Opinie o BPO Poland

Kris

pracuje w IT - naprawdę tu są spoko ludzie, bardzo luźna atmosfera, nie ma zbędnych procedur, nie trzeba się spinać w stosunku do szefa, choć z drugiej strony mogło by być więcej komunikacji ale nie narzekam.

Martyna

Pracowalam w BPO Poland ok 2 lat. Szczerze przyznam, ze sa plusy i minusy tej firmy, ale pamietajcie tez, ze w kazdej pracy jest cos co podoba sie bardziej lub mniej. Dla mnie super byla atmosfera i to, ze kazdy moze byc naprawde soba. Nikt nie jest karany za to, ze ma tatuaze, kolorowe wlosy itp. . Mozna smialo dostosowac swoj codzienny rytm obowiazkow do pracy w BPO, elastyczne godziny pracy daja duza mozliwosc. Wynagrodzenie - bardzo zalezy, jesli jestes dobry/a mozesz naprawde dobrze zarobic. Placa tu za konkretna, wykonana prace. Minusy - start upowy chaos, czasem problemy z komunikacja z innymi dzialami. Naprawde jesli ktos chce nabrac fajnego doswiadczenia i byc soba to warto przemyslec prace w BPO.

Krystian
@Martyna 25.09.2017 19:29

Witam, jakie proponują zarobki na stanowiskach kierowniczych? (Sup, tl, manager?)

Czary Mary

Była tu bardzo szczera i prawdziwa opinia odnośnie tej firmy, ale widzę, że już komuś przeszkadzała...

Marysia

Prawdziwa

edi

Hej planuję również zaaplikować do tej firmy. Czy moglibyście napisać Czego dotyczy rozmowa przez telefon i Skype na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klientów zagranicznych?Na jakie tematy konkretnie rozmawialiście?

Michal

Bylem u nich na stazu w dziale marketingu, fajna atmosfera, ludzie bardzo pomocni, brak korpo spiny, polecam dla osob, ktore chca zyskac pierwsze doswiadczenia zawodowe.

Patt

Witam, są tu osoby, które pracowały/pracują w tej firmie w dziale HR ZDALNIE? Złożyłam aplikacje, jestem po studiach. Nie mam doświadczenia w tej branży. Myślicie, że mam szanse? Może są tu osoby aplikujące do tej firmy zaraz po studiach i bez doświadczenia, które jednak otrzymały prace? Podzielcie się doświadczeniami, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i jak się Wam pracuje ;)

Kamaa

Aga, stawki są ustalane indywidualnie w zależność od umiejętności, doświadczenia i stanowiska. Mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o BPO, super ludzie, bajery typu owoce, spotkania medytacyjne. Zarobki są różne ale jak najabrdziej uczciwe.

SNK

Wszystkim gorąco odradzam. Po długiej rekrutacji dostałem ofertę pracy ale warunki na piśmie były zupełnie inne niż ustalone podczas rozmowy o pracę (usunięte przez administratora)Gdy powiedziałem, że przyjmę te nowe warunki ale za pierwotne wynagrodzenie (tzn. przez nich zaproponowane), to wycofali ofertę i podziękowali za udział w rekrutacji. Uprzedzając argumenty - to nie była rekrutacja na stanowisko call-center ale na wysoką, dobrze płatną posadę.

Aga

Jaka jest stawka godzinowa w tej firmie?

Ala

Dopiero zaczynam ale jak na razie jestem mega zadowolona. Fajne podejście do ludzi, benefity, chillroomy i inne rzeczy dzięki którym można lubić swoją pracę. Zobaczymy co będzie dalej ;) Pozdrawiam Ala

tomasz
@Ala 23.05.2017 13:20

Szukam pracy mam doświadczeni pół roku w takiej pracy co należy do obowiązków pracownika czym się trzeba zajmować proszę o szczera odpowiedź!!

pau
@tomasz 31.05.2017 13:36

Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz

Bpo

Cały czas się rozwijają, bo więcej ludzi odchodzi niż przychodzi

ool

Pracowałam w bpo ponad rok temu, slyszałam, ze aktualnie mocno sie rozwijają. Nie miałąm nigdy większych zastrzeżeń co do samej firmy,

szpila

Pracuje w bpo od 4 miesięcy i jak w każdej pracy widzę plusy i minusy. Pracowałem wcześniejw typowych korpo, gdzie czułem się jak typowy trybik w dużej machinie. Tutaj widać, że firma nie chce zmierzać w tym kierunku i daje dużo swobody w działaniu a osobom, które chcą zmienić obszar działania daje taką możliwość.

