Opinie o Bazarnik Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bazarnik Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bazarnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bazarnik Sp. z o.o. w Warszawa

s

Nie zgodzę się z osobą która to napisała. Bardzo niskie zarobki. Atmosfera taka sobie. Dla mnie to panuje tam bałagan organizacyjny.

Agata
Inne
@s

No tak - ilu pracowników, tyle różnych opinii, które należy szanować. Zarobki to kwestia indywidualna, natomiast szkoda, że w Bazarnik atmosfera przedstawia się raczej słabo. A firma oferuje może jakieś dodatki pozapłacowe?

Yvg6 Nowy wpis
Inne
@s

Potwierdzam. Właścicielka obiecuje wynagrodzenie zupełnie inne niż na papierku i że dołoży reszte. Nic z tego! Nie dajcie się zwabić. Wyzysk i chamskie stare pracownice.

Liza Nowy wpis
Były pracownik
@Yvg6

Co do wysokości wynagrodzenia to się nie wypowiadam bo to indywidualna sprawa... Natomiast jeśli chodzi o starsze pracownice, to już nie ma się co bać, bo nieaktualne. Była na chwilę w tamtym roku i faktycznie słowo chamskie i podobne wulgaryzmy były jej ulubionymi.

Krystyna Nowy wpis
Inne

Hej, widzę że w tej pracy mogą odnaleźć się pasjonaci i tu pytanie czy ciężko dostać się na stanowisko obsługi klienta? Jakich warunków pracy można się spodziewać i czy są premie od sprzedaży? Napiszcie jak aktualnie pracuję się u tego pracodawcy?

Teresa Nowy wpis
Inne

Pojawiły się sprzeczne opinie na temat atmosfery w firmie Bazarnik Sp. z o.o. - te pozytywne oraz negatywne Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników napisze jak aktualnie wygląda atmosfera w tej firmie? Czy pracodawca oferuje jakiś ciekawy system motywacyjny?

Ewelina
Inne

Firma Bazarnik zajmuje się między innymi sprzedażą piór wiecznych i długopisów najlepszych marek, w ofercie mają też wiele innych artykułów piśmiennych, etui na dokumenty i inne. Czy ktoś robił u nich zakupy? Jakie są oferowane opcje dostawy? Bardzo proszę o informację.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bazarnik Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Social Media Specialist
Łódź
Beso Lux Sp. z o.o.
(133 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jagoda

Miła, wręcz rodzinna atmosfera, choć nikt z rodziny właściciela(usunięte przez administratora)tam nie pracuje; mała firma a przez to szybka decyzyjność i natychmiastowe rozwiązywanie problemów, pracuje tam za to bardzo dobrzy zespół specjalistek, obsługują wielu dużych klientów w tym bodaj wszystkie urzędy, w końcu firma ma prawie sto lat! Poza stałymi wynagrodzeniami pieniężnymi są także premie za zaangażowanie, za wyniki - wszystko na legalu nic pod stołem, jest też opieka medyczna w pobliskim luxmed. Opinia poprzednika to jest gdzieś sprzed 10 lat wstecz, wtedy taki(usunięte przez administratora)tam pracowal, dawno go nie ma.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
artur

wspominam źle...płacą grosze, pracował tam kiedyś Pan Krzysztof w grafice-poraszka! Jeśli chodzi o stosunki to daleko od miłych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Napisz jak wspominasz pracę w Bazarnik Sp. z o.o. i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Bazarnik Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Bazarnik Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jerozolimskie 65/79
    00-697 Warszawa
  • NIP: 5252482857 REGON: 142452893 KRS: 0000359131
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Bazarnik Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii