Poczta Polska
counter
1 14 25 5 1

Popularne opinie

AlaAla

Ja niedawno po przepracowaniu na PP prawie 4 lat na umowę zastępstwo w końcu sama napisałam wypowiedzenie. Teraz po 3 miesiącach sami do mnie zadzwonili czy może jednak bym nie chciała wrócić. To już nikt w regionie nie chce tam pracować a uczenie kogoś nowego tego wszystkiego jest nie opłacalne. PP pada.

Tak4Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 359 dni.

Jak wygląda podstawa w Poczta Polska?

Zainteresowana Nowy wpis

Może ktoś z pracowników napisze jakie są kryteria dla kandydatów do pracy?

Cezary Nowy wpis

Czy tylko narzekać potraficie? Może ktoś spróbuje popracować?

TakNie1

POLAK Nowy wpis

Omijajcie z daleka listonosze nie znają ulic pracownicy na poczcie młode siksy są ważne i nieuprzejme.POWINNI ZMIENIĆ PRACOWNIKÓW.NIE POLECAM,.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marta

Macie jakieś wieści na temat pracy w Poczta Polska w Bełchatowie, albo ewentualnie okolicznych miastach? Co sądzicie o aplikacji do tego pracodawcy? Czy oferuje szkolenia dla nowych osób i dobre warunki?

Tak2Nie

Marta

Pojawiła się informacja o tym, że Poczta Polska rozważa możliwość udostępnienia swoim pracownikom akcji Banku Pocztowego. Pomysł ten jest na razie w fazie koncepcji. Jednak, gdyby została ona zrealizowana to, pracownicy Poczty Polskiej staliby się współwłaścicielami Banku Pocztowego. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Więcej na ten temat można znaleźć w artykule: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1074701,poczta-polska-udostepnienie-akcji-banku-pocztowego-pracownikom.html

S.A

Poczta w Bełchatowie nieuczciwi pracownicy i oszuści przez cały tydzień odsyłają nie można nic tam załatwić . Kościuszki 21, 97-408 Bełchatów

klient

Jeden Wielki Burdel

lamio

po powyższych komentarzach i ofertach p[racy widać że poczta polska przechodzi do kontrataku, znowu na szczeście się stają konkurencyjni i się modernizują, przestaje to być moloch i relikt dawnej czerwonej epoki

Łukasz

Kamil ja aplikowałem pod tym adresem wygląda całkiem fajnie. dostajesz darmowy nocleg w wybranej lokalizacji (usunięte przez administratora)

informatyk pocztowy

Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy ??? Skąd się urwałeś ? Pracuję na poczcie jako informatyk przeszło 20 lat, od 7 lat ani złotówki podwyżki, powoli pakuje walizki.

AlaAla

Tak4Nie

jasiek

Hej, ja sie nawet zastanawiam nad rozpoczęciem pracy jako listonosz. bo przecież Poczta Polska jako firma de facto państwowa powinna zapewniać fajny socjal jak trzynastki, czy wczasy pod grusza prawda? Umowa o prace tez raczej musi być. Dodatkowo listonosz chyba ma trochę premii z dniówki, jeśli nie wypłaca końcówek rent i emerytur, prawda?

były Listonosz

Poczta Polska to firma rodzinna zwłaszcza w Bełchatowie nie masz znajomości to masz największy i najgorszy rejon i zapierdzielasz jak wół od rana do wieczora upał czy zima w śniegu do kolan. Rower najlepiej jakiś stary bo zapierdzielą i musi mieć mocne ramy i bagażnik by dał rade udżwignać 4 za....cie ciężkie torby i te ulotki jeszcze a jak już uda ci się jakoś to rozwieść to powiększają ci rejon bo dałeś radę :) Nie polecam tam pracować chyba ze masz ciocię na jakimś stołku tam hehe

rambo

listonosz ma mieć ogolone nogi i zakryte jak ma nieładne wiecie kto wymyślił nazelnik może ktoś im pomoże kumpel mówi ona szuka chłopa bo my niemożemy już wtrzymać ma dobrą pensie niemusał by pracować juz mu premie oddadzą on woli żone musi zacząć na depilacie chodzić bo doniej niepujdzie brzydzi się sorry jesteśmy facetmi