1zzadowolonych

Fajni ludzie, startupowy klimat. Stanowiska sprzedażowe w tej czy jakiejkolwiek innej firmie charakteryzują się tym, że nie wszyscy się na nich odnajdujaa ale firma dba zdecydowanie o to, zeby każdy miał szanse się spróbować i rozwinąć skrzydła

warto

Pracowałem tam przez jakiś czas w marketingu online i byłem zadowolony bo szybko mogłem zajac się rzeczami, którymi w innych firmach zająłbym się po wielu latach realizacji zadań poniżej możliwości. Młodzi ludzie z innowacyjnym podejściem, wiedzą i dużym luzem. Polecam isc na rozmowę a już po niej będziecie mogli wiele wywnioskować. Polecam!

Manager

Cześć, ja miałem rozmowę przez Skype dwa tygodnie temu na Team Lidera. Do tej pory cisza choć wtedy powiedziano mi, że informacja zwrotna pojawi się na początku kolejnego tygodnia. Zastanawiam się czy nie spodobałem się i nawet nie dostanę informacji, że odpadłem czy może jednak trzeba dalej czekać

Ciekawy
@Manager 12.04.2017 12:33

Dzwoń, pokażesz swoje zaangażowanie

betka

fajne miejsce dajace szanse na duży rozwoj, wymagana proaktywność

Zainteresowany

Cześć Czy ktoś przechodził w tej firmie Assesment Center podczas rekrutacji i może podzielić się informacją jak on przebiegał? Dzięki

Ciekawa

Cześć wszystkim! Obecnie prowadzę rozmowę rekrutacyjną na stanowisko "Specjalista ds.sprzedarzy i Obsługi klienta na rynek rumuński". Jak wygląda zazwyczaj rozmowa z szefem? Mam rozmowę rekrutacyjną przez Skype'a i przypuszczam, że że szefem. Chce pracować zdalnie albowiem, mieszkam i studiuję w Krakowie. Czy ta firma trzyma się tego co obiecuję jeśli chodzi o zarobki?

BB
@patrycjaaa91 03.04.2017 11:00
@Ciekawa Ja byłam na rozmowie w tej firmie i powiem szczerze, że była to jedna z lepszych, na jakiej byłam kiedykolwiek. Rekr...

Witam, jak wyglada rozmowa przez skype? Przez rozmowe teleoniczna juz przeszlam. Czy rozchodzi sie tylko o dalszy dialog w jezyku niemieckim?

adam
@BB 12.07.2017 14:34

Hej planuję również zaaplikować do tej firmy. Czy mogłabyś napisać czego dotyczył dialog przez telefon? Na jakie tematy rozmawialiście?

??????

Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. PS Firma (a właściwie to firmy) do niedawna mieściła się (a właściwie to mieściły się) na Woli i na Powiślu - od nie wiem jakiego czasu jest (są) tylko i wyłącznie na Powiślu.

poszukujący
@?????? 24.03.2017 16:56

jeśli odradzasz to napisz dlaczego :)

Zainteresowany
@?????? 24.03.2017 16:56

Hej,a na Powiślu to pod jakim adresam?

Manager

Cześć, aktualnie jestem w tracie rozmów rekrutacyjnych na stanowiskp Team Lidera do Home Global. Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z Was ma wiedzę na temat pracy na tym stanowisku w HG i ?

Żaneta
@Manager 22.03.2017 22:16

Jak masz doświadczenie to dasz rade fajni ludzie, zgrana ekipa, ciężkie targety ale jak umiesz być szefem dacie rade i kasa niezła wpadnie do kieszeni bo premie potrafią zmotywować;) Pracowałam w czasie studiów, zaczynałam jako konsultant - ekstra doświadczenie na start ale zdecydowanie nie dla leniwych

ciekawski

czy Home Global to to samo co BPO?

kriss

z tego co widzialem maja jakies oferty na pracuj pl...

Michał

el
@Michał 06.03.2017 11:50
gdzie szukac czy szukaja analitykow biznesowych, ktps,cos?

obecnie nie szukają analityków biznesowych

el
@Michał 06.03.2017 11:50

obecnie nie szukają

SP_2017

praca ok, duze wymagania jak się starasz to doceniaja i masz mozliwości

Zygmunt

a co się robi ?

xD

(usunięte przez administratora) Konsultant (usunięte przez administratora) - robi się coraz ciekawiej :D

Nina

Hej
@Nina 02.02.2017 09:49
hej, czy ktoś z was wie jak wygląda rekrutacja do windykacji - z kim spotkania, ile ich, co sprawdzają i jakie warunki?...

Hej Nina, odradzam

Jarek
@Nina 02.02.2017 09:49

Na pewno dwie rozmowy może nawet wiecej z HRem i jeszcze szefem. Mnie pytali standardowo o doświadczenie i dlaczego tam chce pracować, wymagają mocnego angielskiego tego nie mam - szef mnie przepytał i nie poszło, podziękowali mi. Trochę szkoda bo fajne biuro i atmosfera, jaka kasa nie niew

webD

robota jak wszedzie lekko nie ma. ale jak porownam do znajomych to nie ma co narzekać. Fajna firma, fajni ludzie bez korporacyjnego zadecia i pajacowania.

marek
@webD 01.02.2017 17:01

potwierdzam -spoko firma i spoko praca, nie objecują gruszek na wierzbie mowia jak jest, nie ma rozczarowania - mega spoko ludzie i szefowie mogliby wiecej płacić podstawy

Lucky100

byłem u nich na stażu w marketingu, sporo sie zasatanawialem bo trudno znalezc o nich cos w necie, ale podczas rozmow byli spoko ludzie wiec zdecydowalem się. Super sprawa, bo nie nosi się papierów za pseudo specjalista ktory sam wie tyle co nic, tylko daja normarna merytoryczna robote i jest co w cv wpisac. chcieli zbeym zostal dluzej ale musialem wracac na uczelnie a studjuje na drugim koncun polski. proponowali tez prace zadalna ale to nie dla mnie. ja bez biura i ludzi nie bardzo umiem pracowac. w te wakacje tez bede aplikowac na staz.

Majka_84

w firmie bardzo dużo mlodych osob, czesto jeszcze studentow, dobra praca na start bo duzo się uczysz i mozesz sie wykazac. Nie ma problemu z przejsciami miedzy dzialami, jesli chcesz sie uczyć czy robić nowe rzeczy. polecam ludziom przedsiębiorczym ktorym chce sie chciec - jesli ktos szuka cieplej posadki to nie ten adres

pytanko

A jak ten elastyczny czas pracy wyglada ? moge wyjsc na 4 godziny w ciagu dnia ? poprawcowac do 20 ?

jamro
@pytanko 23.12.2016 12:02

to zalrzy jak sie dogadsz z grafikiem, jest duza elastycznosc, mozesz tez pracowac zdalie zalezy w jakim dziale jestes ale generalnie bardzo elastyczny czas pracy, mozesz pracoac gdzie idziej, studiowac a tu sobi dorbiac. dl mnie luzik

realnyja

zachwytu nie ma - tylko jest rzeczywistosc... praca jak praca, siedzisz przy biurku a nie zajwaniasz na budowie czy deszcz czy upal - wiec zwykla praca biurowa ze swoimi dobrymi i zlymi stronami

Stary pracownik

Godzinówka jest faktycznie niższa niż na innych callcenter, ale w tej firmie prowizje potrafią być wyższe niż sama podstawa :) Jednak ja w czasie gdy tam pracowałam miałam ten system prowizyjny zmieniany bardzo często. Klienci potrafią wyjątkowo mocno dać w kość - więc pracę polecam osobom z mocniejszym charakterem :) Jednak też atmosfera, która panuje wśród współpracowników jest wyjątkowa(taka nawet "rodzinna") i nie ma wyścigu szczurów. Wręcz ludzie pomagają sobie wzajemnie, by każdy dużo zarobił ;) Dodatkowo mnóstwo szkoleń i pomocy ze strony tl i trenerów.

(87^*^)

a z kim się kontaktować jak chciałoby się u nich pracować

Beata@82
@(87^*^) 02.11.2016 09:16
a z kim się kontaktować jak chciałoby się u nich pracować

Ogłoszenia znajdziesz na stronie www, praca.pl i homeglobal

Tomasz

a jak jest zarobkami ?

j.a.m.
@Tomasz 02.11.2016 08:47
a jak jest zarobkami ?

zalwzy w jakim dziale i z jakim doswiadczeniem w obsludze klienta jest podstawa standardowa jak na cc i prowizja zalezna od sprzedazy w innych działach nie wiem ale tam chyba tylko podstawa

DOK
@j.a.m. 27.12.2016 10:33

potwierdza w call center podstawa i prowizja

Gość

Już jaki czas pracuje tutaj. Plusy: - Multisport i Medicover - dobra pensja - lużny tryb pracy, idzie się dogadac z pracą z domu - duzo wyzwań z nienacka - kawa, herbata, kakao, owoce, soki, automaty ze sodyczmi i takimi tam - sofy do relaksu - sala z grami, TV - super imprezki firmowe, jest nawet dział entertaiment, co planuje rózne atrakcje - latwe przechodzenie z działu do działu - dużo sie uczysz jeśli chcesz Minusy: - uznaniowe awanse - forma zatrudnienia -hamskie zachowanie niektórych ludzi - durzo rzeczy duzo ludzi zawala, wszystko trzeba sprawdzać spychologia -komunkacja słaba bpo to nie jest praca dla każdego, bo to nie korpo ułozona i wygładzona. Wiele osob zdobywa tu pierwsze szlify i idzie dalej w świat. ja swoją robotę lubie, nikt mi sie nie wcina, fajne biuro i duzo dzieje sie towarzysko

Ania
@Gość 01.11.2016 21:04

oooo to konkret opinia - dzięki! ja mysle o pracy w BPO w obsłudze klienta mam trochę doświadczenia

Edek

wszystko ładnie, pięknie brzmi. Ale może mi powiecie co w sytuacji jak już byłem na rozmowie i w sumie nieźle mi poszło, rozmawiała ze mną taka mila dziewczyna, naprawdę komfortowo się czułem ale od 4 dni cisza z ich strony. Mogę sie jakoś przypomnieć? Zależy mi na tej pracy

halloooo

A gdzie można zobaczyć czy mają jakieś rekrutacji? bo to fajnie wygląda, mogłabym sprobowac

ninja

Bella
@ninja 01.11.2016 19:49
dla mnie to jest trochę taka nudna biurowa praca wlasnie ale t pewnie zależy do jakiego działu idziesz...

haaahaaa, nooooo, u nas w dziale obsługi nigdy nie jest nudno. Ani biurowo :0) Doro - a w piątek nie mieliśmy hallowin tylko Halloween mistrzyni angielskiego :) :) :)

Doro

Wszedzie dziś jest wyścig szczurów :p Ale w tej firmie akurat atmosfera jest bardzo przyjazna,ludzie na poziomie, można z kazdym pogadac, poprosic o pomoc i wogole. No i częto są organizowane bardzo fajne imprezy firmowe... w piatek mielismy hallowin - czadersko słowo daję!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yustin

Mnie ciekawi czy to taka typowa korporacja...bo rozne opinie słyszalem, a wole się nie pakować w kierat i wyścig szczurów...

Szymik

słyszałam od koleżanki która tam pracuje, że można mieć multisporta ?

WarsawMen
@Szymik 01.11.2016 19:13
słyszałam od koleżanki która tam pracuje, że można mieć multisporta ?

oooo, fajna sprawa. Zawsze takie dodatkowe bonusy w pracy s a mile widziane. Więc jak to jest?

Monia

Ja pracuje w dok od niedawna ale atmosfera super, szefostwo też w porządku. Umowę dostałam na takich warunkach jak były wcześniej ustalone więc jest ok.

Nowa

Cześć. Mam pytanie dotyczące godzin do przepracowania. Nie ukrywam ze zależy mi na pracy gdzie bede mogła sobie porządnie zarobić pracując 10-12 godzin dziennie. I w czasie rekrutacji mówili ze spoko, można pracować ile się chce. A ile jest w tym prawdy? Mogę zapisać się na dwie zmiany i zostaną mi przyznane ?

Piotrek
@Nowa 01.11.2016 14:17

Pracujesz ile chcesz, grafiki elastyczne, maja system do rozliczania czasu pracy i płaca za każda wypracowana miurę. Dla mnie mega rozwiazanie, studiuję na UW i składam kasę na wyjazdy! Polecam!

Dariusz

W tej firmie stawiają na młode, dynamiczne osoby czasem nawet niewielkie doswiadczenie moższ nadrobic checia do pracy i nauki. A tak naprawde w kazdej firmir, uczysz sie od początku, bo każda ma inna specyfikę.

Mati

Hej, widziałem ostatnio, że szukają web devów Ktoś może wie na czym bliżej polega ta praca widziałem w wymaganiach znajomość HTML/CSS, PHP i JS to wiadomo podstawy...

ExWeb
@Mati 28.10.2016 18:18

Józek
@ExWeb 31.10.2016 12:41
no, i pracę masz w oparciu o te programy. kodowanie stron itp.itd. Jak ogarniasz te rzeczy to na chillu sobie poradzisz....

dpkladnie, bez problemu. a i czasem jakies szkolenie się trafi, jakaś aplikacja do zrobienia. Jest fajnie

Nata87

tez tam pracowałam, ale musiałam zrezygnować bo mąż dostał lepszą pracę w Gdańsku ale wspominam to bardzo fajniejest swietna atmosfera, taki luz i dużo młodych ludzi, w ogole nie ma takiej zawiści jak mam teraz w korpo

RiRi

to na pewno jest słabe miejsce dla leniwych - nie jest jak na etacie, że wystarczy ze siedzisz za biurkiem i pijesz kawę i dostaniesz pensję, ale jak ci się chce i masz fajne pomysły to moesz naprawdę nieźle zarobić

Zostaw opinię o BPO Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BPO Poland