Poczta Polska

Będzin

Opinie o Poczta Polska

hbjsh

@drink co do rozmowy kwalifikacyjnej to nie masz sie co obawiać, pytania sa standardowe jak to na rozmowie :) typu: "jak się pan widzi za 5 lat?". Odpowiedź jest oczyswista ;)

13-08-2010

Słowa kojarzące się z Poczta Polska[usunięte przez admina] Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczny... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są okropni... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? w dół od twojej Najbardziej podobało mi się w Poczta Polska : kedy mam urlop Najbardziej nie podobało mi się w Poczta Polska : [usunięte przez admina]

Słowa kojarzące się z Poczta Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Poczta Polska : Najbardziej nie podobało mi się w Poczta Polska :

Zostaw opinię o Poczta Polska - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska