Opinie o Inter Cars S.A. w Warszawa

2 73 94 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Inter Cars S.A.?

po studiach
Nazwa działu: Handlowy

czy w tej firmie jeśli będę zaangażowany i będę się dla niej poświęcał, zostanę doceniony i zrobię karierę ?

@po studiach

Dobre pytanie. Z Twojej nazwy użytkownika, którą użyłeś na forum mogę przypuszczać, że jesteś osobą świeżo po studiach. Ciekawi mnie, czy pracowałeś może już gdzieś wcześniej, czy praca w firmie Inter Cars byłaby Twoją pierwszą pracą? Jestem ciekaw Twoich doświadczeń zawodowych.

Jack
@po studiach

Doceniony? Jak trafisz na drugie piętro to będziesz ponizany przez co niektórych. Szczególnie przez jednego z brygadzistow ha ha. On tylko pozwala swojej żonie na wszystko i jej przyjaciółce a innych ma za nic, jego panoszenie się i darcie gęby na innych nic mu nie da. On wysyła swoich pupilkow do najlepszych dostaw, on przypisuje 'wife' najlepsze półki bo jej przyjaciółka sama sobie przypisuje a przecież tego nie wolno robić. One obydwie mogą mieć po 8 pojemników na wózku a on udaje że tego nie widzi. Ty lepiej szukaj pracy gdzie indziej bo tu będziesz ponizany i wykorzystywany. A co najlepsze będą się z ciebie jeszcze smieli. Tutaj to mają dobrze tylko żony, przyjaciółki i podlizuchy a jak się odezwiesz że jest niesprawiedliwie to podwójnie cię zgnoja........!!!!!!!

Małgorzata
@Jack

Widzę, że Twoje doświadczenia z Inter Cars nie należą do tych najbardziej udanych - rozumiem to. Jedno jednak nie daje mi spokoju. Wspomniałeś jedynie o niewłaściwym zachowaniu jednego z brygadzistów. A co z ogólnymi warunkami zatrudnienia? Co byś o nich powiedział?

po studiach Nowy wpis
Nazwa działu: IT
@Edward

Edwardzie poprzednio pracowałem w Goworku

Krzysztof Nowy wpis
@po studiach

Pracował ktoś z Was na stanowisku kierowcy w tej firmie? Pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko i ciekawi mnie, czy w ogóle warto wysyłać CV i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Jak myślicie?

realista Nowy wpis
@po studiach

Korpo to nie jest Powstanie Warszawskie, żeby się poświęcać i młodo umierać. Lepiej oczekuj konkretnej kasy za spokojną i kompetentną pracę. Bo zamiast się poświęcać dla firmy lepiej załóż rodzinę, miej dzieci i żyj długo i szczęśliwie.

Miki

Czy ktoś wie na jakie zarobki można liczyć na stanowisku "Specjalista ds. Reklamacji Wewnętrznych"? Jak wygląda praca?

@Miki

Twoje pytanie związane jest z tym, iż rozważasz aplikowanie na to stanowisko? Ciekawi mnie, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe, które może być kluczowe przy wyborze nowego pracownika na to stanowisko? Jeżeli możesz to napisz czego oczekujesz po pracy w firmie Inter Cars. Chętnie poznam Twoje preferencje zawodowe.

TakNie

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w INTER CARS S.A? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

@Administrator

Ale tam nie ma żadnego zatrudnienia. Pracujesz u siebie cały czas na własnym zatrudnieniu. Ale to dobrze bo masz firmę i więcej możliwości które się rozwijają z czasem. Kiedy już przychodzi odpowiedni czas. Dziękujesz za poniżające przelewy z IC i uwłaczające Twojej godności traktowanie i zaczynasz wtedy robić fajne rzeczy takie które powinieneś robić od razu !!! :-) Dochodzisz do wniosku... po co ja współpracowałem z tymi debilami??? Nie wiem :-)

Jaro

serio ?

