Opinie o Xerox Polska w Warszawa

Od ponad pół wieku Xerox jest liderem w zakresie technik i usług przeznaczonych do obsługi dokumentów. Aktywnie korzystamy z tego dziedzictwa innowacji. Dzięki przejęciu Affiliated Computer Services (ACS) jesteśmy teraz światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i zarządzania dokumentami oraz oferujemy szeroki wachlarz globalnych usług, od centrów obsługi klienta po zarządzanie świadczeniami pracowniczymi. Nowy Xerox jest zaangażowany w innowacje, usługi i umożliwianie klientom skupienia się na najważniejszej kwestii- na prawdziwym biznesie. Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Xerox Polska, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Xerox Polska o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xerox Polska w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy istnieje możliwość rozwoju w Xerox Polska?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy firma Xerox Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Xerox Polska?

@Pytanie

W tym momencie firma przechodzi restrukturyzację, ale taką o której nie informuje.

Kamil
@Pracownik

To skąd wiesz jak nie informuje? Są w związku z tym jakieś zwolnienia, albo inne niedogodnosci?

@Kamil

Na razie nie ale nie wiadomo co nas czeka.

Kamil
@Pracownik

A teraz po nowym roku coś się wyjaśniło? Bo przecież takie sprawy długo nie zostają tajemnicą i wieści rozchodzą się po pracownikach. Myślisz że będą jakieś zwolnienia?

jednak
@Kamil

Od roku ludzie są zwalniani. Najpierw cały zarząd 07.2019, potem marketing 1.2020, na poczatku 2021 inżynierowie, teraz cała księgowość.

Agata
@Pracownik

A Twoim zdaniem jaka to jest restrukturyzacja?

Xyz Nowy wpis

Nie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Xerox Polska?

JLo Nowy wpis
@Pytanie

Nie wiem.jak inni ale w jednej z placówek koordynatorka mocno (usunięte przez administratora),zero kultury i oglady.

JLo Nowy wpis

Niestety nie polecam pracy w tej firmie praca ..hm nic szczególnego chyba,że dla stażysty,studenta nie dla kogoś kto ma wieloletnie doświadczenie. Pensja jak na warszawskie warunki średnia żadna rewelacja. Kadra w jednej z placówek wręcz mobingujaca koordynatorka powinna przejść kursy z zarządzania zasobami ludzkimi i namiastki kultury bo daleko jej do kierowania zespołem.Daje negatywna opinie i stanowczo nie polecam pracy w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Xerox Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Edison S. A.
(38 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Piotruś

Generalnie dobra firma jak również pracodawca więc jeśli ktoś ma kwalifikacje i zna się na pracy to będzie zadowolony.

Ohh
@Piotruś

No nie wiem czy taki dobry pracodawca, od 2 lat jest więcej zwolnień niż zatrudnień. I to dużo więcej a pracy mniej nie ma. Nawet zarządu polskiego już nie ma

Klient
@Ohh

A co się stało z polskim zarządem?

@ciekawy

Przez pewien czas zarządu w ogóle lokalnie nie było. Obecnie z tego co wiem jest jako GM Węgier czy Romun. Nie pamiętam dobrze. Firma w rozsypce. Brak konkretnej polityki określającej kierunek jakiegokolwiek działania, nie mówiąc o przyszłości. Zwolnili większość kluczowych specjalistów. Lokalni menager to kompletne miernoty bezwładnie wykonujące polecenia regionalnych. Jedynie co im sprawnie idzie to wręczanie wypowiedzeń. Płace bardzo zróżnicowane, czasem nawet porównywalne do kasowych z Lidla, nie obrażając Lidla. Reasumując to jest obecnie firma fasadowa. Odradzam aplikowanie. Omijać szerokim łukiem jak kłócą na chodniku.

@Mistrz Yoda

Zarząd nie schował się czasem na zagranicznych kontraktach?

@ciekawy

Regionalni yuż dawno nie ufali tubylcą po ostatniej wielkiej czystce. Ostatni nie spełniony kandydat odszedł do Rocstar Games. Więc obecnie Romun jest na zdalnych zajęciach. Obecnie będzie lipa bo sprzedaży nie ma, Gruba już nie wyrabia bo lata nie te. Słabo jest i tyle

@Mistrz Yoda

Jednak chyba byli tacy, którzy przed czystką pochowali się na kontraktach w innych państwach

@ciekawy

Ale to pojedyncze przypadki. Sprawa Marginalna. Reszta co została to się okopała i czeka na kwita. Generalnie to sam Xerox nie wie co dalej będzie robił. Można tam startować, ale nie należy się czegokolwiek wyjechanego spodziewać. Coś tam zawsze człowiek się nauczy. Ludzie nawet czasem mili. Kasa raczej nie rozpieszcza. Tak nie za bardzo jak na możliwości rynku. Xerox lata świetności ma za sobą. Za Garstka to był life. Wszystko lało się strumieniami.

@Pytanie

Masz opiekę medyczną, multisporta i zasrany owocowy wtorek. Ewentualnie premie kwartalną. Jeżeli masz w umowie. Ale bądź ostrożny bo często jest tak że Cię zatrudniają byś zrobił robotę a po wszystkim Cię zwolnią bez podania sensownej przyczyny.

