Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wąbrzeźno 1

0 Dodaj opinię
Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wąbrzeźno 1
0 0 3 5 1
Bomba

Poczta od jakiegoś czasu ma w ofercie usługę ponownego doręczenia przesyłki poleconej fajnie bo nie zawsze pasuje żeby jechać specjalnie do placówki po odbiór tylko szkoda że listonosz nie wpisuje na awizo numeru przesyłki co z automatu uniemożliwia skorzystanie z tej usługi, awizo zostawiane jest "byle gdzie " chociaż jest skrzynka ostatnio wyciagalam z kałuży, paczka na którą czekałam w efekcie końcowym została odesłana do nadawcy i problem,niech listonosz wykonuje swoją pracę rzetelnie po to został zatrudniony na danym stanowisku.

Piotr

Zweryfikowany użytkownik

Muszę wystawić negatywną opinie dla UP w Wąbrzeźnie ponieważ nie otrzymałem pieniędzy za paczkę którą wysłałem za pobraniem . Do Urzędu Pocztowego w moim mieście do dnia 7 .01 . 2019 . pieniądze nie nadeszły . Paczkę odbiorca odebrał 21 . 12 .2018 , i zapłacił za nią ( potwierdził jej odbiór ) . Czy 18 dni to za krótki czas na przesłanie ? rzekomo mamy elektroniczny system rozliczeniowy , a może zima i śniegi utrudniły przesłanie , a może listonosz jest w połowie drogi do mojego miasta oddalonego o 250 km i należy poczekać jeszcze z 2 -3 tygodnie . Co na to szanowni pracownicy tamtejszej poczty ?

admin

Czy Twoim zdaniem w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wąbrzeźno 1 panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

  • Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wąbrzeźno 1
  • Wąbrzeźno
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Wąbrzeźno 1