Adecco Poland

Adecco Poland

Opinie o Adecco Poland

Anonymous

Banda oszustów i krętaczy w ogłoszeniach proponują atrakcyjne stawki a jak przychodzi do podpisania umowy to ręce opadają nie dość że stawka miesięczna wiąże sie z ilośćią dni im wiecej dni w miesiącu tym mniejszy zarobek nie polecam tej Agencji omijać szerokim łukiem.

czesław

nie dajcie sie lidzie robić w balona minimalna stawka dla fachowca w budowlance w Norwegii to 197,70 a nie 185 to stawka pomocnika nie pozdrawiam oszustów

Tymon

Nie przesadzajcie , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Maciek

Ludzie, pamiętajcie, żeby ZAWSZE idąc na spotkanie wiedzieć, do jakiej firmy aplikujecie (nazwa, lokalizacja, dokładnie określone stanowisko i zakres pracy) oraz na jakie wynagrodzenie możecie liczyć (przynajmniej widełki). Najlepiej od razu iść do firmy, w której będziecie pracować (w ostateczności do agencji, ale w ręku warto mieć już konkretną ofertę od konkretnej firmy). Teraz jest rynek pracownika, wszędzie brakuje ludzi do pracy i rekruterzy dwoją się i troją, żeby skusić potencjalnych kandydatów. Często obiecują gruszki na wierzbie, żeby człowiek tylko przyszedł na rozmowę (mają za to punkty=pieniądze, nie takie jak za skuteczne zrekrutowanie pracownika, ale zawsze jakieś), a wiele rekrutacji ma wręcz FIKCYJNY charakter. I potem się dziwicie, że kontakt się urywa. Szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie na takie do niczego nieprowadzące rozmowy, lepiej w tym czasie porobić coś pożyteczniejszego. Dobrze Wam radzę, szanujcie się już na etapie rekrutacji, wtedy inni też będą Was szanować. Pomysł z domaganiem się zwrotu kosztów dojazdu wydaje się niegłupi, zwłaszcza jak nie ma się skierowania z UP/spotkanie nie jest gdzieś koło domu albo obecnego miejsca pracy.

Roman

Omijać radzę szczerze. Ewentualnie stracicie czas i pieniądze na dojazd. Nic nie wnosi spotkanie fikcja. Moim zdaniem zbieranie gromadzenie danych. Najzwyczajniej sztuczny tłok który służy budowaniu bazy...nie chce myśleć co nawet dalej. Decyzja Wasza lecz zapewniam stratą czasu i pieniędzy. Warszawa ja piszę o rzekomych rekarutacjacjach w Warszawie. Lub po prostu odpady na rynku pracą której nikt nie chce ????

marian

Omijajcie tą firme sami oszusci patrzą tylko swojej d...y pracowników mają z tyłu.Spróbujcie dostać rozliczenie godzin za prace żeby sprawdzić czy jest w porządku porażka Adecco z krakowa lepiej nie ufajcie tym ludziom narka

Jumbo V

Witam odradzam wam wszystkim pracę w tym że tak powiem " biurze" zostaliśmy zwolnieni z pracy w Jumbo z takiego powodu że moja dziewczyna musiała jechać do szpitala i musiała mieć chorobowe pytam się jaki jest powód naszego zwolnieni a powód jest taki uwaga cytuję " twoja dziewczyna nie może ruszać ręką i ma zika i jesteście zwolnieni " pytam się jaki jest powód mojego zwolnienia i usłyszałem ciszę po jakimś czasie powiedziała że moja dziewczyna ma chorobowe i dlatego. Po jakimś czasie nagle powiedziała że stwarzamy problemy pytałem się jakie problemy nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Później wymyśliła sobie że normami jakoś to usprawiedliwi ale odpaliła pierwsze 3 tygodnie pracy gdzie zaczynaliśmy pierwszy tydzień i mieliśmy małą normę ponieważ uczyli nas drugi tydzień pracowaliśmy sami i sami chyba wiecie że zaczyna się robić większą normę ale w 3 tygodniu była taka sytuacja że byliśmy chorzy i w dniu zgłoszenia dzwoniła do nas pani o imieniu Asia dzwoni i grozi nam że jeżeli nie przyjdziemy na następny dzień do pracy to zostaniemy zwolnieni poszliśmy na następny dzień z gorączką do pracy i po tym jak zgłosiliśmy tę groźbę ona zaczęła się wypierać tego co mówiła. Ludzie odradzamy wam pracować przez to biuro a jeżeli myślicie że kłamie to mam dowodu na to wszystko

