INTER CARS S.A

Opinie o INTER CARS S.A

1992Niezależny1992

Witam serdecznie,szczerze mówiąc firma inter cars jest bardzo nieprzychylna pracownikom,jest wprowadzony nieludzki system pracy,tempo pracy,przerażająca ilość zamówień.Niestety miałem styczność z bardzo ordynarnym zespołem,co bardzo przekładało się na negatywną atmosferę,jedyną korzyśćią to prestiżowa umowa o pracę,ponieważ zarobki były nie adekwatne do wykonywanej pracy,wręcz żałosne,tak jak ktoś wspomniał człowiek pracuję bardzo intensywnie,co nie przekłada się na wyższy zarobek,premii zazwyczaj nie otrzymywaliśmy.Premia nie jasno liczona,bez możliwości wglądu.0 jakiegokolwiek profesjonalizmu,bez klasy,bez poszanowania do danego pracownika,i wzajemnie:), praca godna uwagi na bardzo krótki okres czasu,praca wyczerpująca psychicznie oraz fizycznie,nie konstruktywna przyszłościowo,ludziom ambitnym stanowczo mówię NIE! :) PS.Niech to będzie przestroga dla ludzi uczciwych,wiarygodnych i takich którzy szukają solidnej pracy,serdecznie pozdrawiam B:)

Z.
@1992Niezależny1992 21.07.2015 23:15

Okazało się to prawdą. Szkoda, że wcześniej mojej uwaga nie skupiła się na tej opinii.

koniec przekretow

Pozdrawiam panią BM z IT kierowniczka bez wiedzy

Anna

Byłem na rozmowie o pracę. I to najmniej profesjonalna rozmowa jaka miała miejsce w moim życiu. Wścibskie, złośilwe kobiety o mentalu PRL wypytują o dane z konkurencji. Brak szacunku do kandydata. Budują bardzo fatalny wizerunek tej firmie. I to, że jest teraz pierwsza... przez takich ludzi niebawem się skończy. Bo kto tak dziś podchodzi do ludzi...

NIE_IT

Stanowczo nie polecam pracy w IT. Nadgodziny, praca na ciągłym dyżurze, małe możliwości rozwoju, niszowe technologie, które na rynku nie są od dawna używane.

WALIĆ IC

Nie polecam pracy jako kierowca, wyzysk i nic więcej pensja stała i nieważne ile trzeba się narobić. Cała robota spada na kierowcę, traktują cię jak nie wiadomo kogo. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy jeżeli macie trochę oleju w głowie...

****

ehhhh obojętnie jaka jest to grupa - odnoga inter carsu.... wszędzie jest tak samo! tną koszty i traktują ludzi jak *** zwłaszcza w WLP - grupie Poznań.... dziwne tylko, że Centrala nie reaguje jak się tu traktuje ludzi..... Wielki Właściciel IC Pan Ole*** powinien coś z tym zrobić bo to pod jego nazwiskiem takie cuda się odstawia i nagina legalnie prawo! Wszystkim woda sodowa uderzyła do głowy - macie MILIONY, a każdy grosz ludziom zabieracie- niby nadgodziny jak zostanie się dłużej w pracy ale fizycznie nie zapłacone - najlepiej to jakbyśmy wszyscy pracowali za darmo.... Dziwne... Każda filia w Grupie Poznań ma inne zarobki i wiedzą, że jest to niezgodne - a jednak nikt im nosa nie utarł!!! Gdzie inspekcja... inne instytucje.... Zapomnieliście, że to ludzie tworzą tą firmę zarówno spółkę WLP jak i całą Grupę INTER CARS.... i to na nich w tych czasach należy stawiać, a nie każdy grosz pchać do kieszeni....

seba

Był ktoś może na rozmowie o prace na PH w warszawie?

