INTER CARS S.A.

Opinie o INTER CARS S.A.

Jak jesteś taki cwaniaczek to napisz kim jestes a nie piszesz pod nie wiadomo jakim nickiem. Jak jestes taki odważny to przyznaj się kim jesteś, a nie podpisujesz sie za kogoś !!!

widmo - 2010-10-20 19:21:03 gorzow wlkp. pracuje tam i jest oki atmosfera na magazynie jest fajna wiadomo sa wyjatki ale z prezesem da sie dogadac i pensia dobra jak na gw ;) siemka To to musiała (usunięte przez administratora) nasmarować :) BTW... o gorzówko proszę tutaj smarować http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,83486,w_tresci,0,0 Aha (usunięte przez administratora)zatrzymali taśmociąg koledzy ze sprzedaży się przyłączyli. Powiedzieli do czasu do kiedy nie dostaną kasy nie robią. Ktoś powiadomił centralę , przyjechali i z miejsca prezesunia na (usunięte przez administratora). Zajebite to było :)

kibol

Siema wszystkim tak sobie czytam ostatnie posty bo dowiedziałem się ze są nowe wiec mowie zerkne bo na magazynie już się gada a najlepiej oczywiście na szlugu po robocie :) i szlak mnie (usunięte przez administratora) trafia faktem jest K(usunięte przez administratora) do wszystkiego i co widać na naszych wypłatach ale do (usunięte przez administratora) to jest nasz problem a nie śląska co nam kolejarzom bedzie doradzał jakiś (usunięte przez administratora) takie mądrale z nich, przymierza szukają, wynyslii sobie związki nastepne darmozjady za kase ludu (usunięte przez administratora) z tymi zwiazkami?? gdzie nasza duma KKS !!!

Ted bardzo ciekawe rozwiazanie... bedzie trzeba pomyslec tym bardziej ze pracownicy wyrzekli sie socjala nic o tym nie wiedzac ;) trzeba bedzie pomyslec o tych zwiazkach zawodowych... a w brygadzie mam takich ludzi ktorzy z pewnoscia tez na to pojda ;) wyplata grudniowa... Panie Pawle czy ma pan czyste sumienie kladac sie spac? Jak mozna tak(usunięte przez administratora) ludzi?! przeciez oni pracuja na pana rodzine! Szacunek za szacunek... i te soboty za odbior... zenada

Magazynier

złożone cv rozmowa z kierownikiem czy naprawdę chce pracować

jaka jest moja chęć do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ted

Witam Ja pracuje w IC we Wrocławiu i jak czytam wasze forum to identycznie jest u nas z ta różnicą że że my założyliśmy od stycznia związki zawodowe wam też proponuję to zaczną się z wami liczyć jak nie to strajk i SEBCAR przestanie istnieć bo w centrali nie będa go raczej tolerować Pozdrowienia z Wrocławia ;)))

pracownik wiesniaka

chcieliśmy jako pracownicy podziekować za moc zyczen dla nas na swięta no i oczywiscie za kalendarze paczki bony ktore dostajemy na swieta...szacunek to on ma w (usunięte przez administratora)a nam sie dziwi

Dziekujemy panie(usunięte przez administratora) za te piekne paczki, bony oraz kalendarze pod ktorymi trzeba bylo sie podpisac! DZIEKUJEMY!

oldskull

A co do ciężkiej pracy to możesz się zajechać to i tak Cie nikt nie doceni, ani finansowo ani awansem bo awansuję się tylko i wyłącznie poprzez koneksje i (usunięte przez administratora), pozdrawiam wszystkich z bram:)

xxx

Czego tu zazdrościć??? Totalnego braku szacunku dla ludzi??? Niech lepiej pożądnie zastanowi się nad sobą...

Andrzej J.

Znałem (usunięte przez administratora) bo razem zaczynaliśmy prace w W-wie w IC to co słyszę teraz o nim jestem w szoku.Zasady płacy są we wszystkich oddziałach podobne,jeżeli jestes bystry i szybko się uczysz to możesz cos osiągchodznać,A jeżeli chodzi o jego kaseę to nie ma co zazdrościć sam doszedł do tego zaczynając na magazynie i uwierzcie mi sam tyrał na magazynie parę lat i wie co to jest praca.A co do jego kasy to tylko pozazdrościć że tak szybko się dorobił. Pozdrawiam

wszyscy wiemy ze pan (usunięte przez administratora) bez wykształcenia, (usunięte przez administratora) "Chłop ze wsi zawsze wyjdzie, ale wieś z chłopa - nigdy"a

????????

To co sie ostatnimi czasy wyprawia na magazynie przechodzi ludzkie pojęcie. kierownicy latają jak by mieli wsadzony w (usunięte przez administratora) kołek osinowy. (usunięte przez administratora) wyrzuca towar z paloxa na glebe i karze jeszcze raz pakować, ja tego nie widziałem ale podobno rzucił kubkiem pracownika który siedzi na wydaniu. jakaś masakra. (usunięte przez administratora)

mgr

gorzow wlkp. do tego premia nie dość, ż(usunięte przez administratora), a na konto min. kraj. - masakra, na dodatek jeden "żart" i dzień (usunięte przez administratora), dla wtajemniczonych;]

wujo

Kierownik magazynu jest super

widmo2

podaj login cwaniaczku, a z resztą nie musisz, jak dla mnie zarobki nie ma rewelacji jak za 9 h bo tyle się tam pracuje ((usunięte przez administratora)

widmo

gorzów wlkp. u nas tak samo jak u was pensje w dwóch ratach szefostwo jest do bani na umowch mamy inaczej jak zarobki

SeRduszKo

Zapomnialem dodac ze morale w tej firmie miedzy pracodawca(usunięte przez administratora)a pracownikiem wynosza 0. Ale co tam jak lubi byc wyzywany za plecami od (usunięte przez administratora)czy innych podobnych to jego bajka. (usunięte przez administratora)

anonim - 2010-10-15 17:36:12 Witam Wszystkich! Mam pytanko,jak tam wygląda traktowanie kobiet?? I czy warto się tam zatrudnić ?? Proszę o odpowiedz! Pozdrawiam :) w komornikach nie ma kobiet;) ciezka praca fizyczna je wyklucza oczywiscie chodzi o magazyn

A tak serio ?!

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CARS S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w INTER CARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER CARS S.A.?

Kandydaci do pracy w INTER CARS S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER CARS S.A.