Katarzyna

Uwaga, firma adecco nielegalnie przetrzymuje dane osobowe ewentualnych kandydatów. Wysłałam do nich moje CV, czekałam kilka tygodni na odzew - bez rezultatu. Po pewnym czasie dostałam pracę gdzie indziej i chciałam usunąć moje CV z ich bazy danych, bo i tak nie przysłali mi żadnej oferty. Napisałam maila z prośbą o usunięcie danych i CV - bez odpowiedzi. Wysłałam drugiego maila z żądaniem usunięcia moich dokumentów, a jeśli to nie nastąpi, to zgłoszę sprawę do stosownej instytucji - również bez odzewu. Przestrzegam wszystkich, nie wysyłajcie tam swoich dokumentów. Diabeł jeden wie, co oni robią tymi wszystkimi danymi osobowymi.

Fukaddeco

Żenada. Tylko tyle napisze agencja okrada nas dosłownie z dodatku ET i bezczelnie mówi prosto w oczy ze jest ok. Śmieszne podwyżki o 8 Centow (miało być 85 ) , paliwo lejesz za swoje agencja odda ci po tygodniu ale i tak zamula. 1 pralka na 60 osób. Odradzam każdemu kto chciałby pracować dla tej agencji .XPO sevenum omijać szerokim łukiem . W biurze pani Anji i Oli najchętniej napluł by w ryj i powiedział co o nich sądzę . Oczywiście bez pozwu w sądzie się nie obejdzie bo panie w biurze są tak wyszczekane że aż miło się nagrywa

anonymous
@Fukaddeco 12.07.2017 09:22

Bardzo dziwne bo jestem w XPO Sevenum i jakoś normalne dostajemy wypłaty, mamy normalne warunki mieszkaniowe i wszystko ok. No ale spotkałem tutaj już ludzi którzy załatwiają swoje potrzeby na hali więc nie ma się co dziwić, że wszyscy tutaj piszą same negatywy bo po prostu ich zwolnili za nieróbstwo :D

Jakoś

Adecco to super firma, maja dużo ofert i to bardzo różnych.

nie wierzę w adecco
@Jakoś 19.01.2017 18:18

Katowice są ok kilka razy dostałem od nich pracę bez problemu, natomiast w Sosnowcu od 12 lat ani razu z 10 razy byłem na rozmowach z własnej inicjatywy, ogłoszenia które wystawiają niemal zawsze są nieaktualne a te które są aktualne na następny dzień już stają się nie aktualne! porażka nie poważni ludzie!

Pol

Rekrutacja porażka , niech pan powie coś o sobie , o życiu prywatnym , o zainteresowaniach , niepoważna firma

ja26

Witam, chciałbym się przebranżowić i zacząć prace jako rekruter, czy wie ktoś jak mogę złożyć swoje CV we Wrocławiu,bo niestety na stronie nie znalazłam zakładki "kariera" a nie interesuje mnie znalezienie pracy przez agencję tylko praca W agencji pracy.Pozdrawiam

Tolek

Nie dostałem... Przez telefon powiedziano mi, że centrala w Warszawie zajmuje sie pitami, a nie biuro w Gliwicach. Z tego co wiem, firmy są zobowiązane wysłać pit11 do ostatniego lutego, skoro jeszcze nie dotarł to z pewnością nie wysłali... Nie omieszkam tego zgłosić, może jak kare zapłacą, to się ogarną.

Iwona

@Porzeczka, na jakie stanowisko aplikowałaś? Czy możesz napisać coś na temat Twojego procesu rekrutacyjnego? Jak przebiegał, czy miałaś do wykonania jakieś zadania? @Tolek, czy dostałeś już zaległy dokument? Udało Ci się skontaktować z Adecco Poland? @Adam K., a jak oceniasz warunki proponowane przez firmą? Na podstawie jakiej umowy wykonuje się pracę?

Porzeczka

Absolutnie odradzam kontakt z tą firmą. Piszę, aby przestrzec przyszłych potencjalnych pracownikow. Zupełnie niepoważne podejście do ludzi. Po przejściu 3 długich etapów rekrutacji, konkretnych rozmowach co do zatrudnienia i umówieniu sie na rozpoczecie pracy za miesiąc, brak jakiegokolwiek kontaktu. Po wielu próbach kontaktu z mojej strony, otrzymałam informacje, że stanowisko zostało wstrzymane i na razie nie potrzebują na nie pracownika, o czym nikt mnie nie poinformował. W związku z powyższym nie polecam, bo szkoda czasu i energii na tak niepoważną firmę.

