Opinie o Quest for English w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Quest for English. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quest for English o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quest for English w Warszawa

Wszedłem na stronę firmy i chciałbym dopytać czy nie potrzeba nikogo do pracy właśnie do obsługi mediów i strony? Jestem informatykiem, a to potraktowałbym jako pracę dodatkową. Interesowałaby mnie też praca zdalna, bo to taka branża. Jest na to opcja?

Łucja Nowy wpis

Czy jako lektor języka angielskiego można tu dostać pracę i prowadzić chociażby lekcje zdalne? Pracowałam poprzednio w szkole językowej, ale teraz mam etat gdzie indziej i szukam pracy na dodatkowy zarobek. W jakich godzinach ewentualnie musiałabym pozostać do dyspozycji? Ciekawe czy wtedy rekrutacja też odbywa się zdalnie.

Xymeba Nowy wpis

Bardzo nieuprzejmy, arogancki wykładowca.

Tao Nowy wpis

Niestety, nie nadaje się do pracy z dziećmi.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quest for English. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Wiktoria

Tak się zastanawiam, czy żeby tu dostać pracę trzeba mieć wykształcenie językowe, czy wystarczą po prostu umiejętności? No i jednak ucząc kogoś to chyba też trzeba mieć przygotowanie pedagogiczne... Na stronie nie widzę co prawda ofert, ale może słyszeliście, czy kogoś teraz szukają.

Danuta

cześć. kursy widzę stale na topie a ja to chciałam się spytać ja można się tu zatrudnić i jaka praca byłaby dostępna, ktoś wie? na stronce o rekrutacji niczego nie było i w sumie ciekawa jestem ile osób jest włączonych w działalność firmy i praca jak wygląda od środka. jest szansa na dołączenie? jeśli tak to na jakich warunkach?

Mirek

Wnukowie są zadowoleni. Podobały im się lekcje z Viki. Teraz zakupili lekcje Six Pack żółty zielony. Viki jest fantastyczna.

Dorota
@Mirek

No to super, bo to pewnie najważniejsze by korzystający byli zadowoleni. A jak ceny? Są przystępne?

MIrek
@Dorota

Dobrze jest kupowac po Webinarze.

Natalia

Dzień dobry. Kupię kurs żółty i zielony nataliakaramon07@gmail.com

Marius Cena

Inne spojrzenie na nauczanie języka. Do mnie trafia ten sposób a próbowałem wielu.

Magda

Jestem bardzo zadowolona z jakości kursu oferowanego przez Quest For English . Zakupiłam 2 z 4 i muszę powiedzieć, że był to strzał w 10. Uczestniczę też w webinarach. Pan Krzysztof to człowiek pozytywnie nakręcony, zarówno Jego webinaria jak i wideo jego lekcji to "perełki:. Chce się człowiekowi uczyć. Gorąco polecam.

Zuzanna
@Magda

Ale lepiej Ci się używa języka tak "na co dzień"? Ja np znam angielski ale jak mam coś komuś powiedzieć to jakbym języka w buzi nie miała :D

Paulina

widzę że osoby korzystające z nauki są bardzo zadowolone to znaczy że nie pracuje tutaj byle kto a możecie mi powiedzieć pracownicy jakich umiejętności, doświadczenia, wykształcenia wymagają aby można było tutaj pracować? :) jestem ciekawa czy miałabym szansę.

Beata

Witajcie , bardzo dziękuję za to co robicie . Jestem 52latką , w szkole miałam jęz.rosyjski i jęz.niemiecki . Prostota z jaką przekazujecie w dużej mierze za darmo trafia nawet do zupełnych laików- ja nim jestem. Przyjeżdżając do Londynu znałam tylko 2 słowa po angielsku - po 8 latach pracy nie wiele miałam czasu się nauczyć. Kiedy znalazłam Wasze lekcje na (usunięte przez administratora) w ciągu 3 mscy tylko darmowych zajęć mogę już zupełnie spokojnie załatwiać sprawy w urzędzie, u lekarza to naprawdę bardzo dużo. Jestem niezmiernie wdzięczna. Beata z Kingston upon Hull

Roman Jan

Bardzo profesjonalna szkoła. Czytelne i zachęcające lekcje. Dużo pozytywnej energii. GODNE POLECENIA!

mikolmonster

Brałem udziałem w webinarze dotyczącym metod uczenia się języka angielskiego i jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jakim był on prowadzony. Pan Krzysztof rzeczywiście ma wiedzę i potrafi ją przekazać. Ponadto, bonusy za uczestnictwo w webinarze również są atrakcyjne. Polecam Pozdrawiam

Danuta
@mikolmonster

Bonusy? Czad, a jakie? Po webinrze dostajecie jakieś zadania lub ćwiczenia?

wojtek

Sprzedam kurs żółty i zielony proszę pisać na: w.czapa99@interia.pl

Kazimierz z Wrocławia

Podoba mi się Wasze podejście do nauki języka angielskiego. Potraficie zainteresować odbiorcę waszych ofert, które nie są pustosłowiem. Dużo zyskuję, korzystając z waszych materiałów (najchętniej z tych nieodpłatnych !!!)

Marzena

Witam Mam do odsprzedania kurs żółty i zielony. Proszę o kontakt morena18@op.pl Pozdrawiam

Inga
@Marzena

Czy ma Pani jeszcze zielony? W jakim stanie i jaka cena?

@Marzena

Witam, czy jeszcze ma Pani na sprzedasz kurs żółty i zielony??

kupie.sixpack@gmail.com

Chciałbym odkupić sixpack żółty i zielony. Kontakt mailowy: kupie.sixpack@gmail.com

danutka1a@wp.pl
@kupie.sixpack@gmail.com

Mam żółtego nowego six packa do sprzedania.

danutka1a@wp.pl
@kupie.sixpack@gmail.com

mam do sprzedania żółty, tylko 1 raz otwarty pendrive. Jest zupełnie nowy! Cena 600,00 zł.

EWa
@danutka1a@wp.pl

Dzień dobry, czy oferta jest nadal aktualna?

@EWa

Ja mam do sprzedania six pack zolty i zielony

Adamos
@karol

czy masz jeszcze do sprzedania sixpack zielony/

Karol
@Adamos

Jasne pisz ma e-mail karol2000335@wp.pl

@karol

Czy masz jeszcze do sprzedania żółty

@Ania

Tak mam

Jaka cena żółtego?

@Ania

Pisz na e mail karol2000335@wp.pl

marzenaO.
@karol

czy oferta nadal aktualna ?? jestem zainteresowana zielonym.

@marzenaO.

Tak aktualne Pisz na e-mail karol2000335@wp.pl

Michael David
@kupie.sixpack@gmail.com

Firma Quest to Bibia przedsiębiorczości Pozdrawiam Pana Krzysztofa i całą załogę. Z poważaniem Zdzich Pański Rówieśnik

Honorata
@danutka1a@wp.pl

Za ile? Ciekawe czy się opłaca..

Łukasz

Mają naprawdę rzetelną wiedzę nt. sposobów uczenia języka angielskiego oraz naprawdę błyskotliwe pomysły na wprowadzenie tej wiedzy w życie. Polecam ich z całego serca :)

irena

webiner prowadzone sa w bardzo ciekawy sposob ,prowadzacy jest super .fajnie ze mozna heja i zadawac pytania .Jedynie co to jak dla mnie starszej osobie zaczynaja sie troche za pozni i troche za dlugo trwaja .Trudno jest byc max. skoncentrowanym przez tak dlugi czas

Zostaw merytoryczną opinię o Quest for English - Warszawa

• Jak się pracuje w Quest for English?

Zobacz opinie na temat firmy Quest for English tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quest for English?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quest for English
4.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Ostródzka 53
    03-289 Warszawa