Opinie o poczta-polska.pl - Poczta Polska S.A. w Warszawa

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem usług pocztowych, bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych dla klientów indywidulanych, firm i instytucji, za pośrednictwem prawie 7,2 tysiąca placówek, agencji oraz filii pocztowych.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. w Warszawa

koszmar

szczecin 37 ekspedientki podstażałe ociężałe, kiepska komunikacja, naczelnik nie reaguje nie ma krzeseł dla kientów, nawet starszych osób. załoga do wymiany. oczekiwanie to koszmar,

władysław

no i nikt nie kontroluje tych urzedów, cud, ze to jeszcze działa, kiedyś dzwoiłem ze skargą do dyrekcji i kilka dni z rzedu nie było nikogo z dyrekcji żeby ze mna porozmawiać, nic moje skargi nie dały. coś sie zmieniło kiedy poskarżyłem się do radia i prasy, bez tego nie radzę skłądać skarg na nieudolną dyrekcję i bezradnych nic niewiedzących naczelników,

Agent

Poczta polska zaczęła wszystkie przesyłki z Aliexpress kierować na odprawę celną, kupując z Chin towar nawet za 5zł, musisz doliczyć koszt odbioru przesyłki +8,50zł, niezależne od wartości. Poszli po bandzie, grunt po wyborach zaczął się palić. Koniec Poczty Polskiej jest bliski.

Arek

Czy u was na urzędach też jest obciążenie pracą i co zrobić żeby mieć jak najlepszy wynik? Początkujący listonosz.

Listonosz Ex
@Arek

Obciążenie pracą jest co roku w październiku , specjalnie aby nie wyszło za dużo , nigdy nie zrobią w lutym bo idą pity , podatki. Obciążenia nie masz jak zbytnio oszukać , zwykła poczta nic prawie nie daje , polecone i wyplaty robia najwięcej, więc jeśli masz jeszcze jakimś cudem full emerytur do wypłaty i dużo poleconych , to powinno Ci wyjść dobrze. Znając życie po obciążeniu okaże sie że nikomu nie wyszło dobrze i trzeba 2 /3 rejony zlikwidować.....już oni to zrobią tak żeby nikomu nie wyszło 120 procent Nie przejmuj się , wpisuj jak leci , i tak Ci nie wyjdzie dobrze .....bo o to chodzi . Pracę można zmienić , raczej 20 lat nie będziesz pracować tu..... Pozdro od byłego Listonogi . ××××× ×××

Roksi
@Arek

Wynik polepszysz codzienną sprzedażą co najmniej dwóch produktów, doręczając paczki, odnotowując swoją pracę np. przy rozrzucaniu przesyłek na rejony. Ja zawsze mam obciążenie 100% Powodzenia

Dpp1978

Nie polecam ???? Brak narzędzi bhp struj w teren dla listonasza trzeba kupić sobie samemu i wynagrodzenie 3450 brutto plus dodatki czas pracy zadaniowy atmosfera na plus

Szukali pracownika na zastępstwo w małym mieście. Z racji tego, że spełnione zostały wszystkie wymagania w ogłoszeniu postanowiłam się zgłosić. CV wysłane, odzewu brak. Oczywiście wiadome jest to, że nie odpowiada się na każde zgłoszenie. Po kilku tygodniach dostaje telefon z dużego miasta wojewódzkiego, który operuje oddziałem w wyżej wspomnianym małym mieście. Rozmowa przebiegała miło, pani pytała o doświadczenie zawodowe, studia, przedstawiła zakres obowiązków, płacę oraz dała do zrozumienia, że będę przyjęta i mam przyjść na szkolenie do miasta powiatowego. Na wejściu oczywiście przywitała mnie bardzo niemiła obsługa poczty. Przyjechałam na szkolenie, które okazało się być rozmowa kwalifikacyjną z kierownikiem… Po rozmowie z kierownikiem obiecał odezwać się do końca tygodnia. Oczywiście telefonu ani maila nie dostałam… Dopiero po jakimś czasie przyszedł mail z informacja, że wybrali kogoś innego… Jaki pech, że w małym mieście każdy się zna i ostatecznie nikogo tam nie przyjęli, bo pracownik, dla którego szukali zastępstwa wrócił do pracy. Ogromna dezinformacja oraz zmarnowanie czasu, ale wiadomo z tym się trzeba liczyć szukając pracy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Michal

Nadałem paczkę przed zakończeniem pracy placówki. Na drugi dzien chciałem ja wycofać bo sprzedający zanizyl cenę. To niestety w śledzeniu przesyłki widniała moja miejscowość. Niestety na poczcie nie wiedzieli hak to załatwić. Dali telefon wyżej. Który oczywiście od godziny atakowany prze ze mnienie odbierał. Infolinia po 8 minutach oczekiwania też sobie dalem spokój.... Nie polecam poczty polskiej. Brak pomocy i profesjonalizmu.

NYPD

Poczta Polska Pożyczka Pożyczka Poczta 5 DEKAD TEMU (50LAT) ZOSTAŁY MI SKRADZIONE LISTY KARTKI I TYM PODOBNE RZECZY, DZISIAJ MAM 50 LAT WIECEJ I TEN PROCEDER TRWA NADAJ, PYTAM GDZIE MOJE LISTY Z NOWEGO YORKU., CHICAGO GDZIE MOJE KARTKI GDZIE MOJE PACZKI NIE MA PYTAM JOM A ONA ODPOWIADA JAK NIE BYLY POLECONE TO NIE ODPOWIADAMY PYTOM TO KTO ODPOWIADA( AHA TO WINA TUSKA! MYSLE) JEDNO SLOWO TO (usunięte przez administratora) Poczta Kwiatowa Polska Poczta Polska Wysyłka Palety Poczta Polska Praca Szczecin Przesyłki Poczta Polska Poczta Polska Paczka Pożyczka Na Dowód Poczta Polska Poczta Polska Ubezpieczenia Oc Praca Poczta Polska Poczta Polska Praca Łódź Kartony Poczta Polska

Listonosz EX

Pewnie gdzieś leży i czeka aż znajdzie się Listonosz , który go przyniesie.

Si vis pacem, para bellum

I już ruszyła maszyna XD Kombajn odpalili i szukają praktykantów do działu HR z tego co widzę na oficjalnym profilu na FB. To ci od przepychania ewentualnych kandydatów do wolontariatu niżej. Wolontariusz wolontariusza i to przed jakimkolwiek strajkiem i zaraz pewnie po pierwszym października(zdesperowanych przetrzymają wszystkie czasowe umowy w najlepszym razie ale 13 za rok nie dostaniesz) XD Radzę nauczyć się czytać regulaminy i brać tam wszystko na spokojnie. Ostatnie 20 stron się nie wzięło z niczego a i wakaty też XD jak już doszedłeś że to wszystko nim jeszcze w to wlazłeś/aś jakieś dziwne to polecam sobie dalej wybiegające pytania przygotować. Firma nie fotel ale dobrze przymierzyć się wypada XD

Kopytko
@Si vis pacem, para bellum

Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem który pracował w HRach i wiesz coś więcej na ten temat. Podzielisz się opinią? Jaka jest atmosfera pracy? Obowiązki? Kasa?

Bogusław

Ech, listonoszem być... :) Naprawdę lubiłem tę pracę. Z biegiem czasu zakochałbym się na zabój. Niestety, w tych czasach moje serce stanęłoby z głodu. Wynagrodzenie nie wystarcza nawet na wykupienie miesięcznego karnetu obiadowego w średnio przyzwoitej gastronomii. A skoro już o pieniądzach mowa. Sama praca listonosza była satysfakcjonująca i pozwalała na bujanie w obłokach. Cóż z tego, skoro dzień w dzień trzeba było stawać wobec kolejnych problemów nie-do-przezwyciężenia. Ot, choćby cholerne brakujące baterie do rysików, brak długopisów, brak tego, tamtego, śmego i owego. I dokupywało się, dokupywało... Zaś szczytem firmowej bezczelności była procedura wydawania gotówki na realizację wypłat. Po prostu, trzeba było brać w ciemno i wierzyć w nieomylność instancji rachującej. Owszem, można było sprawdzić zgodność pobieranej kwoty z wcześniej deklarowanym zapotrzebowaniem, ale stanowiło to katalizację złych humorów, ze wszech stron. Tłok listonoszy, mało czasu, jedno okienko... Stresujące, nawet jeżeli wieczorem okazywało się, że kasa popełniła omyłkę. Ogólnie, szkoda gadać, ale trzeba czasami coś powiedzieć. Choćby dla higieny psychicznej ;)

drill

jakim ty jesteś prawnikiem??? nosisz listy i pracujesz za o wiele mniejsze pieniadze niż pocztowcy ogarnij się.