Kinga

firma ma wiele kłopotów i spraw w sondzie za niewypłacanie wynagdrodzen i zastraszanie ,mi tesz są zalegli 2 000 euro itesz oddałam sprawę do sondu . jaknajdalej odtych dzikusów !

noo
@Kinga 06.03.2018 09:23

Pani Kingo. Tego samego dnia zamieszcza Pani identyczny komentarz metodą kopiuj wklej przy kilku firmach jednocześnie. :) Trolling?

Tolek

Dostaliscie już pit za zeszły rok? Ja nie .. I oczywiście dodzwonić się do nich nie można.

Adam K.

Współpraca z tym pośrednikiem to jakaś parodia. Nic nie potrafią prawidłowo naliczyć/obliczyć, wszystkiego trzeba pilnować i się upominać. Inne warunki uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej, a inne gdy przychodzi do podpisania umowy. W biurach rwgionalnych gigantyczna rotacja co powoduje dezinformację. Z plusów: kasa prawie zawsze na czas. Jak coś się nie zgadza i się zgłosi to też uznają.

Dariusz

Ja słyszałem jeszcze zeszłym roku,że to jedyna naprawdę rzetelna agencja,a o Silverhand np.czegoś takiego nie słyszałem.Może wyjadę z którąś to Wam napisze prawdę,ale jak na razie nie ma dla mnie ogłoszeń.

Belfer

Ile osób tyle opinii i w sumie do końca nie wiadomo kto pisze prawdę?

@turbo 15.07.2017 11:38

Tak napewno. Czytam opinie i zastanawiam sie kto je pisze. Jak pracuje 5 lat w tej firmie to jeszcze sie nie zdarzylo aby ktos nie mial wyplat, warunkow ktore obiwcalismy etc. Ludzie przeciaz mi tak samo zalezy na tym abyscie byli zadowoleni z pracy jaka proponujemy. Inaczej nikt nikogo nie trzyma na sile.

seb

Witam. Adecco od kilku miesięcy wystawia ogłoszenia, że potrzebni zbrojarze, montażyści fasad itp. No i od tych kilku miesięcy wysyłam cv i zero odzewu. Również kilku moich znajomych wysyła cv i również cisza. O ogłoszenia przez adecco są cały czas odnawiane. Może mi ktoś napisać, po co te ogłoszenia skoro i tak nie przyjmują do pracy (zbierają dane? )

Kicia
@Kicia 22.02.2018 05:49

Seb to rada dla Cb gdy masz zero odzewu Pozdro

oszukany

Odradzam, zależności na kogo się trafi, moja bezpośrednia przełożona Ania z Krakowa złoty człowiek i tylko dlatego że starała się wszystko załatwić nawet za innych pewnie dlatego tak długo tam pracowałem, ale wszystko zależny od przełożonego w Warszawie. I tu się zaczyna jazda. W podstępny sposób wymieniono nam samochody na powypadkowe z problemami oczywiście Zarządzający projektem posłużył się swoim częstym narzędziem czyli KŁAMSTWEM. Bo miały być nagrodą za wydajność. Obiecywano premie za okres, za zwłokę z wypłatami, prezenty świąteczne i co? na święta brak wypłat, zwroty kosztów po 2,5miesiąca. Przetrzymano nas w gotowości do pracy z poleceniem żebyśmy bili na miejscu bo prace zaczynamy za tydzień, potem kolejna zwłoka, do środy bedzie baza i tak dalej przez 1,5 miesiąca aż do informacji że zostajemy zwolnienie. Oczywiście nie dostaliśmy ostatniej wypłaty. I wiele innych drobnych problemów. Nie polecam, nie popuszczę im niezapłaconych nam pieniędzy.

monk

Czy szacowne Adecco mogłoby w swoich biurach regionalnych zatrudniać osoby mające chociaż minimalne pojęcie o swoich obowiązkach? Uzyskanie tam czegokolwiek graniczy z cudem, panie nigdy niczego nie wiedzą, nic nie potrafią załatwić i pracują chyba w charakterze bibelotów.

