Poczta Polska S.A.

2 Dodaj opinię

Pytania do firmy Poczta Polska S.A.

Osoba będąca w domu
Nazwa działu: Handlowy
 Pytanie

Czy jeżeli płacę za przesyłkę do DOMU i w nim jestem cały dzień, nikt nie dzwonił do drzwi i nagle dostaję sms'a że paczka została awizowana. Przez to że zapłaciłem za dostawę do domu, a nikt nawet nie podjął próby jej dostarczenia to mogę się kłócić o zwrot kosztów przesyłki? A pani przy okienku w placówce przy ul.Opaczewskiej mogła by nie dłubać sobie w zębach jak rozmawia z klientem.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś2
Doom Nowy wpis
@Osoba będąca w domu

Zapomniałaś dodać że mieszkasz na 10 piętrze i domofon nie działa? Albo nie masz numeru domu, nie masz skrzynki pocztowej i dodatkowo przed przed posesja stoi znak teren prywatny - zakaz wstępu? To trochę jeszcze poczekasz.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Gośka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Nazwa działu: Handlowy
 Pytanie

Cześć wszystkim.Mam dwa pytania 1.Czy będąc zatrudniona w umowie jako pracownik ekspedycyjno rozdzielczy powinnam siedzieć na 'okienku' czy na zapleczu?Bo cały czas jestem na okienku... 2.Jeśli jestem zatrudniona od końca listopada 2018 r i cały czas pracuje na PP umowa o prace to dostane w tym roku jakiś % 13stki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Poczta Polska S.A.