opera vol

praca jak praca. oceniam na 3. przykre jest to w jaki sposób przeprowadzane są rozmowy o pracę w administracji., sami wiecie, nikt nienamaszczony się nie dostanie zastanawiam sie jak sobie radzicie z agresywnymi klentami, bo niestety obracamy dużymi kwotami a nikt nas nie chroni,

Martika

Jeśli ktoś jest z 3- miasta, to gorąco polecam UP1 w Sopocie. Kierownictwo tj Naczelnik P. Mirka i Kierownik Zmiany P. Wisia przekochane. Nie dość, że potrafią rządzić to ich postawa wobec pracowników jest do tego stopnia fenomenalna, iż ten duet powinien zostać odznaczony złotym medalem i bardzo wysoka premia od Dyrektora PP. Nie żartuje. Pracowałam tam przez jakiś czas i tego to tam przeżyłam nigdy nie wymaże że swojej pamięci.Bardzo chciałabym tam wrócić. Polecam wszystkim takie kierownictwo.

Turysta
@Martika

Widac po odwiedzaniu waszego urzędu latem że jest kultura a nie jak warszawka . Wasza pani naczelnik to skarb

Pracowałem
@Martika

Tak, tak, na szczególne uznanie zasługuje pytanie Pani Wiesi (a raczej Jadwigi) "Czy Pan naprawdę był AŻ TAK CHORY ŻEBY BRAĆ L4???" albo "I kogo ja teraz mam dać na zastępstwo jak Pan jest na zwolnieniu?" A czy to ja jestem od wymyślania zastępstw czy kierownik?

Anty-pocztowiec

Jak załatwiano posady w Rejonowym Urzędzie Poczty w Poznaniu. Jedna baba wyrzucona z uczelni za niezdane egzaminy znalazła zatrudnienie na stanowisku naczelnika. Dzięki kadrowej Danucie S.( prawdopodobnie korupcja ) została wieloletnim naczelnikiem UP5 w Poznaniu. Wszystko przyklepał dyrektor RUP, totalny fajtłapa, który obsadzał kierownictwo szumowinami.. Z jego inicjatywy wylansowano Dorotę S. naczelnika UP1, która popelnila malwersacje.

Anty-pocztowiec

Do stowarzyszenia ,,Tfurców" w klubie ,,Krąg" uczeszcza typ, Janusz S. Jako wieloletni dyrektor poczty poznańskiej doprowadził dodegrengolady. Awansował (usunięte przez administratora) bez dobrych kwalifikacji. Prawdopodobna korupcja.

Dramat! PP

Najgorsza instytucja jaka istnieje w Polsce. Całkowity brak kompetencji i odpowiedzialności za świadczone usługi.

dick

czy pracownik poczty polskiej może odmówić pokazania skąd jest przesyłka polecona, bez pokazania dokumentu ? proszę o rzetelna odpowiedź oraz podstawę prawną , dzięki

Shirisu
@dick

Tak, ma prawo. Trzeba na pocztę przyjść z dowodem. Inaczej nie udzielą ci informacji ponieważ pracownika obowiązuje RODO i może za to ponieść niemałą karę.

Expert

Ale jakiego dokumentu ? Pracownik poczty ma prawo sprawdzić twoja tożsamość (czy jesteś adresatem) i po jej zweryfikowaniu może poinformować cię skąd jest przesyłka (kto jest nadawcą), przy czym po zweryfikowaniu tożsamości i poinformowaniu kim jest adresat możesz: 1. odebrać przesyłkę lub 2. odmówic (i wówczas jest ona zwracana do nadawcy z adnotacją, że odmówiłes odbioru). Nie ma wówczas czegoś takiego jak awizo. Tyle teorii, ale życie swoimi prawami. Jeśli chcesz podstawy prawnej to zachęcam do lektury prawa pocztowego (istnieje coś takiego w PL, przyjemność z lektury średnia więc tym bardziej nie wysługuj się innymi).

