INTER CARS

Słupsk

Opinie o INTER CARS

3er
użytkownik zarejestrowany

mysle ze takich rzeczy mozesz sie dowiedziec podczas rozmwy kwalifikacyjnej..ale widze ze tez szukaja ksiegowej, a tutaj jak jestes dobry mozesz zarobic i 5 tys.

cz

zapomniałem dodać nowy pomysł dyrekcji to wariograf czyli wykrywacz kłamstw ,tylko szkoda że dla uczciwych pracowników a nie tych którzy kradli.poniżanie na każdym kroku.

cz

pracowałem-nie polecam ,niskie wynagrodzenie,pracujesz dłużej a masz 8 godzin wolne soboty-zapomnij,a może fundusz pr. dopłata do wypoczynku-zapomnij.dyspozycyjny tzn. że dostajesz wieczorem telefon że masz być rano nie ważne twoje plany . kierownik super,ale dyrektor chyba ma jakiś kompleks

W sekretariacie sie dowiesz ze na początek bedziesz zarabiac 1200 poźniej znacznie lepiej,a jak co do czego to na koncie zobaczysz przelewu tylko 1050 i to z chodzeniem i proszeniem sie by wreszcie przeleli na konto.Wymagania wielkie,płace bardzo niskie,tabor do rozwożenia części przedpotopowy,ale tak to jest że szewc chodzi w dziurawych butach a w carsie się jeździ niesprawnymi autami

Polecam świetny dyrektor ,kierownik atmosfera w pracy

Zostaw opinię o INTER CARS - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER CARS