@DonaldTusk

Mam przez to rozumieć, że firma nie zatrudnia nikogo za swoim pośrednictwem, tylko proponuje współpracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej? Jestem zaskoczony tym, co napisałeś, ponieważ na oficjalnej stronie internetowej w zakładce kariera pracodawca przedstawia zupełnie inny obraz zatrudnienia https://firma.intercars.com.pl/pl/kariera/rekrutacja Możesz przeczytać i odnieść się do tego?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Luiza

Czy tak dobrze się tu pracuje i nie ma nikt potrzeby pisania? Szkoda!

Tak18Nie1

@Luiza

nie dobrze

@DonaldTusk

Trzeba powiedzieć, że to dosyć zdawkowa odpowiedź - chyba przyznasz mi co do tego rację. Jesteś bardzo aktywną osobą na tym wątku, co oczywiście chwali się. Jednak z Twoich wpisów wyłania się negatywny obraz pracodawcy, jakim jest Inter Cars, a to już z kolei martwi. Firma ta to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Na pewno zatem starają się dbać o swoich pracowników. Powiedz, czy w ostatnim czasie zarobki jej pracowników nieco się poprawiły?

buhaha

Właśnie wracam z rozmowy o prace na stanowisko magazyniera chyba ich bóg opuscił, biedne ziomki co tam pracuja ^^ 2000zł +2 soboty pracujące = 2300zł na 3 miechy umowa, potem zwieksza stawke na 2500zł

Xxxx
@buhaha

To i tak dobrze, jak 2300. Niektórzy zaczynali od niespełna 2000 tyś na miesiąc, a dopiero po Opolu roku czasu 2300

Maniek
@Xxxx

2300 to nie jest zle, są przyjecia ? , można jarać w pracy ?

buhaha
@Maniek

przyjecia są na bank, kiedys ludzie zaczytnali od 1500zł ale teraz się zmieniło i żeby robić za 2000zł to trzeba być idiotą, minimalne pensje teraz są 2300-2600 za 8h dziennie na start bez nadgodzin bez weekendow , a za sobote to powinno być dodatkowo +300zł

naczelny ideolog
@buhaha

Kiedyś ludzie żyli w jaskiniach i "rzucali kamieniami w dinozaury"...

lamborgini
@naczelny ideolog

no nie gadaj zarobki są wysokie, można nawet odłożyć na samochód

@buhaha

Wcale nie zwiększają... to tylko taki bajer... i więcej obcinają niż dodają nawet po kilku latach. Uwaga na filie Pruszków, Piaseczno, Grójec, Farbiarska i Janki. To (usunięte przez administratora) Jest taki dyrektorek DJ który przeszedł parę szkolonek i uważa wszystkich ludzi za idiotów... CZYTAJ (usunięte przez administratora) !!! Tymczasem on i jego ziomki wcale nie grzeszą inteligencją. Ogólnie to naprawdę śmieszni ludzie są. Wydaje im się że wszystkich robią w (usunięte przez administratora) finansowo i w ogóle, Tymczasem inteligentni ludzie którzy tam pracują - pracują tam tylko dlatego że mogą kręcić wały !!! Prawdziwymi głąbami są Ci którzy tego nie robią mając dostęp do części. Ale to na Koszt DJ !!! przecież bo okradają jego. Nawet Ci którzy podpieprzają innych !!! Zwłaszcza CI !!! :-) Jedyni normalni szefowie w tej spółce to KS i KG reszta to pomyłka. Ludzie dajcie sobie luz z napinaniem się na prace dla nich to pomyłka... uwierzcie. Zarobki Magazyn 2300 zł nawet po kilku latach !!! Zarobki PH (tylko na działalności) po odliczeniu kosztów mniej więcej tyle co magazynierzy. A szczerze powinien być dodatek do pracy w szkodliwych warunkach. Bo warunki są podobne do tych w zakładach psychiatrycznych !!!

@lamborgini

Ale musisz mieć na imię RYSIEK mambo z LAMBO !!!