Shiriisu

Poczta Polska... Masz na głowie ogromną odpowiedzialność, za listy, za pieniądze, za towar. Wszystko w razie wypadku opłaca PRACOWNIK, firma nie daje ci na to nic. Masz brak w kasie? Zapłać ze swoich i nikt się za toba nie wstawi. Nie ma towaru na okienku i poza nim? Zapłać ze swoich. Źle wydałeś list? Płać kare. Tak samo jeśli ktoś ci się nie podpisze to TY musisz lecieć do klienta żeby ci coś podpisał. Ciagle braki ludzi do pracy, praca w soboty, praca na każdym stanowisku, ekspedycji, kasie oraz okienku. Jesteś do wszystkiego i do niczego. Nie siedzisz na jednym urzędzie tylko rzucają tobą po filiach bo nie mają ludzi. Grafik często jest bardzo słabo zrobiony. Poczta oczywiście oferuje tez cudowną „premie” w śmiesznej kwocie 60 zł netto, oczywiście musisz sobie na nią ciężko zapracować, każdy musi wyrobić plan sprzedażowy… Dlatego musisz polecać każdemu klientowi produkty i często wciskać na sile. Jeśli nie wyrobisz się z planem lub nie zrobisz chociaż jednego ekspresowego przelewu to musisz się tłumaczyć naczelniczce oraz koordynatorce, jak w przedszkolu. Po każdym dniu musisz wysyłać maila i spowiadać się z tego ile zrobiłeś danego dnia wpłat ekspres oraz ile sprzedałeś. W moją negatywna opinie wejdzie jeszcze BHP w pracy, którego nie ma. Grzyb na ścianach, kable pod biurkami nie zabezpieczone, milion kabli w jednym przedłużaczu. Komputery często nie działają oraz przestarzały system. Jeśli chcesz się poczuć jak podczas (usunięte przez administratora) to polecam prace na poczcie, jeśli idziesz z duchem czasu to odradzam. Sytuacja z ostatnich dni. Reklamacja złożona na moja osobe za złe zaczytanie rachunku, brak nadwyżki w kasie ale klientka twierdzi ze zapłaciła mi więcej. Oczywiście musze za to zapłacić. Niestety nie da się tego udowodnić ponieważ firma na placówce JEDNOOSOBOWEJ nie posiada kamer… Co dla pracownika jest zagrożeniem w razie napadu, kradzieży lub takich właśnie sytuacjach etc… Jednym słowem TRAGEDIA. Unikałabym tego miejsca i tej żałosnej firmy.

kamil

dziwki jebane

marek 1961

Dzień dobry. W dniu dzisiejszym od 2 godzin usiłuje sie dodzwonić do oddziału poczty w Raciborzu ul. Pocztowa 14, wybieram nr. telefonów podanych na waszej stronie i nikt nie odbiera. Traktuje taka sytuacje jako lekceważenie klienta, Może gdyby było niej polityki pisowskiej w waszej organizacji a wiecej uczciwej pracy - takiej sytuacji by nie było.

Listonosz EX
@marek 1961

He he , po co dzwonisz ?? , i tak praktycznie niczego przez telefon Ci nie powiedzą, nie udzielą informacji że względu na ochronę danych .

Jak to dobrze, że po prawie dwóch miesiącach zwolniłem się z UP BELGRADZKA. Rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, z mojej strony, ale zostałem w pewien sposób do tego zmuszony przez wielką panią naczelnik i "niezastąpiona" panią kontroler. Praca bardzo toksyczna, toksyczne osoby, które tam pracowały chyba tylko dlatego, że donosiły i obgadywały innych. Tylko jedna z koleżanek potrafiła mi to wprost powiedzieć. A.. i to co się dowiedziałem o paninaczelnik od jednego z pracujących tam mężczyzn sprawdziło się w stu procentach.. ona faktycznie nie toleruje mężczyzn.. ale co zrobić. Zatrudnienie się tam było błędem, a człowiek na błędach się uczy. I jeszcze jedno. Ciekawe której ze swoich donosicielem przekazała pani kontroler znaczki które miałem jako nadwyzke podczas rozliczania się... Ok kilka braków bo, ale pojawiły się nadwyżki...

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Poczta Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 404.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 342, z czego 41 to opinie pozytywne, 223 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poczta Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Poczta Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poczta Polska S.A.
1.5/5 Na podstawie 896 ocen.

Poczta Polska S.A.