Opinie o INTERCARS S.A. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTERCARS S.A., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTERCARS S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCARS S.A. w Gorzów Wielkopolski

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w INTERCARS S.A.?

Muminek
Kandydat

Witam. Jest ktoś w stanie powiedzieć jaka jest atmosfera w pracy? Ile można zarobić na miesiąc i praca na 2/3zmiany?

Boordooo
@Muminek

Cześć, ogólnie atmosfera między pracownikami jest ok ale jeśli chodzi o pracowników wyżej wcale nie szanują pracownika, kłamią, karaja za wszystko na czym mogą, cisną ciągle jakąś scieme dużo obiecują a nic z tego nie ma... Ogólnie jest totalny brak szacunku do pracownika oczywiście nie licząc tzw. Chodow jak masz chody to jesteś cacy... Płaca pożal się Boże nawet nie ma sensu tracić czasu w tej firmie

Muminek Nowy wpis
@Boordooo

Dzięki za odpowiedź. To W jakich granicach można liczyć.na zarobek? Jak płacą?

Boordooo Nowy wpis
@Muminek

Zależy ile ci dadzą nie spodziewał bym się kokosow

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie INTERCARS S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Boordooo Nowy wpis
@Pytanie

Zapomnij o nadgodzinach jeśli już są to są to naprawdę desperacko wydane nadgodziny, płaczą jeśli mają dać jakiekolwiek nadgodziny, nawet wypłacaja je pod stołem żeby nie płacić podatku.

Jak długo trwa proces awansu w INTERCARS S.A.?

Boordooo
@Pytanie

Ahhahaha proszę cię możesz tam robić 2, 4,6,8,a nawet 10 lat i nie dostaniesz awansu jeśli nie masz chodow, tam nie ma wogóle możliwości awansu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wiktoria

Ilu godzinne są tam zmiany?

Daria

Czy warto próbować agitowac?

Ale chyba w tym Gorzowie to lepiej niż w Szczecinie... w Szczecinie to Pan Dyrektor po raz kolejny tnie wynagrodzenia, raz była premia kwartalna która została zabrana a teraz wymyśla śmieszny system wynagrodzeń. Szkoda że taka fajna firma dostaje takie opinie a może to pora na zmianę dowódcy ? Kapitanie z Gorzowa przejmij ten bajzel rozpadający się bo dużo dobrych sprzedawców poucieka !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w INTERCARS S.A.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kandydat

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Po jej zakończeniu dostałam informację, że skontaktują się ze mną niezależnie od wyniku rekrutacji. Oczywiście, telefonu ani nawet krótkiego maila z informacją zwrotną się nie doczekałam. Osobiście uważam coś takiego za skrajny brak profesjonalizmu i szacunku ze strony firmy względem kandydata. Nie tyczy się to zresztą tylko tej jednej firmy, a ogółu takich niesłownych rekruterów. Czy tak ciężko poświęcić dodatkowe dwie minuty na krótki telefon lub nawet maila z informacją zwrotną, skoro wcześniej się to obiecywało? Moim zdaniem osobie, która poświęciła swój czas i pieniądze na dojazd na rozmowę i prezentację swojej kandydatury, należy się choć minimum szacunku. Tacy niesłowni pracodawcy na pewno nie zasługują na polecenie ich w przyszłości innym osobom poszukującym pracy.

Maestro

Sądzę że INTERCARS S.A. mogłoby dorzucić trochę ofert o prace, bo generalnie przecież już jakiś czas mają taki natłok roboty, że ciężko jest z wyrobieniem się, tak dużo osób chce u nich załatwiać sprawy, dla mnie mega szok, że tak się dzieje u nich..

nm

kasjerki brak słow zamiast zajac się praca zaczepiają fecetów

mr

ahaaaa w miesiacu 2 soboty obowiązkowe od 4 do 14 za darmo! w dalszym Ciągu mowa o magazynierach :D ale bieda

mr

Cu (usunięte przez administratora) ie się pracuje pod kierownictwem Filii Szczecin, maksymalne wypłaty i powalające premie, w łazienkach świeżość, w kuchni błysk. hehehe ajjjj a tak na poważnie, jesli chodzi o magazyn i magazynierow. premi niema od paru miesiecy, jako nizsza warstwa zarabiamy mniej niz w mcdonalds na 1/2 etatu. wały idą ostre z umowami. Mydło w szatni? starcza na jeden dzień, jak widać mamy limit. sami sobie kupujemy !!! Jedna butelka płynu do podłóg, w kuchni legną sie mrówki, a na [usunięte przez moderatora] niedługo spadnie komuś kaseton z grzybem spowodowanym przez cieknący dach. [usunięte przez moderatora] niezaradne [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam magazynierów

cyceq

ZAPOMNIAŁEM ... POZDRO DLA WSZYSTKICH ZAŁOGANTÓW :)

cyceq

Niezły kiszken sztolcen kabareton pomiędzy listopadem a połową stycznia się tam w Gorzowie dział. Dotychczasowego prezesika za RYJCOL wywalili. W styczniu przyszwdł nowy boss ze SZ-NA który 1400 brutto i pracę na 3 nocną zmianę wprowadził. Zasugerował bardzo subtelnie, że każdy z magazynierów musi conajmniej 2 soboty przepracować. Coś mi się zdaje, że wszyscy z magazyny pójdą sobie w [usunięte przez moderatora]:) Gorące pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]. Fama niesie , że [usunięte przez moderatora] spadł bardzo nisko w łańcuszku pokarmowym. Ale sobie teraz na nim poużywają iiihhhaaa.... Ciekawe czy nowy boss da ciuchy robocze bo jak filia w Gorzowie istnieje to nikt odzieży ochronnej ani obuwia tu nie widział. Na regały z oponami wysokości na oko 3 metry bez drabin jak małpy się skakało :)

Zostaw merytoryczną opinię o INTERCARS S.A. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

INTERCARS S.A.