Adecco Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adecco Poland Sp. z o.o.

vikus

pracuje na 1/2 etatu a mam przepracowane 177 godzin plus soboty 18 godzin liczone 100% proszę mi powiedzieć jak mi za to policza i jakiej mogę się mniej więcej spodziewać wyplaty. jak zaplaca mi trochę za mało co z tym mogę zrobić proszę o pomoc i porade

Osoby szukające pracy w firmie Adecco Poland Sp. z o.o. chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Adecco Poland Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco Poland Sp. z o.o.