Adam

Pracuję dla tej "firmy" 6 lat. Trudno jest powiedzieć, że akurat konkretnie dla "Inter Cars", bo tak naprawdę dla jej "córki" J&M, a później dla faktycznego Inter Carsu jakiego wszyscy znamy. Jeśli mam powiedzieć coś merytorycznego to napewno to, że wiedza zdobyta przez człowieka(kursy, szkolenia, studia) nie jest Inter Carsowi do niczego potrzebna. Firmy nie interesuje co tak naprawdę robi pracownik, bo zawsze pojawia się pytanie "A co Cars będzie z tego miał" ;). Robią z siebie idiotów na rozmowach rekrutacyjnych mówiąc, że "w moim dziale płaci się za wiedzę". Więc skoro ktoś ma wiedzę np: z zakresu product managamentu, ukończył kursy i szkolenia, skończył studia w tym kierunku to czemu ma nie zarabiać tyle, ile rynkowo dostaje się w firmach z tej branży ? Beka z ludzi. Jeśli ktoś chce sobie zrujnować karierę to serdecznie zapraszam. Jest to jedna z tych firm, która przez swoje rygorystyczne zasady i durne zapisy w umowach nie daje pracownikowi zarobić, a wymaga wielkich wyników. Chwalą się na fb jacy to oni nie są fantastyczni, ile to firma nie zarobiła, ile to kadry nagród nie dostały...szkoda tylko, że to wszystko na pokaz, bo dobro pracownika jest konkretnie w czarnej(usunięte przez administratora). Nie polecam. Odradzam.

Tak15Nie
edek
@Adam

skoro jest tak źle to dlaczego tam ciągle pracujesz? mało konkretów, a dużo wielkich słów. Nic się nie dowiedziałem, tylko to, że jest źle, ale nie wiem dlaczego. Szkoda bo chętnie poznam szczegóły

TakNie1
@edek

Idź to się dowiesz konkretnie :-)

Piekar

Pracuje ktos w tej firmoe jako przedstawiciel handlowy?jak to wyglada? Oddzial Gatwolin?

ja
@Piekar

Filie Garwolin przejęła grupa Siedlce, po zmianie grupy 3/4 osób tam pracujących zwolniło się w ciągu 1 miesiąca.

@ja

To nie nowość. Każdy wie że grupą siedlce zarządzają Korpo Szczurki a właściciele to cwaniaczki. Łańcuch GPS włącznie z zapytaniem co robiłeś 15 minut na stacji benzynowej - ODPOWIEDŹ bezcenna ROBIŁEM KUPĘ !!!

Obserwator

Żeby pracować za 3000 tysiące z tą wasz premią to trzeba być idiotą

Tak2Nie2
pytający
Nazwa działu: Marketing

A czy ktoś coś wie na temat pracy na stanowisku Graphic Designer? Atmosfera itp.?

krasnoludek

Niedawno pracuję w IC, ale większość negatywnych opinii potwierdza się. To nie wina psychopatycznych jednostek, ale PGR-owska kultura pracy demoralizuje. Szkoda tych wszystkich spoko ludzi, których chory system zarządzania zamienia w ***. Dobra rada dla właścicieli: sprzedajcie tę firmę, gdy akcje mają jeszcze jakąś wartość

Tak27Nie

@krasnoludek

W roku 2017 przychody Grupy Inter Cars osiągnęły rekordowy poziom 7 mld złotych a zysk netto wyniósł 216 mln złotych. Te liczby są naprawdę duże, czy nie jest to wyznacznikiem jakości usług tej firmy? Wobec tego uważam, że i zaangażowanie pracowników w działalność tej firmy jest naprawdę ogromne. Najczęściej jest tak, że wysokie zarobki i premie idą w parze z jakością pracy osób zatrudnionych w firmie. Na jakie premie i zarobki można liczyć w Inter Cars?

Kandydad do pracy
@krasnoludek

A jak jest w robocie na magazynie w Czosnowie, trzeba pracować ? Czy luz ?

Kandy Dad
@Kandydad do pracy

W robocie trzeba pracować. Jak chcesz mieć luz to nie idź do roboty

ICEK

Ciekawe kiedy Swiss Automotive Group wejdzie do Polski. Może Harta łykną... A wtedy trochę ludzi opuści szeregi. Wiadomo dlaczego

Tak3Nie

długo w tej branży pracuje
@ICEK

mogą nawet łyknąć sklep wujka Mietka i i tak nic tu nie zrobią, jak np.nie jest w stanie zrobić RHIAG, a mityczny Pan X. był dobry w latach kiedy wszystko samo szło, potem korzystał z blasku znanej firmy bez której szybko o nim światek zapomni, teraz to już nie te czasy i nie wystarczy wejść, każdy kto ma rozum nie poleci na gruszki na wierzbie opowiadane przez kupionego Pana X.

Tak6Nie

Mr Smile
@długo w tej branży pracuje

Widocznie nie dość długo w tej branży... Czuję tutaj „chów tabelkowy”, nie skażony czynnikiem ludzkim. Co tu pisać jednak, czas pokaże najlepiej :-)

Kapitan Planeta
@Mr Smile

W PL raczej jest za dużo firm i ich ilość będzie się zmniejszać, rynek nie potrzebuje kolejnej firmy, co ona może zaproponować, te same rzeczy tylko w innych pudełkach ? Czy zamiast trzech dostaw dziennie - cztery

Pracuje prawie od początku
@Mr Smile

"chów tabelkowy" to właśnie ten Pan wymyślił,widzę że szybko nie pamiętacie

Tak11Nie

Bożena

@byłe JC, forum to poświęcone jest temu jak pracuje się w Inter Cars oraz temu jaka panuje tam atmosfera pracy - sprzyjająca pracownikom, czy też nie. Nie jest to portal plotkarski, w którym pisze sie o tym kto i za co został wyrzucony z pracy. Jeśli pracujesz w tej firmie miło będzie, jeśli coś o niej napiszesz.

@Bożena

najlepsza atmosfera jest w karoserii , wszyscy ktorzy do niczego się nie nadawali w Polcarze są już u nas, z ich dużym przewodniczacym na czele, koncepcje też te same, kierunek Bronisze

Nick
@Bożena

Moim zdaniem, to jest też ważne. Czy inne opinie to nie są subiektywne ploteczki, ależ owszem. I o to przecież chodzi. Każdy ma swój rozum i wyciąga wnioski.

Bożen
@Bożena

Poważnie, można nie nadawać się do Polcaru ???

Gośka
@Nick

Masz na myśli czytanie ze zrozumieniem i odsiewanie ziarna od plew?

Beata

Praca tutaj to tragedia wyzysk pracowniczy i finansowy. Niby w biurze pracujesz a jestes traktowany jak smiec. Ciagle knucie jak wykrecic pracownika albo odbiorce. Mania wielkosci do tego stopnia ze knuje sie przeciwko innym firma na rynku.

Tak14Nie

JaWiemCoMówie

Jawny wyzysk. Wyciągają z pracownika wszystko, włącznie z chęcią do pracy, po czym wszystko co złe w firmie zwalają na niego. Płaca śmieszna w stosunku do pracy jaką człowiek tam wykonuje. Zachowanie jak w typowym korpo, zero zrozumienia dla człowieka, liczą się tylko tabelki. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

Tak15Nie

Bożena

@Katarzyna, @Anna, @Aaaa, to co piszecie na temat pracy w firmie Inter Cars budzi wiele wątpliwości. Chyba nieczęsto zdarza się tak, że firma nie oczekuje od swoich pracowników zaangażowania i umiejętności związanych z wykonywanym fachem. Czy informacje przez Was przedstawiane są rzeczywiście w stu procentach zgodne z prawdą? Czekam na wypowiedzi również innych użytkowników tego forum.

@Bożena

Proszę sprawdzić jakie kompetencje i doświadczenie zawodowe mają przełożeni a jakie ich podwładni. Ja pracowałam pod osobą która nie ma prawa jazdy, nie lubi samochodów i nie zna ani jednego mechanika a odpowiadała za "sprzedaż tego co im potrzebne". Ja mam wieloletnie doświadczenie w branży i dlatego zostałam przyjęta ale też zwolniona. Nie mogłam użyć swojej wiedzy a jak tylko spróbowałam to zostałam uciszona (była to jakaś dziwna "woja" firmowa ale ciesze bo i tak chciałam się zwolnić). Dziwi mnie taka polityka ale ogólnie w IC pracowało się dobrze. Stanowczo jest to dobra firma by wejść w branże lub zacząć pracę po studiach, bez doświadczenia i siedzieć tam spokojnie wiele lat.