ala

chcecie pracy zgloscie sie na poczte w belchatowie jedna za kielbase i jajka zalatwila sobie prace i to nie jako listonosz siedzi i nic nierobi a pensie i pemie bierze ale naczelnik dostaje regularnie zarcie za darmo a inni zapierd, nanja niewolno wolnego wzjasc , jezdic na wycieczki bo niema ludzi niewolnictwo i mobing drze sie naludzi chyba oto chodzi poczcie polskiej skoro pozwalaja jej na takie traktowanie pracownikow widocznie wszendzie tak jest w poczcie polskiej skoro jej na to pozwalaja chcesz byc niewolnikiem pracuj na poczcie kosciuszki swinia stara zre i nic nierobi aludzi niema ja radze pracownikom zlozyc pozew zbiorowy o mobing moze wywalcza odszkodowanie z firmy

Tak3Nie

?

NIe zGADzAM SIe OPINIĄ ANONIM LISTONOSze UWIJAJA SIe JAK MRÓWKI MAJA POWIKSONe ReJONY MNÓSTWO LISTÓW przemęczeni listonosze WYzYSK MAM POMYSŁ SPROWADĄ SOBIe HINCzYKÓW BO W BeŁCHATOWIe POTRAFIĄ TYLKO GNOIĆ LUDzI I WYzYSKIWAĆ POROBANe MIASTO KOMU SIe TU DOBRze zYJe NA STOŁKACH I [usunięte przez moderatora] WIDze JAK MUJ LISTONOSz CHODzI z PeŁNA TORBA ALe NIeWIM CzY BYM DAŁ RADe TAK CHODIĆ STA CzARNA TORBA PeŁNA LISTÓW PO SCHODACH LISTONOS DOReCYŁ MI LIST I WSzeDŁ z TA TORBA NA CzWARTe PIeTRO POLOzYL TORBe NA SCHODACH A JA MU JA PODNIOSŁeM CHOLeRNIe CIezKA A DRUGA MIAŁ NA ROWeRze I JeSCz eNASTPNA NA ROzBIURKe ATA[usunięte przez moderatora] JeSzCz e PRACUJe JAKO NACzLNIK MÓJ KOLGA PRACOWAŁ TAM KRÓTKO I NIGDY WJeCeJ TAM NIePUJDzJe DOSTAŁ LePSA ROBOTe TAM MOzNA zOSTAĆ KALeKA

Tak3Nie

gość

tam ludzie albo odcodza albo wariują a ta [usunięte przez moderatora] się cieszy

student

to ja też sie dorzuce mam dość tej firmy nie zebym mial coś do wszystkich pracowników ale jak pojdziesz na poczte stoisz w kolejce a jakaobsługa taki szef jest takie przyslowie ryba psuje sie od glowy niedziwie sie ze pracownicy olewaja sobie jak maja takiego szefa moze jak przyjdzie innny szef to niebedzziemy musieli sie wstydzic tej poczty poza belchatowem i bedzie normalna poczta poco ja trzuymaja myslalem ze to facet mylilem sie wredna masz racie nienadaje sie to do opisu

fan

pracowały człowieku wiesz jakie opinie sa namiescie na nia to kobieta a raczej imitacja kobiety gdybyś ja widzial hahaha patrzac nania morzesz nabawic sie czegos wstretu do kobiet nie nadaja sie te opiniee do pisania jajuż nie pracuje w tej firmie całe szczęście udało mi się znaleść lepszą prace robie na swoim tam brakuje szefa z prawdziwego zdarzenia normalnego a ja zdegradować jak najniżej albo wysłać na prowincie tam może ktoś ja zaakceptuje inni te ż odchodza bo maja dosyć tej baby uważa sie za góru psychicznie nie wytrzymują wszystkich się trzepia o byle co mam kontakt z niektórymi pracownikami i niewiele sie zmieniło masz racie popieram pomysłl z taczka dorzuce sie

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Bełchatów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Poczta Polska