Opinie o Paypal Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paypal Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Paypal Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paypal Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Albi Nowy wpis
Inne

U was chociaż nie zwalniają jak leci? U mnie zaczęli ciac sobie etaty a mało co przy tym wyjaśniają. Miałbym tu stabilniejsza robotę?

Xa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Czy ktoś dostał pracę przez Facebooka? Są osoby które oferują pracę na infolinii, wysyłają umowę w pdf na Facebooku itp. Czy tak wygląda rekrutacja w tej firmie?

Monika Nowy wpis
Inne

Skoro było tak wszystko ok to czemu od dwóch lat nikt już tutaj warunków nie chwali? Liczę na normalne zarobki w dobrej atmosferze. poświadczy ktoś ze takie tu maja czy jednak lepiej omijać?

Bogdan Nowy wpis

Wszystko Ok

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Paypal Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Jhij
Kandydat

Czy pracodawca proponuje prace 100% zdalna po przeszkoleniu?

Marcysia

Nie polecam. Praca na infolinii polega na tym, że musisz odpowiadać klientom, że PayPal pobrał pieniądze, bo mógł i już ich nie odzyskają. Dla mnie działanie tej firmy podchodzi pod scam...

Dominik
@Marcysia

Zgadza się... Cały ten ich system Padnie... A praca przy obsłudze Klienta "ryje banię"... wychodzisz z pracy i się zastanawiasz co tam się dzieje i dlaczego...

Zostaw merytoryczną opinię o Paypal Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Paypal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paypal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Paypal Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.