counter
2 76 140 5 1
Hubert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Klient

Kto obecnie odpowiada za bezpieczeństwo /ze strony Carservisu/ w Czosnowie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Inter Cars S.A.?

Marcin

Jestem z dużej Filii grupa Siedlce,na sprzedaży.Zarabiam około 3000 pln,wszystko na legalu,na konto i na kartę.Uważam,że to godne zarobki,tylko ze pracujemy po 9 godzin.Ciekawe jak w innych grupach...

Piotr
@Marcin

Jak ogólnie praca i atmosfera w tej firmie w Lublinie ? Jak kadra ?

Marcin
@Piotr

W Lublinie nie mam pojęcia

Były Nowy wpis
@Marcin

3000 ? Daruj sobie chłopie. W tej branży min 4500

Obserwator Nowy wpis

przy dwóch zarażonych w kraju wszyscy kierownicy w moim dziale uciekli na home office, bo się czuli zagrożeni, teraz wszyscy wrócili przy 10 tys zarażonych ,bo im w telewizji wyjaśnili że się z tym daje żyć, to pokazuje poziom myślenia i potrzebę ciągłego tłumaczenia mojemu kierownikowi jak świat wygląda

Tak9Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Inter Cars S.A.?

John
@Pytanie

no nie byłeś nigdy poza miastem ,hoł ar ju , gud morning ewrybody i w te melodie

filia

ciekawe czy kiedyś będzie towar

TakNie1

Pracowałem w Dziale Niezgodności w Zakroczymiu ludzie za kasę wzajemnie by się podjadali, ogólnie brak kultury i szacunku do ludzi ze strony kierownictwa jak również między pracownikami. Nie polecam tej firmy.

Tak8Nie
Marek

w przyszłym roku kończe studia, kierunek mam związany z motoryzacją nie wiem którą firmę wybrać, może ktoś zorientowany mi podpowie, czy ta firma ma stabilna sytuacje i dobre warunki pracy i płacy i czy to prawda, co mówił mi kolega z roku, że niedługo przejmie ich jakaś firma z Tych

pracujący
@Marek

też sie nad tym zastanawiam tam rozwój jest ogromny

Andrzej S.
@Marek

ci z Tychów się ładnie rozwijają

Nikita

PGR ?

po studiach

czy w tej firmie jeśli będę zaangażowany i będę się dla niej poświęcał, zostanę doceniony i zrobię karierę ?

TakNie4
Edward
@po studiach

Dobre pytanie. Z Twojej nazwy użytkownika, którą użyłeś na forum mogę przypuszczać, że jesteś osobą świeżo po studiach. Ciekawi mnie, czy pracowałeś może już gdzieś wcześniej, czy praca w firmie Inter Cars byłaby Twoją pierwszą pracą? Jestem ciekaw Twoich doświadczeń zawodowych.

Jack
@po studiach

Doceniony? Jak trafisz na drugie piętro to będziesz ponizany przez co niektórych. Szczególnie przez jednego z brygadzistow ha ha. On tylko pozwala swojej żonie na wszystko i jej przyjaciółce a innych ma za nic, jego panoszenie się i darcie gęby na innych nic mu nie da. On wysyła swoich pupilkow do najlepszych dostaw, on przypisuje 'wife' najlepsze półki bo jej przyjaciółka sama sobie przypisuje a przecież tego nie wolno robić. One obydwie mogą mieć po 8 pojemników na wózku a on udaje że tego nie widzi. Ty lepiej szukaj pracy gdzie indziej bo tu będziesz ponizany i wykorzystywany. A co najlepsze będą się z ciebie jeszcze smieli. Tutaj to mają dobrze tylko żony, przyjaciółki i podlizuchy a jak się odezwiesz że jest niesprawiedliwie to podwójnie cię zgnoja........!!!!!!!

