Falesia Systemy Sp. z o.o.

Opinie o Falesia Systemy Sp. z o.o.

trok

w dzisiejszym świecie więcej można zarobić jako pani sprzątająca niż pracując w sklepie, więc opłaca się. poza tym nie wymagane jest doświadczenie, ale sumienność i dokładność w pracy z oczywistych względów

Pani Wandzia

Jeśli idziesz na rozmowę i cokolwiek wiesz w temacie to pracę pewnie dostaniesz tylko wynagrodzenie negocjuj godne bo potem o podwyżce możesz zapomnieć raczej w drugą stronę :). Atmosfera w pracy ciężka jakby ktoś podsłuchiwał i donosił. Oczywiście są równi i równiejsi. Praca dla osób z silą psychiką.

Zostaw opinię o Falesia Systemy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falesia Systemy Sp. z o.o.