Kris

Bez przesady skoro nawet w call center płacą 2 tys to nie wierzę że na wyższych stanowiskach mniej. Na pewno 3-4 tys mają wiec nie wiem czy to tak marnie. Ja pracowałem w wakacje i super- chcesz wolne to masz, chcesz przyjśc to przyjdz. Wypłata na czas i bez żadnego ucinania. Mi się wydaje, że firma ok i wróciłbym po studiach na inne stanowisko

Człowiek Widmo

Na jaką płacę może liczyć doświadczony magazynier z podobnej branży.Chodzi o pracę na magazynie . Czysta pensja bez żadnych dodatków, i na jakie umowy pracownicy są zatrudniani ?.

tiko

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Wystarczy dodatkowo wspomnieć że potrafili wejść na naszą rodzimą giełdę papierów wartościowych czego nie robią firmy niepewne swej pozycji na rynku w danej branży

xxx

Druga sprawa - dojazd do pracy na koszt własny , mierne zarobki . Pracując jako kierowca nie masz stałych godzin . Zdarzy się , że jest dość tłoczno na mieście . W intercarsie nie istnieje słowo "nadgodziny" . Dostajesz tyle samo , czyli wielkie G

xxx

Zwolniłem się. Byłem jednym z lepszych dostawców , uwielbiany przez klientów i kolegów na magazynie . W przypadku awarii auta tłumaczenie się klientom spada na kierowcę , sprzedawcy nie dzwonią i nie informują o niczym . Przyczyną odejścia była niestety umowa zlecenie i obiecywana od 6 miesięcy umowa o pracę .

ela

jak tam jest?

a co możecie powiedzieć na temat Działu Niezgodności?

KRÓLOWA - 2010-04-19 23:29:35 dyzury do 19??? smiechu warte!! tam masz non-stop dyzury oczywiscie Niestety masz 100% rację. Praca w urlopy i do 23 conajmniej 2 tygodnie w miesiącu to standard. Pensja niezła, ale (usunięte przez administratora)życie prywatne i ciągły stres.

zainteresowana pracą?

zastanawiam się nad złożeniem CV właśnie do księgowości. wiem, że poszukują kogoś na zastępstwo na młodszą księgową. nie mam jeszcze żadnego doświadczenia w tym kierunku, studiuję ekonomię,( zastanawiałam się też czy w ic jest możliwość odbycia praktyk studenckich? właśnie w księgowości?) czy pracy na tym stanowisku jest tak dużo, że ciężko się wyrobić w godzinach pracy?? czy może ktoś podać jak kształtują się zarobki?

KRÓLOWA

dyzury do 19??? smiechu warte!! tam masz non-stop dyzury oczywiscie "nieobowiazkowe" jak nie w pracy to w domu siedzisz do 23, o 23 szybka kapiel bo na 20 minut program wylaczaja, spowrotem wracasz do pracy a i tak rano przychodzisz i sie trzesiesz bo wszystkiego nie jestes w stanie zrobic i strasza Cie tylko ze Ci premie zabiora! I tylko kazdy czeka w strachu na kolejnego mejla ze jest zebranie a na zebraniu (usunięte przez administratora)...! a jak sie odezwiesz ze cos chyba jest nie tak to jedyne co uslyszsz to to ze zyjemy w takich czasach ze nikt nie jest nie zastapiony i zawsze ktos sie znajdze na Twoje miejsce! Ludzie boja sie odezwac bo o prace niestety ciezko dlatego kazdy poswieca swoj wolny czas na prace, weekendy, urlopy! ale ile mozna? historia lubi sie powtarzac juz kiedys zwolnilo sie trzy czwarte ksiegowosci, a teraz te co moga to zachodza w ciaze, inne szukaja pracy kolejne placza po katach z nadzieja na cud! Zarobki sa w miare, ale tak jak ktos tu juz wczesniej napisal po przeliczeniu tych wszystkich darmowych godzin wyjdzie jakies 4 zl na godzine!

anonim,

raz na jakis czas wypadaja chyba jakies dyzury i wtedy zostaje sie do 19. czy to masz na mysli? czy jednak trzeba zostac po godzinach zeby zdazyc ze zrobieniem wszytkiego?? a jak wyglądają zarobki?

