Opinie o interlook.pl - INTERLOOK Łukasz Jarosiński w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łukasz Jarosiński Interlook. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łukasz Jarosiński Interlook na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Jarosiński Interlook w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

Czy ta stabilność, dobra atmosfera i zarobki na poziomie dotyczą również stanowiska związanego z obsługą sklepu internetowego? Myślę nad wysłaniem cv tutaj, jeśli ktoś pracuje w zespole odezwijcie się, chętnie poczytam co myślicie ;)

Marek Nowy wpis
Inne

Kupiłem w waszym sklepie panel LCD. Ponieważ nie mogłem osobiście odebrać przesyłki poprosiłem kolegę aby ją odebrał i sprawdził czy nie ma uszkodzeń. Kolega przesyłkę odebrał, ale nie sprawdził. Niestety po rozpakowaniu w domu stwierdziłem, że zagięty i pęknięty jest róg panelu. Brak instrukcji montażu i wkrętów upewnia mnie, że przesyłka została wysłana jako wadliwa przez wasz sklep. Upewnia mnie w tym przekonaniu i to, że karton nie był uszkodzony, a wykonany jest z bardzo grubej i twardej tektury, tak że przesyłka nie mogła zostać uszkodzona podczas transportu. Myślałem, że macie na swojej stronie internetowej panel poświęcony ocenie sklepu, ale chyba ze względu na stosowane przez was praktyki nie utworzyliście go. Na pewno waszego sklepu nie polecę nikomu innemu, a szkoda bo macie szeroką ofertę handlową. Szczerze odradzam ten sklep. P.S. Pan z infolinii stwierdził, że taki towar został dostarczony do nich przez producenta. Zgodziłbym się z tym gdyby nie to, że opakowanie było oklejone firmową taśmą. Szkoda, że wcześniej nie poszukałem informacji o tym sklepie, na pewno bym u nich nie kupił. (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Łukasz Jarosiński Interlook kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Piotrek Nowy wpis
Inne

Dobrze prosperująca firma, stabilna praca do tego fajna atmosfera i zarobki, polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Łukasz Jarosiński Interlook? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(177 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Starszy Specjalista w Zespole Planowania i Analiz Finansowych
Wrocław
AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
(805 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Reserch & Development Technology
Poznań
Josera Polska Sp. z o.o.
(239 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technolog Spawania
Bukowiec
OKB Sp. z o.o.
(39 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kseno

Co prawda sklep Warszawski jest daleki od doskonałości ,ale sama firma wywarła na mnie dobre wrażenie . Kontakt przez telefon bardzo rzeczowy i sympatyczny . Szybka reakcja na zamówienia i reklamację .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ZicO
@Kseno

Drogi Panie Kseno Nie wiem czy Pan zauważył ale wyraża Pan opinię o pracodawcy ? Szybka realizację zamówienia realizował Pan jako pracownik ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wiktoria
Inne

@Kseno to mimo wszystko pozytywna informacja dla potencjalnych pracowników Łukasz Jarosiński Interlook. A czy ktoś obecnie wie, gdzie najlepiej poszukiwać aktualnych ofert pracy? Czasami w firmach o tym charakterze, najlepiej udać się osobiście do danej lokalizacji. Często to przynosi pozytywne efekty, bo od razu można dać się poznać z pozytywnej strony.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ZAWIEDZONY KLIENT

BRAK KONTAKTU ,CZAS REALIZACJI NAJGORSZY NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jan

Najgorsza firma z jaką spotkałem się na allegro - szkoda mi zdrowia i czasu na zabawę z nimi i ciągłego czekania, że już towar będzie wysłany bo czekają na dostawę, której nie widać

Piotr

Dokładnie to co napisał Pan Artur ja również nie dostałem swojego zamówienia.

Artur

Żenada Nie polecam takiej obsługi i czasu realizacji zamówienia. 8 dni już czekam i nic.Banda leni którym się nawet nie chce wysłać zamówienie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Jarosiński Interlook - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Łukasz Jarosiński Interlook
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Reymonta 21 lok. 366
    01-840 Warszawa
  • NIP: 1181808001 REGON: 140317694
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Łukasz Jarosiński Interlook
Przejdź do nowych opinii