Małgorzata
@Jack

Widzę, że Twoje doświadczenia z Inter Cars nie należą do tych najbardziej udanych - rozumiem to. Jedno jednak nie daje mi spokoju. Wspomniałeś jedynie o niewłaściwym zachowaniu jednego z brygadzistów. A co z ogólnymi warunkami zatrudnienia? Co byś o nich powiedział?

po studiach
@Edward

Edwardzie poprzednio pracowałem w Goworku

Krzysztof
@po studiach

Pracował ktoś z Was na stanowisku kierowcy w tej firmie? Pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko i ciekawi mnie, czy w ogóle warto wysyłać CV i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Jak myślicie?

realista
@po studiach

Korpo to nie jest Powstanie Warszawskie, żeby się poświęcać i młodo umierać. Lepiej oczekuj konkretnej kasy za spokojną i kompetentną pracę. Bo zamiast się poświęcać dla firmy lepiej załóż rodzinę, miej dzieci i żyj długo i szczęśliwie.

Marks
@realista

a mnie kasa nie interesuje, nie jestem materialistą

realista
@Marks

he, he, czyżby twój tatuś ukradł pierwszy milion?

Krzysztof
@Marks

Skoro zarobki nie są dla Ciebie najważniejsze to napisz, czy firma oferuje także pozapłacowe benefity takie jak kursy i szkolenia branżowe, które podnoszą kwalifikacje zawodowe?

Marks
@Krzysztof

tak można zaocznie zostać ślusarzem , a w goworku jakie macie kursy i szkolenia branżowe ?

@@@@@
@Małgorzata

mało kto ma udane doświadczenie z ic

Antonow
@@@@@@

czemu ?

maiki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 197 dni.

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Intercars w legionowie , non stop widzę szukają pracowników

TakNie

Czy ktoś zna tego gościa który tak się wydziera na tych ludzi z wysyłki i wymachuje rękami.

Firma krzak

Odział Szczecin. To co się dzieje w Szczecinie przechodzi ludzkie pojęcie. Najpierw odebrali nam premie kwartalne. Okazało się ze „kierownictwo” wisi grube pieniądze centrali. Wiec co robią? Ucinają co miesiąc średnio po kilka stów (od 300 zł w górę...nawet koło tysiaka) za niewyrobienie planu (podobno). Spłacają swoje długi kosztem pracownika. Na durnych zebraniach szefostwo pokazuje tylko słupki jak to firma wzrasta, a prawda jest taka że oddział Szczecin tonie. Atmosfera pracy jest fatalna, każdy tylko myśli jaka kara pieniężna spadnie na niego i za co. Co roku pracownicy nawet w Biedronkach dostają premie, bony świąteczne czy coś , a tutaj dostajesz „mery Kristmans” i obciętą pensję. Omijać tą „firmę” szerokim łukiem, chyba że chce się spalać czyjeś długi...

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 228 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Inter Cars S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

TakNie2
czysta jest the best

Pozdrawiam liderów i specjalistów pracujących w Zakroczymiu. Są to osoby, które jeszcze niedawno pracowały, na skanerach a teraz okradają swoich kolegów, osoby te mają dostęp do informacji kto ile wyrabia punktów i jak ktoś ma za dużo punktów, to jebją takie osoby by nie zarobiły przypadkiem za dużo. Przez bezczelną pazerność liderów i specjalistów (usunięte przez administratora)są właśnie Polacy a zarabiają ukraińcy, kolega Jarosław dobrze to opisał.

krasnoludek

Niedawno pracuję w IC, ale większość negatywnych opinii potwierdza się. To nie wina psychopatycznych jednostek, ale PGR-owska kultura pracy demoralizuje. Szkoda tych wszystkich spoko ludzi, których chory system zarządzania zamienia w ***. Dobra rada dla właścicieli: sprzedajcie tę firmę, gdy akcje mają jeszcze jakąś wartość

Tak36Nie

Bożena
@krasnoludek

W roku 2017 przychody Grupy Inter Cars osiągnęły rekordowy poziom 7 mld złotych a zysk netto wyniósł 216 mln złotych. Te liczby są naprawdę duże, czy nie jest to wyznacznikiem jakości usług tej firmy? Wobec tego uważam, że i zaangażowanie pracowników w działalność tej firmy jest naprawdę ogromne. Najczęściej jest tak, że wysokie zarobki i premie idą w parze z jakością pracy osób zatrudnionych w firmie. Na jakie premie i zarobki można liczyć w Inter Cars?