Atmosfera wspaniała, szczególnie po 16. Po godzinach nareszcie jest cisza i spokój. Można wówczas posiedzieć do 19, żeby nadrobić to co niemożliwe do nadrobienia w ramach etatu.

ksiegowosc

a jak wygląda praca w księgowości? Jak wygląda tam atmosfera, zarobki?

Ktoś

I taka duża firma, że jeszcze funkcjonuje, jak każdy na każdego pracę zwala i marnie za to placą. Widocznie w każdym dziale jest jedna dobra dusza która nadrabia za wszystkich i kręci się biznes. Szkoda, że polska firma nie potrafi funkcjonować na poziomie...

PIP

NIESTETY TAKA SYTUACJA JEST NORMĄ W DZIAŁACH, KTÓRE NIE PRZYNOSZĄ ZYSKU. JAK ZNAM ŻYCIE TO ZARAZ KOGOŚ WEZMĄ NA TESTY PRAWDOMÓWNOŚCI ŻEBY POSTRASZYĆ TROSZKĘ I WYWALIĆ PARĘ OSÓB, KTÓRE ZARABIAJĄ ZA DUŻO. INSPEKCJA TUTAJ NIC NIE POMOŻE. WLEPIĄ MANDAT PARĘ ZŁOTYCH, I DALEJ NIC SIĘ NIE ZMIENI. FIRMA GWARANTUJE ROZWÓJ I ZAROBKI NA ŚREDNIM POZIOMIE ALE BRAK PRYWATNEGO ŻYCIA I WYNISZCZENIE NERWOWE GRATIS.SĄ OCZYWIŚCIE DZIAŁY GDZIE TAKA SYTUACJA JEST OBCA - WIADOMO KWESTIA KIEROWNICTWA LUB DOCHODÓW JAKIE WYRABIA DZIAŁ. LUDZIE KIERUJĄ LUDŹMI A CI NASTĘPNI NASTĘPNYMI. JEŻELI PO DRODZE SIEDZI KTOŚ WYWIERAJĄCY PRESJE TO NIESTETY DALEJ TO SIĘ ODBIJA. INNĄ SPRAWĄ JEST ŻE CAŁY CZAS KTOŚ PRZYCHODZI I ODCHODZI ALE FIRMA OCKNIE SIĘ DOPIERO KIEDY NIE BĘDZIE KOMU PRZEKAZAĆ WIEDZY DALEJ NOWYM PRACOWNIKOM.

Kołchoźnik

TAM BRAKUJE TYLKO INSPEKCJI PRACY. MOŻE KTOŚ WTEDY SIĘ OCKNIE. NIESTETY PIP JEST CHYBA OPŁACANY, BO WARUNKI PRACY NIE SPEŁNIAJĄ NORM BHP, BEZPŁATNE I OBOWIĄZKOWE NADGODZINY TO STANDARD. POZA TYM OLBRZYMI NEPOTYZM I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ. NIE WIEM JAK JEST W INNYCH DZIAŁACH ALE KSIĘGOWOŚĆ SOBIE DARUJCIE PRZY SKŁADANIU APLIKACJI DO TEJ FIRMY.ZAROBKI DOSTATECZNE JEDNAK ZA KAŻDYM RAZEM INACZEJ WYLICZANE, PODOBNIE JAK PREMIE RAZ OBCINANE Z NIE WIADOMO JAKICH PRZYCZYN, NIGDY OCZYWIŚCI POMYŁKI NA KORZYŚĆ PRACOWNIKA. http://vimeo.com/33402911

KOBIETA

NIKOMU NIE POLECAM PRACY W WINDYKACJI, KIEROWNICZKA FAWORYZUJE ULUBIENICE, PRACA NA PELNYCH OBROTACH ZA 1000ZL MALENKIE PREMIE, UCINANE NIE WIADOMO ZA CO.

Post do zarządu „ Zróbcie coś z tym”

Kocham dziewczyny z sektoru H "G.K"

Ach Ci brygadziści absolwenci wieczorowych szkół średnich, nie polecam tej pracy!!!

solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca.

Zostaw opinię o INTER CARS S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER CARS S.A