INTER CARS S.A.
2 175 131 5 1

Opinie o INTER CARS S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Damian

Czy firma poszukuje aktualnie osób do pracy? Warto starać się o pracę w Inter Cars jeśli nie posiada się doświadczenia?

Piotr

Mogę się wypowiedzieć tylko jako osoba "dorabiająca" po szkole. Pracowałem w Inter Carsie przez ponad rok. W roku szkolnym miałem bardzo elastyczne godziny pracy - przychodziłem na którą chciałem i w jaki dzień. Średnio wychodziło mi coś koło 160 godzin miesięcznie, więc można to podpiąć pod cały etat. Jak na początku nienawidziłem tej pracy, tak po trzech miesiącach ogarniając całą logistykę, jak wszystko działa i jak najlepiej pracować bez dużego wysiłku - zacząłem być neutralny (bo pozytywizm przy pracy fizycznej, to już chyba choroba). Głównie rozkładałem towar, ale w ciągu całej niekrótkiej kariery natykałem się na każdy dział, kiedy nie było pracy na moim. Pracować trzeba, a jak komuś się nie chce, to zwyczajnie trudno dogodzić. Były drobnostki, które mi nie odpowiadały, ale jako zwykły magazynier nigdy o tym nie mówiłem i nie jest to warte opisywania. Wspomniani parę razy w innych opiniach Ukraińcy w większości rozmawiali po Polsku w sposób komunikatywny i nietrudno było się dogadać. Opisywane "bydło" zależy od charakteru, a nie narodowości. Atmosfera pomimo natłoku pracy była zazwyczaj miła i przyjemna. Choć chodząc na różne zmiany, jedna z trzech nadzwyczajnie mi nie przypadła. Zarobkowo około 2350 złotych netto przy 160 godzinach - 15 brutto + premia w moim przypadku zależna od liczby przepracowanych godzin i woli kierownika lub Pań kadrowych, która zmieniała +/- te 15 zł brutto na 14,5 netto. Pracę zakończyłem trzy dni robocze przed końcem lipca w związku z wyprowadzką i poinformowałem w sumie tylko kierownika i osoby ze swojego działu. Po weekendzie, przedostatniego dnia dostałem informację o zwolnieniu wszystkich młodocianych (w tym mnie) i po czasie Ukraińców z tą samą umową. Trochę dziwne, bo w trakcie tej całej mojej wielkiej 14 miesięcznej kariery zawsze miałem zapewnioną pracę i nagle przez weekend pozwalniani sporą część pracowników. Reasumując - moje zdanie o tym magazynie jest pozytywne, a zarobione tam pieniążki pomogły mi się wybić i wyjechać na swoje. Nie wiem jak teraz jest z pracą, ale jak ktoś ma jakieś bardziej ogólne pytania to proszę pisać w odpowiedzi.

Ewa

@Olga, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jestem ciekawa, czy składałaś już swoje CV do pracy w INTER CARS w Komornikach. @Qwetyuiop, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika INTER CARS. Długo już jesteś związany z tą firmą? Co możesz powiedzieć o oferowanych przez pracodawcę warunkach?

Były

Nie ma kto pisać same ukraińce ?

Qwetyuiop
@Były

Niestety tak i tej bandy jest coraz więcej.

Ewa

@Janusz, czy pracujesz aktualnie lub pracowałeś w INTER CARS w Komornikach? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca. Mógłbyś podzielić się z nami taką informacją? @Były, forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców, a nie do plotek na temat kolegów z pracy. Jeśli chciałbyś powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę - zachęcam.

Janusz

Idealnych firm nie ma. Natomiast zupełnie zbyteczne jest takie straszenie.

Były

Jak się sprawuje Pawełek.K ?

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze?

Kierowca

OSTRZEGAM firmy transportowe przed wynajmem autokarów dla pracowników INTER CARS S.A.-KOMORNIKI.12 czerwca jechali z Komornik do Ucherske Hradiste w Czechach na imprezę integracyjną.. Z autokaru zrobili wysypisko śmieci,istny chlew.Po opuszczeniu auta nazbierałem 6 worków 80 litrowych śmieci ( butelek po wódce,koli,pepsi,puszek po piwie i innych napojach,kubki po kawie,odpadki po lodach) Pozalewane klejące się fotele.Takiego bydła nie woziłem do tej pory.W Czechach też interweniowała policja bo z hotelu też zrobili chlewnię.WYSTRZEGAJCIE SIĘ JAK OGNIA TEJ FIRMY.DLA NICH TYLKO JAZDA NA WYWROTKACH TIREM.

Tak6Nie

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w INTER CARS S.A.? Podzielcie się swoim zdaniem!

Martyna

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać??

Szymon

Byłem wczoraj na rozmowie rekrutacyjnej w Was.... Rozmowa z zaziębioną babką, mówi czym się zajmują, warunki pracy, zmiany i na koniec wynagrodzenie.... 2200 brutto.... Zapytałem czy to stawka w euro czy w złotówkach.... Ehh.... ŻAL I WSTYD INTERCARS!!!!!!!!! Współczuje wszystkim osobom które muszą tam pracować za stawkę urągającą godności...