TakNie5

Kandydad do pracy
@krasnoludek

A jak jest w robocie na magazynie w Czosnowie, trzeba pracować ? Czy luz ?

Kandy Dad
@Kandydad do pracy

W robocie trzeba pracować. Jak chcesz mieć luz to nie idź do roboty

Tak7Nie

Czoosnow
@Bożena

Jak W każdej pracy trzeba pracować. Ale jest spoko.

Robotnik
@Kandydad do pracy

Ja sobie chwale to pracę. Jest dobrze. Miła atmosfera.

TakNie3
Rychu
@Robotnik

ja też sobie chwale, na powitanie co rano kwiaty, na koniec dnia zawsze prezent, do tego samochód z kierowcą do domu, to pisałem ja, Rychu z drugiej zmiany

Katarzyna

Okazuje się, że w niektórych środowiskach pracy, jak właśnie w Inter Carsie (Zakroczym) ciągłe dążenie do perfekcji i rozwijanie się nie jest mile widziane, a tylko „przeciętność” (jakby się tu nie narobić) gwarantuje bezpieczeństwo i spokojną pracę gdyż pracowitość i pasja rodzi zawiść. Jeśli pragniesz się rozwijać, awansować. Uciekaj z tej firmy jak najdalej. Mobbing i dyskryminacja rządzi tą firmą, a Pan Twardy pozjadał wszystkie rozumy, reszta nie ma nic do powiedzenia.

Tak8Nie
Anna
@Katarzyna

Zgadzam się z Panią. W Czosnowie nie jest lepiej. Stanowiska odpowiedzialne za kreowanie potrzeb warsztatów samochodowych odpowiadają osoby które nigdy nie były w takim miejscu bo brzydzą się samochodami. Wykonują swoją prace ale bez pasji a co za tym idzie lepszych efektów. Jak ktoś ma widzę to jest zwalniany. Patrzyłam rok jak bardzo mylne i stereotypowe jest podejście do mechaników, ale co mogła wiedzieć osoba która warsztat samochodowy widziała tylko z przystanku autobusowego. Szok ,że zarząd na to pozwala.

Aaaa
@Katarzyna

Dokładnie tak samo, Katarzyno, odbieram pracę w IC. Bierny, mierny ale wierny. Nie wolno tam mieć własnego zdania. Zaszczują natychmiast.

Tak5Nie
@Katarzyna

Jeśli ktoś się wyróżnia pracowitościa to na awans nie ma co liczyć. Awansują tylko osoby które się nie za bardzo sprawdzają i nie będzie dużej straty dla wydajności na sektorze jeśli ktoś taki odejdzie. Firma może się poszczycić, że w strukturach firmy można awansować tylko coraz częściej awansuje się nierobów zamiast kompetentnych ludzi.

Inter cars Szczecin

Jak dla mnie to centrala powinna się ostro zabrać za szefostwo z tej że grupy. Cwaniaki nie z tej ziemi... jeden to nawet fajne bajki opowiada. A pracownicy tej że firmy to (usunięte przez administratora) do siebie...żegnam

Tak3Nie
Adam

Pracuję dla tej "firmy" 6 lat. Trudno jest powiedzieć, że akurat konkretnie dla "Inter Cars", bo tak naprawdę dla jej "córki" J&M, a później dla faktycznego Inter Carsu jakiego wszyscy znamy. Jeśli mam powiedzieć coś merytorycznego to napewno to, że wiedza zdobyta przez człowieka(kursy, szkolenia, studia) nie jest Inter Carsowi do niczego potrzebna. Firmy nie interesuje co tak naprawdę robi pracownik, bo zawsze pojawia się pytanie "A co Cars będzie z tego miał" ;). Robią z siebie idiotów na rozmowach rekrutacyjnych mówiąc, że "w moim dziale płaci się za wiedzę". Więc skoro ktoś ma wiedzę np: z zakresu product managamentu, ukończył kursy i szkolenia, skończył studia w tym kierunku to czemu ma nie zarabiać tyle, ile rynkowo dostaje się w firmach z tej branży ? Beka z ludzi. Jeśli ktoś chce sobie zrujnować karierę to serdecznie zapraszam. Jest to jedna z tych firm, która przez swoje rygorystyczne zasady i durne zapisy w umowach nie daje pracownikowi zarobić, a wymaga wielkich wyników. Chwalą się na fb jacy to oni nie są fantastyczni, ile to firma nie zarobiła, ile to kadry nagród nie dostały...szkoda tylko, że to wszystko na pokaz, bo dobro pracownika jest konkretnie w czarnej(usunięte przez administratora). Nie polecam. Odradzam.

Tak21Nie
edek
@Adam

skoro jest tak źle to dlaczego tam ciągle pracujesz? mało konkretów, a dużo wielkich słów. Nic się nie dowiedziałem, tylko to, że jest źle, ale nie wiem dlaczego. Szkoda bo chętnie poznam szczegóły

TakNie2
@edek

Idź to się dowiesz konkretnie :-)

Ga
@Adam

Jakieś konkrety

buhaha

Właśnie wracam z rozmowy o prace na stanowisko magazyniera chyba ich bóg opuscił, biedne ziomki co tam pracuja ^^ 2000zł +2 soboty pracujące = 2300zł na 3 miechy umowa, potem zwieksza stawke na 2500zł

Tak12Nie2
Xxxx
@buhaha

To i tak dobrze, jak 2300. Niektórzy zaczynali od niespełna 2000 tyś na miesiąc, a dopiero po Opolu roku czasu 2300

Maniek
@Xxxx

2300 to nie jest zle, są przyjecia ? , można jarać w pracy ?

buhaha
@Maniek

przyjecia są na bank, kiedys ludzie zaczytnali od 1500zł ale teraz się zmieniło i żeby robić za 2000zł to trzeba być idiotą, minimalne pensje teraz są 2300-2600 za 8h dziennie na start bez nadgodzin bez weekendow , a za sobote to powinno być dodatkowo +300zł

Tak1Nie1

naczelny ideolog
@buhaha

Kiedyś ludzie żyli w jaskiniach i "rzucali kamieniami w dinozaury"...

lamborgini
@naczelny ideolog

no nie gadaj zarobki są wysokie, można nawet odłożyć na samochód

@buhaha

Wcale nie zwiększają... to tylko taki bajer... i więcej obcinają niż dodają nawet po kilku latach. Uwaga na filie Pruszków, Piaseczno, Grójec, Farbiarska i Janki. To (usunięte przez administratora) Jest taki dyrektorek DJ który przeszedł parę szkolonek i uważa wszystkich ludzi za idiotów... CZYTAJ (usunięte przez administratora) !!! Tymczasem on i jego ziomki wcale nie grzeszą inteligencją. Ogólnie to naprawdę śmieszni ludzie są. Wydaje im się że wszystkich robią w (usunięte przez administratora) finansowo i w ogóle, Tymczasem inteligentni ludzie którzy tam pracują - pracują tam tylko dlatego że mogą kręcić wały !!! Prawdziwymi głąbami są Ci którzy tego nie robią mając dostęp do części. Ale to na Koszt DJ !!! przecież bo okradają jego. Nawet Ci którzy podpieprzają innych !!! Zwłaszcza CI !!! :-) Jedyni normalni szefowie w tej spółce to KS i KG reszta to pomyłka. Ludzie dajcie sobie luz z napinaniem się na prace dla nich to pomyłka... uwierzcie. Zarobki Magazyn 2300 zł nawet po kilku latach !!! Zarobki PH (tylko na działalności) po odliczeniu kosztów mniej więcej tyle co magazynierzy. A szczerze powinien być dodatek do pracy w szkodliwych warunkach. Bo warunki są podobne do tych w zakładach psychiatrycznych !!!

@lamborgini

Ale musisz mieć na imię RYSIEK mambo z LAMBO !!!

Tak2Nie1
@buhaha

Teraz lepiej się zarabia w supermarketach niż na magazynie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Inter Cars S.A.
2/5 Na podstawie 76 ocen.