Milena
@Anna

ale kto ma sprawdzić te kompetencje ?

Tomek

To złe miejsce Moje sugestie dla Inter Cars S.A.: Teraz już zresztą nikogo z własnych to nie interesuje bo są zajęci analizą słupków w tabelkachr Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mobbing na magazynie w Zakroczymiu.Przyplacilem to leczeniem u psychiatry.Musze łykać tabletki by się z tego otrząsnąć.Zmiana B

Borzena

Bożena - czemu nie mozna założyć postów o pracy w gowork ?

Bożena

@Nick, owszem, lecz jak sam możesz zauważyć negatywne opinie najczęściej przeważają a pozytywnych nikt nie uzasadnia. Z tego co mi się wydaje, plotki nigdy nie są dobrym źródłem informacji. Forum to jest po to by informacje na nim przekazywane były rzetelne i poparte prawdziwymi faktami.

byłe JC

czemu Kierzka wywalili ktoś wie ?

Cichy

Witam, mam zamiar złożyć CV. Jestem osobą z branży który ogarnia temat narzędzi. Jak wygląda praca w dziale wyposażenie warsztatów w Nadarzynie? Ktoś pracuje czy pracował w tym dziale?

1992Niezależny1992

Witam serdecznie,szczerze mówiąc firma inter cars jest bardzo nieprzychylna pracownikom,jest wprowadzony nieludzki system pracy,tempo pracy,przerażająca ilość zamówień.Niestety miałem styczność z bardzo ordynarnym zespołem,co bardzo przekładało się na negatywną atmosferę,jedyną korzyśćią to prestiżowa umowa o pracę,ponieważ zarobki były nie adekwatne do wykonywanej pracy,wręcz żałosne,tak jak ktoś wspomniał człowiek pracuję bardzo intensywnie,co nie przekłada się na wyższy zarobek,premii zazwyczaj nie otrzymywaliśmy.Premia nie jasno liczona,bez możliwości wglądu.0 jakiegokolwiek profesjonalizmu,bez klasy,bez poszanowania do danego pracownika,i wzajemnie:), praca godna uwagi na bardzo krótki okres czasu,praca wyczerpująca psychicznie oraz fizycznie,nie konstruktywna przyszłościowo,ludziom ambitnym stanowczo mówię NIE! :) PS.Niech to będzie przestroga dla ludzi uczciwych,wiarygodnych i takich którzy szukają solidnej pracy,serdecznie pozdrawiam B:)

Tak37Nie

Z.
@1992Niezależny1992

Okazało się to prawdą. Szkoda, że wcześniej mojej uwaga nie skupiła się na tej opinii.

Aaaa
@1992Niezależny1992

Nic dodać, nic ująć. Nadal aktualne.

Tak6Nie

Katarzyna

Okazuje się, że w niektórych środowiskach pracy, jak właśnie w Inter Carsie (Zakroczym) ciągłe dążenie do perfekcji i rozwijanie się nie jest mile widziane, a tylko „przeciętność” (jakby się tu nie narobić) gwarantuje bezpieczeństwo i spokojną pracę gdyż pracowitość i pasja rodzi zawiść. Jeśli pragniesz się rozwijać, awansować. Uciekaj z tej firmy jak najdalej. Mobbing i dyskryminacja rządzi tą firmą, a Pan Twardy pozjadał wszystkie rozumy, reszta nie ma nic do powiedzenia.

