BPO Poland

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BPO Poland

MarcusMilf969 Nowy wpis

Beznadziejna firma. Wymagania do nieba, rotacja pracowników dosłownie co tydzień jak nie codziennie. Chajs ok, liczą godziny. Ale możesz (usunięte przez administratora) nawet po nocach a i tak będą pytać „a co zrobiłeś”. Beznadzieja. Omijać, bo strata czasu i energii.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy firma BPO Poland udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

kandydat Nowy wpis
Kandydat

Spotkanie przebiegło bardzo przyjemnie, przedstawiciele HR i konkretnego działu do którego miałem trafić bardzo mili i merytoryczni. Nie wiem jak wypadłem podczas tej rozmowy na tle innych kandydatów, natomiast całokształt rozmowy odebrałem bardzo pozytywnie. Pani z HR zarzekała się, i podkreślała dwukrotnie, że firmie zależy też na tym, żeby kandydaci wiedzieli na czym stoją, oraz że decyzję / feedback otrzymują maksymalnie po 14 dniach, zazwyczaj dużo szybciej. No i tak już proszę Państwa mijają kolejne tygodnie po wspomnianych dwóch. Bardzo nie w porządku biorąc pod uwagę wcześniejsze deklaracje.

Czy w BPO Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

aodawca

Nie

Radca Prawny
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Pierwsza rozmowa do działu przedsiębiorców polskich. Dwaj poważni panowie z niepoważnymi opisami stanowiska. Przez miesiąc cisza. Po miesiącu druga rozmowa do działu przedsiębiorców zagranicznych - mile spędzone 4h ale bez ustalenia stawki. Na koniec mailowe "negocjowanie" umowy, gdzie odmawiają jakichkolwiek merytorycznych zmian ale z każdym sprzeciwem zmniejszają proponowane wynagrodzenie (naprawdę!).

Pytania

- Odnośnie zainteresowań: dlaczego lubi Pan przepisy z kuchni brytyjskiej? - Czy zna Pan ?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kandydat
Kandydat

Kilka miesięcy temu brałem udział w rekrutacji w firmie BPO Poland. Pierwszy etap wspominam bardzo dobrze, atmosfera była całkiem luźna, a pytania ogólne. Biuro także zrobiło na mnie fajne wrażenie. Drugi etap obejmował zadanie, na którego wykonanie został przeznaczony prawie cały dzień pracy. W mojej ocenie każde z zadań wymagało umiejętności lub doświadczenia, którego nie obejmowały wymagania na dane stanowisko. Zadanie należało wykonać w biurze, przy pomocy członka zespołu. Dużym plusem był fakt, że za wykonanie zadania przewidziano symboliczne wynagrodzenie. To był ostatni raz, kiedy miałem kontakt z firmą. Pomimo obietnic o informacji odnośnie przebiegu rekrutacji, nikt się nie odezwał. Zadanie, które przygotowano, wymagało zaangażowania i czasu, więc chyba naturalnym jest, że w zamian oczekuje się choć krótkiej informacji i odniesienia się tych kilku godzin pracy. Ten brak szacunku niestety pozostawił niesmak do dziś.

Daria

Co w momencie ewakuacji w firmie? Jesteście przeszkoleni?

Anonim
@Daria

Nikt nie jest przeszkolony bo wszyscy lecą na śmieciówach

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BPO Poland?

Beata
Kandydat

Jakie są dawane umowy i jakie składki są odprowadzanie do ZUS

prac
@Beata

zlecenie/działalność, marne szanse na uop

john

firma dobra na początek, ale po 2 latach raczej trzeba szukać rozwoju gdzie indziej. na plus bardzo dobra atmosfera a przed pandemią integracje - oj działo się ????

ziom

fajnie było, bardzo luźno i non stop home office, ale dostałem lepszą kasę w innej firmie więc skorzystałem :)))

nick

Na początku wydawało się super, jednak z czasem wychodziło coraz więcej nieprzyjemnych sytuacji - dodawanie obowiązków bez podwyższenia wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) zachowania ze strony hr (na przykład, ze powinno być się wdzięcznym za niewyrzucanie z pracy podczas pandemii, gdzie dużo osób tę pracę traci;)). (usunięte przez administratora)zbyt koleżeńskie relacje gdy wszystko jest dobrze, za to gdy coś jest nie tak, to koleżeńskość w magiczny sposób znika. benefity? herbatka i kawa, jest tez multisport i medicover, ale dopłacają do 50% TYLKO JEDNEGO z nich, a ceny pakietów nie są najniższe. mogłabym wymieniać dalej, ale chyba szkoda mojego czasu na bpo, już i tak wystarczająco dużo tego czasu tam straciłam :)

Jaki dress code obowiązuje w BPO Poland?

Xd
@Pytanie

Schludny, nie trzeba paradować w garniturze

Jak jest z pakietem medycznym w BPO Poland? Można dołączyć rodzinę?

rita
@Pytanie

mozna, ale trzeba sobie do tego ubezpieczenia doplacać

Jonas

Większość opinii faktycznie pokrywa się tutaj z rzeczywistością. Jest to praca raczej dla ludzi co wielkiej stabilizacji nie szukają. Tak jak już ktoś wspomniał, "produkty" wykazują co najmniej kwestie do debaty co do ich "działania i funkcjonalności". Jeśli masz "twarde" sumienie to jest to praca dla Ciebie. Jeśli ktoś uważa że dofinasowanie niecałej połowy kwoty do multisporta i darmowa herbata oraz owocowe wtorki za benefity, to tak, takowe są. O UoP to zapomnij. Jeśli posiadasz już jakieś doświadczenie to większość stanowisk będzie tu dla Ciebie cofnięciem się a nie progressem. Firma ma swój "styl" funkcjonowania więc jeśli myślisz że będąc Project, Product Managerem itp. czegoś się nauczysz to na pewno rzeczy, które w żadnej poważanej firmie się Tobie szczególnie nie przydadzą. Ludzie, który tam pracują są w porządku, tylko o dziwo panuje czasem aż zbyt luźna atmosfera przez co robi się chaos albo nawet toksyczne korelacje.

jeff

na początku można naprawdę dużo się nauczyć, później z możliwością rozwoju bywa różnie (wiele zależy od działu i rotacji), więc praca może stać się monotonna i mało rozwojowa. zdecydowanie przydałby się mocniejszy system motywacyjny. atmosfera raczej luźna, choć chwilami bywało chaotycznie i nerwowo.

Dawefe
@jeff

Na jakie stanowisko aplikowałeś ?

Imotheb
Kandydat

Witam Aplikuję na stanowisko Młodszego specjalisty ds Logistyki. Na czym polega rozmowa rekrutacyjna ? chodzi mi o tą drugą, już umówiona rozmowę. Pozdrawiam

ann

pracuję zdalnie, luźne zasady współpracy, kasa mogłaby być może trochę większa ale na obecną sytuację jest naprawdę ok

yat
 Rekomendacja

wspaniala firma!

Czy w BPO Poland są paczki/bony świąteczne?

Niki

Nie, niestety nie ma.

Czy zdarzają się nadgodziny w BPO Poland?

Niki

Już nie.