Inter Cars S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Inter Cars S.A.

Iii
@Luiza

Ja jestem zadowolony. Zawsze warto spróbować.

tiko
@1992Niezależny1992

Firma jak najbardziej warta polecenia. Warunki zapewnione przez szefostwo mi odpowiadają. Narzekają Ci którzy oczekują więcej niż się powinno na ich stanowiskach. Zresztą widać to po ostatnim wpisie chociażby. W inter Cars rzeczywiście praca jest ciężka, ale nie płacą już za nią takich groszy o jakich mówicie

tiko

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Wystarczy dodatkowo wspomnieć że potrafili wejść na naszą rodzimą giełdę papierów wartościowych czego nie robią firmy niepewne swej pozycji na rynku w danej branży

GR Nowy wpis

Ktoś widzę ze stresował się kiedyś o to czy dają umowa o pracę, wpisana jednak jest normalnie nawet w ofertach zastanawiam się tylko na jaki okres podpisywana? Mnie chodzi o ogłoszenie dla elektromechanika samochodów ciężarowych. Tutaj podali doświadczenie w mile widzianych więc zastanawiam się czy te umowa o pracę nie poprzedza przypadkiem jakiś okres próbny?

Keto

Hejo orientuje się ktoś ile tutaj czeka się na odpowiedź po wysłaniu cv?

jessie
@Keto

ja czekałem około dwóch tygodni od momentu wysłania cv

LeeSin
@Keto

Gdzie wy te cv wysylaliscie w takim razie ze tak szybko poszlo?

Eden
@LeeSin

Na stronie normalnie masz wyszczególnione oferty pracy, przekieruje cię do miejsca z którego można bezpośrednio aplikować

biedra
@Eden

a myślicie że to bez różnicy przez jaką strone sie aplikuje? czy np z jednej wasze cv będzie szybciej otwarte niż z innej?

dua
@biedra

raczej nie, wszystkie cv lądują w tym samym miejscu więc to bez różnicy

Baarr
@biedra

Chyba nie ma różnicy. Jak wysyłasz CV tam gdzie jest taka opcja, czyli tak w sumie też tam gdzie trzeba, to jest okej.

Rekin Nowy wpis

Ja czekałem jakieś niecałe trzy więc to chyba dosyć utarty termin

Amant Nowy wpis
@Baarr

Dokładnie, nie ma znaczenia gdzie wysyłasz, zawsze trafi tam gdzie powinno

Irena

A to nie ma możliwości pracy na umowę o pracę?

Rekin Nowy wpis
@Irena

Jest taka możliwość, bez stresu

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Inter Cars S.A. rekrutuje na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Może ktoś planuje aplikować?

pretto

Ktoś na pewno, a co?

XV

Cześć, możecie mi opisać pracę młodszego analityka? w tej ofercie z wczoraj widzę, że praca będzie możliwa w hybrydzie, zastanawiam się jak wtedy zakres zadań będzie dzielony? W wymaganiach nie ma niczego o wykształceniu czy też doświadczeniu, jakie więc zadanie zazwyczaj dają na rozmowie?

EZ

Praca na dwie zmiany? raczej o magazyn chodziło? Gdzie można znaleźć do niego oferty? jak wchodzę w te zakładkę na stronie to jest napisane „wkrótce…” czy szykują się nabory? liczę ze dowiem się ile wyniesie podstawa i premia, pisali już o niej kiedyś. czy trzeba mieć doświadczenie?

HZ

Czyli czekacie, z jakich powodów najczęściej dziękują tu ludziom za współpracę? I kto w ogóle częściej decyduje o odejściu? Z tamtej ostatniej opinii sprzed paru miesięcy nie wiem czemu jednemu Panu podziękowano? Jakich wyników teraz wymagają? Wiecie tez czy będą jakoś niedługo kogoś do siebie szukać?

BB

Pracowałem wiele lat w tej grupie Wwa na różnych stanowiskach. Nadciścnienie, (usunięte przez administratora)oraz wypalenie to tylko kilka rzeczy która dała mi ta firma. Zwolnili mnie dawno temu co okazało się Błogosławieństwem. Nie polecam współpracy z takimi osobistościami jak; IB, RCh, ACh, DJ...

Anka

Premia od czasu do czasu? Mogło komuś chodzić o uznaniówkę? I tak dla pewności to dalej podstawa utrzymuje się na poziomie najniższej? I czy może ktoś omówić te wspomniane szkolenia rozwojowe zawarte w opisie speca od logistyki międzynarodowej? Wiem, że jest oferta na tryb hybrydowy. Zastanawiam się czy mimo wszystko bo dłuższym czasie nie można przypadkiem pracować zdalnie?

Ile zarabiają kierownicy magazynu w tej firmie?

Mati099

3500 na rękę + od czasu do czasu wpadnie premia 200zł

Witam. Na jaką kwotę podstawy netto może liczyć przedstawiciel handlowy RPU na BTB?

Maria

Pewnie zależy pd doświadczenia. Masz jakieś?

kandydat Sprzedawca

Mam pytanie, kandyduje jako sprzedawca w Warszawie, jakie są zarobki?

Ajsza

Pracuje w IC 14 lat i chyba zostanę tu do emerytury ???? polecam

@Ajsza

Co ci tu tak pasuje? Widzę że jest stabilnie skoro tyle lat już tu siedzisz :D Co jeszcze ci odpowiada?

