INTERCARS S.A.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o INTERCARS S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCARS S.A.

Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Po jej zakończeniu dostałam informację, że skontaktują się ze mną niezależnie od wyniku rekrutacji. Oczywiście, telefonu ani nawet krótkiego maila z informacją zwrotną się nie doczekałam. Osobiście uważam coś takiego za skrajny brak profesjonalizmu i szacunku ze strony firmy względem kandydata. Nie tyczy się to zresztą tylko tej jednej firmy, a ogółu takich niesłownych rekruterów. Czy tak ciężko poświęcić dodatkowe dwie minuty na krótki telefon lub nawet maila z informacją zwrotną, skoro wcześniej się to obiecywało? Moim zdaniem osobie, która poświęciła swój czas i pieniądze na dojazd na rozmowę i prezentację swojej kandydatury, należy się choć minimum szacunku. Tacy niesłowni pracodawcy na pewno nie zasługują na polecenie ich w przyszłości innym osobom poszukującym pracy.

Maestro

Sądzę że INTERCARS S.A. mogłoby dorzucić trochę ofert o prace, bo generalnie przecież już jakiś czas mają taki natłok roboty, że ciężko jest z wyrobieniem się, tak dużo osób chce u nich załatwiać sprawy, dla mnie mega szok, że tak się dzieje u nich..

nm

kasjerki brak słow zamiast zajac się praca zaczepiają fecetów

mr

ahaaaa w miesiacu 2 soboty obowiązkowe od 4 do 14 za darmo! w dalszym Ciągu mowa o magazynierach :D ale bieda

mr

Cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie się pracuje pod kierownictwem Filii Szczecin, maksymalne wypłaty i powalające premie, w łazienkach świeżość, w kuchni błysk. hehehe ajjjj a tak na poważnie, jesli chodzi o magazyn i magazynierow. premi niema od paru miesiecy, jako nizsza warstwa zarabiamy mniej niz w mcdonalds na 1/2 etatu. wały idą ostre z umowami. Mydło w szatni? starcza na jeden dzień, jak widać mamy limit. sami sobie kupujemy !!! Jedna butelka płynu do podłóg, w kuchni legną sie mrówki, a na [usunięte przez moderatora] niedługo spadnie komuś kaseton z grzybem spowodowanym przez cieknący dach. [usunięte przez moderatora] niezaradne [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam magazynierów

cyceq

ZAPOMNIAŁEM ... POZDRO DLA WSZYSTKICH ZAŁOGANTÓW :)

cyceq

Niezły kiszken sztolcen kabareton pomiędzy listopadem a połową stycznia się tam w Gorzowie dział. Dotychczasowego prezesika za RYJCOL wywalili. W styczniu przyszwdł nowy boss ze SZ-NA który 1400 brutto i pracę na 3 nocną zmianę wprowadził. Zasugerował bardzo subtelnie, że każdy z magazynierów musi conajmniej 2 soboty przepracować. Coś mi się zdaje, że wszyscy z magazyny pójdą sobie w [usunięte przez moderatora]:) Gorące pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]. Fama niesie , że [usunięte przez moderatora] spadł bardzo nisko w łańcuszku pokarmowym. Ale sobie teraz na nim poużywają iiihhhaaa.... Ciekawe czy nowy boss da ciuchy robocze bo jak filia w Gorzowie istnieje to nikt odzieży ochronnej ani obuwia tu nie widział. Na regały z oponami wysokości na oko 3 metry bez drabin jak małpy się skakało :)

Zostaw opinię o INTERCARS S.A. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERCARS S.A.