viamind

Opinie o viamind

były pracownik.

Już parę m-cy temu zakończyłem z nimi współprace, ale czytajac inne opinie no aż trzeba też napisać. Pracowałem w salonie na południu kraju przez blisko 2 lata. Tak jak wszyscy piszą to szukali haka by nie wypłacić premii. RKS to osoby nieodpowiedzialne, niekompetentne, a wręcz kłamią, szkolenia to dno. Nic tam nie wyniosłem, a osoby, które potem przychodziły do salonu po szkoleniu także miały podobne odczucia i najbardziej z wycieczek do Łodzi zapamiętały ulicę Piotrkowską. Powiedzmy o premiach. Argumentem firmy, że podstawa jest niska, bo się zarabia na premiach, bo to motywacja. Pensja 1599zł do ręki tak motywuje, że można się zesikać ze (usunięte przez administratora). Ale pomówmy o słynnych premiach. Za każdym razem gdy się realizowało plan, a wyrabiałem taki zawsze, to nie można było mieć pewności, że się otrzyma premie, bo np ktoś nie wysłał dokumentów i już premia była zamrażana na 2 miesiące. Albo gdzieś brakowało podpisu u kogoś z salonu na umowie to i tak była odpowiedzialność zbiorowa. Nikogo nie obchodzi, że Ty jesteś czysty. Do tego HIT: kasa w salonie wspólna, ktoś zrobił manko to solidarnie się składamy. Ponadto od kiedy do punktów wprowadzono akcesoria (etui, itp) to zaczęło się najgorsze - ciągłe telefony i maile z żalami, pretensjami, a także (usunięte przez administratora) mobbingiem czemu nie sprzedajecie. Nikogo nie obchodzi, że ceny tych produktów są zawyżone, jakość kiepska, a obok przeważnie jest konkurencja, która ma ten sam produkt nawet o połowę taniej. Ponadto nie można nie wspomnieć o tej firmie w kontekście pracy. Z powodu szanowania pracowników w każdym salonie obecnie brakuje ludzi. Można by powiedzieć, że to ze względu na rozwój firmy, ale tak raczej nie jest. Nagminne są sytuacje, gdzie pracownik ma maksymalnie jeden weekend wolny w miesiącu, a czasem siedzi całymi dniami sam w punkcie, bo nie ma ludzi do pracy. Nie jest to odosobniony przypadek. Także polecam serdecznie pracę w tej firmie. Dodam, że moja ostatnia premia przepadła, kiedy złożyłem wypowiedzenie. Dziękuję serdecznie tej firmie i polecam.

MB
@były pracownik. 07.11.2017 22:19

Nie jest to prawda. Fakt zdarza sie ze spłaca się błędy innych pracowników, a to dltego ze jest się zespołem! A zespół musi pomagać.

Ilona

Rotacja tam jak w najgorszym call center. Wymagaja niewiadomo czego. Kadra kierownicza to banda idiotów bez kompetencji.

viagówno,

Viamind oszuści, omijac tą firmę szerokim łukiem, współpracowałem z nimi, zalega pieniądze, trzeba wojowac z nimi po sądach, jak czytam wasze opinie nie tylko jako partner w biznesie mają wartośc śmieciową oszuści ale również jako pracodawcy, firma cwaniaków,

exworker

Praca byłaby znośna gdyby nie ciągły nacisk na standardy obsługi klienta, z których rozliczani są pracownicy podczas audytów czy też wizyt tajemniczego klienta. Specjalnie organizowane szkolenie w tym celu w Łodzi nie ma moim zdaniem sensu. Pracownicy salonów i tak nie stosują się do tych zasad, wystarczy wejść do pierwszego lepszego salonu. Do klientów trzeba mieć indywidualne podejście, a nie wyuczone na pamięć formułki. Sam jestem klientem i na zwrot" co pan o tym sądzi" (wypowiadane na koniec prezentacji oferty przez konsultantów) po prostu mnie mdli, już nie wspomnę o tym nieszczęsnym "w czym mogę doradzić". Inteligentny klient w sekundzie wyczuje sztuczność takiego pracownika.

