Opinie o Łukasz Jarosiński Interlook w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Łukasz Jarosiński Interlook, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łukasz Jarosiński Interlook na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Jarosiński Interlook w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy Łukasz Jarosiński Interlook oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Piotrek Nowy wpis

Dobrze prosperująca firma, stabilna praca do tego fajna atmosfera i zarobki, polecam.

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Łukasz Jarosiński Interlook?

Wojtek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kseno

Co prawda sklep Warszawski jest daleki od doskonałości ,ale sama firma wywarła na mnie dobre wrażenie . Kontakt przez telefon bardzo rzeczowy i sympatyczny . Szybka reakcja na zamówienia i reklamację .

ZicO
@Kseno

Drogi Panie Kseno Nie wiem czy Pan zauważył ale wyraża Pan opinię o pracodawcy ? Szybka realizację zamówienia realizował Pan jako pracownik ?

Wiktoria

@Kseno to mimo wszystko pozytywna informacja dla potencjalnych pracowników Łukasz Jarosiński Interlook. A czy ktoś obecnie wie, gdzie najlepiej poszukiwać aktualnych ofert pracy? Czasami w firmach o tym charakterze, najlepiej udać się osobiście do danej lokalizacji. Często to przynosi pozytywne efekty, bo od razu można dać się poznać z pozytywnej strony.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o INTERLOOK jako pracodawcy.

ZAWIEDZONY KLIENT

BRAK KONTAKTU ,CZAS REALIZACJI NAJGORSZY NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jan

Najgorsza firma z jaką spotkałem się na allegro - szkoda mi zdrowia i czasu na zabawę z nimi i ciągłego czekania, że już towar będzie wysłany bo czekają na dostawę, której nie widać

Piotr

Dokładnie to co napisał Pan Artur ja również nie dostałem swojego zamówienia.

Artur

Żenada Nie polecam takiej obsługi i czasu realizacji zamówienia. 8 dni już czekam i nic.Banda leni którym się nawet nie chce wysłać zamówienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Jarosiński Interlook - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łukasz Jarosiński Interlook
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Reymonta 21 lok. 366