Karol

Ile macie szkoleń rocznie ?

zainteresowany

Podpowiedzcie czy są szanse na pracę w firmie, prowadzą rekrutacje? Jakieś wskazówki byłyby pomocne.

Czy Xerox Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ognik

Zazwyczaj dają umowę zlecenie na 3 mc okresu próbnego a potem umowa o pracę

Agata

Witam, dostałam ofertę pracy w Xerox, czy możecie podpowiedzieć czy warto tam pracować, biorąc pod uwagę rozwój? Jakieś dodatki pozapłacowe mają?

Anna
@Agata

Ofertę pracy jako kto ... księgowa, handlowiec, sprzątaczka, magazynier, informatyk, serwisant ? Każde stanowisko, to różne doświadczenia, różne opinie o pracy, różne wrażenia, inni przełożeni

Czy w Xerox Polska panuje luźna atmosfera?

emplee
@Pytanie

Bardzo luźna. Możesz przyjść jak ci się zechce, a jak nie to luzik i możesz zostać w domu ... i tak cały tydzień

MarEK

Ta Firma to samo ZŁO, tam rządzi "Kasta" kilku bardzo złych osób. To że nie szanują ludzi i wszystkich traktują jak śmieci to jest oczywistość ale ta "Kasta" nie szanuje prawa, klientów, partnerów - nie szanują nikogo i niczego - zdzierają ze wszystkich na każdym kroku i zwyczajnie kłamią i oszukują. Nie znam nikogo kto by miał dobrą opinię o nich - dziesiątki negatywnych opinii poniżej jest w 100% prawdziwych. Przestrzegam przed nimi i zainteresowanych pracą i ich klientów i wszystkie firmy które rozważają współpracę z nimi.

Sławomir
@MarEK

Twoja wypowiedź ma negatywne brzmienie. Poza informacją o tym, jak osoby te traktują podległych pracowników, nie napisałeś, dlaczego masz takie zdanie o tym pracodawcy. Czyżby warunki zatrudnienia również nie były zbyt dobre? Mam nadzieję, że rekompensują one niezbyt przyjemną atmosferę.

MarEK
@Sławomir

Wszystkie wypowiedzi o tej "firmie" mają negatywne brzmienie. Poczytaj sobie Sławo... dziesiątki opinii tutaj zamieszczonych i między innymi o zarobkach, wyzysku ludzi itd.. Szkoda Twojego czasu, zajmij się moderowaniem opinii o normalnych firmach...

KAXIA
@MarEK

Ze starej ekipy to już chyba niewielu zostało po ostatniej czystce. Co tam się stało.. Sikret

Bartek

@Ania Łatwo sie oskarża tylko czy są ku temu podstawy?

Ania

uważajcie na tą firmę, w mojej ocenie to są oszu....., metody ich pracy są nieleg..., wszystko po to żeby osiągnąć zysk kosztem innych, nie wierzcie w ani jedno słowo tych ludzi... DRAMAT !

Maryska

Niestety opinie tu przedstawione sa prawdziwe. Nie polecam tam pracowac.

Blodni

Wlasnie odeszlam z tej firmy. Niestety opinie tu zamieszczone sa prawdziwe. 7 miesiecy stracilam w tej firmie. Nigdy wiecej.

Szukajac_pracy
@Blodni

A co bylo konkretnie powodem odejscia? Podobno atmosfera wbrew krążącym opiniom jest bardzo dobra, a szefowstwo wyższych stopni podchodzi po ludzku do pozostałyxh pracowników.

FUMF
@Blodni

dobrze zrobilaś, masz za to doświadczenie od jakich ludzi trzeba trzymać sie z daleka, firma pewnie byla by w porządku (usunięte przez administratora)

Jaro

Conduent czyli xerox jest firma beznadziejna. Pracuja tam ludzie z wyksztalceniem, znajacy jezyki obce. Natomiast praca jest taka dla praktykanta. Wyzysk, bo nigdzie indziej w europie nikt by tego nie chcial robic. Ludzie tam zawistni i walcza miedzy soba wlasciwie o nic bo naprawde nie ma o co sie bic.

Edyta

Twój komentarz przedstawia bardzo poważny zarzut. Opublikowałeś go na forum publicznym. Czy posiadasz udokumentowane dowody bądź świadków, dzięki którym jesteś w stanie udowodnić, że to co piszesz jest prawdą? Każda opinia powinna być rzeczowa i wiarygodna. Tylko wtedy jest wartościowa dla prowadzonej tu dyskusji.

bozena

praca beznadziejna.

@bozena

Rozwiń proszę swój wpis. Póki co, ciężko wyciągnąć z niego konkretne wnioski. Dlaczego masz takie zdanie o pracy w Xerox Polska? Każda wypowiedź, która jest merytoryczna i zawiera konkretne argumenty, jest pomocna dla użytkowników forum. Z zainteresowaniem przeczytają coś więcej na temat realiów, jakich mogą się spodziewać.

Edyta

Proszę Cię o nieobrażanie innych osób. Nawet jeśli masz negatywne zdanie o którymś z pracowników Xerox Polska, pisząc na forum należy zachować szacunek. Nie na miejscu jest również używanie słów powszechnie uznawanych za nieeleganckie. Komentarze powinny być merytoryczne i pomocne dla użytkowników Gowork.

Zostaw merytoryczną opinię o Xerox Polska - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Xerox Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Xerox Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Xerox Polska