lalutcat

Ta firma się kończy... brak pracowników, brak realizacji planów. To wszystko przez kierowników, regionalnych, zatrudnianie ludzi bez kompetencji, którzy patrzą tylko na znajomości i układy. Nie masz szans w tej pracy, jeżeli się z nimi nie dogadasz. Dlatego też nikt tam nie chce pracować. NIE POLECAM NIE ZACZYNAJ OMIJAJ

Aaa
@lalutcat 24.06.2017 19:50

Co za bzdura.

viagówno

Trójmiasto - Omijać tego pracodawcę szerokim łukiem. Pracownicy traktowani są niepoważnie i jak dzieci, wynagrodzenie bardzo słabe, przy zrobionych planach i tak zawsze coś wymyślą by Ci tą premię uciąć. Zero wdzięczności, żadnego rozwoju, ciągły stres, upierdliwe wizyty regionalnej która ma na celu zrównać Cię z ziemia i nie potrafi racjonalnie zarządzać pracownikami. Potrafi tylko zwalić na konsultantów swoje obowiązki, co złego się dzieje to też wina konsultantów. O podwyżce można zapomnieć, słowo "dziękuje" nie istnieje. Systemy motywacyjne tak stworzone byś tej premii nie dostał. Omijać szerokim łukiem.

Ewelina

Witam. Pracuję w jednym z salonów w warmińsko-mazurskim już od 6 lat i gdyby było zle to napewno by mnie tu nie było. Wypłata na czas, atrakcyjny i zrozumiały system motywacyjny, liczne konkursy i ścieżka rozwoju. Przeżyłam już kilku regionalnych i przez te kilka lat firma się bardzo rozwinęła. Negatywne opinie na tym portalu świadcza tylko o tym, że komuś nie chciało się pracować, bo jaka opinie może wystawić człowiek po 2 dniach pracy... polecam współpracę

ha
@Ewelina 20.04.2017 23:55

może wystawić ktoś po 2,5 latach pracy i wyzysku. konkursy ????? hahahahahahahahahahahaha nie chce się pracować kierownictwu! ale Ty pewnie jesteś jednym z nich dupowłazie hahahahahaha OMIJAĆ TĘ FIREMKĘ

ok
@ha 23.05.2017 10:41

a ja pracuje i jest całkiem fajnie. Konkursy w tym roku chyba już ze 3, tylko jeszcze trzeba chciec brać w nich udział, a jesli ktos ma nastawienie, że a po co i nie chce mi sie, to ich nie widzi. Mam podstawę, mam premie i ja ogólnie polecam. NIe musze nikomu włazic ( usunięte przez administratora )Po prostu robie to za co mam kase.

Mimi

A ja sobie chwalę. Kasa na czas. Mozna sie rozwijac, bo mają bardzo duzo salonow. Wiem co mowie, bo chlopak zatrudniony przede mna 4 miesiace wczesniej juz jest zastepcom kierownika. Jak ktos lubi sprzedawac to tutaj wszystkiego naucza. Mi się mega podobalo szkoleniu wstepnym.

Była pracownica

Pracowałam z tą firmą od stycznia. Zatrudniono mnie do salonu play w Trójmieście. Wszystko było pieknie do czasu aż się rozchorowałam...wyobraźcie sobie, idę do lekarza, a Pani w rejestracji mówi mi, ze nie mam Ubezpiecznia...jak to? Przecież podpisałam umowę...wtf? Się pytam?! Ale to jeszcze nie koniec...kiedy przyszedł czas wypłaty za styczeń, nagle okazało się, ze moja umowa gdzieś się niby zgubiła i nie mogą mi wypłacić pieniędzy...magia! Przyciągało się to do połowy marca,gdzie po wielkich wojnach i proszenoach w końcu doczekałam się moich pieniędzy. Oczywiscie Moja kierowniczka regionalna Diana K. Umywała ręce... Zgadnijcie ile razy od stycznia do marca odpisywałam ta sama umowę o pracę? 6!!!! Kretacze i nic wiecej...nie polecam.

wrocław

TA ROBOTA TO TERROR I HORROR. WROCŁAW ODRADZAM !!!!!

Haga

Sory ale ten koment wyżej to jakaś sciema. Taka kasę można zarobić w 3miesiące i to że się komus chce nie ma nic do rzeczy, bo Ty zapylasz a kierownictwo nie robi nic !!

agiiii

cześć. ja się mogę wypowiedzieć na temat Wielkopolski. pracowałam kilka lat w Orange i przeszłam do Viamind. więc mam porównanie. tutaj naprawdę ludzie tworzą świetną atmosferę. trzeba działać zespołowo. jak wszyscy wiedzą po co przychodza do pracy to wierzcie mi, że my jako Salon zarabiamy te 5000-6000 tyś. brutto premii do podziału. + 600 zł ekstra od operatora za zrobienie swojego planu. są konkursy. wyjazdy. spokojnie mogę napisać w imieniu moich kolegów z pracy i w swoim, że my wyciągamy wszystko co mogą nam dać i jesteśmy zadowoleni. nie wiem w którym miejscu jako młoda osoba można tyle zarobić. ale warunek jest jeden - trzeba być zaangażowanym i trzeba chcieć! polecam Viamind

Malina

Znacznie więcej płacą w Lidiu i Biedronce, nie wspominając o traktowaniu pracowników. Możesz się zacharować i tak nikt nie powie nawet "dobra robota", po fikcyjnych MEGA OGROMNYCH premiach nawet śladu, zamiast obiecywanych premii na poziomie 1000-2000zl jakieś śmieszne 300-600 brutto, zawsze mało, zawsze źle.

Dramat

Omijajcie szerokim łukiem ta firmę niewarto waszego zdrowia psychicznego i nerwów za te śmieszne zarobki, konsultanci i kierownicy pracują za grosze, 0 perspektyw na rozwój, ciagle zszargane nerwy, można wyladować w psychiatryku do tego ciągła niepewność co będzie jutro, czy może nas nie zwolnią ponieważ w firmie są ciagle roszady pracowników. Za taka sama prace pod innymi firmami zarobicie dużo więcej. Ta firma płaci jak najmniej , a ludzi traktuje jak śmieci. Darujcie sobie i nie wierzcie w bajeczne zarobki przedstawiane podczas rekrutacji!

nik

nie pracujcie w tej firmie. dajesz z siebie wszystko a dostajesz w zmian kopa.

Nigdy wiecej...

Zdecydowanie nie polecam moze wszystko z zewnatrz wyglada wspaniale ale wbrew pozorom wcale tak nie jest ... ciagłe roszady w salonach nie sa spowodowane niczym inny tylko wypowiedzeniami ludzi ktorzy czesto po roku pracy maja mniejsze wynagrodzenia niz nowy przybyli pracownicy, sladaja sie na to kosmiczne wymogi sprzedażowe (plany) ktore jak na poczatku Ci sie wydaje spelniasz jednak z czasem sa one tak ustalane aby nie bylo takiej mozliwosci ew bardzo wyśrubowane aby otrzymac premie etc. Zdecydowane NIE (chyba ze masz dobre plecy ew nie masz innego wyjscia... )

Radosna

Witam wszystkich, dla tej firmy pracowałam stosunkowo niedługo ok. półtora roku,chociaż to i tak długo za dużo... jednak na całe szczęście trafiłam na lepsza prace i odeszłam, nie polecam pracy w tej firmie. Dlaczego na całe szczęście i dlaczego nie polecam ? -chora atmosfera w pracy. -kantowanie w rozliczeniach premii. -nadawanie ogromnej liczby wskaźników do wykonania aby w ogóle dostać swoja wypracowaną prowizje nawet w jakimś % z całości, mimo wypracowanych prowizji firma nie wypłaca ich jeśli nie wykonamy kilku wskaźników które wyznaczają na dany miesiąc, najczęściej nawet mimo realizacji jakimś cudem brakło 1 umowy lub jednego % do wypłaty premii. -zmuszanie do domykania planów sprzedaży poprzez podpisywanie umów na siebie, na telefony, internet, telefony stacjonarne. -różne zarobki na tych samych stanowiskach, mimo iż stanowisko jest właściwie jedno i to samo - konsultant - to zarobki wahają się ogromnie, jedna osoba zarabia 1500zł netto druga potrafi zarobić 1800zł na tym samym stanowisku, co najśmieszniejsze staż pracy nie ma wpływu na zarobki. -traktowanie pracowników przez firmę przedmiotowo, ciągłe roszady w zespołach, zwolnienia, przyjęcia. -0 podwyżek. -0 możliwości rozwoju. -Pełna odpowiedzialność finansowa za salon, doładowania itp. czyli mówiąc kolokwialnie - coś skopiesz, pomylisz płacisz sam z własnej pensji. -Odejmowanie 500zł (nawet z podstawy) za niezaliczone badanie cichego klienta. Stałam się kłębkiem nerwów przez tą prace, kategorycznie ODRADZAM. Nie dajcie się zwieść na obiecanki i fikcyjne zapewnienia o zarobkach i warunkach pracy. Realnie nie zarobiłam nigdy więcej niż 2000 zł z premią na rękę, a taką kwotę zarobiłam tylko raz, czasem musiałam oddać i po 100-200 zł do kasy bo coś się nie zgadzało, podpisałam na siebie umowy tzn. "6" za które musiałam płacić pół roku po 9 zł x 5 sztuk, dzięki temu że wzięliśmy te umowy na siebie wykonaliśmy plan mieliśmy dostać "super" premie, jednak jak później się okazało nie wykonane były wskaźniki i z premii bazowej zostało nam wypłacone po 200 zł brutto. Szkoda waszego czasu, nerwów i pieniędzy na prace dla tej firmy.

niezadowolona

Pracowałam dla ViaMind ponad rok czasu. Na początku było ok, potem kierownik salonu poszedł na długotrwałe L4. Nie był dokonywany w tym czasie remanent. Odchodząc z pracy musiałam z własnej kieszeni oddać za braki nie z mojej winy. Oczywiście byłam informowana, że wszystko jest ok i tak ma być. Nie mając doświadczenia ze starterami - nie potrafiłam ich odrózżnić na początku pracy (w sprzedaży były 4 rodzaje, a w salonie było ich około 13 rodzai - w tym jakieś nieaktualne, po terminie). Wielokrotnie zgłaszałam swoje poglądy - nikt nie reagował. Pilnie potrzebowałam dwóch dni urlopu - nie otrzymałam ich. Nie wspominając o jakimś dłuższym... Dodatkowo usłyszałam, że plan jest ważniejszy niż mój urlop. Za realizację 120% planu w grudniu 2015 nie otrzymałam ani 1 zł premii, gdyż "były braki w umowie - nieczytelny dowód klienta". Nie miałam wspływu na drukarkę - skanowałam dowody i drukowałam je w dużej rozdzielczości, gdzie nawet ślepy by przeczytał... Wielokrotnie byłam zmuszona brać "szóstki" na siebie, aby osiagnąć plan. Zapewnienie ze strony RKS było takie, że zostanie zwrócona kwota za te umowy - niestety tak się nie stało... Ogólnie na pierwszą pracę - Viamind może być. Na dłuższą metę lizusy i donosiciele mają szansę się wybić. Aaaa, RKS potrafiła dzwonić po nocy (np. po 22:00) żeby zapytać jak zrealizujemy plan, ile umów do końca nam zostało itp. Ogólnie mogę powiedzieć, że mobbing da się odczuć. RKS bez studiów... Po zwolnieniu odżyłam psychicznie.

