INTERCARS

Łódź

Opinie o INTERCARS

Rekrutjemy

Zatrudnimy operatorów wózka widłowego • Praca na 3 zmiany na Widzewie, • Dodatkowo płatne soboty • Praca bezpośrednio pod firmą bez udziału pośredników • Wynagrodzenie 18 pln brutto/h Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacje@sisteama.com.pl

Xopa

Tak @rtyh taka oferta jest u nich, tyle, że może być już nieaktualna, skoro jest z listopada. Najnowsza oferta u nich jest na specjalistę ds. personalno-administracyjnych, no i tutaj już trzeba mieć doświadczenie na takim stanowisku.

udek

ile na poczatek moze zarobic tam magazynier ? sa jakies podwyzki po 3 miesiacach ? czy podstawa zostaje cały czas ta sama ? jak z tymi premiami ? ile min i maxymalnie mozna dostac do reki ? jakaies punkty sie podobno zbiera,a moze ktos to rozwinać

jolek

To może ktoś jeszcze napisac coś o tych zarobkach, bo ja się w pełni zgodze z kolegą o nicku gregory, bowiem faktycznie punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia, to i jeden 3 tysiące na rękę nazwie groszami, a drugi groszami nazywa minimalna krajową. Może bylibyście w stanie przedstawić jakieś widełki?

drajwer

złośliwośc dyrektorów i kierowników w grupie łódź niema sobie równych... płacą grosze wymagają gór złota... zastanów się 2 razy zanim będziesz chciał pracowac pod tą bandą tępaków... chamstwo i prostactwo wszem i wobec panujące... a główny dyrektor patrzy tylko do swojej kieszeni i sra na pracowników...

laaaa

Firma INTERCARS opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wysokiej klasy pracowników którzy chcieliby wsp&oacute... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5714223?keywords=&region=

speed icslask

Jest źle i to bardzo praca jak w obozie od rana do późnego popołudnia . A dyrektor finansowy tylko szuka tzw oszczędności obniżając pensje pracownikom

kolo

Zgadzam się , że w grupie łódzkiej jest więcej dyrektorów niż pracowników .

Pracy w carsie nie polecam. zgadzam sie z wypowiedziami innych (usunięte przez administratora). Pracę zaczynamy na umowę zlecenie za 1300 która mo,ze trwać nawet do roku czasu. zatrudniają bo w danym momencie brakuje rąk do pracy a potem nara. Praca fizyczna i dosyć ciężka trzeba się nalatać bo pracowników mało z racji oszczędności(usunięte przez administratora)

wwz

(usunięte przez administratora)szczególnie w grupie Łódzkiej więcej dyrektorów niż pracowników pracowałem tam ok 4 lat szkoda więcej pisać

Klient

Ta hurtownia to jakaś kpina a nie firma. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem. Raz w telefonie słychać ( nie ma takiego numeru ) za 5 min ( wybrany numer nie istnieje ) a za kolejne 5 min jest sygnał ale nikt nie odbiera. Poza tym,niektórzy sprzedawcy nie powinni w ogóle tam pracować. Klienta traktują jak przysłowiowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dodając do tego opryskliwe odpowiedzi jak by tam pracowali z przymusu. Jednak najlepsze są dowozy części. Mozna mówić jak do ściany gdzie ma jechać towar ( dwa miejsca dostaw ) a i tak pojedzie gdzie indziej. Zupełnie nie słuchają tego co się do nich mówi. Myślę że jak tak dalej będą funkcjonować to przewiduję w niedalekiej przyszłości ich koniec.

sobie ktos

ja pracowalem w filli Zgierz. Jesli chodzi o pracowników to sprzedawcy sa naprawde w porządku zwłaszcza [usunięte przez moderatora]:) 2 magazynierow naprawde zaufani ludzie mozna pogadac o wszystkim i o niczym , kierowcy jajcarze jak ich malo:) zarobki magazyniera? 1800brutto co daje 1320zl na rekę, Kiedys placili za nagdodziny i pracowalismy po 9-10 godzin ale panu Dyrektorowi sie to nie spodobalo i kazal wychodzic po 8 h do domu, soboty pracujące 2 w miesiacu srednio sie robilo, placone za soboty bylo dodatkowo. Ja wychodzilem ok 1500-1700zl , praca w Zgierzu akurat od 4:30 do 12:30 albo od 10 do 18. Jesli Chodzi o kierownika, to wporzadku mial swoje minusy typu, jak wszedl na zaplecze do nas i zobaczyl ze np 1 magazynier cos robi a 2 czeka az zejdzie z kompa to bardzo go to bolalo i wymyslal jakas nowa robote albo kazal isc do domu, ogolnie jesli wam cos nie pasuje w firmie nie mowcie mu o tym bo zaraz wypowiedzonko na stol przyszykuje:) zastepca kierownika wporzadku ale podobno on musi taki byc :) jesli chodzi o sama robote w intercarsie to nie zarobicie tam kokosow a o podwyzce mozecie pomarzyc, praca monotonna. Chyba ze jestescie znajomymi jakiegos kierownika albo rodzina, jak nowy magazynier i macie na dzien dobry 2tys na reke....na takich trzeba uwazac.

sprzedawca

[usunięte przez moderatora] Zarobki przecietne,wypłacane na czas.

vert

Ludzie, nie pracujcie tam! To najgorsza firma jaka istnieje - marnie płacą i [usunięte przez moderatora] jak szalony.

Toudi

Witam Po pierwsze nie jest to InterCars. InterCars istnieje jako szyld a pracujemy w jakimś Liberty lub Perfect Logistic . Praca dość ciekawa , płaca do luftu , jeden wielki wyzysk ! Przepracowałem tam kilka ładnych miesięcy przed tym musiałem zarejestrować się w UP i to na Kilińskiego bo potencjalny pracodawca miał dostać dotację z tamtego UP . By to zrobić musiałem zameldować się tymczasowo u kogoś kto podlegał pod dany UP.Po tych wszystkich ceregielach wreszcie dostałem pracę w magazynie no i zaczęło się. Pierwsze dni były straszne , okazało się że firma otwarta jest od poniedziałku do soboty ale za soboty firma nie płaci do tego praca przez 9 godzin dziennie ale firma płaci tylko za 8h. To po pewnym czasie się zmieniło za sprawą pracowników którzy po prostu buntowali się. Ale do dnia dzisiejszaego szef [usunięte przez moderatora] lubi bawić się wariografem więc nie znasz dnia i godziny... Ostatnimi czasy przyjął do pracy rodzinę która piastuje wysokie stanowiska w firmie i nic nie robi jak tylko siedzi i gra w necie. Jeśli chodzi o kierowców to to jedna wielka lipa, za wszystko odpowiedzialmny jest kierowca za braki w dostawie za źle dpbrany towar przez sprzedawcę no i za pogodę bo popadało i korki w mieście straszne . Jednym zdaniem , firma prowadzona przez młodych nieokrzesanych ludzi począwczy od Prezesa (lat 35) po dyrektorów [usunięte przez moderatora] . Pozdrawiam panciów wasz Toudi .

sieć największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce

@Inter 22.05.2017 02:10
Inter to obłuda

Mają gdzieś człowieka

Zostaw opinię o INTERCARS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCARS