Opinie o Bazarnik Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bazarnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bazarnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bazarnik Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Halina Nowy wpis

czyli ostatecznie jak z tą kasą się wychodzi? w jednym z wątków pisali różnie, że niby to zależy itp., a może ktoś podać bieżący konkret odnośnie stawki? Ogólnie to ile osób obecnie tutaj pracuje i co z atmosferą? Kiedyś narzekali ale skoro od tak długiego czasu nikt niczego nie pisał tzn., że była perspektywa na poprawę?

s

Nie zgodzę się z osobą która to napisała. Bardzo niskie zarobki. Atmosfera taka sobie. Dla mnie to panuje tam bałagan organizacyjny.

Agata
@s

No tak - ilu pracowników, tyle różnych opinii, które należy szanować. Zarobki to kwestia indywidualna, natomiast szkoda, że w Bazarnik atmosfera przedstawia się raczej słabo. A firma oferuje może jakieś dodatki pozapłacowe?

Yvg6 Nowy wpis
Klient
@s

Potwierdzam. Właścicielka obiecuje wynagrodzenie zupełnie inne niż na papierku i że dołoży reszte. Nic z tego! Nie dajcie się zwabić. Wyzysk i chamskie stare pracownice.

Liza Nowy wpis
Były pracownik
@Yvg6

Co do wysokości wynagrodzenia to się nie wypowiadam bo to indywidualna sprawa... Natomiast jeśli chodzi o starsze pracownice, to już nie ma się co bać, bo nieaktualne. Była na chwilę w tamtym roku i faktycznie słowo chamskie i podobne wulgaryzmy były jej ulubionymi.

Krystyna Nowy wpis

Hej, widzę że w tej pracy mogą odnaleźć się pasjonaci i tu pytanie czy ciężko dostać się na stanowisko obsługi klienta? Jakich warunków pracy można się spodziewać i czy są premie od sprzedaży? Napiszcie jak aktualnie pracuję się u tego pracodawcy?

Teresa

Pojawiły się sprzeczne opinie na temat atmosfery w firmie Bazarnik Sp. z o.o. - te pozytywne oraz negatywne Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników napisze jak aktualnie wygląda atmosfera w tej firmie? Czy pracodawca oferuje jakiś ciekawy system motywacyjny?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bazarnik Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Kancelaria zatrudni aplikanta na umowę zlecenie
Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kurcman
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy ADWOKAT do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Terapeuta Zajęciowy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ewelina

Firma Bazarnik zajmuje się między innymi sprzedażą piór wiecznych i długopisów najlepszych marek, w ofercie mają też wiele innych artykułów piśmiennych, etui na dokumenty i inne. Czy ktoś robił u nich zakupy? Jakie są oferowane opcje dostawy? Bardzo proszę o informację.

Jagoda

Miła, wręcz rodzinna atmosfera, choć nikt z rodziny właściciela(usunięte przez administratora)tam nie pracuje; mała firma a przez to szybka decyzyjność i natychmiastowe rozwiązywanie problemów, pracuje tam za to bardzo dobrzy zespół specjalistek, obsługują wielu dużych klientów w tym bodaj wszystkie urzędy, w końcu firma ma prawie sto lat! Poza stałymi wynagrodzeniami pieniężnymi są także premie za zaangażowanie, za wyniki - wszystko na legalu nic pod stołem, jest też opieka medyczna w pobliskim luxmed. Opinia poprzednika to jest gdzieś sprzed 10 lat wstecz, wtedy taki(usunięte przez administratora)tam pracowal, dawno go nie ma.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
artur

wspominam źle...płacą grosze, pracował tam kiedyś Pan Krzysztof w grafice-poraszka! Jeśli chodzi o stosunki to daleko od miłych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Napisz jak wspominasz pracę w Bazarnik Sp. z o.o. i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Bazarnik Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Bazarnik Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jerozolimskie 65/79
    00-697 Warszawa
  • NIP: 5252482857 REGON: 142452893 KRS: 0000359131
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Bazarnik Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii