Opinie o Kasyr Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kasyr Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kasyr Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kasyr Sp. z o.o. w Warszawa

150000 TYŚ

Witam, Zapraszam do kontaktu wszystkie poszkodowane osoby i firmy. poszkodowaniprzezdamiana@gmail.com Proszę o kontakt każdego nawet te osoby co nie posiadały umowy o prace. Jest to niezbędne do zbiorowego pozwu i zgłoszenia sprawy do Telewizji. Musimy nagłośnić tę sprawę i tę firmę w każdej możliwej instytucji jak PiP, Zus, Policja, Telewizja, Gazeta, do firmy Murapol Dynamix. Jak dobrze wiemy Damian nie dawał umów pracownikom zwlekał z tym a po krótkim czasie przestał wypłacać i wyrzucał z budowy. Wygraża się i nawet doszło do jednego pobicia na hostelu przy ulicy Wołowej 2. w łodzi. Sprawa jest rozwojowa i bardzo Poważna, nie ma miejsca tutaj w łodzi dla takich (usunięte przez administratora)

Anżelika
@150000 TYŚ

Udostępniam informacje tą na Go Work .pl na inne firmy prowadzone przez Madzarowicza gdzie zostali (usunięte przez administratora) inny pracownicy.Firm jest dosyć sporo i na każdej ta sama sytuacja.Nie wypłaca i zastrasza ludzi.

Chłopak pracował u niego na Zabrzeżnej 2. Praca po 10 godzin, bez umowy bo obiecywał w kółko. Zaliczki podobno jakieś dawał. Ale jest nam winien około 6000tys. zł. Nie odbiera telefonów. Ma biura na Złotej w Warszawie (jedna z najdroższych ulic) Pod tym samym adresem mieści się siedziba SLD. Może ma jakieś układy. Nie tylko mój chłopak jest poszkodowany o czym świadczą poniższe komentarze. Na pewno tego tak nie zostawimy.

Ciekawy

Dziwne jest to ze koles ponoc tyle czasu robi ludzi na pieniadze i nikt nic z tym nie robi. Tymbardziej jak wiecie gdzie go szukac

Inferno

Solidna, dokładna, kompetentna firma. Zapewniony nocleg w postaci hostelu, załatwienie wszystkich dokumentów umowy jak i pobytu w Polsce. Wysoka jakość dbania o pracowników, bardzo dobry kontakt i doradztwo. Gotówka zawsze wypłacona w terminie. Zaliczki wypłacane za każdą prośbą. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecamy :)

Martin Nowy wpis

Ciężko pracuję zespół Kasyr nad usunięciem niewygodnych dla nich opinij .Dodam tak że działanie na szkodę ludzi nie długo się skończę .Dubluje poprzednią wiadomość która była usunięta przez uczciwych ala pracodawców, którzy nie wypłacają pieniędzy . Wyszukiwarka Google-Damian Madziarowicz. Adres poryty i dzałalności (usunięte przez administratora).w Warszawa ul.Roztocka 9. Pod tym samym adresem można znaleść kolejnego osz….a grubasa Edka który jeździ samochodem marki audi S8 nr rejestracyjny WA 38866.

Marcin Nowy wpis

Podwykonawca Damian Madzarowicz (Łódź i okolice Warszawy) to zwykły budowlany (usunięte przez administratora) Właśnie (usunięte przez administratora) znajomych, a po rozeznaniu okazuje się, że i wielu innych klientów . ! Proszę nie dać się nabrać!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kasyr Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

150000 TYŚ

Anżelika Nowy wpis
@150000 TYŚ

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kasyr Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Inferno

Wasyl

(usunięte przez administratora) pracowników i nie płacą wynagrodzeń. Ociągają się z papierami.

Ciekawy

Pan Cieśla

(usunięte przez administratora) jakich mało. Przerobiłem w wielu firmach, nikt mnie tak nie (usunięte przez administratora)na pieniądze. Na szczęście tylko 2 tygodnie pracy. Oczywiście tak jak inni piszą nie daje umowy i nie wypłaca pieniędzy.

Krzysiek

Cygan Madziarowicz nie płaci. Nie daje umowy choć obiecuje. Daje jakieś aneksy od umowy do podpisania. Uważać. Ma kilka spółek. Chłopaki mówią że to słup, podstawiony chłoptaś. Jeździ czarną Audicą Q5 na Warszawskich blachach.

Wojtek "Milczek"

Oby skończył tak jak postępuje z ludźmi. Nie wypłaca pieniędzy. Podobno (usunięte przez administratora) wszystkich nie tylko Polaków. Tyle zmarnowanego czasu. Budowy Damiana to porażka. Nie pracować na Wróblewskiego 19. Buduje tam blok dla Murapolu. Jego wspólnik to jakiś Edek.

Arek

Brak wypłat. Mówi że za mało zrobione. Nie pracować u niego. W Łodzi będzie spalony. Wystawia ogłoszenia o pracę i szuka cały czas ludzi do pracy. Unikać (usunięte przez administratora). Ma robotę w Łodzi na Zabrzeżnej. Dwa bloki buduje dla inwestora Dynamix.

Alex

Nie placi pieniadze. Uciekac od tej firmy. Miesac czasu i nic nie wyplacil. Mialo byc dzisiaj do 15.12. wyplata. Ma pieniadze ale nie da. Silna Ukraina go skarze. Nie odpuscimy.

Arkadiusz P.

Nie zapłacił nic. Marna zaliczka 200zł. Nie polecam. Na szczęście tylko 2 tygodnie. Pan Damian, jeśli można go nazwać Panem, przyjeżdza drogim samochodem Audi Q5. Tylko słychać jego śmiech na całej budowie. Oszukuje i daje złudzenie zarobku. Niech no tylko go znów spotkam.

Sebastian Zbrojarz

Budowa na ul.Zabrzeżnej 2 w Łodzi to istny bajzel. Współczuję inwestorom i kierownikowi budowy. Sami Gruzini, kilku Ukraińców, garstka Polaków. Od dwóch tygodni czekam na pieniądze od Damiana. Jego wspólnik Edek/Edward nie poczuwa się do wypłaty wynagrodzenia. Podobno to (usunięte przez administratora) rodzina. To by tłumaczyło ich podejście do rozliczeń z ludźmi. Powiadomiłem PIP, Policję, Urząd Skarbowy, Sąd pracy. Wszędzie wysłałem pismo o podobnej treści z własnym podpisem i danymi. Mam nadzieję że chociaż oni uprzykrzą im życie.

Karol

Damian Aleks Madziarowicz to najzwyklejszy (usunięte przez administratora) Bierze ogromne budowy, rozlicza się tygodniowo z inwestorami na grube dziesiątki tysięcy, a ludziom daje zaliczkę 500zł za miesiąc pracy. Człowiek pracuje po 10/12 godzin i nic z tego nie ma. Ekipa 5 osób została bez pieniędzy. Nie ważne czy Ukraina czy Polacy czy Gruzini. Nikt nie widzi pieniędzy za pracę. Zatrudnia bez żadnej umowy. Obiecuję pieniądze i na obietnicach się kończy. Później nie odbiera telefonów. Nie polecam. Trzymać się jak najdalej. Na pewno tak tego nie zostawimy.

Poszkodowana

Damian jest (usunięte przez administratora) zatrudnia ludzi daje nawet umowę, daje śmieszne zaliczki po 200 zł, ciągle mówi, że czeka na przelew i nie wypłaca ludzią pieniędzy. Przetrzymuje ich jak może codziennie mówi, że pieniądze będą jutro , że będą w piątek. Na umowie jest do 25tego każdego miesiąca ten termin dawno minął a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie polecam tego człowieka bo kompletnie nie nadaje się na prowadzenie biznesu. Jeden wielki (usunięte przez administratora) sprawy nie odpuścimy i wszędzie będzie oczerniany ten człowiek. Człowiek jest stratny na bardzo dużo pieniędzy, pracował po 12h dziennie i zero wdzięczności.

Irek

Irek 25.07.2023 13:09 Damian Madziarowicz to (usunięte przez administratora) ,zatrudnia ludzi w niemczech bez umowy na czarno i nie wypłaca wynagrodzeń , kazdy popracuje tam około 2 tygodni i wyjeżdza bez kasy

Witam, Chcę zapytać w kwestii specyfiki współpracy w firmie. Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się z domu? Czy atmosfera w pracy jest ok? Podziękowania za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Kasyr Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kasyr Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kasyr Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kasyr Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kasyr Sp. z o.o.
  • Złota 7 lok. 1