Brock

To widocznie mało gdzie pracowałaś, bo zastanawia mnie skąd masz takie infiormacje i porównania, wiadomo że bywa różnie, ale żeby narzekać w ten sposób to sie nie spotkałem

warshaw

pracowałem w warszawie, u nich nie ma żadnych wymogów. rotacja jest dość duża. jeżeli będziesz wykonywał wszystkie polecenia bez mrugnięcia okiem i się przymilał to możesz tam popracować, ale to była jedna z najgorszych spółek w jakich pracowałem, doświadczenie fakt cenne - jak po znajomości można się wybić.

Ja

1,5 tys na reke ...

masakra

Zobaczcie ile oni mają ciągle wystawionych ogłoszeń o prace w calej Polsce. w tej firmie dlugo nikt nie popracuje. szkoda czasu. MOBBING i UKŁADZIKI

Pi

Nie polecam pracy w tej firmie. Problemy z wypłacaniem premii, która jest i tak niższa niż u innych partnerów, nadgodziny, które nie zostają wypłacane. Atmosfera w pracy tak jak ktoś wyżej napisał fatalna. Niewiem czy jest jaki kolwiek kierownik, z którym można normalnie porozmawiać. Radzę omijać tę firmę.

anonimowy

Kierownik ma 3500 brutto to około 2700 na rękę to jest tak dużo przy takich ogromnych wymaganiach i na głowie cały salon plus sprzedaż no nie powiedziałbym raczej brzmi to marnie lepiej iść pracować na magazyn jako kierownik bez takiego stresu i dostawać 3500 netto! No w sumie cała ta firma jest żałosna na maksa dziwię się że w ogóle płacą jeszcze za moich czasów nie płacili prowizji ani za urlop może coś się zmieniło ale nadal pewnie wystawiają pity za kwoty których nie wypłacali?

Dramat
@anonimowy 02.07.2016 01:37

1500-1900 na rękę to max.

Rob

Pracowałem tam jako Doradca Biznesowy i muszę przyznać, że to były na prawdę super 3 lata. Super kierownik i płaca bardzo fajna. Każda firma ma swoje minusy ale ta ma ich zdecydowanie mało. Ekipa też bardzo fajna. Do dzisiaj jeżdżę tam żeby posiedzieć i pogadać mimo że pracuje już w innej branży.

Hahaha

3500brutto in your dreams :)

4lata

Jeżeli chodzi o umowy to zazwyczaj jest o pracę, chyba że jesteś studentem to zawsze możesz poprosić o zlecenie i nikt ci tego nie zabroni.

do4lata

Trochę bezczelna jest twoja wypowiedź oceniając pozytywnie firmę nie oznacza że możesz kogoś bezczelnie obrażać i nazywać hejtem tym bardziej że ktoś pisze prawdę. Trochę kultury.Viamind nie jest dobrą firmą i nie ma co się oszukiwać a obrażać to możesz kogoś innego. Jeszcze się przekonasz o tej wspaniałości firmy Viamind i wtedy zobaczysz jak to jest. Jeżeli twój kierownik jest spoko to wiadomo że pracuje się lepiej ale jeśli twój kierownik nie wie na czym polega np. roaming i zadaje ci takie pytanie to chyba świadczy o poziomie firmy no sory ale tak jest prawda.

4lata

jak tak czytam to wszystko to co tutaj wypisujecie to się zastanawiam czy na pewno pracuję w tej samej firmie o której jest wątek. Dwa światy czy co? Czy może komentują to hejterzy, którzy jak się zatrudniali to myśleli że praca u operatora (jakiegokolwiek) w salonie to sielanka. Płaca? skoro dostałeś/dostałaś na początek najniższą krajową to może warto spojrzeć najpierw w swoje CV i się zastanowić czy na pewno więcej jesteś wart. Premie 400zł? to ty chyba człowieczku plany musiałeś mieć na poziomie chyba 15-20szt na miesiąc, aneksów nie pisać, a o całej reszcie nie wspomnę. Kolejna rzecz, jak sądzisz że jesteś wart więcej to warto to pokazać, a nie jak polaczky tylko narzekać narzekać i narzekać. Każdy kij ma dwa końce. Ja uważam, że warto i da się wyżyć.

...

oszuści, jedno mówią drugie robią, sami nachapią się ile da a ludzi za minimum trzymaj, ten cały prezes Cieślikowski i Wietrzyński to hołota, po trupach do celu, chcesz byc traktowany jak śmiec i zarabiac 1400zł idz do VIAMIND !!!!! NIE POLECAM,

brakslow

To napisane odnośnie zarobków to na prawdę bzdury, nawet jeśli miałes jagodę to rzeczywiście twoje pensja była wyższa ale jagoda wypłacana jest przez P4 a nie przez Viamind a tu mówimy o Viamindzie więc nie mylcie faktów. Co do poprzednich komentarzy odnośnie spóźnień z wypłatami to są fakty, wypłaty rzadko były na czas to nie znaczy że nigdy bo się zdarzały na czas. Moja maksymalna premia wyniosła kiedyś prawie 800 zł netto ale to było tylko raz bo na prawdę była dobra sprzedaż i na dodatek byłem jednym z lepszych sprzedawców. Sam się zwolniłem poniewaz miałem dosyć mobbingu tego się wiecznie nie da tolerować... taka jest prawda i żadne pieniądze nie są warte tego żeby ktoś poniżał czy obrażał a starasz się jako możesz. Nie oszukujmy się każdy wie że firma P4 ma mnóstwo spraw w Sądzie Pracy i tu nie dajmy się oszukać bo takie są fakty. Dużo lepiej zarabia sie w Orange, Plusie a jeśli chodzi o tą firmą to niestety ale mamy do czynienia z ogromnym wyzyskiem i mówi to 90 procent byłych pracowników.

Ja

:) widać że jesteś RKSem bo oni też tak pięknie opowiadają na rekrutacji ;)...Viamind jest najbardziej skąpym podwykonawcą PLAYa i to jest udowodnione :). Jak chcecie pracować w PLAY to omijajcie Viamind.....a po za tym ....PLAY ma chore plany do wyrobienia.....a kasa taka sama jak u innych operatorów :)....ale fakt żeby się sparzyć trzeba samemu "dotknąć" .... :) ...

jj

Podstawa 1400na rękę- jakaś żenada! a co najlepsze czasami zostaje tylko ta podstawa. Przy kosztach życia-tragedia.

3miasto

Bzdury gadacie albo was zwolnili bo byliście cienkimi sprzedawcami i teraz chcecie się odgryźć albo po prostu wam się nudzi i pierdzielicie takie głupoty - jak to mówią jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Badź otwarty do ludzi, musisz znać swoją wartość i udowadniać to przełożonym wtedy masz kasę za którą idzie wyżyć. 3miasto - podstawę wynegocjujesz do 1400netto (jak masz jaja - kobiety też mniewają) . Co miesiąc dochodzi do tego premia jak wyrabiasz plan - (pracuje od 10 miesięcy 8 razy wyrobiliśmy), żeby mieć premię 400zł jak ktoś tam wyżej pisał to chyba najniższe oferty bez tel trzeba by sprzedawać u nas w salonie premia oscyluje w granicach (500 - 1500zł netto ). 1400zł + min średnio 800zł premii = daje kwotę 2200zł . Jeżeli wyrabiasz plan, za 3 miesiące na kartę Play wchodzi Ci Jagoda - taki dodatek od P4 za wyrabianie ich planów minimalnie jest to 320zł a maksymalnie 820netto. Przeliczcie to sobie i odpowiecie na pytanie czy to co tu piszecie nie mija się z prawdą? Jeśli masz h***y punkt, pokaż na co cie stać i idz do lepszego. Na moim przykładzie jestem studentem zaocznym przychodziłem do punktu jako laik dzisiaj wyrabiam jedne z większych planów w 3mieście, specializuję się w klientach biznesowych, sprawia mi to radość. Przez ostatnie 3 miesiące nie schodziliśmy z wypłat poniżej 2500netto. Jak Ci nie pasuje taka praca za biurkiem, idź na budowę nauczysz sie życia.

eja

Co do wypłaty- dziś 12ty, a kasy na koncie nadal nie ma...

Playboy

"Antek" widzisz mój post był może złośliwy i nie zrozumiały (wpis wyżej), ponieważ "admin" usunął istotną część informacyjną. Co do zarobków to najniższa krajowa, z czasem (przedłużanie umowy) podwyżki 50-100zł brutto. Premie zależne od sprzedaży (zależy jaki atrakcyjny punkt) - średnio ok 400zł (netto). Premii brak jeśli nie ma realizacji planu lub niska klasa punktu. Wszystko zależy od atmosfery w zespole. Powodzenia

a

Może u Was w centrali jest inaczej :) Idąc Twoim tokiem rozumowania, można stwierdzić, że Chiny są najszczęśliwszym narodem na Ziemi - pracy mają mnóstwo, kraj się rozwija, ludziom jakoś starcza... Utrzymasz siebie i rodzinę za najniższą krajową + ewentualnie niewielką premię?

Playboy

Raczej bym odradzał współpracę z tą firmą (choć wielu pomyśli, że złe opinie piszą ci niezadowoleni). W sumie tak jest, skoro kasa głodowa,(usunięte przez administratora)

mobing

Czym dalej od tej firmy tym dla was lepiej.Jeżeli już musicie to bardzo uważajcie na rozliczenia i nie pozwólcie sobie pluć w twarz.Zachowanie kierownictwa na poziomie Kampanii Buraczanej.

ReExsus

Powiem Wam tak - z dniem 1 marca złożyłem wypowiedzenie z winy pracodawcy. Jak sie domyślacie - do Viamind'u. Ludzie z którymi pracowałem na codzień -ok. Menadżer? (usunięte przez administratora)Co innego na rozmowie rekrutacyjnej co innego w praktyce. Wyniki co miesiąc oscylowały w granicach 130 -140 % wykonania planu indywidualnego. A premie? Plucie w twarz i mówienie ze deszcz pada. Jedyna zaleta tej pracy- ciekawych ludzi można spotkać :)

asino

W Chorzowie od samego początku tak było w tym salonie. (usunięte przez administratora)

prawda

Nie wiem skąd biorą się jakieś chore opinie o ViaMind'zie pracuje fakt krótko jako konsultant i naprawde nie ma na co narzekać, rzecz jasną nie jest to moze to samo co praca bezposrednio dla np. play... ale płacić płacą, delegacje szkolenia, miła atmosfera wszystko jest najbardziej okej.

Citilife

W śląskim w Chorzowie ogłoszenie już 6 raz na necie w skali ostatniego roku , że szukają pracownika - zastanawiamy się o z nimi jest nie tak. To musi o czymś świadczyć-prawda.

AT
@Citilife 24.01.2014 12:53

Nie minęło 3 tygodnie klejone ogłoszenie w Chorzowie. Mamy Luty i drugie ogłoszenie w tym roku, chyba kierownik do chrzanu musi być!!!Coś jest nie halo.

Była

Pracowałam tam trochę czasu, ale kilka miesięcy temu sama odeszłam. Kasa bez rewelacji oscylująca przy najniższej krajowej, kierownik dosłownie parę zł więcej. Z premiami, hmmm jak nie zrobiono planu to mogło w ogóle nie być a planami można manipulować. Ja akurat miałam tę wątpliwą przyjemność pracować w markecie, tak więc weekendów prawie wolnych nie było. W miarę sprawna współpraca z centralą. Ale tak naprawdę ludzie są tam od robienia wyników, nic więcej sie nie liczy i nie idzie w parze z finansami, do wkładanych starań.

No właśnie wypłat nie było na czas jak ja tam pracowałam może teraz to się zmieniło ale w 2012 roku mieli z tym problemy, zgodnie z umowami wypłata miała być do 10 a my dostawaliśmy do 15 natomiast jeśli chodzi o premie: dostawaliśmy ją po 20 każdego miesiąca, nikt tego nigdzie nie zgłaszał bo nie chciał stracić pracy. Natomiast wyrabialiśmy wyniki wiadomo że taki rodzaj pracy się z tym wiąże, ale te oczekiwanie na pieniądze nie były na pewno motywujące. Dodatkowo jeśli pojawiały się jakieś problemy techniczne z komputerem to winny był pracownik tak działo się w Poznaniu za czasów Pani (usunięte przez administratora)., wydaje mi się, że najwięcej zależy od kierownika regionalnego, jeśli ten jest fatalny to praca niestety nie jest wydajna, a wiadomo że kierownik stosował również w stosunku do nas mobbing dodatkowo wiedza na temat produktów sieci była zerowa. Mam jedynie nadzieję, że ta osoba już nie pracuje i tyle.

aaaa

Pracuję dla tej Firmy na terenie śląska i współpraca układa się pomyślnie. Oczywiscie, że sa plany sprzedażowe ale gdzie teraz ich nie ma... jak to powiedział suejz w fabryce na taśmie będzie łatwiej. Jak masz chęci do pracy i odpowiednie podejście to zarobisz. Jak dla mnie są jasno postawione oczekiwania - zatrudniasz się to znaczy że wiesz na co Ciebie stac i masz chęci do pracy. Zgadzam sie z kk - wyłaty na czas, premie za wykonanie ponad plan i rózne konkursy. POZdrawiam

kk

Pracuje na terenie śląska ponad 2 lata, jestem zadowolona z pracy wypłata i premie są wypłacane na czas,firma dodatkowo przygotowuje fajne konkursy motywacyjne pzdr

nowy

Od listopada zaczynam pracę w salonie play należący do tej firmy. Możecie coś więcej napisać?

suejz

Pracowałem z (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ponad rok czasu jednak w salonie prywatnym. Jako pracownik miałem bardzo dobre relacje z nimi. Znam kilka osób z salonów sieci Viamind którzy pracują ponad 2-3 lata i nie narzekają. Za jakiś czas będę pracował już w salonie bezpośrednio podlegającym pod Viamind i zakładam, że współpraca będzie dobra. To, ze jest nacisk na sprzedaż to nic dziwnego - taka branża. Zawsze można zatrudnić się w fabryce na taśmie. Dla sprawdzających tutaj opinie o firmie - radzę pogadać z obecnymi pracownikami. Myślę, że opinia będzie bardziej wiarygodna.

...

tułas - a może Ty jesteś miłym przydupasem jednej z nich ?? Ja zrezygnowałam-łem ze współpracy z Tą firmą i szczerze mówiąc nie polecam, chyba że ktoś chce dać się wytresować...

...

Z tego co mi wiadomo to wylatujesz za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> I firma faktycznie nie jest godna polecenia. Pani (usunięte przez administratora) i Pani(usunięte przez administratora) faktycznie szantażują i zastraszają pracowników... Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie czas na Ciebie i dostaniesz wypowiedzenie.

Zostaw opinię o viamind - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie viamind