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

anonymous
@Rookie 29.12.2017 20:42

Typowy przykład roszczeniowca...no comment

Camilla

Jumbo Veghel.Ktoś pracuje bądź pracował? mam kilka pytań !!!

Ewelonaa123

Hejoo ! ???? Mam pytanie. Jak z praca w Venlo w XPO. Jak z godzinami? Atmosferą w pracy? Najbardziej ciekawi mnie czy idzie zarobić, odlożyć I wrócić do Polski. Czekam na wasze opinie ????

Pozdrowienia
@Ewelonaa123 15.01.2018 14:49

Średnio. Musisz liczyc sie z duza rotacja pracownikow, wiec nie wiadomo czy zostaniesz na dluzej. Praca sama w sobie spoko. Ciezko cos odlozyc, jesli jestes na wiekowce i meszkasz na agencyjnym, ale wszystko jest do zrobienia. Na dobrą sprawe wszystko zalezy od Ciebie.

oszukany

Jestem bylym pracownikiem we wroclawiu i OSWIADCZAM STANOWCZO ZE - w biurze wroclawskim procuja osoby niekompetetne, aroganckie, olewajace swoje podstawowe obowiazki w stosunku do pracownikow tymczasowych. Przetrzymuja wyplaty , nie placa w terminie. Juz ponad 2 tyg. czekam na wyplate wynagrodzenia za IX.2017. Pismo z wezwaniem do natychmiastowej wyplaty zaleglego wynagrodzenia ... paniusia w biurze wroclawskim stwierdzila ze moge sobie wyslac poczta albo zawiesc do magazynu Amazon bo Ona NIE PRZYJMIE BO NIE I JUZ.!! Gdy chcialem nagrac na telefonie rozmowe z Nia jakis jej kolega zaatakowal mnie i chcial wyrwac telefon !! , a ... paniusia odmowila podania Jej nazwiska i stanowiska. (usunięte przez administratora) gora. W biurze NIC nie da sie zalatwic bo ... paniusie... za kazdym razem mowia ze nie sa KOMPETETNE !!!! Sprawe skieruje do PIH i PIP. I oficjalna skarge na pracownikow biura wroclawskiego do Centrali firmy. Chcialbym podkreslic ze to nie jednostkowy wypadek ale kolejny.

Sylwka
@oszukany 26.10.2017 12:53

Cześć Oszukany... Mam pytanie.... Masz może kontakt do centrali biura Adecco? Jestem w podobnej sytuacji a nie znam maila do głównego biura. Pozdrawiam

Nienienie

Podzielam opinię z 3.8.17 , gdzie ktoś pisze o Oddziale w Gdańsku.Jedna osoba musi pracować za dwie, osoba kierująca oddziałem nie zna się na tym i jest niestabilna emocjonalnie. To wszystko wpływa na dużą rotację w tym oddziale

her flik

Byłem i ja na rozmowie i dokładnie taka sama gadka.A od następnego dnia po 2-3 telefony dziennie od tele- sprzedawców.Może wcale nie chodziło o zatrudnienie ???

nie warto!

Zdecydowanie nie warto iść nawet na jakąkolwiek rozmowę do tej "Agencji". Kilkukrotnie byłam i nigdy po takowej nie doszło nawet do spotkania z pracodawcą - wszystko odbywa się na "poziomie Agencji" (mam zarówno wykształcenie, jak i doświadczenie ale jak widać nie ma to NIC u nich absolutnie do rzeczy). Ostatnia rozmowa wyglądała w ten sposób, że po przyjściu do Agencji pan posadził mnie do salki, będąc "miłym", tu jest szafa, coś do picia bla bla, po czym kazał CZEKAĆ aż przyjdzie umówiona ze mną osoba. Po pół godzinie zdezorientowana czy warto jeszcze siedzieć czy już iść pytam czy ta pani przyjdzie, jak się okazuje 'NIE ZOSTAŁA O TYM POINFORMOWANA' że ja czekam... Pytania rekrutacyjne nie miały zbyt wiele wspólnego z pracą, czułam się jakby była ze mną przeprowadzana jakaś mało ważna ankieta telefoniczna. Pani mówiąc że mnie poleci, sprawiała wrażenie że 'i tak nic z tego nie będzie' choć mówiłam o moich kwalifikacjach przez telefon i nie są one małe. Nie warto tracić czasu nawet na rozmowę... Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw opinię o Adecco Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco Poland