Jenga
@Krzysztof

Jak kasa dobra to można siedzieć

Pan Bolka

Krzysztof

Nie bardzo rozumiem, jak to możliwe, że im bardziej pracownik się stara tym mniej zarobi? Czym to jest spowodowane? Czyżby pracodawca bardziej cenił osoby, które po prostu robią swoje i udają się do domu na odpoczynek? Tak aktualnie zrozumiałem Twój wpis, więc może sprecyzujesz go bardziej konkretnie?

Mariusz
@Krzysztof

Niemieckie firmy mają taka strategię. Wiedzą że Polacy dobrze pracują , to im płacą 1800 na rekę , bo wiedzą że za tyle nie opłaci sie nam pracować. I bedziemy musieli wyjeżdzać do nich do pracy do Niemiec. W zamian ściągają tysiące leniwych Ukraińców ,co nic nie robią a zarabiają w naszym oddziale nawet 3800 do reki , za niewiele wiecej godzin niż etat. W ten sposób budują potęge gospodarczą Niemiec a z nas robią d z i a d ó w , bedziemy niedługo mieli taką samą gospodarke jak na Ukrainie czyli żadną i pensje w wysokości 600 zł. I to dzięki strategi niemieckiej. To bardzo proste i wszyscy o tym wiedzą tylko polaczki nie kumają.

@Krzysztof

Tak Krzysztofie. Pracowałem 12 lat A zarabialem 300 PLN. Więcej niż Nowa osoba. Nowi 14 lub 18 do domu punkt. A do mnie pytanie możesz zostać pomożesz itp za darmo.

Tomasz
@Mariusz

bo mało kto wie ale praca cudzoziemnców jest dofinansowywana. pracodawcy opłaca się zatrudnić nie Polaków bo za nimi idzie ekstra dopłata.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w Inter Cars S.A.? W ogłoszeniu jakie umieścili 4 lutego na Lento.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Krzysztof

Piszesz, że w firmie Inter Cars nie ma ani żadnych podwyżek, ani premii. Zaskoczyło mnie to, tym bardziej że w dzisiejszych czasach pracodawcy starają się motywować pracowników na różny sposób. Skoro nie ma dodatków, to może napiszesz mi, ile aktualnie wynosi taka średnia pensja dla osób zatrudnionych u tego pracodawcy? Bardzo proszę o informację.

Kamil
@Krzysztof

Mi proponowali 2500 do reki po 3 miesiecznym okresie próbnym. W Warszawie. Na próbnym 2300. Praca w magazynie. Podziękowałem serdecznie

Zainteresowany...

Czy wie ktoś jak wyglada praca kierowcy ? Pojawiła się oferta. Warto?

@Zainteresowany...

Zależy jaka trasę trafisz (w ciągu dnia musisz pokonać ją od 2 do 4 razy, w zależności jak długą masz). Czasem jest zapieprz czasem więcej luzu. Ogólnie spoko, bywasz w terenie (choć po paru miesiącach nudne się robi jeżdżenie tymi samymi trasami), znajdziesz czas na jakieś drobne zakupy. Czas szybko leci. To wszystko jest ok, ale zarobki marne, niewiele wyższe niż podana wyżej stawka na magazynie. Teraz nie wiem, ale wątpię by podnieśli.

Pracowałem w Dziale Niezgodności w Zakroczymiu ludzie za kasę wzajemnie by się podjadali, ogólnie brak kultury i szacunku do ludzi ze strony kierownictwa jak również między pracownikami. Nie polecam tej firmy.

w przyszłym roku kończe studia, kierunek mam związany z motoryzacją nie wiem którą firmę wybrać, może ktoś zorientowany mi podpowie, czy ta firma ma stabilna sytuacje i dobre warunki pracy i płacy i czy to prawda, co mówił mi kolega z roku, że niedługo przejmie ich jakaś firma z Tych

pracujący
@Marek

też sie nad tym zastanawiam tam rozwój jest ogromny

Andrzej S.
@Marek

ci z Tychów się ładnie rozwijają

po studiach

czy w tej firmie jeśli będę zaangażowany i będę się dla niej poświęcał, zostanę doceniony i zrobię karierę ?

Edward
@po studiach

Dobre pytanie. Z Twojej nazwy użytkownika, którą użyłeś na forum mogę przypuszczać, że jesteś osobą świeżo po studiach. Ciekawi mnie, czy pracowałeś może już gdzieś wcześniej, czy praca w firmie Inter Cars byłaby Twoją pierwszą pracą? Jestem ciekaw Twoich doświadczeń zawodowych.

Małgorzata

Widzę, że Twoje doświadczenia z Inter Cars nie należą do tych najbardziej udanych - rozumiem to. Jedno jednak nie daje mi spokoju. Wspomniałeś jedynie o niewłaściwym zachowaniu jednego z brygadzistów. A co z ogólnymi warunkami zatrudnienia? Co byś o nich powiedział?

po studiach
@Edward

Edwardzie poprzednio pracowałem w Goworku

@po studiach

Pracował ktoś z Was na stanowisku kierowcy w tej firmie? Pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko i ciekawi mnie, czy w ogóle warto wysyłać CV i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Jak myślicie?

Marks

a mnie kasa nie interesuje, nie jestem materialistą

@Marks

Skoro zarobki nie są dla Ciebie najważniejsze to napisz, czy firma oferuje także pozapłacowe benefity takie jak kursy i szkolenia branżowe, które podnoszą kwalifikacje zawodowe?

Antonow

czemu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.