@Katarzyna

Zgadzam się z Panią. W Czosnowie nie jest lepiej. Stanowiska odpowiedzialne za kreowanie potrzeb warsztatów samochodowych odpowiadają osoby które nigdy nie były w takim miejscu bo brzydzą się samochodami. Wykonują swoją prace ale bez pasji a co za tym idzie lepszych efektów. Jak ktoś ma widzę to jest zwalniany. Patrzyłam rok jak bardzo mylne i stereotypowe jest podejście do mechaników, ale co mogła wiedzieć osoba która warsztat samochodowy widziała tylko z przystanku autobusowego. Szok ,że zarząd na to pozwala.

Tak5Nie

Aaaa
@Katarzyna

Dokładnie tak samo, Katarzyno, odbieram pracę w IC. Bierny, mierny ale wierny. Nie wolno tam mieć własnego zdania. Zaszczują natychmiast.

Tak3Nie

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy INTER CARS S.A jest takim przedsiębiorstwem?

Deszcz
@Administrator

W tej firmie benefitem jest praca

Mac
@Administrator

Miały być. Okazało się ,że Multisporta i pakiet medyczny można kupić po cenie rynkowej. Nawet premi nie było.

Tak5Nie

anonymous

NIE POLECAM!!!!!!!!!Kpina. Zamówiłam opony 8 kwietnia. Dostałam informację , że towar przygotowany do wysyłki. I na tym koniec. Monitowałam kilka razy. Otrzymywałam informacje , że kurier ma opóźnienia. To kolejna kpina. Było to nie zgodne z prawdą ponieważ w tym samym czasie ta sama firma przewozowa przywoziła mi towar na czas. Potem otrzymałam informacje , że towar wysłany . Oczywiście to znowu była nie prawda. Po kolejnym moim monicie dowiedziałam się , że opony jeszcze nie zostały wysłane. Anulowałam zamówienie. Oszukują klientów. Proszę się zastanowić zanim Państwo złożycie zamówienie w tej firmie.

koniec przekretow

Pozdrawiam panią BM z IT kierowniczka bez wiedzy

Anna

Byłem na rozmowie o pracę. I to najmniej profesjonalna rozmowa jaka miała miejsce w moim życiu. Wścibskie, złośilwe kobiety o mentalu PRL wypytują o dane z konkurencji. Brak szacunku do kandydata. Budują bardzo fatalny wizerunek tej firmie. I to, że jest teraz pierwsza... przez takich ludzi niebawem się skończy. Bo kto tak dziś podchodzi do ludzi...

Tak17Nie

NIE_IT

Stanowczo nie polecam pracy w IT. Nadgodziny, praca na ciągłym dyżurze, małe możliwości rozwoju, niszowe technologie, które na rynku nie są od dawna używane.

Tak10Nie
WALIĆ IC

Nie polecam pracy jako kierowca, wyzysk i nic więcej pensja stała i nieważne ile trzeba się narobić. Cała robota spada na kierowcę, traktują cię jak nie wiadomo kogo. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy jeżeli macie trochę oleju w głowie...

Tak13Nie
****

ehhhh obojętnie jaka jest to grupa - odnoga inter carsu.... wszędzie jest tak samo! tną koszty i traktują ludzi jak *** zwłaszcza w WLP - grupie Poznań.... dziwne tylko, że Centrala nie reaguje jak się tu traktuje ludzi..... Wielki Właściciel IC Pan Ole*** powinien coś z tym zrobić bo to pod jego nazwiskiem takie cuda się odstawia i nagina legalnie prawo! Wszystkim woda sodowa uderzyła do głowy - macie MILIONY, a każdy grosz ludziom zabieracie- niby nadgodziny jak zostanie się dłużej w pracy ale fizycznie nie zapłacone - najlepiej to jakbyśmy wszyscy pracowali za darmo.... Dziwne... Każda filia w Grupie Poznań ma inne zarobki i wiedzą, że jest to niezgodne - a jednak nikt im nosa nie utarł!!! Gdzie inspekcja... inne instytucje.... Zapomnieliście, że to ludzie tworzą tą firmę zarówno spółkę WLP jak i całą Grupę INTER CARS.... i to na nich w tych czasach należy stawiać, a nie każdy grosz pchać do kieszeni....

Zostaw opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Inter Cars S.A.
2/5 Na podstawie 73 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie