Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Hej , jak wygląda sytuacja w Toruniu ? Zarobki ? Atmosfera ? Potrzebują kierowców?

KevinGrass

ogólnie nie polecam. pensja minimum a na premie nie licz (jej to mówią jednorożec) jak sobie sam nie wypracujesz to nie będziesz miał

Nie polecam siedziałem ponad 20 minut i nie zostałem obsłużony mimo że nie było innych klientów poprostu zostałem olany. Jak nie zamawiasz na tysiące to nie licz że cię obsłurzą

GUS G

Uwaga na oddział Inter Cars ul ceglana w Stargardzie , (usunięte przez administratora) ludzi , każą sobie jeździć z pracownikiem cały dzień za free a potem nawet nie poinformują kiedy zaczynasz pracę czy w ogóle zaczynasz, zero przepływu informacji ,właścicielka tej franczyzy obsługującej magazyn to chyba odklejona od rzeczywistości umawia się z tobą a potem cisza i nie odbiera, albo pociska jakąś ściemę że ktoś tam chory jest i nie może szkolić a potem się okazuje że ten ktoś już dawno się zwolnił.Mijają dwa - trzy tygodnie oni znów ogłoszenie i procedura od nowa .Brak kompetencji w każdym calu .Nie polecam a wręcz odradzam.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Zakroczym

Brak profesionalizmu przez pracowników dyspozytorni. Pani ze zmiany A kiedyś magazynier teraz spacislistka ma dostęp do danych pracownika,nagrań z kamer,awizacii dostaw. Rozsyła zdjęcia swoimi znajomym a później są nieprzyjemności. Tak że nie polecam tego miejsca

Guniś

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki porażka plus dwie soboty w miesiącu marnie płatne, a z 3 sobotami i kupa nadgodzin ledwo 4k, jeszcze z przyczyn prywatnych po ustaniu zatrudnienia byłem zmuszony pójść na zasiłek, mijają prawie 2 miesiące a firma nadal nie wysłała odpowiedniego formularza przez co nie otrzymuje zasiłku. Masa wymagań że strony inter cars (nawet umowy bezpośrednio nie dostaniesz) a płaca minimalna

@Guniś

Masz rację, o podwyżkach nie ma mowy, w warsztatach śmieją się jak pytają ile zarabiam. Ledwo 3700 zł zostaje

Łukasz

To i tak ładnie. W Szczecinie na magazynie z pełną premią max 3300 zł Przy wyrobionej sprzedaży. Ponieważ wyplata magazynu jest uzależniona od sprzedaży ???? Praca bradzo ciężka, nieadekwatna do zarobków. Każdy normalny ucieka. Rotacja jak w młynie.

Były

Odpoczynek dobowy kierowcy w tej firmie to 4,5 max 5 godzin na dobę

Redakcja

Ten co tak ,, (usunięte przez administratora)" kierowcom z wypłat to dyspozytor , były kierowca zainteresowała się tym panem już inspekcja pracy,kierowcy mają nagranie z rozmowy w telefonicznej kiedy owy pan dzwoni do kierowcy z pretensjami czemu jeszcze go nie ma w pracy ( dyspozytorzy w tej firmie nie są przeszkoleni w zakresie prawa pracy kierowców?????

Bożenka

Nie stosują się do przepisów prawa pracy kierowców a później im obciągają z wypłaty

Inspektor pracy

(usunięte przez administratora) nie stosują prawa pracy kierowców i wystawiają kary za spóźnienia kiedy kierowca powinien w tym czasie mieć odpoczynek dobowy

Jaka umowa obowiązuje w Inter Cars S.A. podczas okresu próbnego?

Piter

Bez znajomości nie ma co liczyć na prace w ic bynajmniej w Wydziałach innych niz magazyn, kadra kierownicza ....co nie którzy bez podstaw angielskiego s specyfika firmy tego wymaga,brak kultury i szacunku

jajebie

Szkoda czasu- zwłaszcza u filianta- oszczędzanie na wszystkim zwłaszcza na wypłatach.

kierowca magazynier

Jak wygląda praca kierowca magazyniera w oddziale w Białymstoku?

Basia

Moi mąż pracuje jako kierowca i za jego punkty od kilku lat właśnie nie wyjeżdżamy nigdzie , kiedyś polara na polara na CPN sobie z punktów uzbierał a tu chłopaki za punkty sobie po świecie latają

Jadwiga

Zarobki jak na tę strony i tak dobre nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do Warszawy a za zebrane punkty dwóch kolegów wyjechało sobie kiedyś na wycieczkę na Wyspy dla nowożeńców bo akurat panna młoda uciekła z wesela i odkupili taniej wycieczkie tak jak wszędzie trzeba dużo pracować żeby zarobić a jak ktoś jest rozgarnięty to trafi na jakoś gdzieś promocje i wyjedzie nawet na zagraniczne wczasy

Johny Skaner

Ogólnie? Jeśli nie masz znajomości w IC, to będziesz walił najgorszą robotę jaka tylko. To praca polegająca na koneksjach. Znajomy znajomego, kolega znajomego, żona znajomego, brat kierownika, lider to kumpel koordynatora i tak się koło zamyka. Jeśli chodzi o zarobki? Podstawa, która co miesiąc się zmienia i jeśli jesteś nowym pracownikiem- nie licz na premie powyżej 400 zł(nawet jak dopieprzasz za 4 na skanerze). Tak Ci wyliczą, że (usunięte przez administratora) dostaniesz a nie hajs. Pozdrawiam KILKA osób z wysyłki, bo to naprawdę garstka normalnych ludzi. Nie polecam.

Jarek
@Johny Skaner

Jakiego rzędu są te podstawy? Na ile mógłby liczyć ktoś na stanowisku specjalisty w dziale logistyki?

Krystyna

Mój mąż pracuje w tej firmie jako kierowca zarobki ciągle go nie ma w domu godzin w pracy w porównaniu z magazynem drugie tyle ,zarobki podobne lecz właśnie przez jego punkty nigdzie na wakacje od kilku lat nie wyjeżdżamy nie jak chłopaki z magazynu nieraz mu mówiłam żeby poszedł na magazyn pracować 160 h w miesiącu płatne nadgodziny i zarobki podobne

Jacek

Hej! Orientujecie się jak wygląda kwestia zarobków w Zakroczymiu i Czosnowie na stanowisku Specjalisty ds. logistyki lub zamówień? I jak ciężko jest dostać się dla osoby nie mającej znajomości wewnątrz?

Tekla

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej,tylko dlatego,bo przekazałam CV znajomemu,który podsunął pod nos kierownikowi. Wcześniej wysyłałam na kilka stanowisk i nic z tego ,mimo ogromnych kwalifikacji i umiejętności. Wniosek jest taki,że bez znajomości nie masz szans na dostanie się do firmy. Na marginesie,owy kierownik nie zna angielskiego,mimo,że jego stanowisko tego wymaga....

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 205.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 23 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.