Opinie o sklepie intercars.pl - Inter Cars S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter Cars S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inter Cars S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Inter Cars S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
fren

Nie idźcie tam, proszę.(usunięte przez administratora) U mnie sytuacja wyglądała następująco: Pracowałem w filii (usunięte przez administratora)od sierpnia tego roku. (usunięte przez administratora) Przepracowałem miesiąc, wszystko było w porządku, nikt nie miał do mnie żadnych pretensji. Zrobiłem badania, ponieważ od kolejnego miesiąca chcieli mi zaoferować umowę o pracę. Na początku września tj. 04.09 dostałem do podpisania rachunek za sierpień, razem z umową zlecenie, co było, moim zdaniem, celowym zabiegiem pracodawców. I tu zaczynają się problemy, ponieważ kwota w umowie nie obejmowała zwolnienia z podatku, które mi przysługiwało. Zapytałem więc dlaczego nie mam na rachunku tej dodatkowej kasy.(usunięte przez administratora) I w taki sposób zostałem zwolniony. Dodam tylko, że tego samego dnia dostałem nowe dane do logowania na skanerze oraz zostałem zapisany na sobotę do pracy.(usunięte przez administratora) A powtórzę: miałem już przechodzić na umowę o pracę, więc powód chyba jednak był inny ;) Panowie nie chcieli mi przedstawić wyników, pewnie z obawy (a raczej na pewno) przed tym, że miałem lepszą wydajność od co najmniej kilku pracowników.(usunięte przez administratora) i tak skończyła się moja przygoda z tą firmą. (usunięte przez administratora) Nikt się o nic nie upomina pewnie z obawy przed zwolnieniem. Co, jak widać, jest uzasadnione. Jeden z nich nie dostał pieniędzy za ostatnich osiem przepracowanych sobót. (usunięte przez administratora) Coś ostatnio sobie wymyślili, że trzeba mieć 2500 punktów. Nikt nie wie, jak oni to przeliczają. Wywiesili jakąś kartkę, ale było to tak niejasne, że w żadnym stopniu nie pomogło zrozumieć tego ich systemu. Naszej filii zabrakło ok. 200. i to była podstawa do obcięcia pensji wszystkim, powtarzam: wszystkim! pracownikom. Wszystko było zrobione: dostawy przyjęte, towary rozłożone, części wydane klientom, ale nevermind, trzeba było przyciąć trochę kasy :( Zaznaczę, że premii jest 2000 do podziału na wszystkich. Ale ważna jest tylko praca na skanerze, pozostałe zadania nie są uwzględniane. (usunięte przez administratora)

Monika
Klient

Witam, otrzymałam propozycję pracy w Zakroczymiu na magazynie przy komplementacji zamówień. Proszę o opinie nt pracy, kudzi i atmosfery.

Nowy pracownik

Siema jestem nowy na zmianie B. Co to za Robert taki chudy, lysawy chodzi po magazynie. (usunięte przez administratora) Stanąłem żeby wypić kawę od razu do brygadzisty dzwoni. Jak chciałem iść do Norberta to powiedział że on tu o wszystkim decyduje. Albo ma gościu jakieś braki na zwojach i urojenia albo nas nie poinformowali o zmianie kierownika.

Jojo

Panie kierowniku, widzi pan że osoby z wieloletnim stażem i ogromną praktyką są zmuszeni do zwolnienia się z tego zakładu pracy przez pseudo brygadzistów i pseudo liderów którzy stosują (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Niech Bóg wam wybaczy! Bo my nie!

Ann Nowy wpis

Widzę tu opinie o każdej części Inter Cars. I jest jak widać różnie. Większość tych negatywnych opinii dotyczy pracy u operatorów magazynów i w filiach. Ja mam okazję najlepiej obserwować jak jest w Inter Cars SA czyli tzw. centrali i mogę z doświadczenia polecić tę pracę! Można wiele się nauczyć i pracować z fajnymi ludźmi! Najbardziej cenię sobie to że mam wpływ na to czym się zajmuję.

Jolanta Nowy wpis
@Ann

To na jakim stanowisku tam jesteś jeśli można wiedzieć? :)

Ass Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Czy pracuje ktoś jako magazynier w Szczecinie? Jakieś opinie? Jakie zarobki i zmiany?

byle do piątku

Pierwsze co mi się nasuwa to nie piszcie Intercars bo ze standardami Intercars ten zakład nie ma nic wspólnego to jest Anpacars (zero socjalu, paczek na święta itp.) a więc wymysł dwóch dyrektorów którzy nie mają pojęcia o długofalowej strategi prowadzenia firmy i o tym iż kapitał ludzki jest w każdej firmie najważniejszy. Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu w zakładzie z możliwością rozwoju i jako taką pewnością zatrudnienia to niech omija ten magazyn szerokim łukiem (głównie osoby z kredytami czy rodziną do utrzymania). Przede wszystkim już na samej rozmowie jesteście oszukiwani że te posty na tej stronie to ściema (cała prawda choć czasem przesadzona) i nie wierzcie że po roku pracy otrzymacie 1500zł podstawy bo jak was nie wywalą na zbity pysk to dostaniecie góra 1400zł + premie zabierane za wszystko co się dyrekcji wymyśli. W tym magazynie trzeba zasuwać to nie miejsce dla darmozjadów polityka to wysysanie jak cytryny albo wytrzymasz albo na razie. Nie dziwcie się brygadzistą że mają gdzieś to co kto robi bo ciągle jadą ich po premii za byle co a jak któryś się wykazuje to i tak z poronionego powodu mogą go wyrzucić. Nie polecam tej pracy ludziom którzy są z po za Mysłowic po prostu szkoda czasu i pieniędzy a ludziom z tego miasta radze zatrudnienie w stabilnych firmach gdzie ceni się włożony w pracę wysiłek a jest takich kilka. Najlepszym przykładem idiotyzmu dyrekcji która we wszystko się miesza ( nie liczcie że kierownicy mają w tej firmie jakieś prawa i wezmą was w obronę jedyne co maja to stres i obowiązki) jest wytypowanie na zastępce kierowników najgorszego z brygadzistów mimo iż do Staszka nic nie mam to ten koleś nie ma pojęcia co robi nie zna się ani na systemie ani na podejściu do ludzi taki jeździec bez głowy. Uwaga na tego typka to znany w całej Anpie kapusta i [usunięte przez moderatora] dyrektora [usunięte przez moderatora] który nie widzi niczego po za czubkiem swojego długiego nosa.

Inter Cars S.A Nowy wpis
@byle do piątku

Dzień dobry, Inter Cars S.A w Warszawie oferuje pracownikom dużo możliwości, np. szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych, karty sportowe, prywatną opiekę medyczną, itd. W Inter Cars S.A również jest pakiet świadczeń socjalnych takich jak bony świąteczne, świadczenia urlopowe, itd. Więcej na ten temat możecie Państwo przeczytać na poniższej stronie: https://career.intercars.eu/pl. Ponadto Inter Cars S.A dba o równość i dobre relacje między pracownikami, a opinie pracowników można znaleźć na poniższej stronie: https://career.intercars.eu/pl/historie-pracownikow. Z poważaniem

Grzegorz

Zmuszają do pracy... Dość że człowiek pracuje 6 dni w tygodniu to jeszcze zmuszanie do pracy w niedzielę. Nadgodziny przymusowe w tygodniu. Człowiek ma swoje osobiste życie lecz w tym zakładzie tego nie rozumieją. Omijać ten (usunięte przez administratora) na kilometry. Nie polecam!!!!

@Grzegorz

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić wystarczy napisać na poniższy adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

logo firmy Performance Marketing Manager
GoWork.pl
(487 opinii)
logo firmy Młodszy Analityk Finansowy
Kakadu (Super Zoo Sp. z o.o.)
(318 opinii)
logo firmy Korepetytor CHEMII
PROJEKT MAT-FIZ
(29 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
BBBBBB

Co tak cicho na forum czy warunki się nagle poprawiły??? Czy nagonka na pisarzy ?

Darek
@BBBBBB

Warunki dalej podłe.... Wyzysk kwitnie jak nigdy.

@Darek

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Aby to zrobić proszę napisać na poniższy adres tłumacząc zaistniałą sytuacje: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Nieznany

Uciekać od tego zakładu!!!! Przymusowe nadgodziny, niedziele i soboty.

@Nieznany

Zygmunt

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Zakroczymiu.Szczerze.Pare lat mam za sobą.Zdecydowanie nie polecam.

@Zygmunt

Magazynier

Witam, swoją opinie opieram na osobistych doświadczeniach w filii w Sosnowcu.Praca cięzka i wymagająca poświecenia bardzo dużo wolnego czasu gdyż weekendy obowiązkowe oraz płace pozostawiają wiele do zyczenia. Szkoda czasu, pozdrawiam.

@Magazynier

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo proszę o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę. Z poważaniem

Krzysiek

Super praca 3 zmiany i pracujące soboty, za które możesz sobie odebrać dzien wolny, co z tego że znajomi imprezuja ty będziesz w tym czasie tyrac na magazynie, ludzie się przyzwyczaili nie dziwne, ze nikt nie chce zmienić pracy, bo mają kredyty, rodzinę.

Krzysiek
@Krzysiek

Dodam, że nie wolno palić papierów, a w tle zamiast muzyki usłyszysz tylko widlaki i cuka blyat. Warto pamietac, żeby wziąć swoją wodę bo dystrybutor na magazynie jest aż brązowy, więc pewnie prędzej dostaniesz sraczki niż zaspokoisz swoje pragnienie.

magazynier Swobodnia

sobota wolna 1 na 2 miesiace

Błażej
@Krzysiek

''Sanepid bada wodę w basenach i jeziorach i innych akwenach wodnych oraz wodę do spożywania przez ludzi'', chyba wykonam anonimowy telefon, bo ten dystrybutor to i ja widziałem, do tego brak kubków i automat z kawą gdzie ta kawa to szczochy, jak te zupki instant (usunięte przez administratora) a biuro sobie lavazze zamawia i mleczko do kawki XD

Kamil
@Krzysiek

W każdej pracy ludzie będą narzekać, jak się chce to można zarobić w IC. Są też niestety tacy ludzie na sektorze że powinni myć kible a nie latać z wózkiem. To jest praca dla bystrych ludzi a nie dla klaunów!

były pracownik Przemo
@Kamil

Ta,dal bystrych ludzi,teraz to dojebałeś.Tam nawet małpa do sobie radę.

@Krzysiek

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W związku z tym, bardzo proszę o przeniesienia powyższego komentarza na właściwą stronę. W Inter Cars S.A w Warszawie każdy dystrybutor jest sprawny, a woda jest na bieżąco uzupełniana. Ponadto, w naszej firmie jest możliwość zgłaszania nieprawidłowości i nadużyć. Prosimy o zgłoszenie sprawy na ten adres: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

Tolek

Brak poszanowania praw pracownika, traktowanie wszystkich jak potencjalnych złodziei, kontrole przy wychodzeniu z pracy, wymuszanie zgody na badanie wariografem, dwa rodzaje regulaminu (jeden dla magazynu drugi dla biur). Dyskryminacja pracowników... palarnia z której nie mogą korzystać pracownicy fizyczni, stary popsuty sprzęt, niejasne zasady premiowania. Kierownik z zastępcami, którym się wydaje że są wyższą kastą społeczną. Brak długofalowego myślenia, na samych Ukraińcach firma chyba za długo nie pociągnie. Reasumując podrzędny zakład trzeciej kategorii.

Tooo
@Tolek

Tak dokładnie.Dwa regulaminy w jednym zakładzie pracy.(usunięte przez administratora)Bhapowcy są tak dobrani by się nie odzywali.

KOJAK
@Tolek

zgadzam się z Toba (usunięte przez administratora) za grosze trzeba zapieprzać ze nie starcza wypłaty do 10-tego

@KOJAK

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A w Warszawie. W Inter Cars S.A wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz są adekwatne do pełnionej funkcji - o czym świadczą wyniki badań satysfakcji zaangażowania pracownika. Z poważaniem

Kierownik

Uśmiałem się do łez od wpisu kordynatora ale taki sposób jest dobry więc się przyłączę;) Zatrudniaj 1000 osób w tym 800 przez pośredników, zero socjalu. Awansuj (usunięte przez administratora)na stanowiska biurowe np. niezgodności, bo polscy pracownicy lepiej się fizycznie sprawują czyt. lepiej biegają i mają lepsze wyniki... System premiowania na zasadzie możesz rozłożyć 20 palet tarcz samochodowych każda po 700kg i tak jest to liczone gorzej niż jeśli ktoś weżnie sobie kartonik z filtrami gdzie jest 1do1 indeksy a sztuki, proszę nie komentować bez skanerówki bo jest ona śmiechu warta. Brak jakiegokolwiek myślenia przyszłościowego w firmie w sensie możesz awansować ale nie dostaniesz ani większej podstawy ani umowy, ale odpowiedzialność to już tak... Dostaniesz 1600 na rękę plus może 200zł premii jak góra będzie miała dobry humor mówimy tu nadal o pracy na 3 zmiany fizycznej dość ciężkiej z 20 minutową przerwą raz dziennie... (usunięte przez administratora) Beznadziejny dojazd również proszę bardzo... Ogólnie nie wyszło tak wesoło ale naprawdę ludzie nie warto nawet próbować oni nie mają nic do zaoferowania no proszę was miesięczne umowy przez pośrednika pod firmę nikt od roku nie przeszedł, premie tną już za wszystko odezwanie się, bycie na przerwie zamiast 20 min 23 czym my jesteśmy (usunięte przez administratora), naprawdę nie polecam te wcześniejsze negatywne posty mówią prawdę ale jak ktoś bardzo chce proszę iść i samemu się przekonać dziwnym trafem przyjmują wszystkich bez wyjątku ciekawe dlaczego...

Karol
@Kierownik

Masz rację.Jak się przyjmowałem musiałem dostarczyć świadectwo o nie karalności.Teraz wystarczy że masz dwie nogi i ręce żadne świadectwa szkolne bo już po podstawówce biorą.

KOJAK
@Kierownik

BO NIKT TAM NIE CHCE ROBIC ZA MARNE GROSZE SZKODA CZASU LEPIEJ JEST NA L-4

@KOJAK

joni

Znam tę firmę od zawsze - współpracowaliśmy przez szereg lat. Poczytałem komentarze i są przygnębiające. Miałem nadzieję tam pracować ale przeraża mnie to co ludzie piszą i odpuszczam sobie.

Mazi

Siema, jak z pracą w ic Tychy? Jakie opinie zarobki itp. Pozdro

TYCHY
@Mazi

Cześć, praca i zarobki są w porządku. Mówiąc o opiniach to też są spoko.

Ryba

Witam , pytanie do przedstawicieli handlowych , ile trwało przeszkolenie was zanim puścili w teren , jakie zarobki i czy każdy przechodzi na działalność ??

PH
@Ryba

Cześć, szkolenie trwa 2-4 tyg. Mówiąc o zarobkach to zależy wszystko od pracownika i zespołu. Ale jeżeli jesteś dobry to na pewno zostaniesz zauważony i doceniony.

ciekawski

Czy może ktoś się podzielić opinią stanowisku helpdesk? A dokładnie młodszy specjalista? Niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną i tak się zastanawiam, czy warto...

helpdesk
@ciekawski

Cześć, według mnie jest dość fajnie. Praca nie jest ciężka, jest odpowiednia do umiejętności.

qwert

Panie i Panowie, na czym polega w tej firmie praca jako przedstawiciel? Jakie auta, zarobki, obowiązki, atmosfera? Są ogłoszenia powystawiane i zastanawiam się nad aplikowanie. Liczę na rzeczowe informacje. Pozdrawiam

DonaldTusk
@qwert

Daj sobie spokój człowieku z tą firmą. Nie wiem jaka lokalizacja Cię interesuje ale sobie daj spokój. Rzeczowo chcesz naprawdę? Załóż firmę i policz sobie koszty jej prowadzenia. Wtedy zobaczysz rzeczowo. 1-2 razy w roku może cos tam dostaniesz więcej kiedy Twój manago lub dyrektor zobaczy że już masz dość i chcesz odejść. Nigdy nie pracuj dla Pruszków, Piaseczno, Grójec, Farbiarska czy zwłaszcza Janki - okradną Cię i wpędzą w bezwartościowe kompleksy. Mało inteligentni ludzie tam zarządzają dyrekcja i kierownicy "CZYTAJ (usunięte przez administratora) dyrektorków :-) Znajdź sobie pracę za 3500-4000 i będziesz szczęśliwy. Tam już tego nie zarobisz :-) Pozdrawiam

@DonaldTusk

Dzień dobry, powyższy komentarz odnosi się do filii lub magazynu Inter Cars, a nie do Inter Cars S.A w Warszawie. Pracownicy filii lub magazynów są zatrudniani przez partnera franczyzowego. Ponadto, w naszej firmie jest również możliwość zgłaszania nadużyć. Można to zrobić pod poniższym adresem: compliance@intercars.eu. Z poważaniem

przedstawiciel
@qwert

Cześć, jeżeli chodzi o obowiązki to są one takie same jak w każdej innej pracy na podobnym stanowisku, tzn. robienie planów, umowy oraz pozyskiwanie nowych klientów. Samochody są nowe. Mówiąc o zarobkach to zależy od pracownika i zespołu. Ale jeśli jesteś dobry pracownikiem to na pewno zostaniesz doceniony. Atmosfera w pracy również jest fajna.

Domol

Jakie są zarobki kurier kierowca Piaeczno i ile godzin się pracuje

kierowca
@Domol

Cześć, w ciągu dnia kierowca ma 4 wyjazdy (7:45 10:30 12:30 14:45). A co do zarobków to można ustalić na spotkaniu.

Gosc

Mam pytanie odnośnie pracy. Jak wygląda praca która wykonują kobiety? Czym się zajmują? I jaka stawka na początek. Czy mógłby ktoś napisać coś na ten temat?

Moni
@Gosc

Cześć, to zależy gdzie pracujesz, czy na magazynie, w filii czy w biurze. Niezależnie jednak od tego czy chodzi o pracę w biurze, czy nie, w Inter Cars pracuje wiele kobiet i zajmują bardzo zróżnicowane stanowiska od pracowników ochrony, przez specjalistów, analityków, ekspertów, managerów, na dyrektorach kończąc.

Szukająca

Witam, pojawiło się ogłoszenie na mł.analityka ds.exportu w Cząstkowie. Czy firma oferuje jakoś socjal dla pracowników tj.np.prywatna opieka medyczna? Warto aplikować?

analityk
@Szukająca

Dzień dobry, zgadza się. Inter Cars S.A oferuje pracownikom szeroki pakiet benefitów, np. dofinansowanie nauki języków oraz opieki medycznej, karty Multisport na atrakcyjnych warunkach i świadczenie urlopowe tzw. „grusza”. Więcej na stronie: https://career.intercars.eu/pl.

Sylwia

Dzień dobry. Widzę, że jest ogłoszenie na kasjerkę w Komornikach. Czy ktoś z Państwa może coś o tym stanowisku napisać? Jaka atmosfera, jakie zarobki, jakie zmiany, godziny itp?

kasjerka
@Sylwia

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Inter Cars. Na stanowisku kasjerki pracuję od prawie 6 lat i nie zamieniłabym swojego stanowiska na żadne inne:) Atmosfera mila wszyscy uprzejmi i uśmiechnięci dziewczyny pracują w Kom od paru lat i są mile, służą zawsze pomocą. Co do godzin pracy to wszystko do dogadania się.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Inter Cars S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Inter Cars S.A., to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a, 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inter Cars S.A.