896 ocen.

Poczta Polska S.A.