Tak13Nie

Nick
@Szymon

Nikt z pracowników nie odpowiada na te posty bo oni не розумію :P

Tomek

Serio pracujecie na 3 zmiany za 1800 ? :o

Mateusz

Witam , jutro ide na rozowe ws pracy na stanowisko Magazynier do Firmy w Komornikach , moze mi ktoś powiedzieć jaka atmosfera , jakie zarobki są ? Bedę wdzięczny . Pozdrawiam

Tak9Nie

tak bylo
@Mateusz

olej ta robote... pojdziesz i bedziesz zalował

Tak9Nie

Nick van Saar

Rekrutacja - jedziesz przez pół kraju, dzień urlopu a Szanowna Firma nie potrafi zadzwonić lub chociażby napisać maila z informacją zwrotną. Pan bezpośredni przełożony - młody gniewny wbity w marynarkę z przekonaniem, że jest Bogiem, bo teraz to "trendy" , pani z HR - sympatyczna i rzeczowa. Szkoda czasu.

qwerty

Powiem tak Wyzysk Wyzysk i jeszcze raz wyzysk Praca w trybie akordowym , biega się jak wariat, nadmiar obowiązków, kierownik magazynu wiecznie marudny, zero szacunku dla pracownika, jedna rzecz źle i lecą wyzwiska i groźby zwolnieniem, mają Cię za śmiecia na umowie zlecenie 1500 za 6 dni roboczych , potem 1000 zł +akord który jest niewiadomy , dają Ci tak naprawdę ile chcą , nie doliczysz się zatrudniasz się i czujesz się jak śmieć , lepiej rowy kopać niż być czyimś niewolnikiem a wymagania mają bardzo wysokie na magazynie z reguły margines ale znośny jedyne co jest dobra relacje pracowników , góra to chamy ! Pozdrawiam GLW ;)

Tak8Nie

eeeee

ja też byłem tam na rozmowie pięknie mówią a jak co do czego to praca na umowę zlecenie za najniższą krajową jedna wielka porażka nie dajcie się omamić to nie praca to obozy pracy dla białych murzynów

Tak2Nie

@#$

jeżeli ktoś myśli że to jest super praca to niech się przyjmie do pracy w IC oddział Piotrków Tryb. zobaczy jak wygląda praca w tej firmie kierownik i.....a ubliża pracowniom nic sobie nie robi z ludzi ale super gość zrobił ponad normę dla firmy góra bije brawo. Jeden wielki wyzysk praca ponad siły za najniższą krajową na umowę zlecenie. To co się dzieje to hańba dla tych co robią tam zakupy powinni się wstydzić jak można być tak ślepym ale co oni też są robieni (usunięte przez administratora)

xxx

uwierz mi, że szukają ostatnimi czasy rotacja nieziemska, płaca dla zwykłego magazyniera to ok 1500/1600/może ciut powyżej zależy, nie polecam, chyba, że na wakacje, ciągłe ciśnięcie, że mało itp. praca na dłuższą mete lipa. praca 8h soboty w umowie nie obowiązkowe, w praktyce jedna ma być przynajmniej jak jest full roboty, sprzedawanie przez niektóre osoby na porządku dziennym, ogólnie nie polecam.

Tak2Nie

nowy :D

Witam mam pytanie . Umowa na zlecenie jakie zarobki po ile godzin praca ? Stanowisko magazynier

nowy :D

Witam mam pytanie . Umowa na zlecenie jakie zarobki po ile godzin praca ?

adam

ile na poczatek moze zarobic tam magazynier ? sa jakies podwyzki po 3 miesiacach ? czy podstawa zostaje cały czas ta sama ? jak z tymi premiami ? ile min i maxymalnie mozna dostac do reki ? jakaies punkty sie podobno zbiera,a moze ktos to rozwinać

ic Kajetany
@adam

Ja jako zwykły magazynier w Kajetanach zarabiam około 2000 zł netto bez sobót na umowie o prace przez agancje. Po pół roku będe zatrudniony przez IC. Za kwiecień wyszła mi stawka godzinowa troche ponad 12 zł do ręki. Ogólnie nie jest źle jak na magazyn.

szczery

w Zamosciu maja sielanke polecam i kasa zajefajna hahahaaa

Janek

Ja wypowiem się co do zarobków w sebcar. Pracje tu prawie 3 miesiące i puki co zarobiłem 1780 zł za 1 miesiąc(pazdziernik) i 1900 za listopad razem z ninedzielą, a lizusem nie jestem, więc ci którzy piszą o zarobkach po 1200 pracują jakieś 15 dni, a nie pełny miesiąc(około 20 dni). Co do admosfery to niestety muszę to potwierdzić, ale z zarobkami to bujda, choć zdarzalo się że oszukają kogoś na kasę

olek

Ja się wypowiem pracuje w Ic juz 8 lat zarobic mozna i to nawet dużo jeśli sie zlapie troche nadgodzin praca spoko.Napisze tak kto będzie chciał pracować to będzie pracował a co do kultury ludzi na magazynie pozostawia wiele do życzenia.

nowy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak szacunku dla pracowników atmosfera nie miłą jeden drugiego kabluje ze mało robisz nawet na sekunde nie wolno ci stanąc bo ci powiedza zeby sobie szukac nowej pracy zarpbki masakra za 25 dni roboczych 1500 zł nie polecam

anonimowy

haha na magazynie 1700zł? w IC tyle mają Ci (może dwie osoby) co naprawdę liżą d..ę kierownikowi a tak to studenci 1200 a normalny robol nieważne czy robi pół roku czy 6 lat to ma 1500zł nie więcej

znający temat

Smród Brud Ubóstwo, i maksymalny wyzysk każdego pracownika. Nikomu nie polecam, nawet tym co mają "nóż na gardle". Lepiej godnie i z honorem umrzeć z głodu niż pracować dla tych żałosnych bydlaków.

ja

pracowalem tam cztery lata, nie powtarzajcie mojego bledu i ladujcie sie w ten syf!!!

marek

z tak kolega marek ma propozycje pracować jako pracownik gospodarczy bo jedni muwiom że 1400 lub 1700.

Zostaw opinię o INTER CARS S.A. - Komorniki

Chcę opublikować: