INTER CARS

Opinie o INTER CARS

pluton

hejo, opowie ktos jaka panuje atmosfera w firmie ? ciężko się tu dostać? jak wygląda rekrutacja?

cukierek
@pluton

Atmosfera bardzo w porządku czy ciężko się dostać to w sumie nie wiem, mnie się udało i nie było jakoś hardcorowo, rekrutacja jak rekrutacja

odd
@cukierek

a ile etapów ma ta rekrutacja? ile trwa?

Dzik
@odd

Mnie jeszcze zastanawia czy o negatywnej decyzji też informują czy zostawiają bez żadnej odpowiedzi?

Roz
@Dzik

dają znać ale już po rozmowie

miłoś Nowy wpis
@odd

a ja to pytanko podbijam, bo chyba nikt nie odpowiedzial, wie ktos ile ta rekrutacja ma etapów wgl?

mils Nowy wpis
@miłoś

Dolaczam sie. Jest mozliwosc zeby pierwsza rozmowa odbyla sie zdalnie?

Małosolny Nowy wpis

Dokładnie 2 tyg to ja czekam zazwyczaj standardowo tak po tym jak trzeci minie to się zaczynam irytować

Stary

Pamiętam sklep Record. To byli prawdziwi sprzedawcy. Znali temat. Ich teraz brakuje. Pomocni uśmiechnięci i normalni.

Młody
@Stary

"kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów" ;) a tak na poważnie, są w IC naprawdę dobrzy sprzedawcy. Równie pomocni i normalni.

yup

zależy też od twoich preferencji ale ja tam nie narzekam, super ekipa mi się trafiła i kasa też jest nienajgorsza, polecam spróbować bo firma naprawdę w porządku

Stajl Nowy wpis
@yup

Wyplaty na czas macie zawsze?

solemio

ile trwa okres próbny tutaj?

Sztukmistrz
@solemio

Podłączam się do pytania standardowe czy miesiące czy jednak nieco dłużej?

kasztan
@solemio

ja podbijam i chciałem zapytać, czy jest tutaj jakiś okres wdrożenia\? jak wygląda?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w INTER CARS?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INTER CARS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Sylwia

Aplikował już ktoś z Was na stanowisko przedstawiciela handlowego- rynek pojazdów osobowych? Jeżeli tak, to fajnie by było gdybyście zdecydowali się na opisanie procesu rekrutacyjnego w tej firmie i przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, w której prawdopodobnie weźmiecie udział.

Były IC
@Sylwia

Nie polecam. Pracowałem na tej filii jako handlowiec. Właściciel furiat, w jednym zdaniu 5 razy kur... widocznie do szkoły nie chodził i nie nauczyli się wysławiać... jednym słowem b.... Poza tym najlepsi ludzie odeszli. Omijać z daleka

3er

mysle ze takich rzeczy mozesz sie dowiedziec podczas rozmwy kwalifikacyjnej..ale widze ze tez szukaja ksiegowej, a tutaj jak jestes dobry mozesz zarobic i 5 tys.

cz

zapomniałem dodać nowy pomysł dyrekcji to wariograf czyli wykrywacz kłamstw ,tylko szkoda że dla uczciwych pracowników a nie tych którzy kradli.poniżanie na każdym kroku.

cz

pracowałem-nie polecam ,niskie wynagrodzenie,pracujesz dłużej a masz 8 godzin wolne soboty-zapomnij,a może fundusz pr. dopłata do wypoczynku-zapomnij.dyspozycyjny tzn. że dostajesz wieczorem telefon że masz być rano nie ważne twoje plany . kierownik super,ale dyrektor chyba ma jakiś kompleks

W sekretariacie sie dowiesz ze na początek bedziesz zarabiac 1200 poźniej znacznie lepiej,a jak co do czego to na koncie zobaczysz przelewu tylko 1050 i to z chodzeniem i proszeniem sie by wreszcie przeleli na konto.Wymagania wielkie,płace bardzo niskie,tabor do rozwożenia części przedpotopowy,ale tak to jest że szewc chodzi w dziurawych butach a w carsie się jeździ niesprawnymi autami

Polecam świetny dyrektor ,kierownik atmosfera w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CARS - Słupsk

• Jak się pracuje w INTER CARS?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CARS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

INTER CARS