Opinie o Syndatis Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Syndatis Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Syndatis Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syndatis Sp z o.o. w Warszawa

APW Nowy wpis

Niewielka firma rozwijająca ambitny produkt i dbająca o pracownika. Różnorodne i ciekawe zadania. Pakiet medyczny, dopłata do karty sportowej, budżet szkoleniowy, pyszne firmowe lunche. Pandemia i praca zdalna trochę rozbiła integrację, ale atmosfera wraca na tory.

Dominika Nowy wpis
@APW

Piszesz, że firma niewielka to ile aktualnie ma osób zatrudnionych?

APW Nowy wpis
@Dominika

ok. 30

Dorota

Ciekawi mnie czemu od dłuższego czasu nikt nie wypowiada się tutaj na temat pracy w firmie Syndatis Sp z o.o.? Może jednak znajdzie się ktoś z obecnych pracowników, kto wie, czy firma poszukuje aktualnie kogoś nowego do pracy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy jest szansa otrzymania umowy o pracę od początku pracy w tym przedsiębiorstwie? Może są jakieś ciekawe dodatki do pensji?

PP
@Dorota

Hej, przekażę, komu trzeba, że zadajesz pytania, chyba nikt tu nie zagląda. Dają umowę o prace, jest enelmed i dopłata do karty sportowej, są też darmowe lancze. Teraz szukają deweloperów Java, co jakiś czas jest też rekrutacja na analityka.

Syndatis Nowy wpis
@Dorota

Hej, jak PP wyżej już napisał, obecnie prowadzimy rekrutację na dewelopera full-stack. Od czasu do czasu rekrutujemy analityków biznesowych. Wynagrodzenie - jak zawsze trudne pytanie - zależy od kompetencji, w każdym razie poruszamy się na rynku dość dogodnym dla pracowników - więc stosujemy stawki rynkowe. Dopłacamy do kart sportowych, finansujemy pakiet premium w Enelmed, pracownicy mają darmowe lancze w biurze. Działamy od ponad 20 lat, mamy fajnych klientów, ciekawy produkt i dobrą atmosferę. Zapraszamy!

Sebastian

@GalAnonimus Możesz coś więcej powiedzieć? Jak wygląda rekrutacja? Dają od razu umowę o pracę?

Syndatis
@Sebastian

Cześć, rekrutacja jest dwuetapowa, w pandemii prowadzona zdalnie. Najpierw rozmowa i wstępna weryfikacja wiedzy, później (jeśli jest ok) już oficjalna propozycja współpracy i ustalanie warunków. Najczęściej zawierana jest umowa o pracę (ale czasem ktoś woli inaczej). Najpierw umowa na 3 miesiące, później na czas nieokreślony. Jeśli ktoś życzy sobie B2B, to też nie ma problemu, firma jest w tej kwestii elastyczna.

PP

Fajna firma, daje możliwość rozwoju, dużo szkolą wewnętrznie, jest też kasa na szkolenia na zewnątrz. Projekty u dużych klientów, raczej ambitne i raczej mało czasu, ale ciekawe. Płacą OK, dają umowę o pracę.

Firma Syndatis Sp z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Młodszy Analityk Rozwiązań Systemowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ryjek

Jak się pracuje w tej firmie - tzn. Wynagrodzenie, atmosfera, benefity? Jest rekrutacja i zastanawiam się,czy warto. Opinie tu są raczej słabe ale stare ;)

Antoni
@Ryjek

Udało Ci się dowiedzieć więcej na temat tego, jak wygląda praca w firmie? Czy dają jakieś benefity? Może ktoś z obecnych pracowników cos podpowie?

GalAnonimus
@Antoni

Polecam, jest nieźle.

Niezadowolony

Śmieszna mała firemka w której nawet otrzymanie drugiego monitora jest problemem.

Ktosiek
@Niezadowolony

Za to zobacz jaka jest miła atmosfera w firmie, dla mnie to ważny czynnik w każdej pracy. :)

Minionek
@Niezadowolony

Nie jest trudno, jeżeli jesteś kompententną osobą z miłą aparycją :) Startuj, kto wie ;)

Kamil

Może wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać tu pracę?

Bartosz

Nie widzę żadnych ofert na stronie Syndatis. Może ktoś z Was jest zorientowany czy obecnie szukają pracowników do firmy w Warszawie? Ktoś może podzielić się opinia na temat rekrutacji? Wasze rady na pewno będą pomocne dla innych użytkowników, którzy szukają pracy.

Były developer Syndatis

Mała firma próbująca sprzedawać swój produkt. Nieutrzymywalny produkt (brak jakichkolwiek testów jednostkowych) nad którym nikt nie panuje, a całą wiedzę nad temat jego działania posiadają max. 2 osoby. Plusy: - Dobra atmosfera - Lokalizacja (dobre knajpki w pobliżu) Minusy: - Ubogie wynagrodzenie i socjal - Brak jakiejkolwiek dokumentacji kodu - Brak jakichkolwiek testów automatycznych - Przestarzałe technologie i własne rozwiązania zamiast chociażby JPA lub Hibernate (nie licz na poznanie nowszych technologii) - Wiedza skupiona w rękach 1-2 osób (Nie licz na ambitne zadania. Są one zarezerwowane dla ww.)

Rozczarowana

Bzdury o dobrej atmosferze chyba wypisują właściciele.

Devel

Fantastyczna atmosfera pracy, sporo doświadczonych ludzi od których można się uczyć. Budują własny produkt, dość innowacyjny. Projekty dla dużych międzynarodowych koncernów. Wynagrodzenie rozsądne i można negocjować warunki jak jest się dobrym ;)

marian

nikt nie karze, a do tego naprawdę oferują wyjątkowo atrakcyjne stanowiska pracy takie jak np. programista Java / J2EE - naprawdę świetnie wynagrodzenie tutaj wygląda i ciekawe projekty ale jednak ludziom jak widac się nie dogodzi, o tempora o mores...

były pracownik Syndatis

Bardzo małe możliwości rozwoju, monotonne zadania, mierne wynagrodzenie, fatalna atmosfera - odradzam.

Jakub Purski

sprostowanie - odpowiadałem na ten post:

pwilkin

A ja polecam - dobra atmosfera pracy, bez żadnych dziwnych wymagań, nikt nie każe siedzieć po godzinach, a płacę można spokojnie wynegocjować adekwatną do kompetencji. Tak poza tym anonimowe opinie są raczej słabe, szczególnie biorąc pod uwagę, że Syndatis jest mała firmą i uzasadnienie pt. "załatwią mi wilczy bilet w branży" średnio ma tutaj zastosowanie.

SpecBPM

Śmieszna mała firemka próbująca swoich sił w komercyjnym świecie IT wdrażając jakieś swoje oprogramowanie BPM w firmach. Wszystko jest tam w powijakach, ludzie nie potrafią nad tym zapanować, więc szukają młodych studentów i absolwentów którzy za niską płacę odwalą najcięższą robotę. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Syndatis Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Syndatis Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syndatis Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syndatis Sp z o.o.?

Syndatis Sp z o.o.
2.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Puławska 12 A lok. 10 B
    02-566 Warszawa