Bazarnik Sp. z o.o.

Opinie o Bazarnik Sp. z o.o.

artur

wspominam źle...płacą grosze, pracował tam kiedyś Pan Krzysztof w grafice-poraszka! Jeśli chodzi o stosunki to daleko od miłych.

Napisz jak wspominasz pracę w Bazarnik Sp. z o.o. i czy dobrze traktuje się tam pracowników. Pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Bazarnik Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bazarnik Sp. z o.o.